Νέα

Τί θα κάνατε; Πρόβλημα με σεξ σε σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.
Τύπε συγνωμη, αλλά αρχίδια υπαρχουν απο πλευρας σου.
Οποιος αγαπαει δεν σκεφτεται αυτα που περιγραφεις.
Εκτος αν μας τρολαρεις ασυστολα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
Τύπε συγνωμη, αλλά αρχίδια υπαρχουν απο πλευρας σου.
Οποιος αγαπαει δεν σκεφτεται αυτα που περιγραφεις.
Εκτος αν μας τρολαρεις ασυστολα

γιατι το λες αυτο φιλε μου ;;
Και εγω δεν σε συμπαθω , αλλα θελω να σε :zfuck:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
παίκτη μην ακούς, ζηλεύουν την ευτυχία σου.

Κάνε ένα πείραμα: Ψάξου αυτές οι παρτουζιάρες πρώην σου τι σεξουαλική ζωή έχουν τώρα. Αν σου πουν ότι ακόμα τα κάνουν όλα, ίσως αυτός να ήταν ο κόσμος σου και να καταπιέζεις τον εαυτό σου. Αν τα έχουν κόψει, τότε θα καταλάβεις ότι πρέπει να αποδεχτείς την πραγματικότητα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
Σκασανε οι αγαπουληδες και θα τον καταστρεψουν τον νηματοθετη ......
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Έχω μια σχέση εδώ και σχεδόν 2 χρόνια. Εκπληκτικός άνθρωπος, με κοιτάει στα μάτια και λιώνει. Πολύ μορφωμένη και πολύ όμορφη. Όμως στο σεξ δεν μου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ίσως το γεγονός πως είναι πολύ έρωτας και γούστου γούστου, να φταίει. Σκέφτομαι τις παρτουζες που έκανα στο παρελθόν με άλλες, σκέφτομαι άλλες πρώην μου (μόνο σεξουαλικα, δεν μιλάμε για συναισθήματα) και που και που πάω να γαμαω πουτανες, για να βγάλω τα γούστα μου.

Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.

Τι θα κάνατε; Έχω κάνει συζητήσεις για το σεξ μαζί της, όμως δεν έχει βελτιωθεί το θέμα. Να χωρισω; Να συνεχίσω να πηδαω πουτανες (παράλληλη σχέση δεν μπορώ να έχω γιατί ζούμε μαζί και δεν υπάρχει χρόνος να βγω από το σπίτι μιας και δουλεύω από το σπίτι);
η ριχτης ενα μπουτσο τις δυο βδομαδες,η μια τη βδομαδα..Αν σε πιεζει και θελει καθε μερα ε δε γινεται
 

DickWinters

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
367
Like
894
Πόντοι
81
Έχω μια σχέση εδώ και σχεδόν 2 χρόνια. Εκπληκτικός άνθρωπος, με κοιτάει στα μάτια και λιώνει. Πολύ μορφωμένη και πολύ όμορφη. Όμως στο σεξ δεν μου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ίσως το γεγονός πως είναι πολύ έρωτας και γούστου γούστου, να φταίει. Σκέφτομαι τις παρτουζες που έκανα στο παρελθόν με άλλες, σκέφτομαι άλλες πρώην μου (μόνο σεξουαλικα, δεν μιλάμε για συναισθήματα) και που και που πάω να γαμαω πουτανες, για να βγάλω τα γούστα μου.

Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.

Τι θα κάνατε; Έχω κάνει συζητήσεις για το σεξ μαζί της, όμως δεν έχει βελτιωθεί το θέμα. Να χωρισω; Να συνεχίσω να πηδαω πουτανες (παράλληλη σχέση δεν μπορώ να έχω γιατί ζούμε μαζί και δεν υπάρχει χρόνος να βγω από το σπίτι μιας και δουλεύω από το σπίτι);
Τεινω να παρω το μερος της κοπελας, γιατι κατα τη γνωμη μου, οταν μια γυναικα που σου αρέσει, γδυνεται, σου ανοιγει τα ποδια της και σε καλεί να τη βατεψεις, τοτε εχει κανει όλα τα απαραίτητα απο τη μερια της, για να σε καβλώσει και να τη γαμησεις. Δηλαδή στη θεση σου, θα κατηγορούσα περισσότερο τον εαυτο μου.

Ρεαλιστικά όμως, τα δεδομένα είναι αυτά που είναι. Δεν έχετε χημεία. Μπορείς να πέσεις καναδυο νούμερα για χάρη της, αλλά από χxxl σε small δε γίνεται να κατέβεις. Ειδικά όταν είσαι μέλος από το 2007. Δοκίμασε άλλες 1-2 φορές να βρεθείτε στα μισά της διαδρομής, κι αν δε βγει τίποτα, αποδεχτείτε το και χωρίστε.

Σίγουρα πρέπει κι εκείνη να κάνει υποχωρήσεις (ή μάλλον αναβαθμίσεις). Δε γίνεται να είσαι μόνο εσύ που ρίχνεις τον εγωισμό σου για να δουλέψει η σχέση.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Πάρε της ένα κονγκολεζο, μαβρο, γυμνασμένο φουλ με πουτσα 23 πόντους μεγάλη και παχιά..αν δεν της αρέσει, έχει αυτή το προβλημα
. Αν της αρέσει.. Μάλλον άλλος έχει το πρόβλημα. Αν και νομίζω. Όλες οι ελλεινιδες γουστάρουν κονγκολεζουσ..
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Δεν τρολάρω ,απλά θα ήθελα ο νηματοθέτης να μας περιγράψει την ερωτική του συνεύρεση με την σχέση του .Δεν νομίζω ότι θα τον ενοχλήσει αυτό ,ούτως 'η άλλως κανένας μας δεν τους ξέρει στην προσωπική του ζωή και ούτε νομίζω να ντρέπεται από την στιγμή που μας γνωστοποίησε το πρόβλημα του . Αν το κάνει ,θέλω να πιστεύω ότι θα λυθεί το πρόβλημα του .
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Αν είσαι από τους μονογαμικούς που παντρεύονται και ξεχνούν τις υπόλοιπες, τότε καλύτερα να χωρίσεις τώρα που είναι νωρίς. Ακόμα και αν καταφέρεις να την αλλάξεις (στυλ, ντύσιμο κλπ) για να σε καβλώσει, είναι θέμα χρόνου να ξανασυμβεί αυτό.
Αν η γυναίκα από μόνη της δε βγάζει κάβλα, δε θα βγάλει ποτέ. Και είναι πιθανό αν κάποια στιγμή της βγει η κάβλα, να τη ζηλεύεις αφόρητα και να νομίζεις ότι τρως κέρατο κλπ. Είναι δίκοπο μαχαίρι αυτό που πας να κάνεις, να ξέρεις.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.705
Like
3.566
Πόντοι
1.706
Έχω μια σχέση εδώ και σχεδόν 2 χρόνια. Εκπληκτικός άνθρωπος, με κοιτάει στα μάτια και λιώνει. Πολύ μορφωμένη και πολύ όμορφη. Όμως στο σεξ δεν μου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ίσως το γεγονός πως είναι πολύ έρωτας και γούστου γούστου, να φταίει. Σκέφτομαι τις παρτουζες που έκανα στο παρελθόν με άλλες, σκέφτομαι άλλες πρώην μου (μόνο σεξουαλικα, δεν μιλάμε για συναισθήματα) και που και που πάω να γαμαω πουτανες, για να βγάλω τα γούστα μου.

Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.

Τι θα κάνατε; Έχω κάνει συζητήσεις για το σεξ μαζί της, όμως δεν έχει βελτιωθεί το θέμα. Να χωρισω; Να συνεχίσω να πηδαω πουτανες (παράλληλη σχέση δεν μπορώ να έχω γιατί ζούμε μαζί και δεν υπάρχει χρόνος να βγω από το σπίτι μιας και δουλεύω από το σπίτι);
Ατομο...λίγα λόγια καί ξεκάθαρα.
Τέτοιου είδους σχέσεις είναι "Απαγορευτικές" δέν έχουν ποτέ καλή πορεία.
Αυτό πού συμβαίνει σέ εσάς είναι καθαρά θέμα συνήθειας, καί "Φόβου" γιά τήν γνωριμία καινούργιας σχέσης.
Δέν σού είπα καί τό καλύτερο τό κράτησα γιά τό τέλος, κατά 99.99% αυτή θά σέ "Σουτάρει" πρώτη, δέν θά προλάβεις...νά κάνεις τίποτα!!
- Προλαβαίνεις νά τήν κάνεις τώρα -
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Σχετικά με την έλλειψη γυμναστικής της κοπέλας του που ανέφερε ο νηματοθέτης , αν το πρόβλημα είναι η έλλειψη χρόνου ειδικά με το πάνε - έλα στο γυμναστήριο θα μπορούσε αν υπάρχει χώρος και χρήμα να πάρει ίσως κάποιο πολυμηχάνημα για γυμναστική στο σπίτι.

Αν υπάρχει θέληση για γυμναστική και κάνετε και οι δύο σε κάποια φάση θα τα κάνει απόσβεση τα λεφτά του.

Η αν όχι πολυμηχάνημα τότε κάποιο εξοπλισμό για home gym , κανένα παγκάκι και καμιά μπάρα με κιλά για τα hip thrusts της κοπέλας και ότι άλλο χρειάζεστε.

Βέβαια αν δεν υπάρχει προηγούμενη εμπειρία απο γυμναστήριο ίσως δυσκολευτείτε με τις ασκήσεις και την εκτέλεσή τους , αν και πλέον όλα υπάρχουν στο youtube οπότε με λίγο ψάξιμο τα βρίσκεις όλα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
και παρτουζιαρα να βρεις σε 3 μηνες θα κοπει το σεξ .

Κουλουρα μετα παιδι θα τελειωσει και το γουτσου γουτσου και

θα ερθει είτε η παραιτηση είτε ο χωρισμός .

Μετα απο αυτό το αισιοδοξο μηνυμα σου ευχομαι καλες γιορτές
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Έχω μια σχέση εδώ και σχεδόν 2 χρόνια. Εκπληκτικός άνθρωπος, με κοιτάει στα μάτια και λιώνει. Πολύ μορφωμένη και πολύ όμορφη. Όμως στο σεξ δεν μου βγάζει κάτι πρόστυχο. Ίσως το γεγονός πως είναι πολύ έρωτας και γούστου γούστου, να φταίει. Σκέφτομαι τις παρτουζες που έκανα στο παρελθόν με άλλες, σκέφτομαι άλλες πρώην μου (μόνο σεξουαλικα, δεν μιλάμε για συναισθήματα) και που και που πάω να γαμαω πουτανες, για να βγάλω τα γούστα μου.

Το πρόβλημά μου είναι πως αν τη χωρισω, δεν ξέρω αν θα βρω άλλη να με αγαπάει τόσο (και από την δική μου πλευρά υπάρχουν σοβαρά συναισθήματα αγάπης) και να μπορώ να τη δω σοβαρά για οικογένεια.

Τι θα κάνατε; Έχω κάνει συζητήσεις για το σεξ μαζί της, όμως δεν έχει βελτιωθεί το θέμα. Να χωρισω; Να συνεχίσω να πηδαω πουτανες (παράλληλη σχέση δεν μπορώ να έχω γιατί ζούμε μαζί και δεν υπάρχει χρόνος να βγω από το σπίτι μιας και δουλεύω από το σπίτι);
Αδερφεεε μου παντρεμένος από τα 27 τώρα 43 με παιδιά και η ιστορία αρχίζει από τώρα. Από τότε που την γνώρισα δεν είχε καλές σχέσεις με το σεξ ακόμα και τώρα έτσι είναι από τα 30 φωναζα και έλεγα τα παράπονα και παράπονα μείνανε. Άμα δεν το έχει δεν το έχει τέλος. Η σεξουαλική ζωή μας είναι 3 φορές την εβδομάδα στην καλητερη τον περιπτώσεων και αυτό επιδει θέλω εγώ όπως ξεκινάμε τελειώνουμε όπως πάντα. Ακόμα είναι μη το ένα μη το άλλο. Εγώ από μικρός στις πουτανες.... Όπως τότε έτσι και τώρα.... Όποτε θέλω γούστα κάνω επίσκεψη... Ξέρω ότι αν θα μαθευτεί θα γίνει μαλάκια δεν πάει άλλο φίλε μου όμως... Είμαι άντρας και θέλω τα γούστα μου... Δεν θα χώριζα λόγο παιδίον φίλε δεν θα άντεχα μακριά τους. Αν όμως γίνει η μαλάκια θα βγω από πάνω γιατί 13-14 χρόνια τώρα τα λέω τα παράπονα.για να βρω γκόμενα ούτε λόγος δεν μπορώ τα κρυφά και τα αγχωτικά
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Χρειάζεται εκπαίδευση η κοπέλα. Είτε θα γίνεις εσύ ο εκπαιδευτής, η κάποια ιέρεια του σεξ.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
525
Like
1.523
Πόντοι
206
Ειδικά η θέαση των τελειων κορμιών των πορνοστάρ.Οι ερασιτεχνικές με κορμιά που έχουν ατέλειες όχι τόσο
Ακόμα και τα τσοντοπεριοδικά (playboy, penthouse κτλ) που κυριαρχούσαν μέχρι στις αρχές της δεκαετίας 2010 στην αγορά κάνανε ζημιά παγκοσμίος.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
960
Like
10.732
Πόντοι
2.246
Οδευουμε προς τη 4η σελιδα και δεν τεθηκαν οι πιο σημαντικές παραμέτροι :

Καταπίνει
Κώλο δινει χωρις φοβο και με παθος
Σε μοναχικη βολτα με το αμαξι θα σκυψει να λαβει τη βιταμινη της ;

Αν τωρα ειναι ηδη οχι στα παραπανω και συγκινειται περισσότερο οταν βλεπει ανοιχτο το φωτακι του ψυγειου και βιτρινες απο ζαχαροπλαστεία, φαντασου τι εχει να γινει αμα παντρευτει και κανει παιδια.

Μπαταλα ολκης, θα αναγκαστεις να ξενοπηδας, θα το μαθει και μετα θα βλεπεις τα παιδια μεσω βιντεοκλησης.

Sorry που στα ισοπεδωσα ολα αλλα αυτη ειναι η μαυρη αληθεια
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Οδευουμε προς τη 4η σελιδα και δεν τεθηκαν οι πιο σημαντικές παραμέτροι :

Καταπίνει
Κώλο δινει χωρις φοβο και με παθος
Σε μοναχικη βολτα με το αμαξι θα σκυψει να λαβει τη βιταμινη της ;

Αν τωρα ειναι ηδη οχι στα παραπανω και συγκινειται περισσότερο οταν βλεπει ανοιχτο το φωτακι του ψυγειου και βιτρινες απο ζαχαροπλαστεία, φαντασου τι εχει να γινει αμα παντρευτει και κανει παιδια.

Μπαταλα ολκης, θα αναγκαστεις να ξενοπηδας, θα το μαθει και μετα θα βλεπεις τα παιδια μεσω βιντεοκλησης.

Sorry που στα ισοπεδωσα ολα αλλα αυτη ειναι η μαυρη αληθεια
Δυστυχώς έτσι είναι φίλε μου είναι η μαύρη αλήθεια
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Ρε τύποι παίζει σοβαρά και το σενάριο να μην τον γουστάρει η γκόμενα.να είναι απλά μαζί του για τα λεφτά του. Εγώ αυτό πιστευω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom