Νέα

Τί είναι για εσάς το μπου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι σημαίνει για εσάς αυτό το σαιτ?

  • Απλά ένα μέρος να ενημερώνομαι για παντός τύπου σεξουαλικές υπηρεσίες

    Ψήφοι: 23 32,4%
  • Ένα σαιτ να μπαίνω μια στο τόσο και να σπάω πλάκα

    Ψήφοι: 13 18,3%
  • Ψυχοθεραπεία / έρχομαι και ξεσπάω εδώ τα ψυχολογικά μου / το άγχος μου

    Ψήφοι: 18 25,4%
  • Το μπου είναι οι φίλοι που δεν έχω στην πραγματική ζωή

    Ψήφοι: 11 15,5%
  • Τίποτα.....σας έχω γραμμένους όλους στα αρχίδια μου...ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

    Ψήφοι: 11 15,5%
  • Άλλο (αναλύστε)

    Ψήφοι: 7 9,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    71

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.378
Κριτικές
8
Like
11.098
Πόντοι
3.786
Πίσω από την ανωνυμία του άβαταρ ,βγάζουμε τον κανονικό μας εαυτό. Θα κάνεις πλάκα με κάποιον που ίσως αν τον έβλεπες από κοντά θα έτρεχες σαν το Βέγγο, θα βοηθήσεις με μια πληροφορία ένα συνάνθρωπο που δεν ξέρεις καν τι φύλου είναι, θα συζητήσεις από μπάλα μέχρι γεωπολιτικά τύπους που μάλλον δε θα δεις ποτέ απο κοντά.

Οι κριτικές του μπου - πολύ σημαντικές για όσους εξασκούμε το σπορ ,σε γλιτώνουν από φόλες
Οι συζητήσεις ποικίλης ύλης - θα βρεις πληροφορίες από θέματα υγείας μέχρι πως φτιάχνουμε το μουσακά

Για μένα το πιο σημαντικό είναι όταν διαβάζω ανθρώπους να βιώνουν προβλήματα που τα έχω περάσει ή τα περνάω και εγώ. Να ξέρω ότι δεν έχει συμβεί μόνο σε μένα. Επίσης κάποιους αγνώστους εδώ μέσα που τους διαβάζω συχνά τους έχω συμπαθήσει. Μου ρε μπουνιά!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.304
Κριτικές
21
Like
9.539
Πόντοι
3.346
I Love You Hearts GIF by Henque
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.036
Πόντοι
206
Για κάποιους σαν εμένα που μεγαλώσαμε χωρίς την βοήθεια της τεχνολογίας , διαδίκτυο , κινητά κλπ είναι κάτι σαν τον άγνωστο συναγωνιστή που συναντούσα στα σκαλοπάτια και τον ρώταγα τι λέει μέσα καλό το κορίτσι.
Κι όμως φίλε , προχθές όπως έφευγα από το Έλλης , με ρώτησε ένα κουτσαβάκι με λεπτό μουστάκι και μαλλί κολλημένο ( γύρω στα 65 ) γαμιεται καλά το κορίτσι ;;;;;
Καλή είναι του λέω …
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Το μέρος που μπορώ να γράψω ότι θέλω, για όποιο θέμα θέλω και ξέρω ότι κάποιοι θα με καταλάβουν, αφού μιλάμε ίδια "γλώσσα" .
Αυτός είναι ο λόγος που είμαι εδώ.
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
4
Like
536
Πόντοι
21
Το bou. ειναι το manual και το λυσαρι για πολλά πράγματα...
 

Geokaras48

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2023
Μηνύματα
33
Like
208
Πόντοι
20
Κι όμως φίλε , προχθές όπως έφευγα από το Έλλης , με ρώτησε ένα κουτσαβάκι με λεπτό μουστάκι και μαλλί κολλημένο ( γύρω στα 65 ) γαμιεται καλά το κορίτσι ;;;;;
Καλή είναι του λέω …
Αμφιβάλλω αν ξέρει το bou ο εν λόγω κύριος . Έχει μείνει στην εποχής χωρίς διαδίκτυο χάχα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
To μπου ειναι ενα διαδικτυακο καφενειο που σιγουρα δεν συμφωνουν ολοι με ολους. Απλα χρειαζεται καιρος για να μαθεις πως λειτουργει η κατασταση για να αποφευγεις τις κακοτοπιες.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
αν δεν ηταν το μπου θα τα χαμε κανει τα λεφτα χαρτοπολεμο σε ψυχολογους

τυπε μετα την 1η συνεδρια τους κανεις κουρα εσυ

οσο για τους φιλους που παντρευτηκαν και κρυφτηκαν ας προσεχαν !
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
801
Κριτικές
14
Like
601
Πόντοι
2.077
ειναι η απάντηση σε έναν κόσμο τάξης και ηθικης... αιώνιας συντροφικής πίστης... και ότι άλλο μας εχει τσακισει τα αγνα αισθήματα του φαλλου... πουτσα και μπούλμπερη....
Το μπου αποκάκυψε πολλά "παραμύθια" των δήθεν και "in" ελλεϊνήδων. Αποτελεί μια εναλλακτική όραση ενάντια στα "πρέπει" που επιβάλλει η κοινωνία....π.χ. να έχεις μια γυναίκα-δυνάστη στη ζω΄΄η σου να σου κατασπαράζει το είναι σου :

- σε αντιπαράθεση μια εργάτρια του επαγγέλματος που δίνει την ψυχούλα της στους δικούς της άντρες-πελάτες κλπ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
525
Like
1.522
Πόντοι
206
To forum είναι αρενα που γίνονται οι κοκορομαχίες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Πίσω από την ανωνυμία του άβαταρ ,βγάζουμε τον κανονικό μας εαυτό. Θα κάνεις πλάκα με κάποιον που ίσως αν τον έβλεπες από κοντά θα έτρεχες σαν το Βέγγο, θα βοηθήσεις με μια πληροφορία ένα συνάνθρωπο που δεν ξέρεις καν τι φύλου είναι, θα συζητήσεις από μπάλα μέχρι γεωπολιτικά τύπους που μάλλον δε θα δεις ποτέ απο κοντά.

Οι κριτικές του μπου - πολύ σημαντικές για όσους εξασκούμε το σπορ ,σε γλιτώνουν από φόλες
Οι συζητήσεις ποικίλης ύλης - θα βρεις πληροφορίες από θέματα υγείας μέχρι πως φτιάχνουμε το μουσακά

Για μένα το πιο σημαντικό είναι όταν διαβάζω ανθρώπους να βιώνουν προβλήματα που τα έχω περάσει ή τα περνάω και εγώ. Να ξέρω ότι δεν έχει συμβεί μόνο σε μένα. Επίσης κάποιους αγνώστους εδώ μέσα που τους διαβάζω συχνά τους έχω συμπαθήσει. Μου ρε μπουνιά!
Λίγο πολύ με τις γυναίκες όλοι τα ίδια έχουμε περάσει.Η μόνη εμπειρία που δεν είχα είναι ο γάμος.Εχουν άλλοι όμως για μενα:confused:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλα τα αξιότιμα μέλη του μπου :grouphug: Ανοίγω αυτό το νήμα για να εκφράσει κανείς τα αισθήματα αγάπης ή μίσους για αυτό το αμφιλεγόμενο φόρουμ

Πάντα στις online κοινότητες που απευθύνονται σε άντρες, παρατηρείται να βρίσκονται οι πιο μοναχικοί άνθρωποι που νιώθουν την ανάγκη για επικοινωνία, με άλλους άντρες που βρίσκονται στην ίδια κατάσταση. Από τα ποστ πολλών ανθρώπων εδώ, μπορώ να διακρίνω μια μελαγχολία, μια μοναχικότητα ή ακόμα και καμία φορά μια απελπισία. Φυσικά δεν λείπουν και οι καύγαδες, και λογικό μιας και όλοι εδώ είμαστε 100% άντρες με τεστοστερόνη στα ύψη.

Η καθημερινότητα του μέσου μέλους του μπου δεν είναι εύκολη. Γαμήσια με τα τοπ μουνια που μας παρακαλάνε, δεξιώσεις σε επαύλεις, κρουαζιέρες στα ιδιωτικά μας γιώτ όλα αυτά μπορεί να φαίνονται εκθαμβοτικά στα μάτια του απλού κόσμου, άλλα για εμάς εδώ είναι η καθημερινότητα. Μια καθημερινότητα που πλέον μας κάνει να νιώθουμε μοναξιά και ερχόμαστε σε αυτό το σαιτ για να την μοιραστούμε με ανθρώπους του ίδιου επιπέδου με εμάς
Ερώτηση: "Τί είναι για εσάς το μπου;"

Απάντηση: Την Κυριακή; Η τις υπόλοιπες μέρες;;
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Το μπου είναι αντρική ψυχαγωγία η ίδια που απολαμβάνουν οι πατεράδες μας και παππούδες μας στα καφενεία.
Ο μέσος όρος ηλικίας των μελών είναι είναι η ηλικία που έχουμε πατεράδες που συχνάζουν στα καφενεία. Δηλαδή άνω των 40 ετών. Και οι περισσότεροι είμαστε η γενιά που μας ξεβλάχεψε κάποιο περιοδικό του Κωστόπουλου.
Είμαστε η πιο μορφωμένη γενιά αλλά και η πιο μαστουρωμένη από ουσίες. Θυμηθείτε το trainspotting.
Είμαστε η γενιά που μεγάλωσε στην πιο πορνική δεκαετία της Ελλάδας της μςγαλομανίας και της επίδειξης πλουτισμού και καλοπέρασης. Τη δεκαετία του του 1990 αναφέρομαι και υποθέτω ότι από τότε ξεκίνησε η ιδέα αυτού του ιστότοπου που είναι το φουμπου του μπουρδελιάρη.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.739
Πόντοι
2.306
Παραφράσω το σύνθημα των 80's.

To bou είναι ένας κώλος, που αν δεν τον γαμήσεις, θα σε χέσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom