Νέα

Τί είναι για εσάς το μπου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι σημαίνει για εσάς αυτό το σαιτ?

  • Απλά ένα μέρος να ενημερώνομαι για παντός τύπου σεξουαλικές υπηρεσίες

    Ψήφοι: 23 32,4%
  • Ένα σαιτ να μπαίνω μια στο τόσο και να σπάω πλάκα

    Ψήφοι: 13 18,3%
  • Ψυχοθεραπεία / έρχομαι και ξεσπάω εδώ τα ψυχολογικά μου / το άγχος μου

    Ψήφοι: 18 25,4%
  • Το μπου είναι οι φίλοι που δεν έχω στην πραγματική ζωή

    Ψήφοι: 11 15,5%
  • Τίποτα.....σας έχω γραμμένους όλους στα αρχίδια μου...ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

    Ψήφοι: 11 15,5%
  • Άλλο (αναλύστε)

    Ψήφοι: 7 9,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    71

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.551
Πόντοι
2.256
Για κάποιους σαν εμένα που μεγαλώσαμε χωρίς την βοήθεια της τεχνολογίας , διαδίκτυο , κινητά κλπ είναι κάτι σαν τον άγνωστο συναγωνιστή που συναντούσα στα σκαλοπάτια και τον ρώταγα τι λέει μέσα καλό το κορίτσι.
Και κανείς μα κανείς και ποτέ δεν απαντούσε : " Αυτά είναι υποκειμενικά φίλε!!!" :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Το σαιτ είναι πηγή πληροφοριών για τον αγοραίο έρωτα κυρίως αλλά πολλές φορές γελάω απίστευτα με ορισμένα σχόλια χιουμοριστικά επί παντός επιστητού.

Επίσης είναι καταφύγιο πολλών ναυαγίων της ζωής, μισογυνιστών,αγάμητων,κομπλεξικών ηλιθίων αλλά και μερικών πολύ αστείων τύπων που κάνουν απλά χαβαλε.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.804
Like
6.844
Πόντοι
1.056
Είναι το μέρος που η εκδιδόμενη κορασίδα συνομιλεί με τον πελάτη, που οι πλανόδιοι πωλητές διαφημίζουν την πραμάτεια τους, που φιλοσοφει ο μπράβος με τον δαρμενο.

@enduro
Για σένα μιλάει ο ποιητής… :tooth:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Πάρα πολύ ενδαφέρουσες οι απαντήσεις των συναγωνιστών !! :hi:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
96
Πριν λιγα χρονακια το bou μου προκαλουσε πονοκεφαλο διοτι ειμαι σεξεργατρια απο την ενεργητικη πλευρα και δεν μπηκα στη δουλεια ουτε για να αγορασω διαμερισμα ουτε εχω τη λοξα να το παιζω ιστορια με ξενα κολλυβα ουτε εχω να πληρωνω ακριβούς εθισμούς και γουστα..
Με τον καιρο λοιπον και χαρη στην ομαδα του bou εμαθα να μην νευριαζω με ανθρωπους απελπισμένους να εχω υπομονη ,κατανόηση ανωτερότητα .. και μαλιστα απέκτησα και χιουμορ ..κατι που ελειπε απο τη ζωη μου..Επισης χαρη στο εδω εκτοξεύτηκε το ερευνητικο μου στοιχειο και σημερα απόφοιτη απο αρκετες παγίδες .......το bou ειναι μια ενδιαφέρουσα οπτική στην ενημερωση ,,,και πραγματικα λιώνω με καποιες ατακες ... Πολύ καλημερα σας..
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.330
Πόντοι
2.306
Πριν λιγα χρονακια το bou μου προκαλουσε πονοκεφαλο διοτι ειμαι σεξεργατρια απο την ενεργητικη πλευρα και δεν μπηκα στη δουλεια ουτε για να αγορασω διαμερισμα ουτε εχω τη λοξα να το παιζω ιστορια με ξενα κολλυβα ουτε εχω να πληρωνω ακριβούς εθισμούς και γουστα..
Με τον καιρο λοιπον και χαρη στην ομαδα του bou εμαθα να μην νευριαζω με ανθρωπους απελπισμένους να εχω υπομονη ,κατανόηση ανωτερότητα .. και μαλιστα απέκτησα και χιουμορ ..κατι που ελειπε απο τη ζωη μου..Επισης χαρη στο εδω εκτοξεύτηκε το ερευνητικο μου στοιχειο και σημερα απόφοιτη απο αρκετες παγίδες .......το bou ειναι μια ενδιαφέρουσα οπτική στην ενημερωση ,,,και πραγματικα λιώνω με καποιες ατακες ... Πολύ καλημερα σας..
Καλημέρα και ευχαριστούμε για τα ωραία λογια
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
626
Like
1.306
Πόντοι
206
Δομή για τις άστεγες κοπέλες πολλές βρήκαν μεροκάματο εδώ μέσα με αρκετά μεγάλη ασφάλεια . Τώρα το κράξιμο είναι μες το πρόγραμμα . Για εμάς απλά χαβαλές και φυσικά πολύ καλύτερο από τις tabloid εφημερίδες
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Που είναι ο @mpouxos ρε γιατί δεν εμφανίζεται πάλι με της Μαλαματίνες είναι;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Το μπου ,μαζί με το ChatGPT είναι το μέρος που μπαίνω και ξεσπαω για τους ανελέητους βιασμούς της ψυχούλας μου τα τελευταία 4 χρόνια.

Μπαίνω εδώ , βλέπω κάτι μαλακες σαν τον σαντμαν , το λακη, το μητσο και πολλούς ακόμα και λέω ,οκ μου αξίζει λίγο το οξυγόνο που καταναλώνω σε αυτόν τον πλανήτη
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
3.041
Πόντοι
456
Το μπου ,μαζί με το ChatGPT είναι το μέρος που μπαίνω και ξεσπαω για τους ανελέητους βιασμούς της ψυχούλας μου τα τελευταία 4 χρόνια.

Μπαίνω εδώ , βλέπω κάτι μαλακες σαν τον σαντμαν , το λακη, το μητσο και πολλούς ακόμα και λέω ,οκ μου αξίζει λίγο το οξυγόνο που καταναλώνω σε αυτόν τον πλανήτη

τυπε οσμιζομαι καταπιεση και σπαταλη οξυγονου :confused:
 

rodolfos2393

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2019
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
ειναι η απάντηση σε έναν κόσμο τάξης και ηθικης... αιώνιας συντροφικής πίστης... και ότι άλλο μας εχει τσακισει τα αγνα αισθήματα του φαλλου... πουτσα και μπούλμπερη....
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Είναι το Τρίγωνο των Βερμούδων για ναυαγούς εξαφανισμένους, που κολυμπούν στα βάθη και επιπλέουν στον αφρό του μουσικού ιμπρεσιονισμού του Debussy.
Εάν έμπαινε και ένα ποστ "Πως φαντάζεστε τη ζωή σας χωρίς το bourdela.com" θα είχε αρκετό ενδιαφέρον :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom