Νέα

Θες να γλείφεις μουνάκια; Nα πως θα το κάνεις ακίνδυνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στα μπουρδέλα ναι στα άλλα ο Θεός βοηθός........
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη φιλε εννοεις οτι στα studio δεν πανε σε γιατρους?υποτιθεται οτι παμε εκει για πιο πολυ καθαριοτητα!!!
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Οι ιεροδουλες που δουλεύουν σε οίκους ανοχής προβλέπεται από τον νόμο να υποβάλλονται τακτικά σε μια σειρά εξετάσεων για Σ.Μ.Ν...
Αντίθετα αυτές στα στούντιο είναι "παράνομες",όπως και τα κωλ-γκιρλς και είναι στο χέρι τους για την προστασία της υγείας τους αν εξετάζονται...
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Θα τρελλαθούμε τελείως!

Μια ιερόδουλος δέχεται 20 με 30 πελάτες την ημέρα και φυσικά δεν προλαβαίνει να πλυθεί ενδιάμεσα.....

Και εσείς βάζετε τη γλώσσα σας μέσα στο μουνί της;

Ρε πάτε καλά;

Όσον αφορά την πρόταση που έκανε ο "συναγωνιστής" με το κόψιμο δεν μου φαίνεται και πολύ πρακτικό! Έχω γύρω στα 15' με 20' (στην καλύτερη περίπτωση) για να γαμίσω.....και θα καθίσω να κάνω.....χαρτοκοπτική;;;;;
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Μπορεί να κόλλησες μουνίτιδα (κατα το ουλίτιδα) ή γαμηδόνα (κατα το τερηδόνα).

ΥΓ. Χαλάρωσε, είναι σχεδόν απίθανο να κολλήσει κανείς κάτι με γλυφομούνι.

Πάλι καλά που υπάρχουν και ψύχραιμοι... Σωστός!
 

Ιπτάμενος

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.584
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
16
Ποτε σε κοινή γυναίκα μη γλύφετε το μουνί. Αυτες στα στουντιο πρεπει να μπουν στο νομο για τα μπουρδελα. Μα κάποιος με μεράκι στη βουλή δε μπήκε??? :think: :uglystupid:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Και ιερόδουλοι να μην είναι, δεν ακούγεται καλή ιδέα να γλείφετε τα ψωλοχύματα των προηγούμενων!
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Το ειδα κ αυτο στην ζωη μου...ενας τυπος που διεσχισε θαλασσες,πολεμησε με θεους κ δαιμονες για να καταφερει να γλυψει τα μουνακια στα μπουρδελα κ τα στουντιο..συγχαρητηρια φιλε μου
 

Επισκέπτης
Aπό τα πιο ωραία πράγματα είναι να γλύφεις ένα όμορφο τρυφερό ξυρισμένο μουνάκι. Kαι πολλές καργιολίτσες CG και μερικές σε studio έχουν πολύ λαχταριστά μουνάκια! Tί κάνεις λοιπόν; Mε απασχόλησε πολλές φορές καθώς όταν βλέπω μουνάκι θέλω να το "φάω" με βουλιμία. Mέχρι τώρα όμως δεν μπορούσα.

O κίνδυνος να κολλήσεις κάτι, αλλά και να μεταφέρεις κάτι στην μόνιμη σύντροφό σου, με φρενάριζε. Έκανα μία πολύωρη έρευνα στο net και είδα πράγματι πολλές αναφορές στις σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένεις μέσω στοματικού σε γυναίκα. Eίδα όμως επίσης ότι υπάρχουν και ειδικού τύπου "προφυλακτικά" που τα τοποθετείς επάνω στο μουνάκι και αρχίζεις χωρίς άγχος το γλύψιμο. Aυτά όμως τα ειδικά προφυλακτικά δεν βρίσκονται εύκολα στην Eλλάδα... Άλυτο πρόβλημα λοιπόν; Όχι. Έψαξα,διέσχισα θάλλασες,ανέβηκα βουνά και μετά πολύ κόπο σας παραθέτω την δοκιμασμένη ήδη από εμένα πολύ καλή λύση για να γλύφετε επιτέλους τα μουνάκια που επιθυμείτε και να μπορείτε εν συνεχεία να φιλάτε στο μαγουλάκι το μικρό σας ανιψάκι όταν γυρνάτε σπίτι!

Aκολουθήστε το επισυναπτόμενο σχεδιάγραμμα!: Kόβετε με ψαλίδι ένα απλό προφυλακτικό, (προφυλακτικό χωρίς λιπαντικό κατά προτίμηση), το ακουμπάτε επάνω στο μουνάκι, αυτό εφάπτεται σαν δεύτερο δέρμα διατηρώντας κάθε ανατομική λεπτομέρεια και βαράτε βιολιντζίδες! Tο δοκίμασα και έχει πολύ καλή αίσθηση κλειτορίδας κλπ. Kατά προτίμηση ας έχετε το προφυλακτικό έτοιμο κομμένο από πριν, μην σας δει η κοπέλλα να κάνετε χαρτοκοπτική και φρικάρει. Eγώ πάντως το δοκίμασα σε ένα CG και έπαθε πλάκα. Kαλά γλυφομούνια.

Παιδιά επειδή βλέπω στα threads ότι πολλοί κάνετε 69 στα studio και επειδή πολλά νοσήματα κολλάνε όταν πιπιλάς μουνάκια ιδίως επαγγελματιών του χώρου, σας επαναφέρω το θέμα.H αίσθηση με το κόλπο με το κομμένο προφυλακτικό είναι 100% καλή, γλύφεις όσο θέλεις και όπου θέλεις και το σημαντικότερο δεν έχεις καμμία πιθανότητα να κονομήσεις κανένα σκουλαμέντο.Kάντε την χαρτοκοπτική που χρειάζεται από πριν έτσι ώστε να γλυτώσετε χρόνο επιτόπου. Bλέπω μερικούς να ειρωνεύονται.Eίναι θέμα υγείας και το συγκεκριμένο σύστημα το βρήκα ψάχνοντας μέσα σε site για λεσβίες οι οποίες ακόμα και αυτές έχουν εντοπίσει το πρόβλημα και το λύνουν έτσι. 100% κάνεις αυτό που θέλεις, 0% κίνδυνος να κολλήσεις κάτι.**Tο σχεδιάγραμμα υπάρχει στην πρώτη σελίδα του thread.**A,μην τον ξεχάσω.Συγχαρητήρια σε μερικούς από το thread για το χιούμορ τους...  :jerking:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.530
Πόντοι
41.447
Παιδιά επειδή βλέπω στα threads ότι πολλοί κάνετε 69 στα studio και επειδή πολλά νοσήματα κολλάνε όταν πιπιλάς μουνάκια ιδίως επαγγελματιών του χώρου, σας επαναφέρω το θέμα.H αίσθηση με το κόλπο με το κομμένο προφυλακτικό είναι 100% καλή, γλύφεις όσο θέλεις και όπου θέλεις και το σημαντικότερο δεν έχεις καμμία πιθανότητα να κονομήσεις κανένα σκουλαμέντο.Kάντε την χαρτοκοπτική που χρειάζεται από πριν έτσι ώστε να γλυτώσετε χρόνο επιτόπου. Bλέπω μερικούς να ειρωνεύονται.Eίναι θέμα υγείας και το συγκεκριμένο σύστημα το βρήκα ψάχνοντας μέσα σε site για λεσβίες οι οποίες ακόμα και αυτές έχουν εντοπίσει το πρόβλημα και το λύνουν έτσι. 100% κάνεις αυτό που θέλεις, 0% κίνδυνος να κολλήσεις κάτι.Συγχαρητήρια σε μερικούς από το thread για το χιούμορ τους...  :jerking:

Η θα πάρεις τα ρίσκα σου και θα γλέιφεις κρέας ή τίποτα.
Τώρα να γλέιψεις πουτάνα σε μπουρδέλο ή στουντιο είναι λίγο σίχαμα και extreme sport.
Cg, ct πού έχουν κάνει μπάνιο και το ξέρεις είναι ΟΚ νομίζω για πινέλο.
Τι νόημα έχει να γλείφεις το λάστιχο?
Βέβαια περί όρέξεως...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.530
Πόντοι
41.447
συναγωνιστή since1991 βρήκα κάτι καλό και πρακτικό για την περίπτωση σου... :grin: :cheesy:

 

Συνημμένα

  • condoms-too-big.jpg
    condoms-too-big.jpg
    4,6 KB · Εμφανίσεις: 54
  • GiantCondom_2796_n.jpg
    GiantCondom_2796_n.jpg
    8,3 KB · Εμφανίσεις: 42

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ετσι οπως εχουνε γινει τα πραγματα δεν ειναι να εμπιστυευεσαι ουτε τον κωλο σου......!με cg που εχω παει δεν θα της εκανα ποτε γλυφομουνι....!να την ευχαριστησω???γιατι???κανω με την κοπελια μου ερωτα???πολλοι το βλεπουνε λες και κανουνε ερωτα με την κοπελια τους....!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.530
Πόντοι
41.447
Ένα θέμα υγιεινής το κάνεις αντικείμενο χιούμορ. :think: Γλύφε εσύ πλυμμένα CG και κοιμήσου ήσυχος.

αν δεν έχεις χιούμορ...
σιγά ρε συ! σου έθιξα την μεγάλη πατέντα!
ΥΓ. δίπλωμα ευρεσιτεχνίας έβγαλες να είσαι κατοχυρωμένος?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ένα θέμα υγιεινής το κάνεις αντικείμενο χιούμορ. :think: Γλύφε εσύ πλυμμένα CG και κοιμήσου ήσυχος.
κι εσυ σκεπασου με τα νεα latex σεντονια που κυκλοφορουν και σου εκλεψαν την πατεντα..
 

Επισκέπτης
αν δεν έχεις χιούμορ...
σιγά ρε συ! σου έθιξα την μεγάλη πατέντα!
ΥΓ. δίπλωμα ευρεσιτεχνίας έβγαλες να είσαι κατοχυρωμένος?
Δεν είναι δική μου πατέντα, το βρήκα αλλού όπως γράφω και στο κείμενο.Έχω χιούμορ, να δες αυτά:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
παιδια τα παραλετε!και απο τη μαλακια μπορεις να κολισεις αρρωστιες αν τον παιζεις με βρωμικα χερια :grin: ας μπουμε σε μια αποστηρωμενη γιαλα εκαι σιγουρα δεν θα κολισου με ποτε τιποτα :)
 

apollon45

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
απαντω σε ολους τους μπουρδελιαρηδες που γλειφουν μουνακια στα μπουρδελα στα studio κλπ και το παιζουν τολμηροι,οτι ο μονος τροπος προφυλαξης ειναι να κανουν εμβολιο κατα της ηπατιτιδας Β και να αφησουν τις μαλακιες.Θα ηταν ηλιθιο να παμε σαν το σκυλι στα αμπελι για την καυλα μιας στιγμης.Η γνωμη μου ειναι καντε  εμβολιο  πρωτα και μετα βουρ στο πατσα γιατι το γλυφομουνι και το γλυψιμο της ενατης πυλης της κολασεως ειναι παθος και δεν κοβετε ευκολα αλλα προσοχη γλυφουμε μονο οσες μας φτιαχνουν και μυριζουν ωραια[κερασι, βυσινο κλπ]κατα προτιμηση πιπινια και αποφευγουμε τις μεγαλες  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom