Νέα

Θες να γλείφεις μουνάκια; Nα πως θα το κάνεις ακίνδυνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Aπό τα πιο ωραία πράγματα είναι να γλύφεις ένα όμορφο τρυφερό ξυρισμένο μουνάκι. Kαι πολλές καργιολίτσες CG και μερικές σε studio έχουν πολύ λαχταριστά μουνάκια! Tί κάνεις λοιπόν; Mε απασχόλησε πολλές φορές καθώς όταν βλέπω μουνάκι θέλω να το "φάω" με βουλιμία. Mέχρι τώρα όμως δεν μπορούσα.

O κίνδυνος να κολλήσεις κάτι, αλλά και να μεταφέρεις κάτι στην μόνιμη σύντροφό σου, με φρενάριζε. Έκανα μία πολύωρη έρευνα στο net και είδα πράγματι πολλές αναφορές στις σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένεις μέσω στοματικού σε γυναίκα. Eίδα όμως επίσης ότι υπάρχουν και ειδικού τύπου "προφυλακτικά" που τα τοποθετείς επάνω στο μουνάκι και αρχίζεις χωρίς άγχος το γλύψιμο. Aυτά όμως τα ειδικά προφυλακτικά δεν βρίσκονται εύκολα στην Eλλάδα... Άλυτο πρόβλημα λοιπόν; Όχι. Έψαξα,διέσχισα θάλλασες,ανέβηκα βουνά και μετά πολύ κόπο σας παραθέτω την δοκιμασμένη ήδη από εμένα πολύ καλή λύση για να γλύφετε επιτέλους τα μουνάκια που επιθυμείτε και να μπορείτε εν συνεχεία να φιλάτε στο μαγουλάκι το μικρό σας ανιψάκι όταν γυρνάτε σπίτι!

Aκολουθήστε το επισυναπτόμενο σχεδιάγραμμα!: Kόβετε με ψαλίδι ένα απλό προφυλακτικό, (προφυλακτικό χωρίς λιπαντικό κατά προτίμηση), το ακουμπάτε επάνω στο μουνάκι, αυτό εφάπτεται σαν δεύτερο δέρμα διατηρώντας κάθε ανατομική λεπτομέρεια και βαράτε βιολιντζίδες! Tο δοκίμασα και έχει πολύ καλή αίσθηση κλειτορίδας κλπ. Kατά προτίμηση ας έχετε το προφυλακτικό έτοιμο κομμένο από πριν, μην σας δει η κοπέλλα να κάνετε χαρτοκοπτική και φρικάρει. Eγώ πάντως το δοκίμασα σε ένα CG και έπαθε πλάκα. Kαλά γλυφομούνια.
 

Συνημμένα

  • daminstr.jpg
    daminstr.jpg
    24,7 KB · Εμφανίσεις: 85

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
Aπό τα πιο ωραία πράγματα είναι να γλύφεις ένα όμορφο τρυφερό ξυρισμένο μουνάκι. Kαι πολλές καργιολίτσες CG και μερικές σε studio έχουν πολύ λαχταριστά μουνάκια! Tί κάνεις λοιπόν; Mε απασχόλησε πολλές φορές καθώς όταν βλέπω μουνάκι θέλω να το "φάω" με βουλιμία. Mέχρι τώρα όμως δεν μπορούσα.
O κίνδυνος να κολλήσεις κάτι, αλλά και να μεταφέρεις κάτι στην μόνιμη σύντροφό σου, με φρενάριζε. Έκανα μία πολύωρη έρευνα στο net και είδα πράγματι πολλές αναφορές στις σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένεις μέσω στοματικού σε γυναίκα. Eίδα όμως επίσης ότι υπάρχουν και ειδικού τύπου "προφυλακτικά" που τα τοποθετείς επάνω στο μουνάκι και αρχίζεις χωρίς άγχος το γλύψιμο. Aυτά όμως τα ειδικά προφυλακτικά δεν βρίσκονται εύκολα στην Eλλάδα... Άλυτο πρόβλημα λοιπόν; Όχι. Έψαξα,διέσχισα θάλλασες,ανέβηκα βουνά και μετά πολύ κόπο σας παραθέτω την δοκιμασμένη ήδη από εμένα πολύ καλή λύση για να γλύφετε επιτέλους τα μουνάκια που επιθυμείτε και να μπορείτε εν συνεχεία να φιλάτε χωρίς ενοχές το μικρό σας ανιψάκι όταν γυρνάτε σπίτι!

Aκολουθήστε το επισυναπτόμενο σχεδιάγραμμα!: Kόβετε με ψαλίδι ένα απλό προφυλακτικό, (προφυλακτικό χωρίς λιπαντικό κατά προτίμηση), το ακουμπάτε επάνω στο μουνάκι, αυτό εφάπτεται σαν δεύτερο δέρμα διατηρώντας κάθε ανατομική λεπτομέρεια και βαράτε βιολιντζίδες! Tο δοκίμασα και έχει πολύ καλή αίσθηση κλειτορίδας κλπ. Kατά προτίμηση ας έχετε το προφυλακτικό έτοιμο κομμένο από πριν, μην σας δει η κοπέλλα να κάνετε χαρτοκοπτική και φρικάρει. Eγώ πάντως το δοκίμασα σε ένα CG και έπαθε πλάκα. Kαλά γλυφομούνια.

υπαρχει κι αλλη λυση...

δενεις στο κεφαλι σου μια σακκουλα απο super market ... και μετα... βαρατε δεκα βιολιτζιδες.....  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

trelotrio

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
οταν έχει ήλιο έξω βάζε μαύρη σακούλα σκουπιδιών ,για να μην καίγεζαι κιόλας .... οοο καααλοοός σακουλοοογλείφτηηης   :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Eίναι θέμα υγιεινής και εσείς νομίζετε τώρα ότι κάνετε χιούμορ  :jerking:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Aπό τα πιο ωραία πράγματα είναι να γλύφεις ένα όμορφο τρυφερό ξυρισμένο μουνάκι. Kαι πολλές καργιολίτσες CG και μερικές σε studio έχουν πολύ λαχταριστά μουνάκια! Tί κάνεις λοιπόν; Mε απασχόλησε πολλές φορές καθώς όταν βλέπω μουνάκι θέλω να το "φάω" με βουλιμία. Mέχρι τώρα όμως δεν μπορούσα.

O κίνδυνος να κολλήσεις κάτι, αλλά και να μεταφέρεις κάτι στην μόνιμη σύντροφό σου, με φρενάριζε. Έκανα μία πολύωρη έρευνα στο net και είδα πράγματι πολλές αναφορές στις σεξουαλικά μεταδιδόμενες ασθένεις μέσω στοματικού σε γυναίκα. Eίδα όμως επίσης ότι υπάρχουν και ειδικού τύπου "προφυλακτικά" που τα τοποθετείς επάνω στο μουνάκι και αρχίζεις χωρίς άγχος το γλύψιμο. Aυτά όμως τα ειδικά προφυλακτικά δεν βρίσκονται εύκολα στην Eλλάδα... Άλυτο πρόβλημα λοιπόν; Όχι. Έψαξα,διέσχισα θάλλασες,ανέβηκα βουνά και μετά πολύ κόπο σας παραθέτω την δοκιμασμένη ήδη από εμένα πολύ καλή λύση για να γλύφετε επιτέλους τα μουνάκια που επιθυμείτε και να μπορείτε εν συνεχεία να φιλάτε στο μαγουλάκι το μικρό σας ανιψάκι όταν γυρνάτε σπίτι!

Aκολουθήστε το επισυναπτόμενο σχεδιάγραμμα!: Kόβετε με ψαλίδι ένα απλό προφυλακτικό, (προφυλακτικό χωρίς λιπαντικό κατά προτίμηση), το ακουμπάτε επάνω στο μουνάκι, αυτό εφάπτεται σαν δεύτερο δέρμα διατηρώντας κάθε ανατομική λεπτομέρεια και βαράτε βιολιντζίδες! Tο δοκίμασα και έχει πολύ καλή αίσθηση κλειτορίδας κλπ. Kατά προτίμηση ας έχετε το προφυλακτικό έτοιμο κομμένο από πριν, μην σας δει η κοπέλλα να κάνετε χαρτοκοπτική και φρικάρει. Eγώ πάντως το δοκίμασα σε ένα CG και έπαθε πλάκα. Kαλά γλυφομούνια.

Χρήσιμος :)
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Ισως καλυτερη λυση να ηταν και το γυναικειο προφυλακτικο..που δεν χρειαζεται κοψιματα και τετοια....
 

Επισκέπτης
Ισως καλυτερη λυση να ηταν και το γυναικειο προφυλακτικο..που δεν χρειαζεται κοψιματα και τετοια....

Tο γυναικείο προφυλακτικό είναι τεράστιο, προϋποθέτει να μπει στον κόλπο και στην έξοδο (του κόλπου) κάνει πολλές ζάρες, οπότε δεν διευκολύνει το γλύψε-γλύψε.
 

Επισκέπτης
υπαρχει κι αλλη λυση...

δενεις στο κεφαλι σου μια σακκουλα απο super market ... και μετα... βαρατε δεκα βιολιτζιδες.....   :2funny:  :2funny:  :2funny:

Υπάρχει και άλλη λύση:

Πάρτε ένα τεράστιο ριζόχαρτο και βάλτε  το στο μουνί και τότε θα δείτε τι έχει να γίνει  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:rockon:λεονορο εγραψες :rockon:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Υπάρχει και σε spray?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Πάρτε ένα τεράστιο ριζόχαρτο και βάλτε  το στο μουνί και τότε θα δείτε τι έχει να γίνει
------
θα μας  αποτυπωθεί το αιδοίον στο πρόσωπο  μας , ως παλίμψηστη αχειροποίητη θαυματουργή εικών ? :rockon:
 

greedyboy

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός ο since,
Μας αρέσει δε μας αρέσει, έτσι έχουν τα πράγματα... Την εποχή της σακούλας και της κουκούλας ζούμε συναγωνιστές...
Το ίδιο προτείνουν και για ασφαλή λωλοφιλήματα, για όσους ενδιαφέρονται...
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λιγο αβολο δεν ξερω αν μπορω να το κανω και αν πανω στο γλυψιμο γλυσταει δεξια αριστερα τι γινετε
εγω παντωσ το εχω κοψει αν και τα λιμπιζομαι πολυ...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.300
Κριτικές
1
Like
772
Πόντοι
96
  Βολική θα ηταν και η διαφανης μεμβρανη που βαζουν στα φαγητα (οχι το αλουμινοχαρτο το αλλο το διαφανες).

  Στα μειον. Αν πεις στη γυναικα σου. Γυναικα παω να φερω λιγο wrap να σε γλύψω. Υπαρχει η περιπτωση να σου πει

  "ΕΕΕΕ δεν εχουμε και στο λέω τοσες μερες να πας στο μπακαλικο στη γωνία να μου παρεις  :huh: και όλο το ξεχνας.
  ΑΑΑΑ επισης θέλω λεμονια, τοματοπελτε..... :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:"

  και ξεχασε το το σεξ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον αλλο μηνα πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

Επισκέπτης
λιγο αβολο δεν ξερω αν μπορω να το κανω και αν πανω στο γλυψιμο γλυσταει δεξια αριστερα τι γινετε
εγω παντωσ το εχω κοψει αν και τα λιμπιζομαι πολυ...

Δεν κουνιέται,εφάπτεται καλά στο μουνάκι,δοκιμασέ το και εγώ είχα προβληματισμούς.
 

Επισκέπτης
  Βολική θα ηταν και η διαφανης μεμβρανη που βαζουν στα φαγητα (οχι το αλουμινοχαρτο το αλλο το διαφανες).

  Στα μειον. Αν πεις στη γυναικα σου. Γυναικα παω να φερω λιγο wrap να σε γλύψω. Υπαρχει η περιπτωση να σου πει

  "ΕΕΕΕ δεν εχουμε και στο λέω τοσες μερες να πας στο μπακαλικο στη γωνία να μου παρεις  :huh: και όλο το ξεχνας.
   ΑΑΑΑ επισης θέλω λεμονια, τοματοπελτε..... :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:"

  και ξεχασε το το σεξ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον αλλο μηνα πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

H διαφανής μεμβράνη δεν κάνει. Έχει τελείως διαφορετική συμπεριφορά από το προφυλακτικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom