Νέα

Θέμα στη Σερβία οι σχέσεις Ελλήνων με Σέρβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poppop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Έλα ντε.
Τι παπαριες ξεχασμένες γράφει ο τύπος.
Σιγά μην νοιαστεί ωραία Σερβα να βρει έτσι απλά έναν Έλληνα αν δεν κρατάει φράγκα.
Βλέπω σε άλλες χώρες που έζησα ότι οι σερβες κοιτάνε με ποιον θα περάσουν καλύτερα.
Χεστηκανε για τους Έλληνες και τη θρησκεία τους.
αμα εχει καλο μισθο ο Ελληνας ομως?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
αμα εχει καλο μισθο ο Ελληνας ομως?
Μα απάντησα πιο πάνω ρε τυπε.
Δεν έχει σχέση αν είσαι Έλληνας, κινέζος, ορθόδοξος,καθολικός ή άθεος.
Τα φράγκα κοιτάνε. Δεν ισχύουν οι παπαριες πιο πάνω ότι σε προτιμάνε κυρίως λόγω καταγωγής και θρησκείας.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Μα απάντησα πιο πάνω ρε τυπε.
Δεν έχει σχέση αν είσαι Έλληνας, κινέζος, ορθόδοξος,καθολικός ή άθεος.
Τα φράγκα κοιτάνε. Δεν ισχύουν οι παπαριες πιο πάνω ότι σε προτιμάνε κυρίως λόγω καταγωγής και θρησκείας.
συμφωνω, την εμφανιση δε τη κοιτανε ομως?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
συμφωνω, την εμφανιση δε τη κοιτανε ομως?
Τώρα αυτό είναι σχετικό.
Εξαρτάται πόσο ανάγκη έχει και τι διαθεσιμότητα υπάρχει.
Αν η άλλη δεν έχει επιλογή και καίγεται, θα διαλέξει και έναν φαλακρό πίθηκο για να την καλύψει.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Τώρα αυτό είναι σχετικό.
Εξαρτάται πόσο ανάγκη έχει και τι διαθεσιμότητα υπάρχει.
Αν η άλλη δεν έχει επιλογή και καίγεται, θα διαλέξει και έναν φαλακρό πίθηκο για να την καλύψει.
α μαλιστα, εμενα γενικα μαρεσουν πολυ οι ξενες αλλα στην Ελλαδα μονο Αλβανιδες 2ης γενιας εχει, οχι οτι με χαλανε βεβαια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
α μαλιστα, εμενα γενικα μαρεσουν πολυ οι ξενες αλλα στην Ελλαδα μονο Αλβανιδες 2ης γενιας εχει, οχι οτι με χαλανε βεβαια
Ποια Ελλάδα βρε κουμπάρε.
Μόνο σε μπουρδελο και στα νησιά θα δεις ξένες ωραίες.

Βγες σε κανένα ταξίδι έξω να ανοίξει το μάτι σου
Νομίζεις ότι για τις γκόμενες που περιγράφω τις έχω πετύχει στο Ελλαντα;
Μόνο στο εξωτερικό έπαιζα με 3 Σερβες, όσο εμένα Αθήνα δεν είχα γνωρίσει καμία έξω στον δρόμο.
 

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
515
Πόντοι
96
Ποια Ελλάδα βρε κουμπάρε.
Μόνο σε μπουρδελο και στα νησιά θα δεις ξένες ωραίες.

Βγες σε κανένα ταξίδι έξω να ανοίξει το μάτι σου
Νομίζεις ότι για τις γκόμενες που περιγράφω τις έχω πετύχει στο Ελλαντα;
Μόνο στο εξωτερικό έπαιζα με 3 Σερβες, όσο εμένα Αθήνα δεν είχα γνωρίσει καμία έξω στον δρόμο.
στην Αθηνα δεν εχει ωραιες ξενες?
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.723
Πόντοι
456
στην Αθηνα δεν εχει ωραιες ξενες?
που τις χεις δει τις σερβες και τις σλοβενες στην αθηνα?μονο κατι πακηδες ντιλιβεραδες,κατι αφρικανους που παιζουν μουσικη στο μοναστηρρακι και κατι αλβανιδες δευτερης γενιας εχει η αθηνα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.723
Πόντοι
456
η αθηνα εχει μεγαλη ελλειψη απο ξενες..ελλεινιδες κυριως ειναι οι γυανικες εδω.αυτο για να ξερουν οι επαρχιωτες που ονειρευοντε οτι θα ερθουν στην αθηνα και τους περιμενουν χιλιαδες μουναρες ρωσιδες ουκρανες και πολωνεζες..
 

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.757
Πόντοι
201
Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική είναι γεμάτο Σερβες και Βουλγαρες το καλοκαίρι. Εμφανισιακά μοιάζουν με Εδεσσαιες και Φλωρινιωτισες αλλά είναι ακομπλεξαριστες και πιο προσεγγισιμες, αν ξέρεις και λίγο την γλώσσα θα γαμησεις σίγουρα.

Ειναι ιδιαίτερα φιλέλληνες οι Σέρβοι
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.094
Like
15.680
Πόντοι
3.656
Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική είναι γεμάτο Σερβες και Βουλγαρες το καλοκαίρι. Εμφανισιακά μοιάζουν με Εδεσσαιες και Φλωρινιωτισες αλλά είναι ακομπλεξαριστες και πιο προσεγγισιμες, αν ξέρεις και λίγο την γλώσσα θα γαμησεις σίγουρα.

Ειναι ιδιαίτερα φιλέλληνες οι Σέρβοι

Δυσκολο πεδίο οι Σέρβες.Πολύ δύσκολα θα ασχοληθούν με μη Σερβο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
η αθηνα εχει μεγαλη ελλειψη απο ξενες..ελλεινιδες κυριως ειναι οι γυανικες εδω.αυτο για να ξερουν οι επαρχιωτες που ονειρευοντε οτι θα ερθουν στην αθηνα και τους περιμενουν χιλιαδες μουναρες ρωσιδες ουκρανες και πολωνεζες..
Άντε να δώσω ένα τιπ ακόμα.
Υπάρχουν μεγαλα call center με ξένες εταιρείες στην Αθήνα. Με χιλιάδες εργαζόμενους από διάφορες χώρες, όπως Πολωνία, Νορβηγία, Γερμανία κλπ.
Ξέρω ένα από αυτά στην Καλλιθέα και έχει και άλλα.
Όποιος μένει εκεί κοντά θα έχει πετύχει αρκετά μουνια στα γύρω μμαγαζιά κλπ.
Αυτά είναι καλοί στόχοι
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
ο xenitemenos ολα ξερει τι παιζει,σκεφτειτε μου εγραφε για ουκρανιδες κυπρο παλαιοτερα.
επεμενα δεν πιανοντε οι προσφυγες λογο συμπεριφωρας και προβληματικου μυαλου
και επεμενε χωρις να γνωριζει εχτος απο βιζιτες ουκρανιδες προσφυγες.οσοι τις γνωρισαν
φιλοι μου λενε ειχες δικαιο και δεν μας αφησαν να πλισιασουμε αντιυετα πολλες πουτανοπροσφυγες
με παιδια ειδα να ταλαβεριζοντε στα κατεχομενα με αθλιους τουρκους και απορησα γιατι απο εδω δεν
καθοντε οι ιδιες στους ντοπιους!εχτος απο μια βιζιτα μου μου στοιχησε το αυτοκινητο,επαθα ατυχημα
που γδυνωταν στον δρομο και θα αγορασω καινουργιο αμαξι!εχτος μια βιζιτα και μια τρελη αλλη δεν
με αφησε να πλισιασω,ουτε κοιταζουν,ουτε παιζουν ουτε σημασια στα πειραγματα των αλλων
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
φεβρουαριο αθηνα δεν ειδα αλλη εθνικοτητα απο κυπριες και στο μοναστηρακι αφγανοθσ και πακι.
ειδα 5 γαλλιδες νομιζω ερασμουσ στην ψυρη και ελεγαν οτι εκαναν σεξ ο εναςμε τον αλλο σε ενα παρτι
απο αυτα του ερασμουσ
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
σαλονικη ιουνιο ειδα βουλγαρους και σερβους ζευγαρια μεσης ηλικιας και λιγουσ σερβουσ χαλκιδικη.
δεν ειδα ξενους στην καμαρα αντε να ειδα 3 μικρους ρωσους και καμια αγγλιδα τυχαια
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Άντε να δώσω ένα τιπ ακόμα.
Υπάρχουν μεγαλα call center με ξένες εταιρείες στην Αθήνα. Με χιλιάδες εργαζόμενους από διάφορες χώρες, όπως Πολωνία, Νορβηγία, Γερμανία κλπ.
Ξέρω ένα από αυτά στην Καλλιθέα και έχει και άλλα.
Όποιος μένει εκεί κοντά θα έχει πετύχει αρκετά μουνια στα γύρω μμαγαζιά κλπ.
Αυτά είναι καλοί στόχοι
οι περισσότερες από αυτές που δουλεύουν στην teleperformance είναι στα tinder, badoo, bumbble κλπ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
οι περισσότερες από αυτές που δουλεύουν στην teleperformance είναι στα tinder, badoo, bumbble κλπ
Καλά και ποιος δεν είναι στις εφαρμογές αυτές
Αλλά αλλιώς παίζεις μπάλα έξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom