Νέα

Θέμα στη Σερβία οι σχέσεις Ελλήνων με Σέρβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poppop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Γαμαμε΄....Μονικα Σερβα στην Παρασιου
Κοιταμε.....Αυτη τη μουναρα Σερβα του Ρεμου στην τηλεοραση
Ονειρευομαστε.....Αυτες τις Σερβες που ψαχνονται

Οι Σερβες ειναι και γαμω τις γυναικες!!!! :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Στην Σερβια οι Ελληνες κανουν θραυση, Το Ιδιο στο Μοντενεγρο, και στην Αλβανια ακομα. Γενικα σε αυτα τα κρατη οι Ελληνες θεωρουνται πολυ καλοι και ευγενικοι αντρες. Το ξερω καλα διοτι εχω ζησει αρκετο καιρο και στα 3 κρατη. 

Το κακό φίλε μου είναι ότι οι καλοί και ευγενικοί άντρες δε γαμάνε ποτέ.
Για γκομενοβοσκούς τους έχουνε οι γυναίκες απανταχού της Γης και για να συζητάνε μαζί τους
τα προβλήματα που έχουν με τους γαμιάδες τους και να μιλάνε για τους πρώην τους.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Το κακό φίλε μου είναι ότι οι καλοί και ευγενικοί άντρες δε γαμάνε ποτέ.
Για γκομενοβοσκούς τους έχουνε οι γυναίκες απανταχού της Γης και για να συζητάνε μαζί τους
τα προβλήματα που έχουν με τους γαμιάδες τους και να μιλάνε για τους πρώην τους.
Μονο οι ασχημοι δεν γαμανε τυπε.οσο καλος και ευγενικος και να εισαι αμα εισαι κουασιμοδος
δεν γαμας ουτε φωκια. :rockon:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Μονο οι ασχημοι δεν γαμανε τυπε.οσο καλος και ευγενικος και να εισαι αμα εισαι κουασιμοδος
δεν γαμας ουτε φωκια. :rockon:


έτσι είναι, καλύτερα να γίνουν αδελφές ... πέρα από την πλάκα, δεν ισχύει βλέπεις και κάτι μουνάρες και έχουν σχέση με υποδιαίστερους , το κακό είναι πως η άλλη πλασάρεται μια του μετρίου για γκομενάρα και ψάχνει τον ΚλούνεΙ , κι εμείς θα θέλαμε να είχαμε την Ζιζέλ για γυναίκα αλλά δεν γίνεται ...

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
[size=16pt]Όπως φαίνεται μάταια οι διάφοροι ανθέλληνες,γαμόσκυλοι, καθυστερημένοι μπινέδες σαν το πούστη τον Αμερικάνο τον Τζέφρυ-που τη βρίσκει να "χορεύει" με αραπάδες ζουλού- προσπάθησαν να ταπεινώσουν και να κάμψουν το φρόνημα του Ελληνα γαμίκουλα τσολιά...τα βαλκάνια του ανήκουν[/size] :rockon: :rockon:
σε ολες τις ευρωπαικες μελετες μας κατηγορουν για μικροφαλλια τυπε.....τι σκοτεινα συμφεροντα να κρυβονται απο πισω;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Πρεπει να βγαλουμε διαβατηριο και να παμε επανω.....Εγω προτεινω αυτεs ναρθουν κατω......Βολευει πιο καλα κι εχουμε και καλυτερα φαγια

Να δώσουμε ραντεβού κάπου.....στη μέση. :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
απορω πως ο cool11 δεν εχει ανακαλυψει αυτο το θρεντ  :think:
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Η  Σερβία  μια χώρα φτωχή Ανατολικού Μπλόκ, που της τύχανε και πόλεμο και τη ρηνάξανε. Πάντως Σέρβα σε φυλής Μεταξ. δεν έχω πετύχει, σε σχέση με αλβανο -βουλγαρο ρουμανες. Λέει κάτι αυτό;
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Η  Σερβία  μια χώρα φτωχή Ανατολικού Μπλόκ, που της τύχανε και πόλεμο και τη ρηνάξανε. Πάντως Σέρβα σε φυλής Μεταξ. δεν έχω πετύχει, σε σχέση με αλβανο -βουλγαρο ρουμανες. Λέει κάτι αυτό;

Οι Σερβες (οι πιο ωραιες γυναικες στην Ευρωπη) λογω περηφανειας+ιδιοσυγκρασιας δεν το εχουν με την πορνεια.
Προτιμουν να δουλευουν για ενα κομματι ψωμι παρα να εκπορνευτουν.
Ειναι οι μονες βαλκανιες που παρα πολυ σπανια γινονται πουτανες.
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Γυναίκες για σπίτι δηλαδή.
 

Επισκέπτης
Για τις Βουλγαρες δεν βλεπω να εχετε καλη αποψη :S
 

d9mas222

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2013
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Εργασία και χαρά ρε τύπε...κρίμα που φτιάξαμε όμως το δρόμο του νότου..έπρεπε να φτιάξουμε κυρίως του Βορρά...Νόβι Σαντ εώς σύνορα...εκει να δεις συγγενεις,φίλοι,γνωστοί,περαστικοί,ζωντανοί,πεθαμένοι που θα ανέβαιναν να βρούν το ταίρι τους :o
μμμ,,,εεεε,,,χμμμμ,,,,,"φαντασια ΣΑΣ, πλανευτρα, εισαι η πιο μεγαλη ψευτραααα¨.....
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Έχει κάποιος άποψη για Σερβία και Σέρβες; Τι λένε σα γυναίκες και λαός;  επίπεδο, συμπεριφορά, κουλτούρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom