Νέα

Θέλω να κάνω σεξ με αφέντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koutsavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TASOSDRIVER

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2014
Μηνύματα
544
Like
627
Πόντοι
86
Πολυ γνωστη που το πσιζει κ μαγκια στα social μονο bdsm .... και παπαριεs με 1 50αρικο πιπα στο φουλ γαμησι κωλο κ χυσιμο στομα. Ξ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολυ γνωστη που το πσιζει κ μαγκια στα social μονο bdsm .... και παπαριεs με 1 50αρικο πιπα στο φουλ γαμησι κωλο κ χυσιμο στομα. Ξ
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
η αυτοπεποιθηση δεν ειναι δηθενια, εχεις μπερδεψει τους ψευτομαγκες με αυτους που χουν αυτοπεποιθηση. η μαγκια κλανια μπορει στα ματια σου να φαινεται σαν αυτοπεποιθηση αλλα ειναι μορφη αμυνας, αυτα τα ατομα φοβουνται περισσοτερο απο εσενα και αντιδρουν ετσι και αυτο περναει μονο σε χαζογκομενες της σειρας οχι σε κοπελες που σεβονται τον εαυτο τους. η αυτοπεποιθηση δεν ειναι το μαγκιορικο λεξιλογιο ειναι η αυρα που που βγαζεις στους αλλους και φαινεται και στον τροπο που κινησαι. οχι το περπατημα του ψευτομαγκα καμια σχεση.
Ωραία εγώ δε την έχω τη αυτοπεποίθηση και ούτε πρόκειται να αλλάξω για καμία,ή να βρεθούν κάποιες να με θέλουν γι'αυτό που είμαι ή καλύτερα να μη βρω έτσι το βλεπω και δε μου αλλάζεις γνώμη.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Ωραία εγώ δε την έχω τη αυτοπεποίθηση και ούτε πρόκειται να αλλάξω για καμία,ή να βρεθούν κάποιες να με θέλουν γι'αυτό που είμαι ή καλύτερα να μη βρω έτσι το βλεπω και δε μου αλλάζεις γνώμη.
τι να αλλαξεις ρε ανθρωπε? σου ειπε κανεις να αλλαξεις κατι πανω σου? ξαναδιαβασε οσα σου ειπα μπας και τα κατανοησεις καλυτερα γιατι προφανως εχεις θεμα κατανοησης.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
τι να αλλαξεις ρε ανθρωπε? σου ειπε κανεις να αλλαξεις κατι πανω σου? ξαναδιαβασε οσα σου ειπα μπας και τα κατανοησεις καλυτερα γιατι προφανως εχεις θεμα κατανοησης.
Μου είπες να αποκτήσω αυτοπεποίθηση κάτι που δε είχα ποτέ αυτό αλλαγή δε είναι?έλεος μη λες ότι δε είναι αλλαγή.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Μου είπες να αποκτήσω αυτοπεποίθηση κάτι που δε είχα ποτέ αυτό αλλαγή δε είναι?έλεος μη λες ότι δε είναι αλλαγή.
εννοειται πως ειναι αλλαγη αλλα δεν αλλαζεις το ποιος εισαι, δεν αλλαζει ο χαρακτηρας σου και η γενικοτερη συμπεριφορα σου. απλα μαθαινεις να αγαπας τον εαυτο σου και να το αποδεχεσαι για αυτο που ειναι και γινεσαι ποιο ανετος με αυτον και οχι να ξυπνας καθε πρωι βλεποντας τον εαυτο σου στον καθρεφτη και να λες οτι δεν σε θελει καμια. ξυπνας και λες αγορινα σημερα εχουμε καφεδουμπα με την τρελοπαρεα θα χαλβαδιασουμε και κανα κοριτσακι και οτι γινει. η αυτοπεποιθηση ειναι η διαθεση σου οχι αλλαγη χαρακτηρα. οταν εχεις ζωντανια μεσα σου αυτο θα φανει και στους αλλους αν εισαι μουντρουχος καθε μερα ετσι θα σε βλεπουν και οι αλλοι.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
εννοειται πως ειναι αλλαγη αλλα δεν αλλαζεις το ποιος εισαι, δεν αλλαζει ο χαρακτηρας σου και η γενικοτερη συμπεριφορα σου. απλα μαθαινεις να αγαπας τον εαυτο σου και να το αποδεχεσαι για αυτο που ειναι και γινεσαι ποιο ανετος με αυτον και οχι να ξυπνας καθε πρωι βλεποντας τον εαυτο σου στον καθρεφτη και να λες οτι δεν σε θελει καμια. ξυπνας και λες αγορινα σημερα εχουμε καφεδουμπα με την τρελοπαρεα θα χαλβαδιασουμε και κανα κοριτσακι και οτι γινει. η αυτοπεποιθηση ειναι η διαθεση σου οχι αλλαγη χαρακτηρα. οταν εχεις ζωντανια μεσα σου αυτο θα φανει και στους αλλους αν εισαι μουντρουχος καθε μερα ετσι θα σε βλεπουν και οι αλλοι.
Όπως και να έχει είναι αλλαγή που δε πρόκειται να τη κάνω με τίποτα,στη τελική δε είναι κακό ο άλλος να μη έχει αυτοπεποίθηση όλο και κάποια θα βρεθεί που θα εκτιμήσει τη καλοσύνη μου και θα με αγαπήσει γι'αυτό που είμαι.
 
OP
OP
K

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21
δεν χρειαζεται να το γυρισει προς οφελος του, το θεμα που εχει ειναι καθαρα θεμα αυτοπεποιθησης. το πρωτο πραγμα που εχει να κανει ειναι να αποδεχτει τον εαυτο του για αυτο που ειναι και μετα να αρχισει να βλεπει τα θετικα πανω του. ετσι θα αρχισει υποσυνηδητα να προσπαθει και να τα τονισει, εν συνεχεια ερχεται η αυτοπεποιθηση η οποια κατα κυριο λογο πηγαζει απο την ψυχολογικη του κατασταση. τα υπολοιπα θα ερθουν σιγα σιγα με τον καιρο. εγω αυτοπεποιθηση απεκτησα οταν τελειωσα το λυκειο και λιγο πριν παω για σπουδες μεσω μιας συγκηριας. οταν πηγα για σπουδες ημουν αλλος ανθρωπος σε σχεση με αυτο που ειχαν γνωρισει οι συμμαθητες και οποτε με εβλεπαν μου το ελεγαν και σε αυτη την ηλικια απλα και στην κυριολεξια δεν αφηνα θηλυκια γατα ειτε μου καθοταν ειτε οχι.
ενμερει συμγωνω αλλα οταν θα το γυρισει προς οφελος οπως ειπα μετα δεν θα το καταλαβαινει οτι ειναι ντροπαλος και θα το παιζει.το θεμα σε ολες τις φοβειες του καθενος ειναι να ξεγελας το μυαλο σου ετσι ωστε να τις ξεπερνας.για αυτο το ειπα μολις φτασει σε αυτο το σημειο θα το βλεπει πως ειναι η τσουπρα που εχει απεναντι του και θα βλεπει αν πρεπει να βγαλει αυτον τον ευατο του ή να το παιζει αλλιως.ειναι οπως το λες περιπου με το θεμα αυτοπεποιθησης,αλλα πρωτα να βρει το κολπο να φυγει η ντροπαλοτητα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.330
Πόντοι
3.846
ενμερει συμγωνω αλλα οταν θα το γυρισει προς οφελος οπως ειπα μετα δεν θα το καταλαβαινει οτι ειναι ντροπαλος και θα το παιζει.το θεμα σε ολες τις φοβειες του καθενος ειναι να ξεγελας το μυαλο σου ετσι ωστε να τις ξεπερνας.για αυτο το ειπα μολις φτασει σε αυτο το σημειο θα το βλεπει πως ειναι η τσουπρα που εχει απεναντι του και θα βλεπει αν πρεπει να βγαλει αυτον τον ευατο του ή να το παιζει αλλιως.ειναι οπως το λες περιπου με το θεμα αυτοπεποιθησης,αλλα πρωτα να βρει το κολπο να φυγει η ντροπαλοτητα.
Για το πώς να φύγει η ντροπαλοτητα ρωτα τον @Τροβαδούρος .

Τον έχουν ξεσκίσει τόσες Αφέντρες που ξέρει πλέον πώς να πλασάρεται στα τέσσερα καλύτερα από πολλές καριολες. :2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Λοιπον φιλε πολλες απο αυτες βγαινουν κανονικα σε μαγαζια (γκοθ κλαμπς). Εκει μπορεις να κανεις φαση χωρις λεφτα φυσικα. Προσωπικα εχει τυχει να παρω 2 κοριτσια ετσι. Η μια ειναι στην πραγματικη ζωη με συντροφους της ετσι και η αλλη δινει φωτο της. Θα σου πω πως γουσταρουν τρελη ξεφτυλα σε σημειο να κανουν οσα τους ζητανε οι πελατες. Η μια εχωσε τοσο βαθεια τη γλωσσα της στον κωλο μου που οριακα νομιζα πως ηθελε να με γαμησει. Η αλλη ζητουσε επι 30 λεπτα κατουρημα στη μαπα και το μονο που επαιρνε ηταν στερηση. Οταν εγινε αυτο που εκανε δεν μου εχει τυχει ξανα. Εχωσε το κεφαλι της στα ποδια μου που ειχαν πεσει καποια και τα ρουφηξε απο κατω, ενω στη συνεχεια μου λεει "γαμησε μου τον κωλο, οσο θα ειμαι απασχολημενη" και βουταει το κεφαλι της μεσα στη λεκανη και βγαινει βρεγμενη ολη. Μερικα λεπτα μετα μου λεει μη χυσεις. Βγαζω καποτα, ξεκινα να μου γλειφει τα δαχτυλα των ποδιων και στη συνεχεια κανει ενα deep οριακα που ηθελε να ξερασει. Φιλε τα πηρε ολα απευθειας μεσα χωρις να περασουν καν απο γλωσσα γεμιζοντας με σαλια ή εμετους δεν εχω ιδεα. Μετα πολυ κουλ ακουσαμε τη μουσικη μας και μου εκανε μασαζακι. Σε δευτερο γυρο επαιξα στραπ να δω και την αλλη πλευρα της.
Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στην Ελλάδα, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν γκοθάδικα. Παλιά υπήρχε ένα στου Ψυρρή θυμάμαι και ήταν γενικά της μόδας το στυλ αυτό. Μέχρι και μαγαζιά με ρούχα υπήρχαν για αυτούς.
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στην Ελλάδα, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν γκοθάδικα. Παλιά υπήρχε ένα στου Ψυρρή θυμάμαι και ήταν γενικά της μόδας το στυλ αυτό. Μέχρι και μαγαζιά με ρούχα υπήρχαν για αυτούς.
Για Ελλαδα μιλαω. Υπαρχουν πολλα ακομη και κλαμπακια και μαγαζια για αξεσουαρ.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
3
Like
2.742
Πόντοι
736
Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στην Ελλάδα, αλλά δεν νομίζω να υπάρχουν γκοθάδικα. Παλιά υπήρχε ένα στου Ψυρρή θυμάμαι και ήταν γενικά της μόδας το στυλ αυτό. Μέχρι και μαγαζιά με ρούχα υπήρχαν για αυτούς.
τα παντα υπαρχουν αν ξερεις που να ψαξεις να τα βρεις. παλια πηγαινα στο παλιο underground που γινοντουσαν και metal battles. αλλα βαρεθηκα να μυριζω τριφυλλο συνεχεια και δεν ξαναπατησα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Sorry δεν το καταλαβα.το σβηνω
Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί μυγιάστηκες όοπως είπε και και ο DEWARSS;
Μήπως σου "έθιξα ευσεβείς πόθους" με το αστείο μου που δεν κατάλαβες;
Ευτυχώς που μας υπενθύμισες ότι ο πραγματικός κόσμος είναι εκτός διαδικτύου, δεν το ξέραμε...
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Like
98
Πόντοι
1
Όποιος θέλει ας μου στείλει αυτές που κάνουν σεξ!! Ευχαριστώ!! !
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Πολυ γνωστη που το πσιζει κ μαγκια στα social μονο bdsm .... και παπαριεs με 1 50αρικο πιπα στο φουλ γαμησι κωλο κ χυσιμο στομα. Ξ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολυ γνωστη που το πσιζει κ μαγκια στα social μονο bdsm .... και παπαριεs με 1 50αρικο πιπα στο φουλ γαμησι κωλο κ χυσιμο στομα. Ξ
Καλημερα εχουμε link η social φιλε μου?αν υπαρχει θεμα στειλε μου pm!
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
465
Like
709
Πόντοι
81
Αν εχεις απαντηση θα ηθελα και εγω φιλε μου!ευχαριστω
Αν σε γουστάρουν κανουν σχεδόν όλες , Σεσίλια και Θεανώ φαινεται να το δίνουν πιο ευκολα από τις υπόλοιπες.
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
156
Like
216
Πόντοι
21
Αν σε γουστάρουν κανουν σχεδόν όλες , Σεσίλια και Θεανώ φαινεται να το δίνουν πιο ευκολα από τις υπόλοιπες.
Oχι τόσο έυκολα όσο γράφεται εδώ .....μάλλον πόρτα θα φάς αν ζητήσεις κάτι τέτοιο. Εχει κάτι αερογάμηδες εδω μέσα δε φαντάζεσαι :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom