Νέα

Θέλω να κάνω σεξ με αφέντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koutsavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες.
Ψαχνω αφεντρα για σεξ.δεν ειμαι σκλαβος.απλως γουσταρω το ντυσιμο τους και την ολη φαση.γνωριζει κανεις καμια;
Ευχαριστω!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346
Αρα δεν θες σεξ με αφέντρα, απλά κάποια με δερμάτινα κ μαστιγιο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
:confused:
 

Συνημμένα

  • giphy.gif
    giphy.gif
    47,4 KB · Εμφανίσεις: 90
OP
OP
K

koutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
21
Μπα ετσι δεν θα κανει κου-κου.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.220
Πόντοι
446
Κανε...!!!!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Καλησπερα συναγωνιστες.
Ψαχνω αφεντρα για σεξ.δεν ειμαι σκλαβος.απλως γουσταρω το ντυσιμο τους και την ολη φαση.γνωριζει κανεις καμια;
Ευχαριστω!
Ο σωστός τίτλος είναι ,θέλω να ταπεινωσω αφέντρα.
Είναι μια καλή ιδέα ,γιατί έχει ξεφτιλιστει το είδος μας!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346
Ο σωστός τίτλος είναι ,θέλω να ταπεινωσω αφέντρα.
Είναι μια καλή ιδέα ,γιατί έχει ξεφτιλιστει το είδος μας!
Αυτό ναι. Να πάρεις μια που το παίζει αφεντρα κ να την κάνεις το προσωπικό σου πουτανακι. Το fucktoy σου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.038
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Βγήκαν τώρα οι έξυπνες να κονομανε από χαζούς που πληρώνουν κατοσταρικα χωρίς να γαμανε για να παριστάνουν τους σκλάβους ..
Άμα θες να είσαι σκλάβος βρες μια δουλειά με βασικό μισθό! Το ίδιο είναι ,εκεί θα σε πληρώνουν κιόλας ..
Που πάει αυτή η κοινωνία !
Έχετε κάνει την κάθε κουτοπόνηρη μάγκα..
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες.
Ψαχνω αφεντρα για σεξ.δεν ειμαι σκλαβος.απλως γουσταρω το ντυσιμο τους και την ολη φαση.γνωριζει κανεις καμια;
Ευχαριστω!
Λοιπον φιλε πολλες απο αυτες βγαινουν κανονικα σε μαγαζια (γκοθ κλαμπς). Εκει μπορεις να κανεις φαση χωρις λεφτα φυσικα. Προσωπικα εχει τυχει να παρω 2 κοριτσια ετσι. Η μια ειναι στην πραγματικη ζωη με συντροφους της ετσι και η αλλη δινει φωτο της. Θα σου πω πως γουσταρουν τρελη ξεφτυλα σε σημειο να κανουν οσα τους ζητανε οι πελατες. Η μια εχωσε τοσο βαθεια τη γλωσσα της στον κωλο μου που οριακα νομιζα πως ηθελε να με γαμησει. Η αλλη ζητουσε επι 30 λεπτα κατουρημα στη μαπα και το μονο που επαιρνε ηταν στερηση. Οταν εγινε αυτο που εκανε δεν μου εχει τυχει ξανα. Εχωσε το κεφαλι της στα ποδια μου που ειχαν πεσει καποια και τα ρουφηξε απο κατω, ενω στη συνεχεια μου λεει "γαμησε μου τον κωλο, οσο θα ειμαι απασχολημενη" και βουταει το κεφαλι της μεσα στη λεκανη και βγαινει βρεγμενη ολη. Μερικα λεπτα μετα μου λεει μη χυσεις. Βγαζω καποτα, ξεκινα να μου γλειφει τα δαχτυλα των ποδιων και στη συνεχεια κανει ενα deep οριακα που ηθελε να ξερασει. Φιλε τα πηρε ολα απευθειας μεσα χωρις να περασουν καν απο γλωσσα γεμιζοντας με σαλια ή εμετους δεν εχω ιδεα. Μετα πολυ κουλ ακουσαμε τη μουσικη μας και μου εκανε μασαζακι. Σε δευτερο γυρο επαιξα στραπ να δω και την αλλη πλευρα της.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Λοιπον φιλε πολλες απο αυτες βγαινουν κανονικα σε μαγαζια (γκοθ κλαμπς). Εκει μπορεις να κανεις φαση χωρις λεφτα φυσικα. Προσωπικα εχει τυχει να παρω 2 κοριτσια ετσι. Η μια ειναι στην πραγματικη ζωη με συντροφους της ετσι και η αλλη δινει φωτο της. Θα σου πω πως γουσταρουν τρελη ξεφτυλα σε σημειο να κανουν οσα τους ζητανε οι πελατες. Η μια εχωσε τοσο βαθεια τη γλωσσα της στον κωλο μου που οριακα νομιζα πως ηθελε να με γαμησει. Η αλλη ζητουσε επι 30 λεπτα κατουρημα στη μαπα και το μονο που επαιρνε ηταν στερηση. Οταν εγινε αυτο που εκανε δεν μου εχει τυχει ξανα. Εχωσε το κεφαλι της στα ποδια μου που ειχαν πεσει καποια και τα ρουφηξε απο κατω, ενω στη συνεχεια μου λεει "γαμησε μου τον κωλο, οσο θα ειμαι απασχολημενη" και βουταει το κεφαλι της μεσα στη λεκανη και βγαινει βρεγμενη ολη. Μερικα λεπτα μετα μου λεει μη χυσεις. Βγαζω καποτα, ξεκινα να μου γλειφει τα δαχτυλα των ποδιων και στη συνεχεια κανει ενα deep οριακα που ηθελε να ξερασει. Φιλε τα πηρε ολα απευθειας μεσα χωρις να περασουν καν απο γλωσσα γεμιζοντας με σαλια ή εμετους δεν εχω ιδεα. Μετα πολυ κουλ ακουσαμε τη μουσικη μας και μου εκανε μασαζακι. Σε δευτερο γυρο επαιξα στραπ να δω και την αλλη πλευρα της.
Εσύ ήσουν που έλεγες ρούφα ρούφα ρούφα ρούφα, και μετά έλεγες φύσα φύσα φύσα να βγει το σεντονι απο τον κώλο;
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Καλησπερα συναγωνιστες.
Ψαχνω αφεντρα για σεξ.δεν ειμαι σκλαβος.απλως γουσταρω το ντυσιμο τους και την ολη φαση.γνωριζει κανεις καμια;
Ευχαριστω!
Φίλε σε καταλαβαίνω..... αλλά σε διαβεβαιώ ότι όλοι αυτό θέλουν! Αν δεν είσαι κουασιμόδος, κάποιες θα σου κάτσουν, το θέμα είναι να βρείς τα κουμπιά τους. Αν γουστάρεις "την όλη φάση" πρέπει και να είσαι διατεθειμένος να μπεις σ' ένα ρόλο. Μην ξεχνάς ότι δεν απευθύνεσαι σε μπίμπο γατούλες.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.
Ψαχνω αφεντρα για σεξ.δεν ειμαι σκλαβος.απλως γουσταρω το ντυσιμο τους και την ολη φαση.γνωριζει κανεις καμια;
Ευχαριστω!
Τις εξαντλήσες όλες τις κανονικές και θες με αφέντρα τώρα χαχαχχαα
 

Κουνουπίδι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2014
Μηνύματα
278
Κριτικές
4
Like
823
Πόντοι
361
Είναι πολύ απλο. Βρείτε γυναίκες otaku ή metal φαση. Δε λενε οχι σε τίποτα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Καλησπερα συναγωνιστες.
Ψαχνω αφεντρα για σεξ.δεν ειμαι σκλαβος.απλως γουσταρω το ντυσιμο τους και την ολη φαση.γνωριζει κανεις καμια;
Ευχαριστω!
Σε στούντιο στην Αθήνα λογικά θα βρείς , ειδικά απο αυτές που κάνουν και αυταρχικό όλο και κάποια θα έχει και ντύσιμο αφέντρας να βάλει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
@jormakka κανε ενα ιδιαιτερο στο παιδι, δωρεαν, για θερινη διαφημιση του jor@education club
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom