Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 30 61,2%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216

σε συνεντευξη του προσφατη ειπε οτι ηταν κολλημενος με στριπερ. Ρεσπεκτ!
 

Stelios_el_Conquistador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
68
Κριτικές
16
Like
580
Πόντοι
310
Πρώτα απ΄όλα παίδες καμιά φορά συμβαίνουν πράγματα χωρίς να το επιδιώκουμε. Όλοι ανεξαρτήτως εμπειριών και self control μπορεί να βρεθούν σε μια κατάσταση που δεν κάνουν παιχνίδι οι ίδιοι. Αυτό είτε γίνει με stripper ή με την όμορφη γειτονοπούλα θα έχει μεγάλο κόστος. Μια stripper ακόμα και στην εποχή μας που έχουμε πήξει παραμένει κάτι το εξωτικό. Έχει όπως και να το κανουμε μια ιδιαίτερη καυλα, αν και αυτό είναι περισσότερο στο μυαλό μας παρά πραγματικό. Εγώ είμαι υπερ των εμπειριών και αν τελειώσει και ασχημα και αν πονέσεις κι αν πληγωθείς κι αν πληγώσεις σημασία έχει να το ζήσεις. Πρέπει όμως να καταλάβεις πότε η εμπειρία γίνεται μαλακία, πότε το διαφορετικό συνήθεια και ρουτίνα και εκμετάλλευση κι από τις δύο μεριές. Κάντε σχέση με stripper αλλά μετά τον πρώτο καιρό της ανοχής και της ζάλης, ανοίξτε τα μάτια σας και πάρτε χαμπάρι τι παίζει και έξω από το μικρόκοσμο της χαζής καύλας που βρισκόσαστε. Αν όλα καλά τότε καμία αντίρρηση, συνήθως όμως και το συνήθως αφορά το 98%, τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά απ΄ότι νομίζατε. Μόλις το καταλάβετε φύγετε μακριά, γιατί μεγαλύτερη μαγκιά από το να γαμήσεις, είναι να ξέρεις να φεύγεις. Το πρόβλημα στις σχέσεις αυτές δεν είναι η δουλειά τους, ούτε αν καθένας θα τους βάζει χέρι αν πληρώνει. Το πρόβλημα είναι η νοοτροπία τους και μιας και το post έχει αποκτήσει μια λογοτεχνική χροιά, θα θυμηθώ μαζί σας κάτι που μου είχε ψιθυρίσει ο μέγιστος Cortazar πριν μερικά χρονάκια ένα πρωινό στην Αλεξανδρούπολη, παραφρασμένο για την περίσταση. "Μην αφήνεις την ελευθερία, μοναδικό φόρεμα που ταιριάζει στην πραγματική γυναίκα, να ξεφτίζει σε μια επιμελή θηλυκότητα". Δε θα σας ζαλίσω άλλο και συγγνώμη και για το ύφος αλλά ξύπνησε αναμνήσεις το συγκεκριμένο thread. Καλές περιπλανήσεις...
"Μην αφήνεις την ελευθερία, μοναδικό φόρεμα που ταιριάζει στην πραγματική γυναίκα, να ξεφτίζει σε μια επιμελή θηλυκότητα"
Τα είπε όλα με μία φράση ο άρχοντας αλλά δυστυχώς ως μύστες τη θέλουμε την πουτάνα την θηλυκότητα αλλιώς θα τα φτιάχναμε με τις χοντρές και ντεκαβλέ άσχημες που μας γουστάρουν ήδη, δεν θα τυραννιόμασταν έτσι κυνηγώντας 10άρια...
 

Leyteris10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
1
Κριτικές
4
Like
140
Πόντοι
280
Γυναικες με μεταπτυχιακά και διδακτορικα στη πουτανια.
πριν μπεις στο μαγαζί σε εχουν διαβάσει. και πόσα έχεις στη τσέπη.
αν γαμας στη καθημερινότητα σου θα γαμήσεις και εκεί.. αν περιμένεις με μια μπύρα ή με σκούτερ στην καθημερινότητα σου η σε στριπτιζαδικο να γαμήσεις 10ρακι θα περιμένεις για πολύ.. τρώνε στη μάπα καθημερινά καμια 100ρια.
εμπειρίες πολλές με τα κορίτσια του επαγγέλματος θα πρέπει να γράψω πολλες γραμμες.
αν εισαι παίχτης
βγες βγάλε γούστα γαμα.. άκου κιολας μεγαλο σχολείο. τελειωνε το γρήγορα.
κουσούρια πολλά ξύδια κοκες φουλ μουν ψυχολογικά...........
Δεν αλλάζουν ΠΟΤΕ. Νόμος
ερωτεύτηκες? δεν θα ήθελα να το σκέφτομαι..
πολύ επικίνδυνο σπορ για αγαπουληδες.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Αυτες οι κοπελες να ξερετε ειναι 20 φορες πιο σοβαρες και πιο ξηγημενες σε μια σχεση απο καθε καριολα που θα γνωρισετε εξω.
Κι οποιος πει το αντίθετο δεν του απανταων καν γιατι ειναι μονοκυτταρος Οργανισμός.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Αυτες οι κοπελες να ξερετε ειναι 20 φορες πιο σοβαρες και πιο ξηγημενες σε μια σχεση απο καθε καριολα που θα γνωρισετε εξω.
Κι οποιος πει το αντίθετο δεν του απανταων καν γιατι ειναι μονοκυτταρος Οργανισμός.
:confused::confused::confused: :tooth::tooth::tooth:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Αυτό ήταν πάντα το όνειρό μου, να κάνω μία σοβαρή σχέση με strip woman.
Και το γλέντι του γάμου στο μαγαζί που εργάζεται, να μου έρθει και λίγο πιο φθηνά.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Ναι, αλλά μόνο με καθαρόαιμη στρίπερ...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Μιλαω για την σχεση.
Τωρα αν εσυ ησουν παντα ο καημενος που του τα τρωγανε και τα χαλαγαν με τον δικο τους δεν φταινε οι κοπελες.
Μιλάς για τι είδους σχέση? Επαγγελματία - πελάτη? Fuck buddies? Σπονσοριλίκι? Μήπως για "σοβαρή" που αναφέρεται το thread? Ούτε εσύ δε γνωρίζεις σε τι αναφέρεσαι
Εγώ το σχόλιο το έκανα πάνω στις συγκεκριμένες 2 λέξεις που έγραψες γενικά
Αλλά φαίνεσαι λίγο χαζούλης άρα δεν έχει νόημα να γράψουμε οτιδήποτε περεταίρω. Όσο για τους χαρακτηρισμούς σου, μακάρι να είχες την εμπειρία μου και τα χρήματα ώστε να περνάς καλά με τις συγκεκριμένες (και όχι μόνο)
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Σωστός ο φίλος @Cantfindname που γελάει με το μήνυμα μου.
Δεν υπάρχουν καθαρόαιμες στρίπερ....
Και για αυτό δεν κυνήγησα καμία στρίπερ...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Σωστός ο φίλος @Cantfindname που γελάει με το μήνυμα μου.
Δεν υπάρχουν καθαρόαιμες στρίπερ....
Και για αυτό δεν κυνήγησα καμία στρίπερ...
Όλα υπάρχουν , αλλά τα έχουμε πει πολλάκις. Η έννοια σοβαρή σχέση (στην οποία αναφέρεται το thread) και εν ενεργεία stripper δεν... Εκτός αν δε ξέρουμε τη σημασία των λέξεων. Τώρα για όλων των άλλων ειδών σχέσεων ΝΑΙ. Και μάλιστα μπορούμε να περάσουμε και πολύ πολύ καλά! Αρκεί να γνωρίζουμε το πως και το γιατί :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom