Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 30 61,2%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
181
Πόντοι
6
Μόνο Σοβαρή Σχέση θα έκανα δε Μ αρέσουν οι Ασοβαρες Καταστάσεις!!!!!!!!!!
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Φιλε δεν ξερω πως και τη βλεπει ο καθενας απο τους παραπανω...
Γυναικες ειναι οχι alien, και εχουν περισσοτερα ψυχολογικα απο την οποια αλλη γιατι ακριβως εχουν γνωρισει πολλους που τις βλεπουν ως κρεας..
Φυσικα και ψαχνουν και σχεσεις και φυσικα εχει και ΠΑΡΑ πολλες φολες, αυτο δεν σημαινει οτι δεν γινετε κιολας, δυσκολο μεν αλλα γινετε.
Οπως ειπες και εκεινη πρεπει να σταματησει αυτου του ειδους τη δουλεια για να υπαρχει και εμπιστοσυνη.

Συμφωνώ απόλυτα με τα posts σου και απλά προσπαθώ να πω σε ορισμένους, χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες και αναλύσεις, πως και σαφώς και γίνεται μια σχέση με κοπέλα της συγκεκριμένης εργασίας να εξελιχθεί σε σοβαρή (ανεξαρτήτως εμποδίων και ιδιαιτεροτήτων). Και δεν μιλάω για θεωρίες, αλλά για κάτι που ξέρω
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
στα 2 πρωτα εισαι σωστος,το 3ο ειναι ακυρο,εχεις μπερδεψει την οριτζιναλ στριπερ με την στριπερ που βιζιταρει για τα εξτραδακια της

ξερω παρα πολλες καταστασεις ..θυμαμαι μια ουκρανεζα που καβλαντιζα,ειχε εμφανιστει τοτε στο μαγαζι μεγας σπονσορας και γω  της εκανα πλακα παντρεψου τον, να εξασφαλιστεις,μου λεγε δεν τον γουσταρω δεν ειναι ο τυπος μου και τετοια κτλ..οταν ειδε οτι αυτος σοβαρολογουσε γιατι ειχε χωσει πολυ χρημα-σαμπανιες καθε βραδυ κτλ- ξερεις μου λεει οσο πιο πολλα λεφτα βαζει τοσο πιο πολυ "ερωτευεσαι"..τον παντρευτηκε τωρα και περναει ζωη χαρισαμενη παρολο που αυτος ειναι χωρισμενος με αλλη στριπερ κ εχει και παιδια  :headbang: τωρα αν του κανει και κανα παιδι διοτι ειναι και 30 φευγα, θα κλειδωσει  την διατροφη ασχετα αν αυτος την βαρεθει μετα 
έχεις πμ καλαχαν :grin:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Πιστευω πως ολοι θα κάναμε σχεση με τετοια γυναίκα, αν βέβαια δεχόταν και αυτή. Αν εξελισοταν σε σοβαρη, εξαρτάται από πολλά.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Πιστευω πως ολοι θα κάναμε σχεση με τετοια γυναίκα, αν βέβαια δεχόταν και αυτή. Αν εξελισοταν σε σοβαρη, εξαρτάται από πολλά.

Εγώ πάντως το αντίθετο έχω καταλάβει. Μια πολύ μικρή μειοψηφία θα το έκανε. Και δεν εννοώ ONS, αλλά σχέση
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Εγγρ.
14 Μαΐ 2018
Μηνύματα
289
Κριτικές
21
Like
1.730
Πόντοι
1.011
Φυσικά και θα έκανα τέτοια, σοβαρή, σχέση. Και θα την περίμενα με υπομονή κάθε βράδυ να γυρίσει αφού θα την έχουν χουφτώσει/τσιμπουκώσει/πηδήξει διάφοροι για να δούμε καμία ταινιούλα και να κάνουμε γουτσου-γουτσου...
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Φυσικά και θα έκανα τέτοια, σοβαρή, σχέση. Και θα την περίμενα με υπομονή κάθε βράδυ να γυρίσει αφού θα την έχουν χουφτώσει/τσιμπουκώσει/πηδήξει διάφοροι για να δούμε καμία ταινιούλα και να κάνουμε γουτσου-γουτσου...

Άστα μην μου τα θυμίζεις :S Αύτα είναι καλύτερο να γίνονται τις μέρες που δεν δουλεύει για τους λόγους που ανέφερες :grin:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Φυσικά και θα έκανα τέτοια, σοβαρή, σχέση. Και θα την περίμενα με υπομονή κάθε βράδυ να γυρίσει αφού θα την έχουν χουφτώσει/τσιμπουκώσει/πηδήξει διάφοροι για να δούμε καμία ταινιούλα και να κάνουμε γουτσου-γουτσου...

Γουτσου γουτσου  σχεση του .ουτσου
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Σοβαρή όχι. Ελεύθερη με στριπτίζ και σεξ κάθε βράδυ γιατί όχι;
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
σοβαρη σχεση????404 ερρορ???οταν οι πελατες θα της βαζουν τα 50ευρα στο κιλοτακι με οτι αυτο συνεπαγεται,εσυ θα παιρνεις ματι και θα λες απο εδω η κοπελα/γυναικα μου??..για κανα πηδημα και χαβαλε ναι, αλλα εως εκει
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
σοβαρη σχεση????404 ερρορ???οταν οι πελατες θα της βαζουν τα 50ευρα στο κιλοτακι με οτι αυτο συνεπαγεται,εσυ θα παιρνεις ματι και θα λες απο εδω η κοπελα/γυναικα μου??..για κανα πηδημα και χαβαλε ναι, αλλα εως εκει

Ε δεν θα πηγαίνεις στο club που δουλεύει  :2funny: Αυτό είναι ακόμα 1 (από τα πολλά) γαμήσια που θα τρως και δεν παλεύεται :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom