Νέα

Ταξίδι στη Βραζιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hask
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hask

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα σας
Εχει καποιος κανει ταξιδι Βραζιλια και περασε καλα με τρανς?
Σκεφτομαι καποια στιγμη μετα covid εποχη να κανω ενα ταξιδι λιγο ημερων εκει
να γνωρισω τρανς..περισσοτερο Σαο Παολο.Αλλα δεν ξερω τιποτα γι αυτο.
υπαρχει καποιος να με διαφωτισει η να το σκεφτεται και ο ιδιος για ενα τετοιο ταξιδι?
Ευχαριστω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.754
Κριτικές
178
Like
39.288
Πόντοι
21.896
Rio de janeiro avenida atlantico oceano στο ύψος posto 4 boteco club
Copa cabbana
Έτρεχα σαν το yusain bolt να σωθώ από τα τρανς που με κυνηγούσαν να με ξεψειρισουν
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.308
Πόντοι
17.311
Καλησπερα σας
Εχει καποιος κανει ταξιδι Βραζιλια και περασε καλα με τρανς?
Σκεφτομαι καποια στιγμη μετα covid εποχη να κανω ενα ταξιδι λιγο ημερων εκει
να γνωρισω τρανς..περισσοτερο Σαο Παολο.Αλλα δεν ξερω τιποτα γι αυτο.
υπαρχει καποιος να με διαφωτισει η να το σκεφτεται και ο ιδιος για ενα τετοιο ταξιδι?
Ευχαριστω
φιλε εντελως ασχετο, αλλα χρησιμο σε καποιο σημειο νομιζω.
την προηγουμενη βδομαδα η' την προπροηγουμενη (δε θυμαμαι ακριβως), περασα απο φυλης γιατι ειχα μια δουλεια εκει κοντα.
στο μικρο καθετο στενακι που ειναι απεναντι απο το mymarket, μπανισα ενα ψηλο, αδυνατο "γκομενακι" με καλοκαιρινο look.
σορτσακι μεχρι τον κωλο, ισιο μαυρο μαλλι καρεδακι και λιγο πιο μακρυ μεχρι ωμους και με τσιτα το βυζι που φαινοταν το μισο εξω, απο το φανελακι που φοραγε. ωραια φατσα.
το κυνηγησα να δω τι παιζει, γιατι ειδα οτι γουσταρε το μπαλαμουτι.
το πηρα απο πισω με το αμαξι... κοντεψα να το σπασω :tooth: , αλλα το πηγα μεχρι κατω αχαρνων σχεδον.
γουσταρε μπλα μπλα
λοιπον εμεινα μαλακας, γιατι μου ειπε οτι ειναι trans και οτι ειναι απο βραζιλια επισης.
το πηγα μεχρι σπιτι του απεξω με το μπλα μπλα για να καταλαβεις.
μενει μαζι με αλλα συναφια (μου ειπε) σε μια πολυκατοικια καθως κατεβαινεις το στενακι αυτο προς αχαρνων, 1-2 αριστερα προς το τελος.
κανε εναν κοπο και πανε κανε μια βολτιτσα.
ειναι πολυ καλο σε εμφανιση και γουσταρει το μπλα μπλα.
φαντασου εγω που δεν ειμαι της φασης, επαθα πλακα.
ανετα το φορτωνεις πιστευω. με φραγκα λογικα, αλλα παιζεις μπαλα χαλαρα.
αυτο μου εδειξε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.754
Πόντοι
6.186
έχω πάει πολλές φόρες άλλα δεν ειμαι του σπορ των τρανς για γυναίκες μπορώ να σου πω
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
421
Κριτικές
1
Like
1.062
Πόντοι
201
δεν είμαι σχετικός με το θέμα, καθώς δεν έχω επισκεφτεί τη χώρα.
Η μόνη μου παρατήρηση είναι ότι όταν αποφασίζεις να κάνεις τέτοιο ταξίδι, δε θα το κάνεις μόνο λίγες μέρες (όπως γράφεις). Θα θέλεις τουλάχιστον 10+ μέρες. Και για να δεις τις πόλεις που θες, αλλά και να συναντήσεις κορίτσια. Δεν είναι π.χ. Ολλανδία που μπορεί να ξαναπάς. Αυτά είναι ταξίδια ζωής.
Και επίσης προσοχή στο θέμα ασφάλειας, ακόμα θυμάμαι τα βίντεο στους δρόμους όταν έγινε το μουντιάλ. Που τους έκλεβαν έτσι στη ψύχρα στη μέση του δρόμου μέρα μεσημέρι. Πορτοφόλια, κινητά, αλυσίδες κτλ
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Συμφωνώ με τον προηγούμενο, είναι ταξίδι ζωής, εγώ πήγα πριν πολλά χρόνια, όσο και να το προσπάθησα δεν κατάφερα να ξαναπάω. Και ένας μήνας μου φαίνεται λίγος, τουλάχιστον 15 μέρες, να δεις και μερικά αξιοθέατα. Έμενα στο Σάο Πάολο, οι τρανς εκεί είναι ομορφότερες από τις πουτάνες, κάθε φορά έτρεμα μην μπερδεφτώ! Μετά από τόσα χρόνια θα έχουν αλλάξει πολλά, προς το καλύτερο, πιστεύω, σ αυτόν τον τομέα. Πάντως εκεί θα ζούσα μόνιμα ευχαρίστως. Αν έχεις γνωστούς θα περάσεις σούπερ. Η καλύτερη εποχή βέβαια είναι το Φεβρουάριο που έχουν το καρναβάλι, κυριολεκτικά γίνεται της πουτάνας. Τι ωραίες αναμνήσεις!!!
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
701
Κριτικές
128
Like
6.565
Πόντοι
17.336
Έχω πάει 2 φορές πριν από αρκετά χρόνια... Την πρώτη φορά έκατσα 20 ημέρες στο Σάο Πάολο... Πολλοί αλλά και πολλές εκτός από αγγλικά μιλούσαν και λίγα ελληνικά... Είναι λιμάνι εμπορικό και έχει πολύ πάρε δώσε με δικά μας πλοία... Οι πουτανες εκεί ήταν ΤΟΎΜΠΑΝΟ αλλά αν βασταγε η τσέπη σου υπήρχαν και τα λουτρά που μπορούσες να είσαι παρέα με 2...3... Τουμπανακια ηλικίας... Άστο ντρέπομαι... Τα τραβελακια πιο γυναίκες από τις γυναίκες που φτάσαμε με τον κολιτο μου να ζητάμε αποδείξεις αν είναι γυναίκες η όχι.... Χαχαχαχα ΝΑΙ ΤΟ ΚΆΝΑΜΕ... Στο Ρίο 15 ημέρες στην περίοδο του καρναβαλιού... Χρειάζομαι τουλάχιστον μια βδομάδα για να σου περιγράψω το σκινικο εκεί... Η ΑΠΌΛΥΤΗ ΚΡΕΠΑΛΗ!!!!!!!!!! Δεν ξέρω τι γαμαγαμε που πως γιατί.... Σε όποιο μαγαζί μπαίναμε (μετά από συμβουλές και μια μικρή καθοδήγηση του ρεσεψιονιστ) γινόταν του μουνιου το πανηγύρι... Αλλά και στο δρόμο... Πολύ ποτό σάμπα και γυναίκες (και όχι μόνο)... Βέβαια ΠΟΤΈ δεν έχεις μαζί σου χρυσαφικά ρολόι τηλέφωνο (τουλάχιστον ακριβό) και πότε δεν πας μόνος σου σε στενά.... Πάντα κουβαλάς καλή διάθεση και πολλά προφιλακτικα SOS ότι αφροδίσια υπάρχουν στον κόσμο εκεί είναι η πηγή... Αυτά... Το ταξίδι μου εκεί ήταν το 2006 αλλά είναι σαν να πήγα χτες... Συνολικά σχεδόν ένας μήνας και πέρασε σαν να ήταν 3 ημέρες... Προϋπόθεση καλή διάθεση χιούμορ Ευγενία και βαθιά τσέπη...!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Rio de janeiro avenida atlantico oceano στο ύψος posto 4 boteco club
Copa cabbana
Έτρεχα σαν το yusain bolt να σωθώ από τα τρανς που με κυνηγούσαν να με ξεψειρισουν
αν θέλεις, μπορείς να μας πληροφορήσεις αν αξίζει να πας, από άποψη ασφάλειας; ή υπάρχει περίπτωση να γυρίσεις πίσω σε φέρετρο;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.754
Κριτικές
178
Like
39.288
Πόντοι
21.896
αν θέλεις, μπορείς να μας πληροφορήσεις αν αξίζει να πας, από άποψη ασφάλειας; ή υπάρχει περίπτωση να γυρίσεις πίσω σε φέρετρο;
Copa ipamema leblon ασφαλεσρατα με λίγη προσοχή το βράδυ όπως κ στην Αθήνα

Κ νιστεροι πάλι ασφαλές
Προσοχή τη νύχτα κ δουλεύεται ταξί αν κ εγώ περπάτησα νύχτα κοπακαμοαμα λεμολον ιπανεμα κ δεν είδα κάτι επικίνδυνο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Copa ipamema leblon ασφαλεσρατα με λίγη προσοχή το βράδυ όπως κ στην Αθήνα

Κ νιστεροι πάλι ασφαλές
Προσοχή τη νύχτα κ δουλεύεται ταξί αν κ εγώ περπάτησα νύχτα κοπακαμοαμα λεμολον ιπανεμα κ δεν είδα κάτι επικίνδυνο
ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Τα shemales στο Σάο Πάολο ή στο Ρίο Ντε Τζανέιρο αξίζουν περισσότερο?
Επίσης γιατί να προτιμήσει κανείς τη Βραζιλία και όχι κάποια άλλη χώρα που φημίζεται για αυτά?
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Eκατσα τριμηνο στων αγιο παυλο με φιλοξενησε φιλος που εχει μεταναστευσει με trance δεν πηγα δεν ειναι του γουστου μου ουτε με εκδιδομενες ο φιλος εχει μεγαλο κυκλο εκει περασα πολυ καλα η γιναικες εκει σου δυνονται ολοκληρωτικα ψυχη κιαι σωματη ειναι πολυ ζηλιαρες γιατι υπαρχει απεριοριστο στοκ γυναικων κοντεψα να παντρευτω την γλυτωσα παρατριχα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.754
Κριτικές
178
Like
39.288
Πόντοι
21.896

Συνημμένα

  • Screenshot_20210508_110252.jpg
    Screenshot_20210508_110252.jpg
    452,4 KB · Εμφανίσεις: 140

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.754
Κριτικές
178
Like
39.288
Πόντοι
21.896
Πώς τις ξεχωρίζει κανείς από τις κανονικές γυναίκες? Επίσης τι ανταλλάγματα ζητάνε?
Από τη φάτσα
Δεν ρώτησα διότι δεν πάω με τρανς
Ίσως 30-40 ευρώ διότι 60 έπαιρναν περίπου οι γυναίκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom