Νέα

Τάντρα μασάζ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nito
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Στον Ινδουισμό, η Κουνταλίνι είναι μια μορφή θεϊκής γυναικείας ενέργειας που πιστεύεται ότι βρίσκεται στη βάση της σπονδυλικής στήλης, στη μουλαντάρα. Είναι μια σημαντική έννοια στη Śhaiva Tantra είναι μια δύναμη ή δύναμη που σχετίζεται με το θεϊκό θηλυκό κ την άμορφη πτυχή της Θεάς.
Κατά τη διάρκεια της συνεδρίας αυτό που βοηθάει η θεά ΤΕΑ στην αφυπνίζει είναι η θεραπευτική σεξουαλική δημιουργική ενέργεια κουνταλινι. Αυτό πρέπει να συμβεί (αφύπνιση)ομαλά στο σώμα σας και σταδιακά διότι προκαλεί μεγάλη ένταση και μπορεί να βγάλει προβλήματα με αποτέλεσμα το σώμα σας να μην το αντέχει γιατί είναι κάτι καινούργιο επειδή δεν είχατε έχετε εξασκηθεί στο παρελθόν, είναι άγνωστο για το εγώ σας κ προφανώς θα προβάλει αντίσταση. Για Αυτό το λόγο η θεραπεύτρια είναι εκεί για να ευθυγραμμίσει την ενέργεια και να σας καθοδήγησει καθόλη τη διάρκεια να μην σας φτάσετε ούτε σε πολύ υψηλά επίπεδα αλλά ούτε σε πολύ χαμηλά κραδασμικα επίπεδα Δυστυχώς Δεν χωράει περιγραφή διότι είναι πολύ δυνατά βιωματικό.
Η Τέα είναι εναλλακτική θεραπεύτρια απ'το 2016 με δικό της χώρο τότε στην Πεύκη και σε ελάχιστους έδωσε την τάντρα. Έχει ασπαστεί το βουδισμό και τον ταντρικό
Βουδισμό είναι δασκάλα της ταντρικης διδασκαλίας κ Σαμανικων θεραπειών και προσφέρει μαθήματα τάντρα σε ζευγάρια και κάνει κ sex coaching, prana healing, βελονισμό κλινική ύπνωση, massage, Lomi Lomi, deep tissue, simple relaxing, meditation session, tantric energy healing session, ending slowly progress, body to body massage therapy, couple massage therapy,yoni and lingam massage therapy, four hands therapy, και πολλά άλλα θεραπευτικά συστήματα και συνδυασμό τεχνικών.
Τα έχει συνδυάσει με το μασάζ το οποίο μπήκε αναγκαστικά για να μπορέσει να βοηθήσει τους ανθρώπους να καταλάβουν τη φιλοσοφία ώστε να γνωρίσουν οι άνθρωποι και να βιώσουν έξω από το σώμα εμπειρίες απελευθέρωσης πολυεπίπεδα.
Αυτός που θέλει να παρακολουθήσει η να κλείσει μία τέτοια συνεδρία θα πρέπει να καταλάβει ότι πρέπει να τον βάλει και να μπει κ ο ίδιος σε μία κατάσταση οπότε αυτή η συνεδρία το θάνατο του εγώ.
Δεν πρέπει να υπάρχει προσκόλληση στον εαυτό αλλά στη σύνδεση θηλυκής και αρσενικής ενέργειας ως οντότητες.
Ανάλογα τις ανάγκες μπορεί να περιλαμβάνει πολλές πρακτικές μαζί.
Τελετουργικό κάθαρσης λέγοντας μάντρα κάνοντας μουντρα και στο τέλος για να γίνει εξαγνισμός και η κάθαρση
Περιλαμβάνει μπάνιο ώστε να έρθει η σύνδεση
Ακολουθούν αναπνοές ταντρικές της φωτιάς
Και ενεργειακή ευθυγράμμιση,
Διαλογισμός σύμφωνα με την Ταντρική Παράδοση από τις Ταντρικές Γραφές Pratyabijna Hridayam και Vijnana Bhairava Tantra
περιλαμβάνει πρακτικές Pranayama, και εμβάθυνση στην μυστική γιόγκα,Asana.
H Tantra ως μία από τις αρχαιότερες μη δυιστικές παραδόσεις, βασίζεται στην αρχή Ελευθερίας της Συνειδητότητας, είναι το αποτέλεσμα του αέναου χορού της αρσενικής αρχής
Shiva - Συνειδητότητα και της θηλυκής Shakti - Δημιουργική Δύναμη. Η Τέα εκεί σας συνδέει με την δημιουργική σεξουαλική ενέργεια.Χωρίς την εκσπερμάτωση, χωρίς το χάσιμο της ενέργειας, η πράξη γίνεται διαλογισμός. (Αν το επιθυμείτε)Και μέσα απ’ αυτό ολοκληρώνεστε.Υπάρχουν δύο τύποι κορύφωσης, δύο τύποι οργασμού. ένας τύπος είναι ο γνώριμος. Φτάνεις στην κορύφωση της έξαψης, οπότε δεν μπορείς να πας παραπέρα.
Καμία περίπτωση η σεξουαλική διείσδυση δεν είναι τάντρα. Η Τάντρα είναι επικεντρωμένη σε έναν άλλο τύπο οργασμού. Η διέγερση πρέπει να είναι έντονη, όλο και περισσότερο έντονη βοηθώντας με ιδιαίτερες τεχνικές η Τέα τον δέκτη.
Το άτομο βιώνει πολλαπλο οργασμηκότητα έχει σπασμούς, δάκρυα,συγκίνηση γέλιο πολλές φορές, μπορείς να χάσεις και συνείδηση για κάποια δευτερόλεπτα.Η παραδοσιακή τάντρα χωρίζεται σε κόκκινη και λευκή τάντρα. λευκη ταντρά είναι η πρακτική, η οποία περιλαμβάνει γιόγκα και διαλογισμό. Το κόκκινο tantra είναι η σεξουαλική ερωτική πρακτική
Ενώ και οι δύο χρησιμοποιούν σεξουαλική ενέργεια, ο στόχος των δύο πρακτικών είναι διαφορετικός. Ο στόχος του κόκκινου τάντρα είναι να δημιουργήσει έναν βαθύτερο δεσμό ενώ το λευκό τάντρα αφορά τη δημιουργία ενός βαθύτερου δεσμού με τον εαυτό σου.
Είναι τόσο πολλά που δεν μπορούν να αναφερθούν
Αποκαλύπτεται μόνο σε πολλά χρόνια μυημένους διότι πρόκειται για μυστική διδασκαλία.

Με την Τέα οι συνεδρίες διαρκούν
Από τρεις έως τέσσερις ώρες.
Οι τιμές
ξεκινούν από 300€-500€


Απαιτείται προετοιμασία τρεις μέρες πριν θα σας ενημερώσει η ίδια τι πρέπει να κάνετε πριν κλείσετε τη συνεδρία.

Πληροφορίες από την Τεα όπου αναφέρει λεπτομέρειες για την έννοια του ταντρα massage μετά από ερώτηση μου …
Καμμία σχέση με δάκτυλα και άλλα συναφή
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Στον Ινδουισμό, η Κουνταλίνι είναι μια μορφή θεϊκής γυναικείας ενέργειας που πιστεύεται ότι βρίσκεται στη βάση της σπονδυλικής στήλης, στη μουλαντάρα. Είναι μια σημαντική έννοια στη Śhaiva Tantra είναι μια δύναμη ή δύναμη που σχετίζεται με το θεϊκό θηλυκό κ την άμορφη πτυχή της Θεάς.
Κατά τη διάρκεια της συνεδρίας αυτό που βοηθάει η θεά ΤΕΑ στην αφυπνίζει είναι η θεραπευτική σεξουαλική δημιουργική ενέργεια κουνταλινι. Αυτό πρέπει να συμβεί (αφύπνιση)ομαλά στο σώμα σας και σταδιακά διότι προκαλεί μεγάλη ένταση και μπορεί να βγάλει προβλήματα με αποτέλεσμα το σώμα σας να μην το αντέχει γιατί είναι κάτι καινούργιο επειδή δεν είχατε έχετε εξασκηθεί στο παρελθόν, είναι άγνωστο για το εγώ σας κ προφανώς θα προβάλει αντίσταση. Για Αυτό το λόγο η θεραπεύτρια είναι εκεί για να ευθυγραμμίσει την ενέργεια και να σας καθοδήγησει καθόλη τη διάρκεια να μην σας φτάσετε ούτε σε πολύ υψηλά επίπεδα αλλά ούτε σε πολύ χαμηλά κραδασμικα επίπεδα Δυστυχώς Δεν χωράει περιγραφή διότι είναι πολύ δυνατά βιωματικό.
Η Τέα είναι εναλλακτική θεραπεύτρια απ'το 2016 με δικό της χώρο τότε στην Πεύκη και σε ελάχιστους έδωσε την τάντρα. Έχει ασπαστεί το βουδισμό και τον ταντρικό
Βουδισμό είναι δασκάλα της ταντρικης διδασκαλίας κ Σαμανικων θεραπειών και προσφέρει μαθήματα τάντρα σε ζευγάρια και κάνει κ sex coaching, prana healing, βελονισμό κλινική ύπνωση, massage, Lomi Lomi, deep tissue, simple relaxing, meditation session, tantric energy healing session, ending slowly progress, body to body massage therapy, couple massage therapy,yoni and lingam massage therapy, four hands therapy, και πολλά άλλα θεραπευτικά συστήματα και συνδυασμό τεχνικών.
Τα έχει συνδυάσει με το μασάζ το οποίο μπήκε αναγκαστικά για να μπορέσει να βοηθήσει τους ανθρώπους να καταλάβουν τη φιλοσοφία ώστε να γνωρίσουν οι άνθρωποι και να βιώσουν έξω από το σώμα εμπειρίες απελευθέρωσης πολυεπίπεδα.
Αυτός που θέλει να παρακολουθήσει η να κλείσει μία τέτοια συνεδρία θα πρέπει να καταλάβει ότι πρέπει να τον βάλει και να μπει κ ο ίδιος σε μία κατάσταση οπότε αυτή η συνεδρία το θάνατο του εγώ.
Δεν πρέπει να υπάρχει προσκόλληση στον εαυτό αλλά στη σύνδεση θηλυκής και αρσενικής ενέργειας ως οντότητες.
Ανάλογα τις ανάγκες μπορεί να περιλαμβάνει πολλές πρακτικές μαζί.
Τελετουργικό κάθαρσης λέγοντας μάντρα κάνοντας μουντρα και στο τέλος για να γίνει εξαγνισμός και η κάθαρση
Περιλαμβάνει μπάνιο ώστε να έρθει η σύνδεση
Ακολουθούν αναπνοές ταντρικές της φωτιάς
Και ενεργειακή ευθυγράμμιση,
Διαλογισμός σύμφωνα με την Ταντρική Παράδοση από τις Ταντρικές Γραφές Pratyabijna Hridayam και Vijnana Bhairava Tantra
περιλαμβάνει πρακτικές Pranayama, και εμβάθυνση στην μυστική γιόγκα,Asana.
H Tantra ως μία από τις αρχαιότερες μη δυιστικές παραδόσεις, βασίζεται στην αρχή Ελευθερίας της Συνειδητότητας, είναι το αποτέλεσμα του αέναου χορού της αρσενικής αρχής
Shiva - Συνειδητότητα και της θηλυκής Shakti - Δημιουργική Δύναμη. Η Τέα εκεί σας συνδέει με την δημιουργική σεξουαλική ενέργεια.Χωρίς την εκσπερμάτωση, χωρίς το χάσιμο της ενέργειας, η πράξη γίνεται διαλογισμός. (Αν το επιθυμείτε)Και μέσα απ’ αυτό ολοκληρώνεστε.Υπάρχουν δύο τύποι κορύφωσης, δύο τύποι οργασμού. ένας τύπος είναι ο γνώριμος. Φτάνεις στην κορύφωση της έξαψης, οπότε δεν μπορείς να πας παραπέρα.
Καμία περίπτωση η σεξουαλική διείσδυση δεν είναι τάντρα. Η Τάντρα είναι επικεντρωμένη σε έναν άλλο τύπο οργασμού. Η διέγερση πρέπει να είναι έντονη, όλο και περισσότερο έντονη βοηθώντας με ιδιαίτερες τεχνικές η Τέα τον δέκτη.
Το άτομο βιώνει πολλαπλο οργασμηκότητα έχει σπασμούς, δάκρυα,συγκίνηση γέλιο πολλές φορές, μπορείς να χάσεις και συνείδηση για κάποια δευτερόλεπτα.Η παραδοσιακή τάντρα χωρίζεται σε κόκκινη και λευκή τάντρα. λευκη ταντρά είναι η πρακτική, η οποία περιλαμβάνει γιόγκα και διαλογισμό. Το κόκκινο tantra είναι η σεξουαλική ερωτική πρακτική
Ενώ και οι δύο χρησιμοποιούν σεξουαλική ενέργεια, ο στόχος των δύο πρακτικών είναι διαφορετικός. Ο στόχος του κόκκινου τάντρα είναι να δημιουργήσει έναν βαθύτερο δεσμό ενώ το λευκό τάντρα αφορά τη δημιουργία ενός βαθύτερου δεσμού με τον εαυτό σου.
Είναι τόσο πολλά που δεν μπορούν να αναφερθούν
Αποκαλύπτεται μόνο σε πολλά χρόνια μυημένους διότι πρόκειται για μυστική διδασκαλία.

Με την Τέα οι συνεδρίες διαρκούν
Από τρεις έως τέσσερις ώρες.
Οι τιμές
ξεκινούν από 300€-500€


Απαιτείται προετοιμασία τρεις μέρες πριν θα σας ενημερώσει η ίδια τι πρέπει να κάνετε πριν κλείσετε τη συνεδρία.

Πληροφορίες από την Τεα όπου αναφέρει λεπτομέρειες για την έννοια του ταντρα massage μετά από ερώτηση μου …
Καμμία σχέση με δάκτυλα και άλλα συναφή
Να το κανε και η τεα στην πράξη....στους πελάτες....τουλάχιστον με την ηριδα δεν κατάλαβα τίποτα από αυτά που σου είπε να γραψεις....απλά ένα body to body massage από ένα καλό και όμορφο κορίτσι
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Να το κανε και η τεα στην πράξη....στους πελάτες....τουλάχιστον με την ηριδα δεν κατάλαβα τίποτα από αυτά που σου είπε να γραψεις....απλά ένα body to body massage από ένα καλό και όμορφο κορίτσι
Μόνο η Τεα κάνει αυτήν την διαδικασία του ταντρα για τον χρόνο που αναφέρει .
Τα άλλα κορίτσια Ίριδα και Λυδια όλα τα άλλα προγράμματα που έχουν πολλάκις αναφερθεί
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Ούτε πιπα ούτε edging.....
Αυτά έχουν αναφερθεί από μέλη που έχουν συναντήσει την Τεα σε κανονικά προγράμματα και όχι στο Ταντρα . Να την ρωτήσετε και απαντάει άνετα για την κατάληξη στο ταντρα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Όλες οι θεραπεύτριες προσφέρουν
Μέσα σε μια συνεδριά τα παρακάτω:
(Δεν είναι ταντρικό)



Υπηρεσίες μασάζ


Θεραπεία:

❣️Chair dance before the session &
❣️Geisha service shower with the client before the session &
❣️Body to body massage/Nuru.
❣️& Jacuzzi massage therapy
❣️& Barefoot ashiatsu massage
❣️& edging slowly progress.
❣️Shower with the client after the session.

Οι τιμές αφορούν το μασάζ κ όλες τις παραπάνω υπηρεσίες μέσα σε μόλις μία συνεδρία.
Και μπάνιο με τον πελάτη δωρεάν μέσα στην τιμή.

Έξτρα περιποίηση:
Hand job extra
Foot job extra
Blowjob extra
10€- έως 30€ max

Δεν είναι ταντρικό μασάζ
Ταντρικό ενεργειακό μασάζ δείνει μόνο η Τέα
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
30 ευρώ συν για μαλακία ζήταγε η ίριδα....πιπα όχι....εγώ ταντρα μασάζ ήθελα....για body to body μου είπε.....θα μπορούσε να πει οτι ταντρα προσφέρει μόνο η Τέα.....αυτά.....100 ευρώ 90 λεπτά ωραίου και αισθησιακός μασάζ από την ίριδα
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Εσένα το στραποναρισμα σίγουρα..και κστ επανάληψη...έτσι μου ανέφερε μια ειδική του χώρου.....
Όταν λες ειδική του χώρου, σε ποια αναφέρεσαι ,σε αυτή που είδες στον ύπνο σου!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καταλαβα δεν εχεις να πεις τιποτα.
μονο αρλουμπες.
Όπως το είπες μόνο αρλούμπες!!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
τυπε εχεις να πεις τιποτα ΜΕ ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ?
πες και για μενα αν λες οτι ειμαι νταβατζης.
πες ρε δημοσια,πες εδω ρε κοτουλα.
εχεις να πεις τιποτα?
αλλιως κανε τουμπεκι βλαμμενε.
Ααααα ξέχασα να σου πω ότι τον vagma τον ξεφτέλισα και στο νημα της Μαρίας της Μολδαβης.
Υπήρχαν συναγωνιστές που γράφανε καλά λόγια για το κορίτσι και έγραψα και εγώ γιατί έχω βρεθεί μαζί της τέσσερις φορές (μόνο μια κριτική έχω ανεβάσει) και έγραψα και εγώ ότι πέρασα σούπερ και άρχισε προσωπικές επιθέσεις σε όλους τους συναγωνιστές. Όλο αυτό έγινε γιατί δεν υποστηρίζαμε την κοπέλα που γουστάρει αυτός και θυμάμαι να μας λέει ότι είμαστε νταβατζήδες, προμοτορες και άλλα τέτοια!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Όπως το είπες μόνο αρλούμπες!!!
το ξερω φιλε. αλλο απο μαλακιες δεν εχει πει ποτε τιποτα αλλο.
εγω τον προκαλεσα να αποδειξει τα γραφομενα του και φυσικα δεν μπορουσε να αποδειξει τιποτα.
ουτε για μενα ουτε για κανεναν. οι κατηγοριες και τα κουφια λογια που ελεγε ειναι ευκολα,οι αποδειξεις ομως αν δεν εχεις να στηριξεις τα γραφομενα σου,σε εκθετουν και το μονο που πετυχαινει ειναι να γινεται γελοιος.
πηρε το μπανακι του τωρα κι αυτος,να παει να δροσιστει για λιγο καιρο τωρα που σφιξανε οι ζεστες.
περιμενουμε τον κλωνο του σε λιγο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Ααααα ξέχασα να σου πω ότι τον vagma τον ξεφτέλισα και στο νημα της Μαρίας της Μολδαβης.
Υπήρχαν συναγωνιστές που γράφανε καλά λόγια για το κορίτσι και έγραψα και εγώ γιατί έχω βρεθεί μαζί της τέσσερις φορές (μόνο μια κριτική έχω ανεβάσει) και έγραψα και εγώ ότι πέρασα σούπερ και άρχισε προσωπικές επιθέσεις σε όλους τους συναγωνιστές. Όλο αυτό έγινε γιατί δεν υποστηρίζαμε την κοπέλα που γουστάρει αυτός και θυμάμαι να μας λέει ότι είμαστε νταβατζήδες, προμοτορες και άλλα τέτοια!!!
στης Μαριας Μολδαβης τον ειχα ξεχεσει κι εγω τοτε γιατι παλι μαλακιες ελεγε αστηριχτες.
κι οχι μονο εσυ κι εγω αλλα και πολλοι αλλοι εκει στο νημα της κοπελλας.
τελος παντων προχωραμε.
τετοιοι παντα θα υπαρχουν να μας διασκεδαζουν.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Όχι φίλε δεν εννοώ τη Suntari. Έχω διαβάσει πως εκτός ότι δεν έχει χώρο, χρεώνει κάνα 100€ για φραπέ. Εγώ λέω για αυτή που αναφέρει o Dimdon στο Κολωνάκι με φραπέ στα 50€ και χώρο δικό της απ' ότι κατάλαβα.

Ευχαριστώ anyway :-)
Δεν την λένε Πατρίτσια την κοπέλα στο Κολωνάκι .
Είναι στην Σκουφά αυτή που λέω εγώ σε ένα ισόγειο . Αν θες δίνω και τηλέφωνο .
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
725
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: aggxar

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Tantra masaz λέει έχουμε καμία γνώμη ;;;;;

Κατ' αρχήν μην φτιάχνετε καινούρια θρεντ για μια ερώτηση..

Έχει αναφερθεί στο παρελθόν από συναγωνιστή που αναφέρει ότι δεν υπήρχε η πολυτέλεια που υπονοείται και φυσικά δεν δικαιολογούσαι η φάση τόσο τρελό χρήμα.

Περισσότερες λεπτομέρειες δεν θυμάμαι
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Το θέμα
δυο ωρες στα τρία κατοστάρικα τύπε. και λεει κιολας οτι θα σε σώσει απο την πατριαρχεία. θελει και ρωτημα; :undecided::undecided::undecided:
είναι ότι δεν έχω δει τίποτα για αυτήν γενικά , και άλλες είναι ακριβές αλλά σπυ λένε είναι καλή στραβή κουτσή , γιαυτο ρωτάω γιατί ψάχνω κάτι ανάλογο , κ καλό, βέβαια τα φράγκα είναι παρά πολλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom