Νέα

Τάντρα μασάζ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nito
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Πολύ ασχολείσαι με πρωκτικες χαρές,θαυμαστής της tantrazoe γαρ!!
Ότι και να πεις πουστακο δεν σου κάνω τη χάρη!

Η μόνη βλακεία που παραδέχομαι, ότι έκανα είναι ότι απάντησα σε ένα από τους μεγαλύτερους βλάκες του μπου...

Άσχετο το vagma δικό σου νικ είναι ή συναγωνίζεστε ποιος θα πεταχτεί σαν κλανιά πιο γρήγορα να πει τη μαλακία του?
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Η μόνη βλακεία που παραδέχομαι, ότι έκανα είναι ότι απάντησα σε ένα από τους μεγαλύτερους βλάκες του μπου...

Άσχετο το vagma δικό σου νικ είναι ή συναγωνίζεστε ποιος θα πεταχτεί σαν κλανιά πιο γρήγορα να πει τη μαλακία του?
Όχι ρε πανιβλακα πισωγλεντη....τσατσά της ζωής.....εγώ είμαι μοναδικό άτομο με nickname με προστασία κλοπής και γνωστός και μη εξαιρετέος σε όλων των τύπων φόρουμ που αφορούν ποτανες ,μηχανές,αυτοκίνητα,αλυσοπριονα,τρέξιμο ποδήλατα....και άμα βγεις από το σπιτάκι των κλώνων σου ψάξε για μένα ρε πισωγλεντη γιατί άμα ψάξω εσένα θα σε βάλω στον -7 όροφο.....και όχι μόνο εσένα αλλά κάτι λιονταράκι αμπούλες πετρούλες κωνσταντινινουλοκαπελα....και τα λιμα τους....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Όχι ρε πανιβλακα πισωγλεντη....τσατσά της ζωής.....εγώ είμαι μοναδικό άτομο με nickname με προστασία κλοπής και γνωστός και μη εξαιρετέος σε όλων των τύπων φόρουμ που αφορούν ποτανες ,μηχανές,αυτοκίνητα,αλυσοπριονα,τρέξιμο ποδήλατα....και άμα βγεις από το σπιτάκι των κλώνων σου ψάξε για μένα ρε πισωγλεντη γιατί άμα ψάξω εσένα θα σε βάλω στον -7 όροφο.....και όχι μόνο εσένα αλλά κάτι λιονταράκι αμπούλες πετρούλες κωνσταντινινουλοκαπελα....και τα λιμα τους....

Ρε μπετόστοκε, στο ίδρυμα που σε είχαν δεν είχε δάσκαλο; ούτε τα μισά δεν βγάζουν νόημα από αυτά που λες
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.840
Like
27.219
Πόντοι
5.906
Η μόνη βλακεία που παραδέχομαι, ότι έκανα είναι ότι απάντησα σε ένα από τους μεγαλύτερους βλάκες του μπου...

Άσχετο το vagma δικό σου νικ είναι ή συναγωνίζεστε ποιος θα πεταχτεί σαν κλανιά πιο γρήγορα να πει τη μαλακία του?
By the way ,το τσεκούρακι σου βάλτο εκεί που ξέρεις, όχι μόνο χωράει, κολυμπάει σίγουρα!
Και η επόμενη συνεδρία σου με τη tantrazoe κερασμενη από εμένα!
Στείλε IBAN!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Ρε μπετόστοκε, στο ίδρυμα που σε είχαν δεν είχε δάσκαλο; ούτε τα μισά δεν βγάζουν νόημα από αυτά που λες
Με iq ραδικιού που έχεις δικαιολογεισαι...το -7 το κατάλαβες????.....αντε γιατί τα κλουβιά χρειάζονται ενοίκους .....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Αν θελετε να τσακωθείτε για τη Στεφανία Κάντε το στο νημα της. .Αφήστε αυτό εδω καθαρό να μιλάμε για tantra

Εγώ το κόβω εδώ. Αλλά όχι ρε φίλε ότι τσακώνομαι για τη στεφ, έλεος! κι εγώ θέλω να ενημερώνομαι γενικά για το τάντρα στο νήμα αυτό και μπαίνω μέσα και βρίσκω αγαπητικούς...
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Εγώ το κόβω εδώ. Αλλά όχι ρε φίλε ότι τσακώνομαι για τη στεφ, έλεος! κι εγώ θέλω να ενημερώνομαι γενικά για το τάντρα στο νήμα αυτό και μπαίνω μέσα και βρίσκω αγαπητικούς...
εδω δεν εχεις άδικο... θυμίζουν χωροφύλακες της χούντας που κάνουν τσάρκα στα νήματα να δουν μην τυχον και γράψει κάποιος αρνητική κριτική για τη Στεφανία
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.840
Like
27.219
Πόντοι
5.906
Εγώ το κόβω εδώ. Αλλά όχι ρε φίλε ότι τσακώνομαι για τη στεφ, έλεος! κι εγώ θέλω να ενημερώνομαι γενικά για το τάντρα στο νήμα αυτό και μπαίνω μέσα και βρίσκω αγαπητικούς...
Οι" αγαπητικοι "σου συστήνουν κωλοδαχτυλο by tantrazoe, εγγυημένη απόλαυση!!!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.840
Like
27.219
Πόντοι
5.906
εδω δεν εχεις άδικο... θυμίζουν χωροφύλακες της χούντας που κάνουν τσάρκα στα νήματα να δουν μην τυχον και γράψει κάποιος αρνητική κριτική για τη Στεφανία
Σωστά,εξ άλλου δεν έχουμε τι άλλο να κανουμε στην ανιαρή και δυστυχισμένη ζωή μας!!!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Σωστά,εξ άλλου δεν έχουμε τι άλλο να κανουμε στην ανιαρή και δυστυχισμένη ζωή μας!!!
οκ δεκτός ο σαρκασμός , αλλα εδώ μέσα τουλάχιστον αυτο που περιγράφω παραπάνω δείχνετε
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
για μενα και οι δυο κλωνοπαρέες είστε... οι μεν της μια θυγατερας οι δε της άλλης.
Όπως είπα και στο κλωνοραδικι παραπάνω εγώ είμαι μοναχικός πολεμιστής των φόρουμ όλων των ειδών παγκοσμίως......δεν χρειάστηκα ποτέ να κρυφτώ με άλλο προφίλ πουθενά άλλωστε εδώ και 30 χρόνια έχω το ίδιο μειλ.....αυτά φίλε σε άλλους.....εγώ δεν υποστηρίζω καμία πουτανα....δεν έχω κέρδος δεν μδ ενδιαφέρει άλλωστε.....απλά δεν μου αρέσει το άδικο και οι στοχοποιημενες επιθέσεις σε κοριτσια, συγκεκριμενων ατόμων μελών γιατί χάνουν παραδάκι.....
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.840
Like
27.219
Πόντοι
5.906
Όπως είπα και στο κλωνοραδικι παραπάνω εγώ είμαι μοναχικός πολεμιστής των φόρουμ όλων των ειδών παγκοσμίως......δεν χρειάστηκα ποτέ να κρυφτώ με άλλο προφίλ πουθενά άλλωστε εδώ και 30 χρόνια έχω το ίδιο μειλ.....αυτά φίλε σε άλλους.....εγώ δεν υποστηρίζω καμία πουτανα....δεν έχω κέρδος δεν μδ ενδιαφέρει άλλωστε.....απλά δεν μου αρέσει το άδικο και οι στοχοποιημενες επιθέσεις σε κοριτσια, συγκεκριμενων ατόμων μελών γιατί χάνουν παραδάκι.....
Συμφωνώ απόλυτα, τέλος!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Όπως είπα και στο κλωνοραδικι παραπάνω εγώ είμαι μοναχικός πολεμιστής των φόρουμ όλων των ειδών παγκοσμίως......δεν χρειάστηκα ποτέ να κρυφτώ με άλλο προφίλ πουθενά άλλωστε εδώ και 30 χρόνια έχω το ίδιο μειλ.....αυτά φίλε σε άλλους.....εγώ δεν υποστηρίζω καμία πουτανα....δεν έχω κέρδος δεν μδ ενδιαφέρει άλλωστε.....απλά δεν μου αρέσει το άδικο και οι στοχοποιημενες επιθέσεις σε κοριτσια, συγκεκριμενων ατόμων μελών γιατί χάνουν παραδάκι.....
Πρέπει να καταλάβετε κάτι όμως και οι δύο. Όσοι δεν έχουμε μείνει ευχαριστημένοι απο τις υπηρεσίες ή τηνεμφάνιση της Στεφανίας δεν σημαίνει απαραίτητα ότι έχουμε και κατάστημα ή δικές μας κοπέλες που βγάζουμε στο σφυρι. Το μεγαλύτερο ποσοστό εδώ είμαστε άσχετοι με το χώρο. Απλα μας αρέσει το μασαζ.
Συμφωνώ απόλυτα, τέλος!
Αμα θέλετε συνεχίζουμε με πμ την ανταλλαγή απόψεων για να μη σπαμαρουμε με εκτός θέματος συζητήσεις
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Πρέπει να καταλάβετε κάτι όμως και οι δύο. Όσοι δεν έχουμε μείνει ευχαριστημένοι απο τις υπηρεσίες ή τηνεμφάνιση της Στεφανίας δεν σημαίνει απαραίτητα ότι έχουμε και κατάστημα ή δικές μας κοπέλες που βγάζουμε στο σφυρι. Το μεγαλύτερο ποσοστό εδώ είμαστε άσχετοι με το χώρο. Απλα μας αρέσει το μασαζ.

Αμα θέλετε συνεχίζουμε με πμ την ανταλλαγή απόψεων για να μη σπαμαρουμε με εκτός θέματος συζητήσεις
Χαμένος χρόνος να πιάσεις κουβέντα με τους βλαμμένους.
Τώρα το τσουτσέκι ο vagma που είναι γραμμένος από το 2020 εδώ με μηδενική συνεισφορά στο φορουμ και χωρίς κριτικές , να κατηγορεί για κλώνο και προμοταρισμα ένα άλλο μέλος με έγγραφη απο το 2008 και με 33 κριτικές, γελάει ο κόσμος.
Ελπίζω κατά βάθος να μην είναι κανονικός άνθρωπος πίσω από το νικ αλλα ένα λογισμικό που έχει προγραμματιστεί να σκαναρει το φόρουμ κι όπου γράφονται κακά λόγια για την Στεφανία, να πετάει στάνταρ φράσεις όπως "Σας κόβει τον παρα και έχετε σκυλιασει" "Ξεχωρίζετε σαν τη μύγα μες το γάλα" κλπ.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.840
Like
27.219
Πόντοι
5.906
Χαμένος χρόνος να πιάσεις κουβέντα με τους βλαμμένους.
Τώρα το τσουτσέκι ο vagma που είναι γραμμένος από το 2020 εδώ με μηδενική συνεισφορά στο φορουμ και χωρίς κριτικές , να κατηγορεί για κλώνο και προμοταρισμα ένα άλλο μέλος με έγγραφη απο το 2008 και με 33 κριτικές, γελάει ο κόσμος.
Ελπίζω κατά βάθος να μην είναι κανονικός άνθρωπος πίσω από το νικ αλλα ένα λογισμικό που έχει προγραμματιστεί να σκαναρει το φόρουμ κι όπου γράφονται κακά λόγια για την Στεφανία, να πετάει στάνταρ φράσεις όπως "Σας κόβει τον παρα και έχετε σκυλιασει" "Ξεχωρίζετε σαν τη μύγα μες το γάλα" κλπ.
Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για κλώνους εε συγνώμη για σκοινί!!!
Μη μου κανεις αναφορα παλι,please!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για κλώνους εε συγνώμη για σκοινί!!!
Μη μου κανεις αναφορα παλι,please!!!
Ποια αναφορά ρε βλαμμενε, στα αρχιδια μου είσαι γραμμένος. Πήγαινε για γλυκολογα στα πουτανονήματα, αυτό που κάνεις όλη μέρα! Και μη ξεχάσεις να γράψεις και το αφμ σου πέρα από το πότε έχεις γενέθλια και την ηλικία σου, βλαμμενε :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom