Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 108

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.041
Πόντοι
5.595
Αυτή η Μαιρη η αδυνατη απο Σαλονικη, μήπως είναι πρώην Φραντζή 4 ?
Ευχαριστώ.

Σε αυτη τη Μαιρη εκανα το λαθος να πεσω εγω σημερα, επειδη ηταν πονηρουλα και πετιτ και πιπινε στυλ, και μου κανε μια ξεπετα ανευ προηγουμενου, τυπου ρδελο , οχι φιλι, οχι ξεσκουφωτο, οχι χαιδεμα νιμου , να θελει να περασει προφυλακτικο μετα απο 30δευτερολεπτα χαδια κλπ κλπ .

Της λεω γιατι μωρο μου δεν κανεις τοσα πραγματα που σου ζηταω,  που ολες εδω τα κανουν τοσο καιρο πριν απο σενα;;
"επρεπε να με ρωταγες πριν αρχισουμε" μου λεει.... "αλλωστε εχεις παρει το προγραμμα των 60" συμπληρωνει...
μιλαμε για αισχος, ουτε σε ρδελο δε συμβαινουν αυτα πλεον...
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σε αυτη τη Μαιρη εκανα το λαθος να πεσω εγω σημερα, επειδη ηταν πονηρουλα και πετιτ και πιπινε στυλ, και μου κανε μια ξεπετα ανευ προηγουμενου, τυπου ρδελο , οχι φιλι, οχι ξεσκουφωτο, οχι χαιδεμα νιμου , να θελει να περασει προφυλακτικο μετα απο 30δευτερολεπτα χαδια κλπ κλπ .

Της λεω γιατι μωρο μου δεν κανεις τοσα πραγματα που σου ζηταω,  που ολες εδω τα κανουν τοσο καιρο πριν απο σενα;;
"επρεπε να με ρωταγες πριν αρχισουμε" μου λεει.... "αλλωστε εχεις παρει το προγραμμα των 60" συμπληρωνει...
μιλαμε για αισχος, ουτε σε ρδελο δε συμβαινουν αυτα πλεον...
  μα και στα  μπουρδελα πια , γινονται τα παντα απο παρα πολλεs.   α το μαλακισμενο.    τι  να ρωτουσεs  απο πριν δλδ. ?   αν αφηνει δαχτυλο η αν δινει φιλι ?   ρωτιουνται αυτα ?   ενταξει ειπαμε  η πουτανια  παει πακετο με την κοροιδια και την ψευτια, αλλα αυτη το παρακανε.    και το προγραμμα των 60 ε ?  πολυ θρασοs.   σφαλιαρεs που θελει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
αν θες δωσε περιγραφη, πως ειναι αυτη η βικυ ειναι γιατι κυκλοφορουν πολλες :think:
αν ειναι αυτη της βικης παντως......λογικα το μαλλι θα το εχει ξανθο.....ειναι λεπτη γυρω στο 1.67 καλω κορμι πεταχτο κωλαρακι και βυζια μεσαια πλαστικα....
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Σήμερα το μεσημεράκι που πέρασα, είχε μόνο μία λαδοκόρη, και αυτή πολύ κάτω του μετρίου.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Σε αυτό το μαγαζί,χαλάσανε του κόσμου τα λεφτά για να το φτιάξουνε,πήραν στην αρχή τη Βέτα που κάτι προσπάθησε να κάνει,μετά εφυγε αυτή,ήρθε άλλη και τα κάνανε σκ...ά.Εχω την εντύπωση ότι μαζεύτηκαν πάρα πολλά μαγαζιά στην περιοχή.Τουλάχιστον 6-7 σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια....Πλέον δεν βρίσκουν κοπέλλες!!! αυτό ειδικά,θα κλείσει απο τα πρώτα,εκτός αν αλλάξει manager...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Σε αυτό το μαγαζί,χαλάσανε του κόσμου τα λεφτά για να το φτιάξουνε,πήραν στην αρχή τη Βέτα που κάτι προσπάθησε να κάνει,μετά εφυγε αυτή,ήρθε άλλη και τα κάνανε σκ...ά.Εχω την εντύπωση ότι μαζεύτηκαν πάρα πολλά μαγαζιά στην περιοχή.Τουλάχιστον 6-7 σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια....Πλέον δεν βρίσκουν κοπέλλες!!! αυτό ειδικά,θα κλείσει απο τα πρώτα,εκτός αν αλλάξει manager...

και δεν κλείνουν όλα βρέ άντυ μου?καλύτερα θα μας παρακαλάνε για ένα πήδημα με 20 ευρώ και θα είναι και ελεύθερες ως προς το επιχειρείν!το καλύτερο θα ήταν να έκλειναν όλα στην περιοχή η οποία έχει καταντήσει σίχαμα!η χειρότερη όλων απο πολλές απόψεις..χίλιες φορές κέντρο , γλυφάδα και βόρεια..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
γιατί ρε συ τέτοια σχόλια για την περιοχή; τι έχει;
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Τελικα η κολλητη της βετας, η Βίκυ, είναι εδω;;;
 

Επισκέπτης
και δεν κλείνουν όλα βρέ άντυ μου?καλύτερα θα μας παρακαλάνε για ένα πήδημα με 20 ευρώ και θα είναι και ελεύθερες ως προς το επιχειρείν!το καλύτερο θα ήταν να έκλειναν όλα στην περιοχή η οποία έχει καταντήσει σίχαμα!η χειρότερη όλων απο πολλές απόψεις..χίλιες φορές κέντρο , γλυφάδα και βόρεια..

τώρα με όλο το σεβασμό...πως βγάζεις τέτοιο αυθαίρετο συμπέρασμα? :think: αν εξαιρέσεις Γλυφάδα (που δεν βολεύει όσους μένουν Β.Π) και Β.Π ( που δεν βολεύει αυτούς που μένουν Ν.Π) το κέντρο πως είναι δυνατόν να είναι καλύτερα από τη περιοχή Ν.Κόσμου αρχές Συγγρού που και μαζεμένα τα βρίσκεις τα ιδρύματα και δεν πετυχαίνεις τον κάθε λαθρομετανάστη ή περιθωριακό μπροστά σου? ...για ξανασκέψου το καλύτερα :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
γιατί ρε συ τέτοια σχόλια για την περιοχή; τι έχει;

δεν χρέιάζεται να αναφέρομαι σε λεπτομέρειες. Ο κάθε ενας από εμάς έχει τη δική του κρίση,τα δικά του κριτήρια και τα δικά του θέλω. Από εκεί και πέρα περί κολοκυθόπιτας όρεξη! Εγώ πάντως για τους δικούς μου λόγους έριξα εδώ και καιρό άκυρο στα μαγαζιά της περιοχής και θα ξεκινήσω τις μπουρδελότσαρκες με 20 ευρουλάκια..θα χω και καλή παρέα και θα μου σπάει τα αρχίδια η κάθε καρακαηδόνα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τώρα με όλο το σεβασμό...πως βγάζεις τέτοιο αυθαίρετο συμπέρασμα? :think: αν εξαιρέσεις Γλυφάδα (που δεν βολεύει όσους μένουν Β.Π) και Β.Π ( που δεν βολεύει αυτούς που μένουν Ν.Π) το κέντρο πως είναι δυνατόν να είναι καλύτερα από τη περιοχή Ν.Κόσμου αρχές Συγγρού που και μαζεμένα τα βρίσκεις τα ιδρύματα και δεν πετυχαίνεις τον κάθε λαθρομετανάστη ή περιθωριακό μπροστά σου? ...για ξανασκέψου το καλύτερα :sunglasses:

ντάνιελ μου δεν λέω ότι έχεις άδικο,προς θεού. Απλά εμένα περισσότερο με πειράζουν οι συμπεριφορές αυτών που παίρνουν τα λεφτά μου ή τα δικά σου ή του τάδε ή του δείνα παρά ο περιθωριακός ή ο λαθρομετάνάστης ο οποίος δεν έχει στον ήλιο μοίρα και απλά η κάθε μέρα που επιβιώνει είναι θέμα τύχης...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
θα σε ξεναγήσω και θα σου κάνω εγώ παρέα στις τσάρκες  ;) ;)
 

Επισκέπτης
ντάνιελ μου δεν λέω ότι έχεις άδικο,προς θεού. Απλά εμένα περισσότερο με πειράζουν οι συμπεριφορές αυτών που παίρνουν τα λεφτά μου ή τα δικά σου ή του τάδε ή του δείνα παρά ο περιθωριακός ή ο λαθρομετάνάστης ο οποίος δεν έχει στον ήλιο μοίρα και απλά η κάθε μέρα που επιβιώνει είναι θέμα τύχης...

εμείς είναι θέμα τύχης το πως επιβιώνουμε με όλους αυτούς απρόσκλητους λαθρομετανάστες να παρασιτούν στη χώρα μας! :sunglasses:

τώρα για τις συμπεριφορές δεν θεωρώ ότι είναι δυνατόν όλες οι κακές συμπεριφορές να συγκεντρώνονται ειδικά σε αυτή τη περιοχή...δεν λέω ότι είναι τέλειες συμπεριφορές αλλά εμενα εκτος κάποιων εξαιρέσεων δεν με ενοχλούν...από εκεί και πέρα το κέντρο πλεόν προσπαθώ να το αποφεύγω για τους λόγους ασφάλειας που περιέγραψα...
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
συναγωνιστές??
καλησπέρα!
εχει κανεις κανα νέο απο το εν λόγω θεραπευτήριο?
ευχαριστώ :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom