Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 108

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
στα αρχιδια μου τι πιστευεις γραφω οτι ειναι πραγματικο και οχι μαλακιες και ψεμματα για να γεμιζω ποσταρισματα και οντως μετα απο 5 χρονια δεν ειχα αναγκη να γραψω κατι που δεν υσχυει

μας έπεισες! :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:

τι έγινε ttlover22 μπήκες με το νικ του σκορπιού σήμερα? :birdman: :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης


δυο νεες αφιξεις στο καταστημα...απο Ρωσια με αγαπη :pipa1: :fuck1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.116
Πόντοι
45.465

Επισκέπτης
αβαπτιστες και αυλες ειναι.....?????????
κνενα ονοματακι και περιγραφη σωματοδομης δεν εχουμε?????/

περιγραφη δεν μπορω να κανω γιατι δεν τις ειδα.πηρα τηλ στο καταστημα και με ενημερωσαν για τις νεες αφιξεις. Μια απο τις ερχομενες μερες που θα το επισκεφθω θα ειμαι πιο αναλυτικος ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.116
Πόντοι
45.465
περιγραφη δεν μπορω να κανω γιατι δεν τις ειδα.πηρα τηλ στο καταστημα και με ενημερωσαν για τις νεες αφιξεις. Μια απο τις ερχομενες μερες που θα το επισκεφθω θα ειμαι πιο αναλυτικος ;)
οκ δεχτο ;)
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
εγώ κοπέλες σε δίδυμα πάιρνω, αλλά για "σύνεργα" μάλλον με μπερδεύεις με κανέναν υδραυλικό! :2funny: βέβαια αυτό που κάνει εντύπωση είναι πως εσύ που υποτίθεται ότι είσαι πελάτης γνωρίζεις για κάποιο πρόσωπο(άλλο πελάτη) που παίρνει δύο και τρία κορίτσια και έχει και τσάντα με "σύνεργα"...για να γνωρίζεις για τέτοιο σκηνικό μάλλον insider ή πρώην εργαζόμενη κάποιου μαγαζιού είσαι και όχι δήθεν πελάτης στη Συγγρού 108 όπου δήθεν σου συμπεριφέρθηκε άσχημα η Ελενη :cool2:

Ρε πουστη μου φιρι φιρι πας νας μας τρελλανεις;
Αν ημουν λοιπον πραγματικα insider οπως λες τοτε δεν θα'πρεπε να παραδεχθεις και την αξιοπιστια αυτων που λεω τα οποια αλλωστε δεν αφιστανται της πραγματικοτητας που εισπραττει ο καθε αντικειμενικος ανυποψιαστος καλοπροαιρετος σχολιαστης;
O μονος που υπερασπιζεται την Ελενη που εχει μεγαλη φαγουρα στο μουνι της και φερεται χωρις τον παραμικρο σεβασμο τοσο στους πελατες οσο και σε οποιο ευσυνειδητο κοριτσι κανει καλα την δουλεια του, εισαι εσυ ειτε εισαι η αδερφαρα με την βαλιτσα ειτε δεν εισαι.
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι συμφερον εχεις εσυ και βαλλεις κατα παντος αντικειμενικου σχολιαστη που αναφερεται στην καθ'ολα απαραδεκτη συμπεριφορα της Ελενης;
 

Επισκέπτης
Ρε πουστη μου φιρι φιρι πας νας μας τρελλανεις;
Αν ημουν λοιπον πραγματικα insider οπως λες τοτε δεν θα'πρεπε να παραδεχθεις και την αξιοπιστια αυτων που λεω τα οποια αλλωστε δεν αφιστανται της πραγματικοτητας που εισπραττει ο καθε αντικειμενικος ανυποψιαστος καλοπροαιρετος σχολιαστης;
O μονος που υπερασπιζεται την Ελενη που εχει μεγαλη φαγουρα στο μουνι της και φερεται χωρις τον παραμικρο σεβασμο τοσο στους πελατες οσο και σε οποιο ευσυνειδητο κοριτσι κανει καλα την δουλεια του, εισαι εσυ ειτε εισαι η αδερφαρα με την βαλιτσα ειτε δεν εισαι.
Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι τι συμφερον εχεις εσυ και βαλλεις κατα παντος αντικειμενικου σχολιαστη που αναφερεται στην καθ'ολα απαραδεκτη συμπεριφορα της Ελενης;

Aν ηξερα για ποιαν μιλας και αν οπως λες ηταν και φιλεναδα μου πως θα μπορουσα να την μπερδευω με εσενα;
Kαι εν τοιαυτη περιπτωσει εγω που δεν την ξερω πες πως κανω λαθος και ρωταω αν εισαι εσυ αυτος που παιρνει παντα δυο με τρεις κοπελες συνεχομενα, κουβαλωντας μαζι του και ολα τα απαραιτητα "συνεργα". Εφοσον λοιπον δεν εισαι εσυ η Ντανιελα η αλλως Τζιοβαννα οπως ισχυριζεσαι,αυτην την "Τζιοβαννα ¨απο  που την ξερεις;
Ειναι κι'αυτη μελος στο μπου; Στο θεμα αυτο δηλωνω ασχετος.
Αυτο ομως δεν σημαινει πως επειδη εγω με 3 ποστς και εγγραφη πριν λιγες μερες η καποιος αλλος με 62 ποστς και εγγραφη πριν 3,5 χρονια δεν ειμαστε αντικειμενικοι επειδη τολμησαμε κατ'εσε να περιγραψουμε την χυδαια συμπεριφορα της Ελενης απεναντι στον περισσοτερο κοσμο που υποδεχεται η που ξεπροβοδιζει καθως και στα περισσοτερα κοριτσια που εργαζονται εκει μεσα.
Εαν λοιπον εσενα κατ'εξαιρεση λοιπον σου εξηγιεται αλλιως, τοτε πες μας τι κανουμε εμεις λαθος που δεν κανεις εσυ, η εστω τι ειναι εκεινο που κανεις εσυ για να εχεις μια τελειως διαφορετικη μεταχειριση. Εγω παντως και ευγενεστατος ημουν και κοσμια ενδεδυμενος και πληρωσα οσα μου ζητηθηκαν χωρις γυφτιες και χωρις την παραμικρη νυξη για παζαρια η ο,τιδηποτε αλλο που θα μπορουσε να της δωσει ισως το παραμικρο δικαιωμα για να με βλαστημα πισω απο την πλατη μου.
Εκτος αυτου το να ζητας μια κοπελα που καθεται στην κουζινα και δεν εχει εκεινη την ωρα δουλεια και να σου λεει η Ελενη στην ψυχρα οτι λειπει και παρε αλλη εσενα πως θα σου φαινοταν;
Ειτε σου αρεσει να το πιστευεις ειτε οχι εκτος απο τα σκωπτικα σχολια που αν θες το ανεχεσαι η το αντιπαρερχεσαι το να πηγαινεις για την συγκεκριμενη κοπελα κι αυτη να σου λεει με το ετσι θελω οτι δηθεν λειπει δεν τρωγεται ευκολα.
Τωρα πως εσενα δεν σου εχει τυχει ποτε να συμβει αυτο που ειναι ο κανονας συμπεριφορας της προς ολους τους αλλους, το αφηνω στους αλλους να το κρινουν και να συμπερανουν ποιος ειναι τελικα αντικειμενικος στην κριτικη του και ποιος δεν ειναι..

Eιναι αραγε τυχαιο που το αγαπημενο σου emoticon ειναι το κωλοδαχτυλο και η μαλακια; Ο τροπος που εριζεις παντως παραπεμπει σε αδερφη και μαλιστα κακια αδερφη.

αντε γαμησου ψωλαποθηκη για να το εμπεδωσεις καριολη

είσαι τόσο μαλάκας/ισμενη που δεν ξέρεις να χρησιμοποιείς ούτε τους κλώνους σου!!! καρφώνεσαι και εκτίθεσαι!!! ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του! :thefinge: :thefinge: :thefinge: :thefinge:

Υ.Γ: τη λέξη insider την είχα χρησιμοποιήσει σε παράθεση ποστ του tlover22 και ξαφνικά πετάγεται να απαντήσει στο ποστ μου ο black11  :2funny: :2funny: :2funny: ...κατά τα άλλα η κριτική των κλώνων του είναι αξιόπιστη! :2funny: :2funny: :2funny: μάλλον αξιόπουστη θα έλεγα! :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης


το καταστημα εχει ανανεωθει με δύο ρωσιδες 35+ η μια Βικυ με :tits: και η αλλη Φωτεινη νταρντανοειδης, μια Μαρινα με πεταχτο κωλο Ελληνο-Μολδαβη με θητεια στη Δημοκριτου και μια Μαιρη αδυνατη απο Σαλονικη.Πηρα Μαρινα και εμεινα ευχαριστημενος απο τις παρεχομενες υπηρεσιες.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
το καταστημα εχει ανανεωθει με δύο ρωσιδες 35+ η μια Βικυ με :tits: και η αλλη Φωτεινη νταρντανοειδης, μια Μαρινα με πεταχτο κωλο Ελληνο-Μολδαβη με θητεια στη Δημοκριτου και μια Μαιρη αδυνατη απο Σαλονικη.Πηρα Μαρινα και εμεινα ευχαριστημενος απο τις παρεχομενες υπηρεσιες.

η μαρινα μηπως ειναι το πουτανακι απο καραισκου 88 ???
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
το καταστημα εχει ανανεωθει με δύο ρωσιδες 35+ η μια Βικυ με :tits: και η αλλη Φωτεινη νταρντανοειδης, μια Μαρινα με πεταχτο κωλο Ελληνο-Μολδαβη με θητεια στη Δημοκριτου και μια Μαιρη αδυνατη απο Σαλονικη.Πηρα Μαρινα και εμεινα ευχαριστημενος απο τις παρεχομενες υπηρεσιες.

Αυτή η Μαιρη η αδυνατη απο Σαλονικη, μήπως είναι πρώην Φραντζή 4 ?
Ευχαριστώ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
το καταστημα εχει ανανεωθει με δύο ρωσιδες 35+ η μια Βικυ με :tits: και η αλλη Φωτεινη νταρντανοειδης, μια Μαρινα με πεταχτο κωλο Ελληνο-Μολδαβη με θητεια στη Δημοκριτου και μια Μαιρη αδυνατη απο Σαλονικη.Πηρα Μαρινα και εμεινα ευχαριστημενος απο τις παρεχομενες υπηρεσιες.

ουάου
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.537
Πόντοι
41.447

τι ουάου ρε μαλέα...
κατί ερπετά και σαυρες είδα εγώ, και την θοδώρα τουπανο με προγούλια και κοιλιά λες και παιρνει κορτιζόνη....
μια μελαχρινες αδύνατες κατι έλεγεν οαλλα δεν ηταν 35αρες, 25 το πολύ και η μια αλβανόφερνε...η αλλη με ανατολικά χαρακτηριστικά
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τι ουάου ρε μαλέα...
κατί ερπετά και σαυρες είδα εγώ, και την θοδώρα τουπανο με προγούλια και κοιλιά λες και παιρνει κορτιζόνη....
μια μελαχρινες αδύνατες κατι έλεγεν οαλλα δεν ηταν 35αρες, 25 το πολύ και η μια αλβανόφερνε...η αλλη με ανατολικά χαρακτηριστικά

ουάου! :2funny:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η βικυ παντωσ η κολλητη τησ βετα ειναι εδω και γαμιεται φουλ!!!για περαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom