Νέα

Στριπτηζού με Facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Αυτο φιλε επρεπε να το ανεβασεις Κυριακη


Χρονια Πολλα!!!
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Εγώ γνωρίσει στο παρελθόν τουλάχιστον δύο τζουδες που ήταν αγαπητές. Καμιά φορά τα φαινόμενα απαιτούν...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
Λοιπόν ας καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου...έκανα σεξ με μια στρίπερ πριν λίγες ώρες...μου έδωσε το fb της για να βγούμε...αφού φυσικά της ζήτησα να την ξαναδώ...αλλά δεν ξέρω για ποιο λόγο το έκανε...

Την έκανα add αλλά δεν ξέρω τι να κάνω πώς να προχωρήσω...
δώσε το φβ της σε μένα κ το προχωράω εγω ...
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
δεν καταλαβα η φτωχια από την μολδαβια το 1995 ηταν άλλη φιλοτιμη και η φτωχια από την μολδαβια το 2015 εγινε κουτοπονηρη?

διαφορα να πεις πριν το 1990 που δεν ειχε πεσει το ανατολικο μπλοκ που η πουτανα, ελληνιδα, ουτε καν πιπα δεν σου επαιρνε. ναι τοτε υπηρχε διαφορα.

τα κορίτσια των Στριπ και το 1995 και το 2015 από τα κονσεμανσιον κονομάνε και αν σε γουσταρουν κανονιζουν και για εξω εξτρα.

Μην μπερδεύεις τα πράματα, οι σημερινές είναι επαγγελματίες καριόλες με τουπέ που το παίζουν ιστορία και επειδή υπάρχουν 2-3 που τις ποτίζουν και τις ανεβάζουν την αυτοπεποίθηση νομίζουν ότι είναι θεές και θα παίρνουν ότι γουστάρουν. Μία στρίπερ που ξέρει την δουλειά, ξέρει και πως να σου μιλήσει και πως να σου πάρει αυτό που θέλει. Εξτραδάκια έξω προφανώς και θα παίζουν και στις δύο κατηγορίες.
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Λοιπόν ας καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου...έκανα σεξ με μια στρίπερ πριν λίγες ώρες...μου έδωσε το fb της για να βγούμε...αφού φυσικά της ζήτησα να την ξαναδώ...αλλά δεν ξέρω για ποιο λόγο το έκανε...

Την έκανα add αλλά δεν ξέρω τι να κάνω πώς να προχωρήσω...

"Γεια, σου τον σφύριξα πριν 2,3,15 μέρες, θα ήθελες να το επαναλάβουμε?!"
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.446
Πόντοι
17.586
Έχω γνωρίσει 2 στρίπερ με τις οποίες βγήκα φιλικα για καφέ και βόλτα. Μου ζήτησαν λεφτά και οι δύο για να προχωρήσουμε. Δεν έδωσα σε καμία και τις μπλόκαρα. Ο λόγος ήταν ότι πουτανες υπάρχουν πολλές και οπότε θες. Εγώ πήγαινα για το τζάμπα τότε. Στη τρίτη πιστεύω θα κάτσει
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
Έχω γνωρίσει 2 στρίπερ με τις οποίες βγήκα φιλικα για καφέ και βόλτα. Μου ζήτησαν λεφτά και οι δύο για να προχωρήσουμε. Δεν έδωσα σε καμία και τις μπλόκαρα. Ο λόγος ήταν ότι πουτανες υπάρχουν πολλές και οπότε θες. Εγώ πήγαινα για το τζάμπα τότε. Στη τρίτη πιστεύω θα κάτσει
στείλε πμ τα προφίλ τους αν θες μπάς κ αξίζουν. Μερσι
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
287
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
"Γεια, σου τον σφύριξα πριν 2,3,15 μέρες, θα ήθελες να το επαναλάβουμε?!"

23 ετών, πρώην μοντέλο στην Ρουμανία απ'ότι είδα...άλλη πήγαινα να φάω...και ενώ ήταν απο πάνω η άλλη αυτή μου έπαιρνε πίπα...

Και μου κάνει η άλλη πήδα την στα 4 κι εγώ να βλέπω...όσο πηδούσα καθόταν και έπαιζε το μουνί της και μας κοίταζε...μετά ήρθε έκατσε στο τραπέζι λίγο και άρχισα τα αγαπησιάρικα...
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
23 ετών, πρώην μοντέλο στην Ρουμανία απ'ότι είδα...άλλη πήγαινα να φάω...και ενώ ήταν απο πάνω η άλλη αυτή μου έπαιρνε πίπα...

Και μου κάνει η άλλη πήδα την στα 4 κι εγώ να βλέπω...όσο πηδούσα καθόταν και έπαιζε το μουνί της και μας κοίταζε...μετά ήρθε έκατσε στο τραπέζι λίγο και άρχισα τα αγαπησιάρικα...

Δυνατή εμπειρία έζησες δηλαδή, αν δεν με τρολάρεις βέβαια :P Λοιπόν μάστερ του pick up δεν είμαι προφανώς, αλλά πάντοτε όποτε έπαιρνα απόφαση να ασχοληθώ να γνωρίσω μία στριπερ εκτός κλαμπ, πάντα ήμουν ευθύς από την αρχή. Και γενικά δηλαδή αυτό να στε. "θες να με γνωρίσεις", "θες να πηδηχτούμε κάπου εκτός κλαμπ;", "θες έξτρα λεφτά από εμένα;" κλπ κλπ. Ούτε ντροπή είναι, ούτε θα σας παρεξηγήσει. Ίσα ίσα που θα εκτιμήσει ότι δεν είστε βλάκες και σκέφτεστε μόνο με το κάτω κεφάλι.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
287
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
όχι μπρο δεν τρολάρω...της είπα μετά

"we already fucked once...what do you got to lose?" βέβαια στο μήνυμα στο fb δεν έχει απαντήσει...οπότε μάλλον άκυρο...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
όχι μπρο δεν τρολάρω...της είπα μετά

"we already fucked once...what do you got to lose?" βέβαια στο μήνυμα στο fb δεν έχει απαντήσει...οπότε μάλλον άκυρο...
το φβ της κοπέλας να δούμε αν αξίζει με κάποιο πμ; Μερσι
 

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Εχουμε καμιας τωρα ? Εγω εχω αρκετα αν θελει κανεις πμ
 

Golden Queens

Strip Club
Εγγρ.
19 Νοε 2019
Μηνύματα
60
Like
84
Δεν ξέρουμε αν θα βρείτε την χορεύτρια που ψάχνεται στο Facebook αλλά σίγουρα στο Facebook Page του Golden Queens θα βρείτε μοναδικές προσφορές! Μπείτε εδώ: και τσεκάρετε τα καθημερινά post τα οποία σας ενημερώνουν για το ποιά προσφορά είναι διαθέσιμη την τρέχουσα ημέρα.

Εναλλακτικά, μπείτε το official page οπου μπορείτε με απόλυτη εχεμύθεια να επιλέξετε την προσφορά που σας ταιριάζει, χρησιμοποιώντας ακόμα και ψευδόνυμο:
 

PaulidisX

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα. Η συγκεκριμενη εχει προφιλ και στο Mamba και στο fb--> . Παλια ειχε φωτο πολλες αλλα τωρα τις εσβησε και ανεβαζει που και που κανενα στορυ οπως τη φωτο που ανεβασα. Ειχαμε μιλησει, κανει ραντεβου σε χοτελ αλλα μου ειπε οτι δουλευει επισης και σε στριπ αλλα οταν την ρωτσα σε ποιο δεν ηθελε να μου πει. Μονο ραντεβου σε χοτελ μου ειπε. Το ερωτημα ειναι την εχει πετυχει κανενας σε καπιο στριπ και αν ναι σε ποιο??
 

Συνημμένα

  • sdfgdfhdfh.jpg
    sdfgdfhdfh.jpg
    846,3 KB · Εμφανίσεις: 153

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
205
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391
Καλησπερα. Η συγκεκριμενη εχει προφιλ και στο Mamba και στο fb--> . Παλια ειχε φωτο πολλες αλλα τωρα τις εσβησε και ανεβαζει που και που κανενα στορυ οπως τη φωτο που ανεβασα. Ειχαμε μιλησει, κανει ραντεβου σε χοτελ αλλα μου ειπε οτι δουλευει επισης και σε στριπ αλλα οταν την ρωτσα σε ποιο δεν ηθελε να μου πει. Μονο ραντεβου σε χοτελ μου ειπε. Το ερωτημα ειναι την εχει πετυχει κανενας σε καπιο στριπ και αν ναι σε ποιο??
εχω συναντηθει με την εν λογω κορασιδα αλλα γενικα δε λεει κατι το φοβερο, κ ζηταει ενα 100ρικο, που μεσω ενος γραφειου βρισκεις κατι καλυτερο
 

athinaios3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
132
Πόντοι
0
Κανένα τηλέφωνο υπάρχει;;;
 

darktranquillity

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
23
Κριτικές
30
Like
521
Πόντοι
290
Ενας φιλος μου ειχε καψουρευτει τρελα μια στριπτιτζου και εκεινη του προτεινε να του δωσει το instagram οπως και το εκανε και οπως το περιμενα δυστυχως επιβεβαιωθηκα εκεινος της εστελνε εκεινη τα διαβαζε κανονικα και δεν απαντησε ποτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom