Νέα

Στριπτηζού με Facebook;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
ναι μωρέ το ξέρω.. αλλά μήπως τυχόν και κάποιος με τα χείλια, το μαλλί.. το όνομα κάτι του έρθει.

Την έχω στο γυμναστήριο μου Gym Tonic και θέλω να μάθω τίποτα..
α νοτιος κ συ?ρωτα τον ανδρεα το γυμναστη που ειναι ο πιο πουτανιαρης αν ξερει κατι...
για να καταλαβουν ολοι...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
α νοτιος κ συ?ρωτα τον ανδρεα το γυμναστη που ειναι ο πιο πουτανιαρης αν ξερει κατι...για να καταλαβουν ολοι...

Ο αντρέας ποιος είναι γιατί έχει γεμίσει με νέο αίμα (και ένα τρελό μουνί το εκπαιδεύουν τώρα) και έχω ξεχάσει ονόματα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
Ο αντρέας ποιος είναι γιατί έχει γεμίσει με νέο αίμα (και ένα τρελό μουνί το εκπαιδεύουν τώρα) και έχω ξεχάσει ονόματα
α βλεπω δεν εχει αλαξει τιποτα τοτε...ο ανδρεας ειναι ο πιο στ αρχιδια του κ κανει περσοναλ σε κατι μιλφαρες,μεσημερια θα τον πετυχεις
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
ένας με ξυρισμένο κεφάλι, λίγο κοκκινωπά μάγουλα σα να είναι στραβωμένος? Μελαχρινός?

Αν είναι αυτός τον είχα δεί που κάνει πέρσοναλ σε ένα μιλφ τρελό !
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
ρε εσύ τώρα που το σκέφτομαι, αν ήσουν στο gym tonic τότε μπορεί να την ξέρεις.

Μια ξανθιά με κοντό μαλλί που το πιάνει στο γυμναστήριο κάπως περίεργα προς τα πάνω, φοράει συνέχεια κολάν, έχει βυζιά τέρατα σιλικόνη, τελείως αθλητικό λοοκ, θήκη για το κινητό στο χέρι, και εξοπλισμένη με όλα τα κομφόρ για ένα γυμναστήριο και τα χείλια της πετάνε σαν παπί. Μάλλον σιλικόνη.

Είχα ακούσει έναν γυμναστή μελαχρινό τούμπανο προς χοντρό να τη φωνάζει Μαρίνα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
ααααα ρε συ μηπως εχει κορμαρα κ ειναι προμιλφ για να μη πω μιλφ?
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
ρε εσύ τώρα που το σκέφτομαι, αν ήσουν στο gym tonic τότε μπορεί να την ξέρεις.

Μια ξανθιά με κοντό μαλλί που το πιάνει στο γυμναστήριο κάπως περίεργα προς τα πάνω, φοράει συνέχεια κολάν, έχει βυζιά τέρατα σιλικόνη, τελείως αθλητικό λοοκ, θήκη για το κινητό στο χέρι, και εξοπλισμένη με όλα τα κομφόρ για ένα γυμναστήριο και τα χείλια της πετάνε σαν παπί. Μάλλον σιλικόνη.
Είχα ακούσει έναν γυμναστή μελαχρινό τούμπανο προς χοντρό να τη φωνάζει Μαρίνα

να υποθέσο οτι είσαι απο την περιοχή μου, γλυφάδα???
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
ααααα ρε συ μηπως εχει κορμαρα κ ειναι προμιλφ για να μη πω μιλφ?

Όχι σίγουρα μιλφ. Με παιδάκι. χαχα

Μια ψηλήεντυπωσιακή με ίσιο μαλλί λίγο κάτω από τον ώμο και  αδύνατη. που το καλοκαίρι έσκαγε και με κάτι σορτσάκια.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
τελικά αυτή τη γαμημένη τη Μαρίνα δεν την έχεις προσέξει?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
γειτονακια εκει πανε βιζιτακια,εχει θεμα να ψωνισεις αρκει να ξερεις τα κολπα αφου αυτες δε θελουν να δινουν δικαιωματα εντος γυμναστηριου...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
γειτονακια εκει πανε βιζιτακια,εχει θεμα να ψωνισεις αρκει να ξερεις τα κολπα αφου αυτες δε θελουν να δινουν δικαιωματα εντος γυμναστηριου...

Ναι το ξέρω έχω μπανίσει και μία φίλη της ΣΚάβο εκεί, αλλά είναι λογικό να μη θέλουν να δίνουν δικαιώματα.

Βέβαια πελάτη θα πιάσουν  λεφτά θα βγάλουν.. άρα κάπως πρέπει να παίξει η φάση. Εγώ τώρ απου πάω και με τη δικιά μου στο γυμναστήριου να δώ πως θα παίξω μπάλα... :headbang:
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
τελικά αυτή τη γαμημένη τη Μαρίνα δεν την έχεις προσέξει?

για μάθε δούλευε παλιά στο dolls στη βάρη και μετά γκόλντ και στα τελευταία της (προ εφταετίας) στα ρασπούτιν-λιντο?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Τέτοιες λεπτομέριες άμα ρωτήσω κάποιον μόνο διακριτικός δε θα είμαι.

Αν πηγαίνεις στο τζιμ τονικ λογικά από τις περιγραφές θα έχεις καταλάβει ποια λέω.

Έχει βυζιά που φτάνουν στο Σαγόνι. Πρόστυχη φάτσα και τα χείλια είναι μονίμως ανοιχτά σα να μη κλείνει το στόμα από τη σιλικόνη.

Αθλητικό κορμί !!!
 

vres1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
159
Like
39
Πόντοι
1
Αν κάποιος γνωρίζει για την εν λόγω ας βοηθήσει
 

kostaskkk

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
27
Like
4
Πόντοι
0
βερονικα απο κινκυ εχουμε κανα facebook??ξερετε να παιζει κατι?? την ειχα δει πριν κανα μηνα..
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.170
Πόντοι
9.095
Αν κάποιος γνωρίζει για την εν λόγω ας βοηθήσει
της ειχα μιλησει πιο παλια!εμενε εκαλη κ δουλευε σε ενα κολομπαρο στριπτιζαδικο στη θηβα!την επαιρνε το αφεντικο μαζι με κατι αλλες κ ανεβαινανε.χαρακτηριστικο αποσπασμα απο τη συνομιλια.....ενας χωριατης της ανοιγε σαμπανιες φουλ κ την επαιρνε χορους αβερτα!μου ειπε οτι εκεινη τη βραδια εβγαλε κοντα χιλιαρικο χωρις να ιδρωσει κ φυσικα ουτε να γαμηθει!πραμα σημαντικο γι αυτες...
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216

Καποτε δουλευε στο εροτικα κα ηταν καλο κομματι.Αν καποιος συναγωνιστης ξερει αν δουλευει ακομα ας μας πει...
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
της ειχα μιλησει πιο παλια!εμενε εκαλη κ δουλευε σε ενα κολομπαρο στριπτιζαδικο στη θηβα!την επαιρνε το αφεντικο μαζι με κατι αλλες κ ανεβαινανε.χαρακτηριστικο αποσπασμα απο τη συνομιλια.....ενας χωριατης της ανοιγε σαμπανιες φουλ κ την επαιρνε χορους αβερτα!μου ειπε οτι εκεινη τη βραδια εβγαλε κοντα χιλιαρικο χωρις να ιδρωσει κ φυσικα ουτε να γαμηθει!πραμα σημαντικο γι αυτες...

Οντως ετσι ειναι την ειχα κερασει και εγω τοτε σε κωλομπαρο το οποιο ομως πλεον εχει κλεισει. Τουμπανο η τυπισα αλλα δεν αφηνε να κανεις τπτ ουτε τηλεφωνο της δεν εδεινε .... Το Σαββατο βραδο που την κερναγε ο αγροτης ημουν εκει, την ειχε βαλει και χορευε πανω στη μπαρα και αυτος κερναγε σαν μουρλος ποτα !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom