Νέα

Strip show στη Ρόδο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimvar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    ρόδος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
To smiley δεν είναι σοβαρό ύφος mclein! :2funny: :2funny: :2funny: Αλλά δεν σε παρεξηγώ γιατί κάνεις πολύ παρέα με το studian  :o
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Εχω ξαναρωτησει μηπως υπαρχει καποια ʼΡΤΕΜΙΣ στα μπουρδελα


====================================================

Μηπως στα μπουρδελα υπαρχει καποια ΄Αρτεμις αν ξερει καποιος ας μου πη
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| 
Απ: Strip show στη Ρόδο
« Απάντηση #5 στις: 20/04/07, 21:09 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
θα ροτισο αυριο ενα φιλαρακι απο ροδο και θα σε ενιμεροσο!!!!

 

 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Οι συνάδελφοι που είναι ή που ξέρουν από Ρόδο, αν μπορούν να ενημερώσουν για κανά strip, λόγω επικείμενης επίσκεψης στο νησί των Ιπποτών. Ελπίζω Κυριακές να είναι ανοικτά γιατί θα κάτσω μόνο ένα βράδυ....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φαληρακι beach bar ολες ξεβρακωτες ειναι εκει απο το πρωι!!!
 

sigma

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Στο δρόμο προς Ιαλυσό, XXL και ζήτα την Ελβίρα. Δε θα χάσεις. Το εν λόγο μαγαζί είναι το καλύτερο strip της Ρόδου, με 8 ευρώ ποτό και 30 ευρώ το prive.
 

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Στο δρόμο προς Ιαλυσό, XXL και ζήτα την Ελβίρα. Δε θα χάσεις. Το εν λόγο μαγαζί είναι το καλύτερο strip της Ρόδου, με 8 ευρώ ποτό και 30 ευρώ το prive.

Επιβεβαιώνω.
Από ότι μου είπε το χειμώνα θα δουλεύει Baby O Πειραιώς.

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Αν μπορεί κάποιος να μου πει και πού περίπου είναι, θα ήμουν ευγνώμων. Στην Ιξιά κοντά σε Καψής, Rodos Palace;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Το XXL είναι στην Ιξιά.
Στο δρόμο από Ρόδο προς Ιαλυσό στη δεξιά πλευρά.
Αφού περάσεις ένα σκυλάδικο (Άστρον νομίζω λέγεται) λίγο πιο κάτω δεξιά θα το δεις. Έχει και φωτεινή ταμπέλα που φαίνεται από μακριά.
 

Foogy

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω συμφωνω για το XXL. Εχω καιρο να βγω σε τετοια μαγαζια και ετσι δεν ξερω λεπτομεριες. Ηταν καποτε καλο και το Infinity. Το ειχανε κλεισει για καποιο καιρο. Δεν ξερω εαν ξανα ανοιξε. Στο εαν ηθελες μπορουσες να παιξεις και μπαλα στο πανω οροφο αλλα σου πηγενε ο κουκος αηδονι. Το Prive ητανε σε ολα 30 και το ποτο 8 το αντρικο και 10 -12 το γυναικειο. Βασικα εχω να κανω επισκεψει απο το καλοκαιρι μια συναγωνιστης μου η αλλιως Master κανει μεταεκπεδευση στης Χωρες του Πρωην ανατολικου Μπλοκ.

Θυμαμαι καποτε στης καλες εποχες του Infinity ειχε μια απο το Περου δεν θυμαμε ονομα πρεπει να ητανε καπου το 2002 με  ενα απλο prive μπορουσες μεχρι και να την...... εγω αρκεστηκα σε καλο κλαρινο. Καλη κοπελα καθαρο της τον εδωσα καθαρο τον πειρα.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Κανενα ροστερ απο ΧΧL εχει κανεις κυριος τη δυνατοτητα να μας δωσει ;
 

GreatPenis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Από χχl ελβιρα… γαματο γκομενακι με πλούσια προσόντα και ταλεντο..το μόνο μειονέκτημα τις και αυτό ισχύει μόνο για εμένα είναι το ότι είναι αλβανίδα κατά τα αλλά γαμα…
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Πέρσυ το καλοκαίρι επισκέφθηκα την Ρόδο. Στην πόλη της Ρόδου τα strip clubs είναι μαζί με άλλα clubs στην οδό Ορφανίδου. Απ' έξω έχουν καλησπεράκιδες συνήθως γυναίκες που προσπαθούν να σε πείσουν να μπείς μέσα. Πήγα σε 2 (δεν θυμάμαι τα ονόματα) το ένα ήταν τρύπα αλλά μπήκα μέσα γιατί με έπεισε η καλησπεράκιας που ήταν μια Ρουμάνα μουνάρα. 10 ευρώ είσοδος με ένα κουπόνι για χορό. Ο χώρος ήταν τραγικός και είχε μόνο 2 κοπέλες εντελώς σάπιες. Η μία ήταν μαύρη ψιλογεμάτη με πιασίματα η άλλη μια που δήλωνε ελληνίδα αλλά φαινότανε τσιγγάνα(εντελώς σάπια εμφάνιση). Μου την πέσανε και οι 2 για χορό αλλά αρνήθηκα μιας και ζητάγανε 40 ευρώ. Η τσιγγάνα σηκώθηκε να χορέψει στον στύλο και έκανε ένα χορό για γέλια.Με την τσιγγάνα βριστήκαμε μέσα στο μαγαζί όταν αρνήθηκα να πάρω χορό και άρχισε να με βρίζει. Ανταπέδωσα και εγώ τα μπινελίκια και έφυγα. Μετά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου και σε άλλο μαγαζί. Επέλεξα ένα το οποίο φαινότανε ψιλοκυριλέ. Ο χώρος ήταν καλύτερος είχε 5 κοπέλες σχετικά καλές σε εμφάνιση. Η τιμή για χορό 50 ευρώ τα οποία φυσικά και δεν έδωσα. Αν ήταν πιο λογικές οι τιμές θα είχα πάρει κανά δυό χορούς. Στο διπλανό τραπέζι από εμένα ένας τουρίστας ξανθός είχε αγκαλιία μια στριπτιζού η οποία τον μάδαγε κανονικά με κεράσματα. Γενικά από ότι κατάλαβα τα μαγαζιά εκεί είναι μόνο για να μαδάνε τους τουρίστες και για τίποτα άλλο. Στην γωνιά της Ορφανίδου κάνανε πιάτσα κάτι μαύρες που ζητάγανε 50 ευρώ γιά γαμήσι. Γελάσανε όταν τους είπα ότι βρίσκω μαύρες με 20 ευρώ στην Αθήνα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom