Νέα

Strip show στη Ρόδο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimvar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    ρόδος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εμείς νορμάλ είμαστε, περισσότερο ανησυχώ για κάτι κοπέλες. Α, είδα και Έμυ τις προάλλες στο εν λόγω
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
για τενοντιτιδες κ θλασεις εννοεις ???? :):):):):):):):)

Όχι, αυτά θεραπεύονται εύκολα με αποφυγή της θύρας του prive, εκτός από τις Σιδηρές Πυγμές - Μαρίνα - που ευκολότερα χαλάει λαμαρίνα από Σκαραβαίο. Για τα ψυχοδιανοητικά μιλάω
 

Επισκέπτης
Ελα βρε mclein...μεχρι την Ροδο εφτασε η χαρη σου....lol
καλα η χαρη μου εχει περασει κ ωκεανους....στο αιγαιο θα κολλησει ????

Για τα ψυχοδιανοητικά μιλάω
τελικα....μετα απο σκεψη.....αλλα ακομη θα μπορουσε κανεις να πει εν θερμω....

Στα @@ μου...για τα ψυχοδιανοητικα τους....καποτε ναι....λυπομουν/στεναχωριομουν..κ αλλα σε -ομουν κ προσπαθουσα να βοηθησω...τωρα μαλλον πρεπει ν'ακολουθησω την τακτικη της δουλειας...ισοπεδωση....γιατι τελικα....πανε στα χαμενα....τα υπολοιπα.....
 

Επισκέπτης
....καποτε ναι....λυπομουν/στεναχωριομουν..κ αλλα σε -ομουν κ προσπαθουσα να βοηθησω...τωρα μαλλον πρεπει ν'ακολουθησω την τακτικη της δουλειας...ισοπεδωση....γιατι τελικα....πανε στα χαμενα....τα υπολοιπα.....

Oλα χαμενα..Ο Λ Α ....!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τι να σου πω, δεν καταναλώνομαι αλλά την καλή κουβέντα τη λέω  πάντως. Δεν έχω βγει χαμένος
 

Επισκέπτης
Τι να σου πω, δεν καταναλώνομαι αλλά την καλή κουβέντα τη λέω  πάντως. Δεν έχω βγει χαμένος
μη μπερδευεσαι....δν μιλαμε να γινουμε γκανγκστερ ή αγρικοι....ή ζωα...ή κατι αναλογο....
κρινουμε καταστασεις....προσωπα....κινησεις....λογια...
μετα....συμποναμε/βοηθαμε κ αλλα σε -αμε ή τελικα (νεα τακτικη) χτυπαμε μεχρι να μην παει παρακατω κ να μενουμε ανεξιτιλοι....απλα ειναι περισσοτερες οι 2ες περιπτωσεις,μαλλον !!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δεν βοηθάω παραπάνω από όσο χρειάζεται mclein. Ίσως δε χτυπάω όσο χρειάζεται γιατί σε τελική δεν το έχω και ανάγκη. ʼλλος ο κόσμος μου, άλλος ο δικός τους. Απλά το θυμάμαι - παλί καλά - αργότερα
 

Επισκέπτης
Δεν βοηθάω παραπάνω από όσο χρειάζεται mclein. Ίσως δε χτυπάω όσο χρειάζεται γιατί σε τελική δεν το έχω και ανάγκη. ʼλλος ο κόσμος μου, άλλος ο δικός τους. Απλά το θυμάμαι - παλί καλά - αργότερα
βοηθησα αρκετες...φορες,για την ηλικια μου,...δεν μετανιωνω...αξιζε οσες φορες το εκανα....
δν χτυπησα...ουτε κ θα το κανω τελικα....δν ειναι αυτος ο mclein....παντα υπερανω...
αυτο για τους κοσμους μας/τους....δν θα το ασπαστω...παντως εχεις ενα ελαχιστο δικιο...αν το δω απο μακρια κ στο σκοταδι.....κατα τα αλλα...σκεπτομαι....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Θα αστειεύεσαι προφανώς. Αν το δεις στο φως, η όλη συνεύρεση τυχαία φαίνεται και μάλλον αστεία. Με την κοινωνική έννοια. Ειδικά όταν ξεκινούν πολλοί - φαντάζομαι - πιο ταιριαστό θα ήταν να πλέουν δίπλα από κανένα αστεροειδή παρά με τις κοπέλες
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Και για να συνεχίσω. Θυμάμαι το βλέμα μιας κυρίας "Από που μας ήρθε τούτος". Το καταλάβαινα, αλλά δεν καταλάβαινα το γιατί  :2funny: :2funny: :2funny:. Τώρα, συνεννοούμαστε μια χαρά. Όμως η πραγματικότητα είναι η οποία.
 

Επισκέπτης
Αν το δεις στο φως, η όλη συνεύρεση τυχαία φαίνεται και μάλλον αστεία. Με την κοινωνική έννοια. Ειδικά όταν ξεκίνούν πολλοί - φαντάζομαι - πιο ταιριαστό θα ήταν να πλέουν δίπλα από κανένα αστεροειδή παρά με τις κοπέλες
Δν συνηθισα/εμαθα στη ζωη μου να αφηνομαι στην τυχη....ουτε να γινομαι ερμαιο της...
Η συνευρεση....κ οτι παιχνιδι ξεκινησει κλπ....απ'τη στιγμη που το αποφασιζω ΕΓΩ...τοτε...καταλαβαινεις....
Οσο για τ'αστερια...παρεα κανουν με αστερια....οταν τα μυαλα κινουνται σε επικινδυνα/παραλληλα μονοπατια...τοτε...καταστροφη....απλα τιποτα!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δν συνηθισα/εμαθα στη ζωη μου να αφηνομαι στην τυχη....ουτε να γινομαι ερμαιο της...
Η συνευρεση....κ οτι παιχνιδι ξεκινησει κλπ....απ'τη στιγμη που το αποφασιζω ΕΓΩ...τοτε...καταλαβαινεις....
Οσο για τ'αστερια...παρεα κανουν με αστερια....οταν τα μυαλα κινουνται σε επικινδυνα/παραλληλα μονοπατια...τοτε...καταστροφη....απλα τιποτα!!!

Αυτό είναι μεγάλη αλλαζονία mclein. Παλιότερα δεν πίστευα και εγώ στην Τύχη. Δεν είναι έτσι όμως. Πολλές φορές τα πράγματα δεν ελέγχονται. Αλλά για τις συνευρέσεις μίλησα γενικώς, από κοινωνική σκοπιά, εκ των πραγμάτων διαφορετικότητα.
 

Επισκέπτης
Αυτό είναι μεγάλη αλλαζονία mclein. Παλιότερα δεν πίστευα και εγώ στην Τύχη. Δεν είναι έτσι όμως. Πολλές φορές τα πράγματα δεν ελέγχονται. Αλλά για τις συνευρέσεις μίλησα γενικώς, από κοινωνική σκοπιά, εκ των πραγμάτων διαφορετικότητα.
Τυχη...στις προσωπικες σχεσεις.......μμμμμ,δν μπορω να δεχτω οτι υπαρχει τετοιο πραγμα...
Στην τυχη πιστευω...σε αλλα θεματα ομως....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μάλλον mclein δεν έχεις ερωτευτεί πολύ. Τεσπά, είδα διαφημήσεις για το Caesar, Μενίδι "Υπό καινούρια διεύθυνση" :2funny:. Πήγε κανείς;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πάντα. Η σχετικότητα στην προσωπικότητα του άλλου είναι δεδομένη, πολλές φορές όμως και η εμπειρία από τη ζωή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom