Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

tasoskatan

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
107
Πόντοι
0
Καλή Χρονιά Στεφανία! Μέχρι τι ώρα μπορείς το βράδυ?
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
189
Πόντοι
0
Καλή χρονιά Στεφανία και χρόνια πολλά για γιορτή σου έστω και καθυστερημένα
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.417
Like
16.866

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.395
Πόντοι
1.056

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
345
Like
861
Πόντοι
81
Συνάντηση με την στεφάνια προ ημερών, η κοπέλα είναι άψογη σε όλα τής.... θα την ξανά επισκεφτώ σίγουρα ξανά...
πες μας λιγα πραματα παραπανω ποση ωρα εκατσες ? αν εφτασε η ωρα ? τι κανατε χοντρικα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.395
Πόντοι
1.056

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Χθεσινή συνάντηση με Στεφανία... ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου η συνάντηση... αυτή τη φορά, με υποδέχθηκε στον υπέροχο χώρο που προσωρινά έχει στη Θεσσαλονίκη με το αυθεντικό χαμόγελό της. Πρώτα αυτή τη φορά, η καύλα μου μας οδήγησε στο κρεβάτι της και ακολούθησε πολύ ομορφο και με ένταση σεξ... Ακολούθως απόλαυσα το καταπληκτικο της μασάζ κι αφέθηκα παντελώς. Μπορεί κάποιοι να με χαρακτηρίσουν υπερβολικό στις περιγραφές, αλλά εγώ ξέρω ότι απόλαυσα 1,5 ώρα καύλας κι απογείωσης αισθήσεων. Η Στεφανία είναι υπέροχη σ αυτό που κάνει, εάν έρθει μόνιμα στη Θεσσαλονίκη θα ανεβάσει πάρα πολύ το επίπεδο στο χώρο του μασάζ και του αισθησιακού έρωτα. Μπράβο ρε Στεφανία, σ ευχαριστώ για τις υπέροχες στιγμές που μου χάρισες.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
456
Στεφανία πότε επιστρέφεις από την συμπρωτεύουσα?
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
352
Like
1.742
Πόντοι
201
Χθεσινή συνάντηση με Στεφανία... ξεπέρασε κάθε προσδοκία μου η συνάντηση... αυτή τη φορά, με υποδέχθηκε στον υπέροχο χώρο που προσωρινά έχει στη Θεσσαλονίκη με το αυθεντικό χαμόγελό της. Πρώτα αυτή τη φορά, η καύλα μου μας οδήγησε στο κρεβάτι της και ακολούθησε πολύ ομορφο και με ένταση σεξ... Ακολούθως απόλαυσα το καταπληκτικο της μασάζ κι αφέθηκα παντελώς. Μπορεί κάποιοι να με χαρακτηρίσουν υπερβολικό στις περιγραφές, αλλά εγώ ξέρω ότι απόλαυσα 1,5 ώρα καύλας κι απογείωσης αισθήσεων. Η Στεφανία είναι υπέροχη σ αυτό που κάνει, εάν έρθει μόνιμα στη Θεσσαλονίκη θα ανεβάσει πάρα πολύ το επίπεδο στο χώρο του μασάζ και του αισθησιακού έρωτα. Μπράβο ρε Στεφανία, σ ευχαριστώ για τις υπέροχες στιγμές που μου χάρισες.
Συγνώμη για να καταλάβω…

Τόσο καιρό μας λέει ότι η τελική πράξη είναι επέκταση του καταπληκτικού της μασάζ και φτάνουμε στην κορύφωση επειδή μας τρελαίνει με το μασάζ της κι εσύ μας τα γκρεμίζεις όλα με ένα ποστ;

Μπήκες μέσα έδωσες το 100ρικο και σου άνοιξε τα πόδια σαν καλή πουτάνα επειδή είχες καύλες;

Ρε Στεφ πως το επέτρεψες εσύ αυτό;

Μία επαγγελματίας μασέρ;

Να πληρωθείς με το καλησπέρα για γαμήσι;

Ωωω μοντιέ τι διαβάζουμε!!!!!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Συγνώμη για να καταλάβω…

Τόσο καιρό μας λέει ότι η τελική πράξη είναι επέκταση του καταπληκτικού της μασάζ και φτάνουμε στην κορύφωση επειδή μας τρελαίνει με το μασάζ της κι εσύ μας τα γκρεμίζεις όλα με ένα ποστ;

Μπήκες μέσα έδωσες το 100ρικο και σου άνοιξε τα πόδια σαν καλή πουτάνα επειδή είχες καύλες;

Ρε Στεφ πως το επέτρεψες εσύ αυτό;

Μία επαγγελματίας μασέρ;

Να πληρωθείς με το καλησπέρα για γαμήσι;

Ωωω μοντιέ τι διαβάζουμε!!!!!
Ρε αρχοντα αυτο που δε θα καταλαβεις ποτε ( 304 σελιδεσ γαρ ) ειναι οτι με τη Στεφανια το γαμησι δεν ειναι το δεδομενο. Μπορει να προκυψει , μπορει και οχι
Απο την αλλη , αν πας σε ενα callgirl και ζητησεις επαγγελματικο μασαζ θα βαλει τα γελια και θα σταυροκοποιεται
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
352
Like
1.742
Πόντοι
201
Ρε αρχοντα αυτο που δε θα καταλαβεις ποτε ( 304 σελιδεσ γαρ ) ειναι οτι με τη Στεφανια το γαμησι δεν ειναι το δεδομενο. Μπορει να προκυψει , μπορει και οχι
Απο την αλλη , αν πας σε ενα callgirl και ζητησεις επαγγελματικο μασαζ θα βαλει τα γελια και θα σταυροκοποιεται
Φίλε διάβασες την κριτική του συνάδελφου;

Μπήκε με καύλες και γάμησε ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.

Τι εννοείς να πρόεκυψε;

Πως προέκυψε δλδ με τον συγκεκριμένο;

Να σου πω εγώ;

Έβγαλε το κατόμπαλο και του άνοιξε τα πόδια.
Δεν είναι κακό!!!!ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ.

Να γράφει πίπες είναι κακό…
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.174
Πόντοι
1.336
Φίλε διάβασες την κριτική του συνάδελφου;

Μπήκε με καύλες και γάμησε ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ.

Τι εννοείς να πρόεκυψε;

Πως προέκυψε δλδ με τον συγκεκριμένο;

Να σου πω εγώ;

Έβγαλε το κατόμπαλο και του άνοιξε τα πόδια.
Δεν είναι κακό!!!!ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ.

Να γράφει πίπες είναι κακό…
Στο ειπα οτι δεν θα καταλαβεις, γιατι εχεις εκστασιαστει που εφτιαξες μια σκεψη
Να στο ζωγραφισω , η Στεφανια ειναι υβριδικο αυτοκινητο Τoyota Prius , ηλεκτρικο και βενζινης . Ενα callgirl ειναι WRC μονο βενζινης .
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
Για να τελειώνουμε με τις βλακειες όλων... με τη Στεφανια έχω βρεθεί άπειρες φορές και ναι είναι δεδομένο το υπέροχο, αισθησιακό σεξ.... είναι καταπληκτική κοπέλα, εξαίσια και μοναδική μασέρ και πολύ αισθησιακή ως γυναίκα. Η Στεφανία δίνει τόση θετική ενέργεια σ αυτό που κάνει και είναι μοναδικό φαινόμενο στο χώρο του μασαζ και του αισθησιακου σεξ. Η Στεφανια είναι μια κατηγορία από μόνη της κις εμείς που την ξέρουμε απολαμβάνουμε με χαρά και ανυπομονησία κάθε φορά όσα μπορεί να μας δώσει. Οι υπόλοιποι, πάρτε το ξυδακι σας και πηγαίνετε σε άλλη παραλία....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom