Νέα

σοβαρη ελληνιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapunzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
789
Κριτικές
12
Like
2.186
Πόντοι
496
Παρακαλώ μην δίνεται και πολύ σημασλια  σε αυτό το troll.  Ο τίτλος σοβαρή είναι για κλάματα και σφαλιάρες. Μη σας πώ και report μπάς και καταλάβει 5 πράγματα.
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Για πες ρε δυναμίτη.....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Η σημερινή σοβαρή ελληνίδα  :sunglasses:
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
70
Like
34
Πόντοι
0
Εξαιρετική η δεσποινίς στο τελευταίο βίντεο....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αλήθεια, τι παίζει με το βίντεο αυτό ? που είναι ?
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
μεγάλη μην τρελαίνεσαι. ..

Η συγκεκριμένη δεν έιναι του ξύλου. Είναι του σταποναρίσματος., των δώρων, της υποταγής και της ψυχολογικής ταπείνωσης.. Ούτε σημάδια ανεξίτηλα, ούτε μώλωπες, ούτε εκδορές, μήν τρελαίνεσαι, γιατί βλέπω έχεις ήδη αγχωθεί για το ξύλο που ..... άλλοι θα τρώγανε ... χαχαχα ....
Η Ερικα λένε είναι του ξύλου  χαχαχαχα. Ξέρω τι σού λέω ..
Από ότι φαίνεται δεν ξέρεις,εγώ δεν είμαι του σκληρού και δεν έχω φάει ποτέ ξύλο και έχω κάνει άπειρα σεσσιόν με την έρικα γιατί απλά της το έχω εξηγήσει δεν μου αρέσει ο πόνος,αλλά επειδή της έχω κάνει και το site έχω δεί όντως φωτογραφίες σκληρές για τους μαζοχιστές που το θέλουν ναι ρίχνει δεν μασάει αλλά στο site δεν τις βάζω γιατί η ίδια δεν ασχολείται με το site δεν θέλει να το προχωρήσει,αλλά εδώ υπάρχει νήμα με φωτογραφίες του bdsm οπότε μπορώ να τις βάλω,θα είναι η χαρά των μαζοχιστών,ας ανεβάσει κάποιος φωτογραφίες και με μπότες και με πόδια για τους ποδολάγνους είμαστε αρκετοί που θέλουμε να βλέπουμε όμορφα πόδια όπως της κυρίας Θεανούς,τα ομορφότερα πόδια πεντακάθαρα και πάντα περοιποιημένα.
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
καλησπερα ,αθηνα εως παρασκευη ευχαριστω.
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
καλημερα,εως παρασκευη αθηνα.  μεχρι,την αλλη βδομαδα .
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Ενημέρωσε μας όταν θα είσαι Θεσσαλονίκη.
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Τιακριβως προσφερεις?

Απ’ ότι άκουσα γουστάρει να σε ντύνει, να σε γαμάεικαι να σε εξευτελίζει, αλλιώς δεν έχετε τα ίδια θέλω. Εσυ δεν ακουμπας. Και γέλασε μέχρι και η Φατμέ στο Γενί Τζαμί. Πάμε παρακάτω.
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Απ’ ότι άκουσα γουστάρει να σε ντύνει, να σε γαμάεικαι να σε εξευτελίζει, αλλιώς δεν έχετε τα ίδια θέλω. Εσυ δεν ακουμπας. Και γέλασε μέχρι και η Φατμέ στο Γενί Τζαμί. Πάμε παρακάτω.
δε ξερω ποιος τα λεει αυτα,ο καθενας εχει την ελευθερια να εκφραζει την αποψη του.ξερεις πολλες ντομινες να κανουν σεξ;δε θα μπω στο τρυπακι.
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
δε ξερω ποιος τα λεει αυτα,ο καθενας εχει την ελευθερια να εκφραζει την αποψη του.ξερεις πολλες ντομινες να κανουν σεξ;δε θα μπω στο τρυπακι.

Δεν μίλησε κανείς για σεξ. Εγώ άκουσα ότι δεν αγγίζουμε και ότι παρέχεις μόνο αυτά που προανέφερα. Αν κάτι τέτοιο δεν ισχύει, καλό είναι να αναφέρεις τι προσφέρεις γιατί δεν το βλέπω να αναγράφεται πουθενά. Και είμαι φαν της Gwyneth οπότε το λέω καλοπροαίρετα.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ξερεις πολλες ντομινες να κανουν σεξ;δε θα μπω στο τρυπακι.

ολες οι  ...."αφεντρες"  τον παιρνουν ασε τα σαπια ...
απλα το παιζετε ιστορια να βγαλετε κανα φραγκο  επειδη  στην πιατσα καταλαβατε  πως εχει πολλους  μαλακες ...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
ολες οι  ...."αφεντρες"  τον παιρνουν ασε τα σαπια ...
απλα το παιζετε ιστορια να βγαλετε κανα φραγκο  επειδη  στην πιατσα καταλαβατε  πως εχει πολλους  μαλακες ...
ξέρουν ότι είναι και πιο ερεθιστικό , μια αφέντρα κάποια στιγμή να δέχτη να την γαμηση πελάτης ... και κάποιες ναι το κάνουν αλλά με πολύ παραπανο χρήματα ..... πέρα από αυτό οι καθαρές αφέντρες είναι λεσβίες κατά 95%
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ξέρουν ότι είναι και πιο ερεθιστικό , μια αφέντρα κάποια στιγμή να δέχτη να την γαμηση πελάτης ... και κάποιες ναι το κάνουν αλλά με πολύ παραπανο χρήματα ..... πέρα από αυτό οι καθαρές αφέντρες είναι λεσβίες κατά 95%

ετσι ακριβως ..
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Τελικα θα μαι αθηνα,εως κυριακη μεσημερι.Ευχαριστω
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
εχω σκεφτει μια καλη δουλεια με βαση το ολο θεμα (ξεφτυλισμα του καραγκιοζη που δεν θα γαμησει αλλα θα φαει και κανενα στραποναρισμα συν του οτι θα κανει οτι του λες)

φτιαχνεις μια ομαδα με 3-4 γυναικες και δουλευεις ως εξης
απο την μια κλεινεις καθαρισμο σε διαφορα κτηρια και βρισκεις και τραχαναδες που θελουν να φανε τις μαπες τους ενω κανουν δουλειες
ετσι πας στο χ σπιτι για καθαρισμο κανονιζεις με τον ιδιοκτητη να φυγει και περιμενεις τον τραχανα που θα πληρωσει για να τον βαλεις να φοραει στολη υπηρεσιας να τον πας γαμιωντας και να καθαρισει το σπιτι
ετσι θα τα παρεις απο δυο πλευρες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom