Νέα

σοβαρη ελληνιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rapunzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.413
Πόντοι
736
Τέτοιες υπηρεσίες αποκλείουν το σεξ ρητά και απερίφραστα σε όλον τον κόσμο. Δεν καταλαβαίνω πως έχει κολλήσει σε μερικούς ότι αυτό συμβαίνει μόνο στην Ελλάδα. Το σεξ αποκλείεται ώστε να μείνουν μακρυά λιγούρια σαν και του λόγου σας που δεν έχουν καμία σχέση με το SM και απλά ψάχνουν να γαμήσουν εναλλακτικά. Όποιος ενδιαφέρεται πραγματικά για το bdsm και θέλει και σεξ, τη ψάχνει σε προσωπικό, μη αγοραίο επίπεδο.
Υπάρχουν μερικές και στο αγοραίο που συνδιάζουν και σεξ και bdsm έχω την εντύπωση , παράδειγμα η Λορένα που δουλεύει και αθήνα και θεσσαλονίκη σε στούντιο ... και φαντάζομαι οτι θα το κάνουν αυτό και άλλες , όπως επίσης και κάποιες call girls.
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Ορισμένοι έχετε μπλέξει τη πουτσα με τη βούρτσα...
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Υπάρχουν μερικές και στο αγοραίο που συνδιάζουν και σεξ και bdsm έχω την εντύπωση , παράδειγμα η Λορένα που δουλεύει και αθήνα και θεσσαλονίκη σε στούντιο ... και φαντάζομαι οτι θα το κάνουν αυτό και άλλες , όπως επίσης και κάποιες call girls.

Τι στούντιο ; Εγώ δεν μιλάω για ιερόδουλες που έχουν βάλει και "αυταρχικό" μέσα για να ανεβάσουν την πελατεία. Μιλάω ξεκάθαρα για επαγγελματίες Κυρίαρχες, και δη του εξωτερικού, πολλές εκ των οποίων είναι και lifestylers...
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
82
Πόντοι
1

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Παιδια ποιος θα κανει session να μας πει εντυπωσεις? Εγω θελω πολυ, αλλα ειναι 60 + Hotel, πολλα για μενα αυτον τον μηνα, τον επομενο ομως μαλλον θα την τιμησω με την παρουσια μου, καθως απο το τηλεφωνο που μιλησαμε μου φανηκε πολυ σουπερ ;)
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
καλησπερα εαν θελει καποιος ειμαι αθηνα ,καλη πρωτοχρονια σε ολους.
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
καλημερα, αθηνα για 2 3 ημερες εκτος απο τη παρασκευη.
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
φίλε μου , είναι 60 € μία ώρα ?


Παιδια ποιος θα κανει session να μας πει εντυπωσεις? Εγω θελω πολυ, αλλα ειναι 60 + Hotel, πολλα για μενα αυτον τον μηνα, τον επομενο ομως μαλλον θα την τιμησω με την παρουσια μου, καθως απο το τηλεφωνο που μιλησαμε μου φανηκε πολυ σουπερ ;)
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
καλημερα ,τελικα σημερα θαμαι κεντρο.μηνυμα.
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Το "σοβαρη" φανταζομαι πως θελει να τονισει το οτι δεν προσφερεις σεξ. Διοτι το να πληρωνεσαι για να κανεις σεξ, που επι τελους ειναι μια φυσιολογικη πράξη, "δεν ειναι σωστο διοτι γινεσαι πουτάνα" ενω το να βγαζεις χρηματα προσφεροντας τετοιου ειδους ανωμαλιες όπως η βια και ο εξευτελισμος του αλλου ειναι "κοινωνικη προσφορα".
Εσυ χρειαζεσαι ξυλο αλλα δεν εχει κανεις ορεξη να σου δωσει...
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Και μια ερωτηση προς τους μερακληδες πελατες.
Καταλαβαινω πως ολοι την ψευδαισθηση ψαχνουμε και ζουμε αλλα σοβαρα απο τι στιγμη που δεν παιζει καθολου σεξ πως στον πουτσο εχει σημασια αν σου προσφερει τον εξευτελισμο και τη βια γυναικα η αντρας? Ειλικρινα δεν το καταλαβαινω
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Το "σοβαρη" φανταζομαι πως θελει να τονισει το οτι δεν προσφερεις σεξ. Διοτι το να πληρωνεσαι για να κανεις σεξ, που επι τελους ειναι μια φυσιολογικη πράξη, "δεν ειναι σωστο διοτι γινεσαι πουτάνα" ενω το να βγαζεις χρηματα προσφεροντας τετοιου ειδους ανωμαλιες όπως η βια και ο εξευτελισμος του αλλου ειναι "κοινωνικη προσφορα".
Εσυ χρειαζεσαι ξυλο αλλα δεν εχει κανεις ορεξη να σου δωσει...
Όρεξη να φάνε ξύλο έχουν!Και γι'αυτό πηγαίνουν μαζί της.Γουστα είναι αυτά τυπε και εμάς δεν μας πέφτει λόγος. :hi:
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Όρεξη να φάνε ξύλο έχουν!Και γι'αυτό πηγαίνουν μαζί της.Γουστα είναι αυτά τυπε και εμάς δεν μας πέφτει λόγος. :hi:
Το βρισκεις πολυ "σοβαρο" αυτο, το να πληρωνεται καποια για μια τετοια υπηρεσια?
Να ελεγε "μερακλου" να το δεχομουν επι τελους
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Το βρισκεις πολυ "σοβαρο" αυτο, το να πληρωνεται καποια για μια τετοια υπηρεσια?
Να ελεγε "μερακλου" να το δεχομουν επι τελους
Όπως το θέτεις έχεις δίκιο και συμφωνώ μαζί σου αλλά ως προς την λέξη.Το τι προσφέρει όμως είναι δικαίωμα της όπως είναι δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι του αρέσει αρκεί να μην ενοχλεί τους άλλους.
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
θα παρακαλουσα να στελνει μηνυμα οταν καποιος ενδιαφερεται ,γιατι εχω λαβει πολλα ασχετα μειλ,χωρις να καταλαβαινω το λογο παντως ευχαριστω,για τη προτιμηση.
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
αθηνα ,πεμπτη παρασκευη -σαββατο απογευμα.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Και μια ερωτηση προς τους μερακληδες πελατες.
Καταλαβαινω πως ολοι την ψευδαισθηση ψαχνουμε και ζουμε αλλα σοβαρα απο τι στιγμη που δεν παιζει καθολου σεξ πως στον πουτσο εχει σημασια αν σου προσφερει τον εξευτελισμο και τη βια γυναικα η αντρας? Ειλικρινα δεν το καταλαβαινω

μεγάλη μην τρελαίνεσαι. ..

Η συγκεκριμένη δεν έιναι του ξύλου. Είναι του σταποναρίσματος., των δώρων, της υποταγής και της ψυχολογικής ταπείνωσης.. Ούτε σημάδια ανεξίτηλα, ούτε μώλωπες, ούτε εκδορές, μήν τρελαίνεσαι, γιατί βλέπω έχεις ήδη αγχωθεί για το ξύλο που ..... άλλοι θα τρώγανε ... χαχαχα ....
Η Ερικα λένε είναι του ξύλου  χαχαχαχα. Ξέρω τι σού λέω ..
 
OP
OP
R

Rapunzel

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Kαλημερα,ευχαριστω για τα μηνυματα,θα ειμαι αθηνα ως παρασκευη.παντως ευχαριστω οσους επικοινωνησαν μαζι μου.απαντω μεσω e-mail.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom