Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
303
Πόντοι
21
Δεν μας έχει πει ποτέ κανείς αν πήγε πρώτη φορά και ήταν ξεκάθαρος τι απάντηση πήρε.. Εγώ πρώτη φορά πήγα με κουπόνι το έπαιξα χαζός για να δώ τι θα πούνε.. Οταν ήρθε η ώρα να βγώ και απλά απόλαυσα καλό μασαζ, μου είπε ο κοπέλα περίμενε να δώ αν μπορείς να βγείς.. της λέω α γιατί δεν μου τα είπες αυτά?? Γιατί μου απάντησε ρώτησες?? Κουπόνι είπες τι να φανταστώ μου λέει εγώ..
Και χωρίς κουπόνι να πάει κάποιος πρώτη φορά και ρωτήσει για κάτι παραπάνω είτε την σερίφισσα είτε την κοπέλα στο δωμάτιο θα του πουν οτι το μαγαζί δεν κάνει τέτοια,τώρα εάν κόψουν τον πελάτη εχέμυθο και με χοντρό πορτοφόλι την τρίτη τέταρτη φορά θα πάρει το πράσινο φως.Με κουπόνι δεν υπάρχει περιπτωση για κάτι παραπάνω
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Και χωρίς κουπόνι να πάει κάποιος πρώτη φορά και ρωτήσει για κάτι παραπάνω είτε την σερίφισσα είτε την κοπέλα στο δωμάτιο θα του πουν οτι το μαγαζί δεν κάνει τέτοια,τώρα εάν κόψουν τον πελάτη εχέμυθο και με χοντρό πορτοφόλι την τρίτη τέταρτη φορά θα πάρει το πράσινο φως.Με κουπόνι δεν υπάρχει περιπτωση για κάτι παραπάνω
απλά το κουπόνι είναι 25 ευρώ αν θυμάμαι καλά.. δεν καίς 80άρι.. και κάνεις και καλό μασαζ.. τουλάχιστον εγώ είχα κάνει
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
20
Like
110
Πόντοι
0
Λοιπόν δύο φορές έχω πάει παλιά.φοβερος χώρος αλλά λίγο πανάκριβος .ξεκαθάρισα απτην αρχή στην σεριφισα,που στα νιάτα της πρέπει να ήταν πολύ καυλιάρα,ότι δεν μπαίνω αν δεν μου το παίξουν τουλάχιστον.ειχε πολύ πλάκα πάντως κ μιλούσαμε πάνω από μισάωρο.εγω να της λέω αν δεν έχω διαβεβαιώσεις ότι θα μου το παίξουν τουλάχιστον δεν μπαίνω κ αυτή να μου λέει τα δικά της.θυμαμαι πλήρωσα 80 κ είχε προσφορά μισή ώρα χαμάμ κ 45λ μασάζ με φραπέ τελικά.πολυ καλή η κοπέλα κ ήθελα να το πω ότι έμοιαζε πάρα πολύ στην κοπέλα νοσηλεύτρια απτο ερασιτεχνικό βίντεο που γαμιοντταν με δύο γιατρούς..της το παμαλιστα κ διέκρινα κάποια ταραχή ,ρε μπας και...είχε τα πάντα όλα αλλά ζητούσαν τον ουρανό με τα άστρα.παντως τότε είδα πάρα πολλές γκόμενες για όλα τα γούστα.εν κατακλείδι ο πρωτάρης θα επιμείνει μέχρι άηδιας οτι δεν θα φάει πετσέτα,αλλιώς τον μπούλο.αυτοι θα χάσουν κ όχι εσείς που θα γλιτώσετε τα λεφτά σας
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Απόλα κάνουν αρκεί να σε ξέρουν ή να πας αρκετές φορές.. Εχω καιρό να περάσω.. Τι κοπέλες έχει τώρα εκεί ηλικίες εμφάνιση?
Όχι κάτι ιδιαίτερο από όσο είχα δει. Ειδικά μια γεματούλα της υποδοχής που μπαίνει και σε δωμάτιο είναι λίγο φόλα.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Θα γραψω την εμπειρια μου απο το Σάββατο το μεσημέρι, που επισκεφτηκα για δευτερη φορά το En Relax (η προηγουμενη ηταν πριν 1 μηνα).

Μπαίνω, ήταν μια μικρή (ηλιοκαμένη) στην υποδοχή. Μου σκάναρε το pass, ήρθε η κοπέλα που θα μου έκανε μασαζ και μου είπε να περάσω μεσα. Η τύπισσα μου είχε κανει και την πρωτη φορα μασαζ. Είναι μελαχρινή, με ωραιο προσωπο (οσο μπορω να καταλαβω απο τη μασκα που φοράει), με ωραίο σώμα και χαβαλέ.

Περνάω μέσα, βγάζω τα ρούχα μου, κάνω ενα γρήγορο ντουζάκι, ξαπλώνω μπρούμητα και περιμένω. Έρχεται μετα απο 5', μου βάζει μια πετσέτα (εγώ ήμουν γυμνός), ξεκινάει το μασαζ, αποκαλύπτοντας ένα-ένα τα μέρη, αλλά πάντα κρύβοντας τα προηγούμενα. Έκανε παλι ωραιο μασαζ, μπορω να πω, το έχει παρα πολύ. Ανέβηκε μεχρι και απο πανω μου, και αρχισε να κανει κατι ωραιες κινήσεις με τα πόδια της, κτλ.

Στη συνέχεια, μου είπε να γυρίσω ανάσκελα. Γύρισα, αρχισε το μασαζακι, με ωραια περάσματα, γυρω-γυρω απο τα ευαισθητα. Σε καποια φαση, μου εκανε κατι διατάσεις, με τα ποδια πισω, στο πλαι και σε καποιες άλλες στάσεις, και καπου εκει φανερώθηκε ο ημι-σκληρος μικρός. Αφου περασαν 2,3 δευτερολεπτα, και αφου εκανε μασαζ, θυμηθηκε να το καλύψει, την ωρα που εγω σκεφτομουν "αντε, να η ευκαιρια να τον αρπαξει στο στόμα". Γενικα, μου φανηκε λιγο πιο εκδηλωτικη απο την πρωτη φορά.

Στο τέλος, με ρώτησε αν θελω να κανω και λιγο χαμαμ, αλλά της είπα "οχι". Δεν ξερω τι γινεται στο χαμμαμ, αν και απο ο,τι διαβάζω στα σχόλια, σε τρίβει η κοπέλα? Εγω νομιζα πως απλα πας και αράζεις μονος σου εκει, οπότε δεν ψηνόμουν. Αν μπορει καποιος, ας μου απαντήσει, για να το σκεφτω για την επομενη.

Η τιμή του χαλαρωτικου μασαζ ηταν στα 25ε για 1 ωρα μασαζ. Ο χώρος κανει μπαμ οτι επιτρεπει και "περισσότερα" αλλά ίσως εχω πεσει εγω σε καποια που ειναι στα "δεν" ή πρεπει να λαδώσω και αλλο τις μηχανές.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Θα γραψω την εμπειρια μου απο το Σάββατο το μεσημέρι, που επισκεφτηκα για δευτερη φορά το En Relax (η προηγουμενη ηταν πριν 1 μηνα).

Μπαίνω, ήταν μια μικρή (ηλιοκαμένη) στην υποδοχή. Μου σκάναρε το pass, ήρθε η κοπέλα που θα μου έκανε μασαζ και μου είπε να περάσω μεσα. Η τύπισσα μου είχε κανει και την πρωτη φορα μασαζ. Είναι μελαχρινή, με ωραιο προσωπο (οσο μπορω να καταλαβω απο τη μασκα που φοράει), με ωραίο σώμα και χαβαλέ.

Περνάω μέσα, βγάζω τα ρούχα μου, κάνω ενα γρήγορο ντουζάκι, ξαπλώνω μπρούμητα και περιμένω. Έρχεται μετα απο 5', μου βάζει μια πετσέτα (εγώ ήμουν γυμνός), ξεκινάει το μασαζ, αποκαλύπτοντας ένα-ένα τα μέρη, αλλά πάντα κρύβοντας τα προηγούμενα. Έκανε παλι ωραιο μασαζ, μπορω να πω, το έχει παρα πολύ. Ανέβηκε μεχρι και απο πανω μου, και αρχισε να κανει κατι ωραιες κινήσεις με τα πόδια της, κτλ.

Στη συνέχεια, μου είπε να γυρίσω ανάσκελα. Γύρισα, αρχισε το μασαζακι, με ωραια περάσματα, γυρω-γυρω απο τα ευαισθητα. Σε καποια φαση, μου εκανε κατι διατάσεις, με τα ποδια πισω, στο πλαι και σε καποιες άλλες στάσεις, και καπου εκει φανερώθηκε ο ημι-σκληρος μικρός. Αφου περασαν 2,3 δευτερολεπτα, και αφου εκανε μασαζ, θυμηθηκε να το καλύψει, την ωρα που εγω σκεφτομουν "αντε, να η ευκαιρια να τον αρπαξει στο στόμα". Γενικα, μου φανηκε λιγο πιο εκδηλωτικη απο την πρωτη φορά.

Στο τέλος, με ρώτησε αν θελω να κανω και λιγο χαμαμ, αλλά της είπα "οχι". Δεν ξερω τι γινεται στο χαμμαμ, αν και απο ο,τι διαβάζω στα σχόλια, σε τρίβει η κοπέλα? Εγω νομιζα πως απλα πας και αράζεις μονος σου εκει, οπότε δεν ψηνόμουν. Αν μπορει καποιος, ας μου απαντήσει, για να το σκεφτω για την επομενη.

Η τιμή του χαλαρωτικου μασαζ ηταν στα 25ε για 1 ωρα μασαζ. Ο χώρος κανει μπαμ οτι επιτρεπει και "περισσότερα" αλλά ίσως εχω πεσει εγω σε καποια που ειναι στα "δεν" ή πρεπει να λαδώσω και αλλο τις μηχανές.
Με κουπόνι πήγες ? Για τέτοια τιμή 25 μάλλον έτσι πήγες ...γιατί θυμάμαι πριν από αρκετό καιρό ήταν 80 η ώρα και είναι τόσο και τώρα ,
Άλλη φορά αν σου προτείνει χαμαμ ρώτησε άν συμμετέχει και αυτή εντός
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Με κουπόνι πήγες ? Για τέτοια τιμή 25 μάλλον έτσι πήγες ...γιατί θυμάμαι πριν από αρκετό καιρό ήταν 80 η ώρα και είναι τόσο και τώρα ,
Άλλη φορά αν σου προτείνει χαμαμ ρώτησε άν συμμετέχει και αυτή εντός
Τι να σου πω, δεν χρησιμοποιησα κουπόνι. Απο το τηλεφωνο της ειπα οτι θελω το χαλαρωτικο μασαζ. Δεν ρώτησα για τιμή και τετοια. Στο τέλος του μασαζ, την ρώτησα "ποσα οφειλω" και μου ειπαν 25. Νιωθω μπερδεμένος, χαχα!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Τι να σου πω, δεν χρησιμοποιησα κουπόνι. Απο το τηλεφωνο της ειπα οτι θελω το χαλαρωτικο μασαζ. Δεν ρώτησα για τιμή και τετοια. Στο τέλος του μασαζ, την ρώτησα "ποσα οφειλω" και μου ειπαν 25. Νιωθω μπερδεμένος, χαχα!
Λές να άλλαξε σύστημα και υπηρεσίες ? Περίεργο γιατί το En relax το διαχειριζόταν η Μαρίνα ,ανηψιά της Έλενας από το Elena's spa . Την είχα γνωρίσει πριν χρόνια και κάποια στιγμή μεσολάβησε και με έστειλε στο κατάστημα της Έλενας και πέρασα με την Νταιάνα με πιο πλήρη υπηρεσία
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Λές να άλλαξε σύστημα και υπηρεσίες ? Περίεργο γιατί το En relax το διαχειριζόταν η Μαρίνα ,ανηψιά της Έλενας από το Elena's spa . Την είχα γνωρίσει πριν χρόνια και κάποια στιγμή μεσολάβησε και με έστειλε στο κατάστημα της Έλενας και πέρασα με την Νταιάνα με πιο πλήρη υπηρεσία
Ισως, ποιος ξερει? Θα κανονίσω να παω για χαμαμ αυτη την εβδομάδα, να δω τι παιζει.
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Η μικρη στη ρεσεψιόν αξίζει μόνο . Οι άλλες όλες μπάζα . 80+20 . Δε πανε καλά για κάτι σαύρες απολιθωμένες .
Αν λέμε την ίδια, μια γεματούλα μελαχρινή τότε μάλλον η ποιότητα του μαγαζιού είναι πολύ χαμηλά...
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Χάλια υπηρεσίες κ τιμές σε σχέση με μαγαζιά γύρω από Φιξ.
Δεν έχει πια τις κοπέλες που είχε κάποτε.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
απογινε το πραμα με τις καραντινες ;;;;;;;

οι καλες μετακομισαν;;;; ...κανουν σολο καριερα;;;
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Μια κωνσταντινα με βυζαρες ψεφτικες εως που φτανει; Γνωριζει κανεις; Σχετικα καινουργια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom