Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
86
Like
64
Πόντοι
0
Το Σάββατο που πήγα για την Βάνα δεν την είδα είχε κοπέλες μέσα αλλά σε εμένα ήρθε αυτή που ήταν στην ρεσεψιόν εκείνη την ώρα ξανθιά βυζαρου χοντρούλα δεν ήρθαν κοπέλες να διαλέξεις είδα 2-3 υπήρχε και μια ανωμαλία υπήρχαν μάστορες,όταν μπήκα στο χαμάμ περνάγαμε από εξω κοπελες αλλά δεν μπορούσες να διακρίνεις.Σαν πρώτη φορά κανονικά χαμάμ 15 λεπτά γυμνός με την κοπέλα μέσα με πετσέτα από κάτω δεν ξέρω αν φορούσε κάτι και μετά μασάζ με φραπέ στο τέλος με χουφτωμα πάνω από τα ρούχα 80 ευρώ μια ώρα.
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
301
Πέρασα πρόσφατα. Στην lux κατηγορια μασάζ δεν έχω εμπειρία μεγάλη. Είχα περάσει από της Λυκαβητού πριν 2 μήνες αλλά έπεσε γερή ανάκριση και επειδή κατάλαβα ότι θα έτρωγα πόρτα έκανα κουπονομασάζ μόνο και δεν ξαναπήγα. Στο Σόλωνος ήμουν αποφασισμένος να πάω για να ρισκάρω 100ρικο απευθείας.
Αφού έγινε η πρώτη ανάκριση από μια κυρία και ομολόγησα ότι πάω πρώτη φορά και απλά θέλω να χαλαρώσω, μου πασάρανε μετά μια μελαχρινή γεμάτη βυζαρού. Στο χαμάμ φόραγε ρούχα και εγώ ενώ ήμουν ολόγυμνος, δεν πλησίαζε στο πέος. Τρίψιμο με φύκια και βότανα και στο 10λεπτο πέρασμα στο δωμάτιο. Το μασάζ της λαδοκόρης της οποίας δε θυμάμαι το όνομα ήταν μέτριου επιπέδου. Στο τέλος όμως με κέρασε έναν φραπέ (αφού της το ζήτησα βεβαίως) και μου πέταξε έξω του βύζους.
Φεύγοντας η αφεντικίνα μου λέει να ξανάρθετε, πλέον σας θεωρούμε πελάτη μας. Από ότι κατάλαβα την επόμενη θα έχει καλαμάκι και την 3η φορά θα φάω φουλ και μάλιστα στο φουλ δεν έχω ιδέα πόσο πρέπει να τάξω. Θα φτάνει το 100αρικο η θα θέλουν 120-150?
 

Red passion 69

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
59
Like
6
Πόντοι
0
Στο χαμαμ μπαίνει χωρις ρουχα η κοπελα μαζι.Επισης 80 ευρω για φραπε μασαζ?
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Πέρασα πρόσφατα. Στην lux κατηγορια μασάζ δεν έχω εμπειρία μεγάλη. Είχα περάσει από της Λυκαβητού πριν 2 μήνες αλλά έπεσε γερή ανάκριση και επειδή κατάλαβα ότι θα έτρωγα πόρτα έκανα κουπονομασάζ μόνο και δεν ξαναπήγα. Στο Σόλωνος ήμουν αποφασισμένος να πάω για να ρισκάρω 100ρικο απευθείας.
Αφού έγινε η πρώτη ανάκριση από μια κυρία και ομολόγησα ότι πάω πρώτη φορά και απλά θέλω να χαλαρώσω, μου πασάρανε μετά μια μελαχρινή γεμάτη βυζαρού. Στο χαμάμ φόραγε ρούχα και εγώ ενώ ήμουν ολόγυμνος, δεν πλησίαζε στο πέος. Τρίψιμο με φύκια και βότανα και στο 10λεπτο πέρασμα στο δωμάτιο. Το μασάζ της λαδοκόρης της οποίας δε θυμάμαι το όνομα ήταν μέτριου επιπέδου. Στο τέλος όμως με κέρασε έναν φραπέ (αφού της το ζήτησα βεβαίως) και μου πέταξε έξω του βύζους.
Φεύγοντας η αφεντικίνα μου λέει να ξανάρθετε, πλέον σας θεωρούμε πελάτη μας. Από ότι κατάλαβα την επόμενη θα έχει καλαμάκι και την 3η φορά θα φάω φουλ και μάλιστα στο φουλ δεν έχω ιδέα πόσο πρέπει να τάξω. Θα φτάνει το 100αρικο η θα θέλουν 120-150?
Μια χαρά είναι το κατοστάρικο, και μετά θα το κατεβάσεις και άλλο, αρκεί να μην εξαφανιστείς για κάνα χρόνο.
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Πέρασα πρόσφατα. Στην lux κατηγορια μασάζ δεν έχω εμπειρία μεγάλη. Είχα περάσει από της Λυκαβητού πριν 2 μήνες αλλά έπεσε γερή ανάκριση και επειδή κατάλαβα ότι θα έτρωγα πόρτα έκανα κουπονομασάζ μόνο και δεν ξαναπήγα. Στο Σόλωνος ήμουν αποφασισμένος να πάω για να ρισκάρω 100ρικο απευθείας.
Αφού έγινε η πρώτη ανάκριση από μια κυρία και ομολόγησα ότι πάω πρώτη φορά και απλά θέλω να χαλαρώσω, μου πασάρανε μετά μια μελαχρινή γεμάτη βυζαρού. Στο χαμάμ φόραγε ρούχα και εγώ ενώ ήμουν ολόγυμνος, δεν πλησίαζε στο πέος. Τρίψιμο με φύκια και βότανα και στο 10λεπτο πέρασμα στο δωμάτιο. Το μασάζ της λαδοκόρης της οποίας δε θυμάμαι το όνομα ήταν μέτριου επιπέδου. Στο τέλος όμως με κέρασε έναν φραπέ (αφού της το ζήτησα βεβαίως) και μου πέταξε έξω του βύζους.
Φεύγοντας η αφεντικίνα μου λέει να ξανάρθετε, πλέον σας θεωρούμε πελάτη μας. Από ότι κατάλαβα την επόμενη θα έχει καλαμάκι και την 3η φορά θα φάω φουλ και μάλιστα στο φουλ δεν έχω ιδέα πόσο πρέπει να τάξω. Θα φτάνει το 100αρικο η θα θέλουν 120-150?
Με τη δευτερη τρως και μεχρι 100 ουτε ευρω παραπανω
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Καλώς ήρθες πάλι :)

Να τον ακούτε αυτόν τον παίκτη. Εγώ πάντως τον διαβάζω πάντα με προσοχή. Ξέρει ;)
έγινε ανατιμολογηση στο.μαγαζι. Αν πάρεις και το χαμάμ με την κοπελα μεσα πάει γύρω στα 140
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Ειχα παει τελευταια φορα πανω απο ενα χρονο πριν.Η Μαρινα η μικρη ειναι ακομα εκει;Κορυφαιο γκομενακι!Εχει ξεψαρωσει πλεον για τα καλα η οχι ακομα;
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη την περίοδο των εορτών για πρώτη φορά στο έν λόγω μασατζιδικο. Καλή συνεννόηση με την Μαρινα ,την ενημέρωσα ότι δεν έχω ξαναπάει μετά από ερώτηση της. Μασαζ με την Ιουλια ,πολύ καλό ! Με υπονοούμενο για περισσότερες υπηρεσίες την επόμενη φορα.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Θέλουν προσοχή οι χώροι αυτού του τύπου. Κάποιες κοπέλες δεν είναι διαθέσημες για το παραμικρό. Την τελευταία φορά που επισκεύτηκα το μέρος, λόγω μη διαθεσημότητας καταλλήλων θεραπευτριών έκανα hamam/scrub και μετά μασάζ με μια γλυκητατη πιτσιρίκα, αλλά τελείως καθως πρέπει, με πετσέτα κλπ. Με εκνεύρισε λίγο αυτό, δεδομένων των προηγούμενων εμπειριών μου στον ίδιο χώρο, αλλά σίγουρα θα τον επισκευτώ και πάλι μιάς και λατρεύω τις απολαυστικές εμπειρίες χαμαμ.
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
και με τι αντιτιμο τελικα;;;
 

ellidorikjr

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
35
Πόντοι
0
Καλο ερώτημα. Απο αυτά που έχω διαβάσει -δεν έχω εικόνα- για τα μαγαζιά που δουλέυουν έτσι , οπως το "αδελφο" helena's spa, πρεπει να πας 2 -3 φορες να "σκασεις" τουλαχιστον 100-150 για μασαζ και την τεταρτη αμα είσαι τυχερος και σε θεωρήσουν πελατη και μπουρδες να παρεις κατι παραπάνω...γουστα είναι αυτά/

Δεν με ενοχλεί το ποσό (ξαναλέω γουστα είναι αυτά) , αλλα θεωρώ υποκριτικό να το παίζουν spa και μπουρδες και να δημιουργούν "μυθο", ενω θα προτιμουσα ενα ξεκαθαρο τιμοκατάλογο.

Τις τιμες της καθορίζουν όπου θέλουν . Αμα γουσταρω παω. Αλλα πες τι κανεις και τι δεν κανεις....απλα
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.378
Πόντοι
1.011
Αυτός ο "μύθος" κάποιους τους εξιταρει.
 

TheoAn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγω εχω παει 2-3 φορες για κανονικο μασαζ που το εχουν "προσφορα" στα 17 ευρω τα 45 λεπτα + χαμαμ 20 λεπτων στα 5 ευρω. Μπορω να πω οτι ειναι αρκετα τιμιο για τα χρηματα του, τοσο ο χωρος οσο και το μασαζ. Δεν εψαχνα κατι παραπανω αρα δεν συζητησα/ρωτησα κατι.
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Εγω εχω παει 2-3 φορες για κανονικο μασαζ που το εχουν "προσφορα" στα 17 ευρω τα 45 λεπτα + χαμαμ 20 λεπτων στα 5 ευρω. Μπορω να πω οτι ειναι αρκετα τιμιο για τα χρηματα του, τοσο ο χωρος οσο και το μασαζ. Δεν εψαχνα κατι παραπανω αρα δεν συζητησα/ρωτησα κατι.
Όσες φορές πηγές με κουπονακι ήσουν με εσώρουχο κατά τη διάρκεια του μασάζ;
 

TheoAn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παει 3-4 φορες, μονο μια που εκανα αθλητικο η κοπελα μου ειπε να ειμαι με εσωρουχρο γιατι δεν εβαλε πετσετα. Τις αλλες μονο πετσετα χωρις τπτ.
 

antegeia20000

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγω μασαζερι πρώτη φορά με κουπονακι..ξαπλώνω τσιτσιδος με τη πετσετουλα..έρχεται η Κωνσταντίνα..και μόλις καταλαβαίνει ότι δε φοράω τπτ πάει και μου φέρνει εσώρουχο μιας χρήσης..ξενερα λίγο..μασαζακι καλό ομως..ξέρουμε αν κάνει φουλ η συγκεκριμένη;;
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Θέλουν προσοχή οι χώροι αυτού του τύπου. Κάποιες κοπέλες δεν είναι διαθέσημες για το παραμικρό. Την τελευταία φορά που επισκεύτηκα το μέρος, λόγω μη διαθεσημότητας καταλλήλων θεραπευτριών έκανα hamam/scrub και μετά μασάζ με μια γλυκητατη πιτσιρίκα, αλλά τελείως καθως πρέπει, με πετσέτα κλπ. Με εκνεύρισε λίγο αυτό, δεδομένων των προηγούμενων εμπειριών μου στον ίδιο χώρο, αλλά σίγουρα θα τον επισκευτώ και πάλι μιάς και λατρεύω τις απολαυστικές εμπειρίες χαμαμ.
Καλημέρα, για αυτό πρέπει να ρωτάμε την υποδοχή,ποια κορίτσια κάνουν και μασάζ και σεξ και με τι τιμή, και όχι μπείτε και τα λέτε μέσα, είναι αργά!!
 

Alvy Singer

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
59
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι!

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος και να μου πει εδώ η με pm ποιες
κοπέλες σερβίρουν μπριζόλα στο συγκεκριμένο μαγαζί;;

«Ευχαριστώ εκ των προτέρων»


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom