Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.312
Πόντοι
17.311
το θεμα ειναι να ζησεις ευχαριστα την υπολοιπη ζωη σου δεν ειναι αναγκη να την θυσιασεις

απλα το εγραψα για να ειναι καλυμμενος μια και καλη 100%, ωστε μη χρειαστει και ξαναβγει να ρωτησει.
 

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Είναι επικίνδυνο να κάνω στοματικό σεξ σε εκδηδόμενη που επιτρέπει μόνο το 69 σαν έξτρα , ειναι καθαρή και εργάζεται σε καθαρο οίκο ?
 

Zuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
119
Πόντοι
0
Είναι επικίνδυνο να κάνω στοματικό σεξ σε εκδηδόμενη που επιτρέπει μόνο το 69 σαν έξτρα , ειναι καθαρή και εργάζεται σε καθαρο οίκο ?
Οι ιοί των κονδυλωμάτων (HPV) και του έρπη μπορούν να μεταδοθούν εύκολα με το στοματικό σεξ. Διάβασε μια σελίδα πίσω , την ανάρτηση με αριθμό # 3279 του hoppos7
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.793
Κριτικές
62
Like
40.175
Πόντοι
8.530
φορας γαντια,κοβεις τον πουτσο και τον πετας στα σκυλια
μετα ενω ακομη φορας γαντια πιανεις τα σκυλια και τα πετας σε κλιβανο
αν για καποιο λογο δεν φορεσεις γαντια και πιασεις τον πουτσο ή τασκυλια χωρις γαντια τοτε κοβεις και τα χερια σου και τα πετας και αυτα στον κλιβανο
Πολυτέλειες είναι αυτές...αν βρεις καμμία οικοδομή με καναν λακο με ασβέστη βουτάς μέσα αφού ,κατά προτίμηση ,έχεις κάνει κεφάλι με ο,τι ποτό έχεις πρόχειρο στο σπίτι.
Εγώ πάντως είχα μια παρόμοια εμπειρία ...όχι απλά με τελείωσε έτσι αλλά και χάιδεψε το εκτεθειμένο κεφαλάκι με στοργή για να πάρει μερικές σταγόνες από τα υγρά μου...δεν έπαθα τιποτα αλλά απλά νομίζω ότι ήμουν τυχερός.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.793
Κριτικές
62
Like
40.175
Πόντοι
8.530
Είναι επικίνδυνο να κάνω στοματικό σεξ σε εκδηδόμενη που επιτρέπει μόνο το 69 σαν έξτρα , ειναι καθαρή και εργάζεται σε καθαρο οίκο ?
Είναι σαν να ρωτάς "είναι επικίνδυνο να κάνω ταχυδακτυλουργικά κόλπα με μια απασφαλισμενη χειροβομβίδα; "....εκτός αν έχεις τόσα λεφτά ώστε να τα σκορπας σε γιατρούς.Εσυ ξέρεις .
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Οι εξετάσεις που κάνουν στο αίμα όταν είσαι αιμοδότης επαρκούν για να είσαι σίγουρος ότι δεν έχεις αρπάξει κάτι ή υπάρχουν κ επιπλέον εξετάσεις;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.815
Πόντοι
8.346
Οι εξετάσεις που κάνουν στο αίμα όταν είσαι αιμοδότης επαρκούν για να είσαι σίγουρος ότι δεν έχεις αρπάξει κάτι ή υπάρχουν κ επιπλέον εξετάσεις;
Πηγαινε σε γιατρό και ρωτα. Εδω θα ακουσεις τα παντα. Εγω ότι εξετάσεις εχω κανει ηταν αιμα αντε κ δειγμα απο την βαλανο. Αλλα αν φτάνουν δν ξερω
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Πηγαινε σε γιατρό και ρωτα. Εδω θα ακουσεις τα παντα. Εγω ότι εξετάσεις εχω κανει ηταν αιμα αντε κ δειγμα απο την βαλανο. Αλλα αν φτάνουν δν ξερω
Ναι φίλε οι γιατροί ξέρουν αλλά δεν χρειάζεται να πηγαίνω κ να του λέω τα προσωπικά μου αν είμαι καλυμμένος από τις εξετάσεις που κάνουν στο αίμα όταν αιμοδοτεις...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.815
Πόντοι
8.346
Ναι φίλε οι γιατροί ξέρουν αλλά δεν χρειάζεται να πηγαίνω κ να του λέω τα προσωπικά μου αν είμαι καλυμμένος από τις εξετάσεις που κάνουν στο αίμα όταν αιμοδοτεις...
Ωραια μυαλα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.741
Πόντοι
7.046
Πηγαινε σε γιατρό και ρωτα. Εδω θα ακουσεις τα παντα. Εγω ότι εξετάσεις εχω κανει ηταν αιμα αντε κ δειγμα απο την βαλανο. Αλλα αν φτάνουν δν ξερω
1: Καλλιέργεια σπέρματος για ΣΜΝ.
2: Εξέταση αίματος για τις 3 ηπατίτιδες, HIV συφιλη και βλεννορια.
3: Καλλιέργεια ουρηθρικου υγρού για τριχωμοναδες και τα συναφη...
Μετά από ένα μήνα από την επίμαχη επαφή οι εξετάσεις αίματος σε επιλεγμένα εργαστήρια που κάνουν μοριακή εξέταση, γιατί τα παλια μηχανήματα είναι 6μηνου.
Καλλιέργεια ουρηθρικου υγρού ΑΝ έχεις έκκριση από την ουρηθρα ή ενόχληση στην ούρηση.
Καλλιέργεια σπέρματος για ΣΜΝ ΑΝ έχεις ενόχληση κατά την ούρηση.
Όλα αυτά κανα 160αρι εκτός κι αν σου βρουνε μικροβιο. Αν σου βρουνε μικροβιο θα πληρωσεις κανα 30αρι επιπλέον για αντιβιωγραμμα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.815
Πόντοι
8.346
1: Καλλιέργεια σπέρματος για ΣΜΝ.
2: Εξέταση αίματος για τις 3 ηπατίτιδες, HIV συφιλη και βλεννορια.
3: Καλλιέργεια ουρηθρικου υγρού για τριχωμοναδες και τα συναφη...
Μετά από ένα μήνα από την επίμαχη επαφή οι εξετάσεις αίματος σε επιλεγμένα εργαστήρια που κάνουν μοριακή εξέταση, γιατί τα παλια μηχανήματα είναι 6μηνου.
Καλλιέργεια ουρηθρικου υγρού ΑΝ έχεις έκκριση από την ουρηθρα ή ενόχληση στην ούρηση.
Καλλιέργεια σπέρματος για ΣΜΝ ΑΝ έχεις ενόχληση κατά την ούρηση.
Όλα αυτά κανα 160αρι εκτός κι αν σου βρουνε μικροβιο. Αν σου βρουνε μικροβιο θα πληρωσεις κανα 30αρι επιπλέον για αντιβιωγραμμα.
Τα ξέρω εγω. Σωστα τα λες. Βέβαια αν νιώσω κάτι παω στο γιατρό μου κ βλέπουμε τι θα κάνουμε. Αλλά πάνω κάτω αυτά είναι
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Καλησπέρα , πριν απο λίγο παρατήρησα στο κεφάλι του πέους όχι σε όλο το το κεφάλι αλλά μόνο στην αριστερή πλευρά , 10-12 'σπιθουράκια' που είναι αισθητά στην αφή , ιδιαίτερα οταν το πέος είναι σε στύση ενώ σε χαλάρωση δεν είναι αισθητά και είναι δυσδιάκριτα δηλαδή αν δεν τα είχα δεί σε κατάσταση στύσης δεν θα τα έπαιρνα είδηση. Δεν μου έχουν μέχρι στιγμής προκαλέσει τίποτα απολύτως ουτε έχω κάποιο σύμπτωμα , κάποια γνώμη / άποψη περί τίνους πρόκειται ?
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Καλησπέρα , πριν απο λίγο παρατήρησα στο κεφάλι του πέους όχι σε όλο το το κεφάλι αλλά μόνο στην αριστερή πλευρά , 10-12 'σπιθουράκια' που είναι αισθητά στην αφή , ιδιαίτερα οταν το πέος είναι σε στύση ενώ σε χαλάρωση δεν είναι αισθητά και είναι δυσδιάκριτα δηλαδή αν δεν τα είχα δεί σε κατάσταση στύσης δεν θα τα έπαιρνα είδηση. Δεν μου έχουν μέχρι στιγμής προκαλέσει τίποτα απολύτως ουτε έχω κάποιο σύμπτωμα , κάποια γνώμη / άποψη περί τίνους πρόκειται ?
ελαβες καποια πιπουλα προσφατως?
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
ελαβες καποια πιπουλα προσφατως?
Πίπα , σέξ μόνο με καπότα , υπάρχει περίπτωση να είναι και κάποια παραμόρφωση του δέρματος , θα δείξει . Που πήγε το μυαλό σου [ τι υποψιάζεσαι ] ?.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Πίπα , σέξ μόνο με καπότα , υπάρχει περίπτωση να είναι και κάποια παραμόρφωση του δέρματος , θα δείξει . Που πήγε το μυαλό σου [ τι υποψιάζεσαι ] ?.
Δεν εχεις τίποτα.
Ετεθιστηκε λίγο η βάλανος.
Σε δύο μέρες θαναι οκ.
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Δεν εχεις τίποτα.
Ετεθιστηκε λίγο η βάλανος.
Σε δύο μέρες θαναι οκ.
Έχω καιρό να πηδήξω πάντως , θα το παρακολουθώ και θα δείξει , μάλλον δεν είναι τιποτα γιατι δεν έχω κανένα σύμπτωμα (πυρετό , πόνο κτλπ) .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom