Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Kritikos_

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Ακριβώς. Το ίδιο ισχύει και για έρπη και σύφιλη, παρόλο που το ποσοστό εκδιδόμενων με σύφιλη είναι κάτω από 0,5% σύμφωνα με τον W.H.O. για τα άλλα 2 θα έλεγα πως είναι 100%.

Τα ποσοστά αν η σύντροφος είναι μολυσμένη είναι 0,2% για μετάδοση HPV ανά επαφή με προφυλακτικό, 1,4% για σύφιλη, για έρπη δεν βρήκα κάτι μιας και είναι εξαιρετικά συχνός.

Φυσικά ο μέσος χύστης του μπου δεν αγχώνεται, πάει ακάποτος, πίνει φάντα μπλε, εξτραδίξ και ότι άλλο διαβάσει στα σχετικά θέματα και είναι μια χαρά.

Μέχρι να πάει για εξετάσεις..

Οι ειδημονες της google. Εχετε ξεφυγει και γραφετε μαλακιες. Τι hpv και μαλακιες ρε καραγκιοζηδες;;; εχετε σαλταρει απ την αγαμια και οτι διαβαζετε απ το google search το ποσταρετε εδω?
 

agonistis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Οι ειδημονες της google. Εχετε ξεφυγει και γραφετε μαλακιες. Τι hpv και μαλακιες ρε καραγκιοζηδες;;; εχετε σαλταρει απ την αγαμια και οτι διαβαζετε απ το google search το ποσταρετε εδω?

Μπορείς να γράψεις με τι διαφωνείς μήπως μάθουμε κάτι παραπάνω λοιπόν;
 

Kritikos_

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Μάθε μας επομένως

Τι μας νοιαζει το hpv? Στο 90% των περιπτωσεων ειναι αυτοιασιμο και ουσιαστικα ακομα κι αν νοσησεις δεν ειναι κατι. Ασχοληθειτε με aids και ηπατιτιδες. Τ αλλα ειναι σαχλαμαρες
 

agonistis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Τι μας νοιαζει το hpv? Στο 90% των περιπτωσεων ειναι αυτοιασιμο και ουσιαστικα ακομα κι αν νοσησεις δεν ειναι κατι. Ασχοληθειτε με aids και ηπατιτιδες. Τ αλλα ειναι σαχλαμαρες

Πολύ ωραίος φίλε. Τι μας νοιάζει αν κολλήσουμε τις επόμενες συντρόφους μας κάτι που προκαλεί καρκίνο.

Αν μπεις στον κόπο να διαβάσεις το ποστ μου, δεν αναφέρθηκα στα πολύ χοντρά που μπορείς να πάθεις.
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
495
Like
735
Πόντοι
81
Τι μας νοιαζει το hpv? Στο 90% των περιπτωσεων ειναι αυτοιασιμο και ουσιαστικα ακομα κι αν νοσησεις δεν ειναι κατι. Ασχοληθειτε με aids και ηπατιτιδες. Τ αλλα ειναι σαχλαμαρες


[URL unfurl="true"]https://edition.cnn.com/2019/06/06/entertainment/marcia-cross-husband-cancer-trnd/index.html[/url]
 

Kritikos_

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Πολύ ωραίος φίλε. Τι μας νοιάζει αν κολλήσουμε τις επόμενες συντρόφους μας κάτι που προκαλεί καρκίνο.

Αν μπεις στον κόπο να διαβάσεις το ποστ μου, δεν αναφέρθηκα στα πολύ χοντρά που μπορείς να πάθεις.

Ρε μαγκα εχεις πιθανοτητες να παθεις καρκινο οσο και το τσιγαρο. Ηρεμησε. Τρομοκτατειτε τον κοσμο με αηδιες
 

agonistis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκα εχεις πιθανοτητες να παθεις καρκινο οσο και το τσιγαρο. Ηρεμησε. Τρομοκτατειτε τον κοσμο με αηδιες

Δεν καπνίζω. Οι πιθανότητες και να κολλήσεις κάτι και να πάθεις ζημιά είναι μικρές αλλά υπάρχουν. Δυστυχώς η ενημέρωση που υπάρχει σε αυτά τα θέματα είναι ελλειπής.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Άλλος μπορεί να έχει πάει με 3000 ιερόδουλες και να μην έχει πάθει τίποτα και άλλος με την μία που θα πάει να κολλήσει αλλά πιο πολύ από πιάτσα αυτό ή από καμιά ανεξάρτητη εσκορτ.. Από στούντιο οι πιθανότητες είναι μηδαμινές.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Δεν καπνίζω. Οι πιθανότητες και να κολλήσεις κάτι και να πάθεις ζημιά είναι μικρές αλλά υπάρχουν. Δυστυχώς η ενημέρωση που υπάρχει σε αυτά τα θέματα είναι ελλειπής.

τυπε ανετρεξε σε παλιοτερα ποστ να βρεις για την φαντα
 

agonistis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
τυπε ανετρεξε σε παλιοτερα ποστ να βρεις για την φαντα

Έψαξα αρκετά, δυστυχως δεν βρήκα ποστ να αναλύει το θέμα φάντα και ΕΞΤΡΑΔΙΞ και νομίζω ο κόσμος πρέπει να μάθει.

Αν θυμάσαι κάτι ή έχεις λινκ κατεύθυνε μας.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
Δεν καπνίζω. Οι πιθανότητες και να κολλήσεις κάτι και να πάθεις ζημιά είναι μικρές αλλά υπάρχουν. Δυστυχώς η ενημέρωση που υπάρχει σε αυτά τα θέματα είναι ελλειπής.

Ρε τυπε ξεχασε τις πουτανες και το bou για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
475
Κριτικές
3
Like
1.311
Πόντοι
481
Η αλήθεια είναι ότι το ελεύθερο στοματικό με προβληματίζει κι εμένα ως πρακτική μετάδοσης αρκετών ΣΜΝ και σοβαρών όπως ο έρπης, τα χλαμύδια κλπ.

Από την άλλη τόσες κριτικές και συζήτηση στα νήματα των call girls που κατά κόρον παρέχουν και δέχονται ελεύθερο στοματικό, χωρίς να έχει αναφερθεί από κάποιον συναγωνιστή κάποια άσχημη εμπειρία.

Αν ήτάν έτσι, με τόσους που πάνε και σε τόσες χώρες θα έπρεπε να έχουν κολλήσει κάτι όλες και να μας έχουν κολλήσει όλους!
Σχεδόν σε κάθε κριτική αναφέρεται το ελεύθερο στοματικό. Δεν έχει κολλήσει κάποιος κάτι;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Χρόνια στον χώρο, δεν έχω κολλήσει ποτέ απο ελεύεθερο στοματικό!! Και μιλάμε για Studio, Φυλής, Μεταξουργείο, μαύρες, πεζοδρόμιο, φοιτήτριες, Ταιλάνδη... το μόνο που δεν έχω κάνει, είναι να δώσω ελεύθερο τσιμπούκι σε πρεζόνι, ίσως για αυτό δεν το δοκιμάζω με τα ζάκια, γιατί θα την κάνω την μαλακία...
    Πρόσφατα πήρα και εξετάσεις, πεντακάθαρες, μια φορά κόλλησα στην ζωή μου και αυτό ήταν απο την κοπέλα μου ( είναι να γελάς ) δηλαδή πως να της το πεις οτι είσαι η μεγαλύτερη πουτάνα;; και έχω και βάση για να μπορώ να της το αποδείξω... ( χαχα χαχα, περασμένα ξεχασμένα ).
    Εγω απλώς δεν μπορώ να καταλάβω, όταν πάω και παίρνω ολόκληρο το Μεταξουργείο, και πάω μετά στην Φυλής σε σπίτι που δέχεται μονο Έλληνες, γιατί οι αλλοδαποί έχουν αρρώστιες πάνε Μεταξουργείο κλπ... δεν είναι το ίδιο και το αυτό;;

    Άρα όταν πας εσυ χαρούμενος τρεχάμενος οτι στα Studio είναι καθαρά, δες τις κάμερες πρώτα, μην τυχων πριν απο εσένα πέρασε, ένα τυπάκι, σαν εμένα...
                              :happy:
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
475
Κριτικές
3
Like
1.311
Πόντοι
481
    Χρόνια στον χώρο, δεν έχω κολλήσει ποτέ απο ελεύεθερο στοματικό!! Και μιλάμε για Studio, Φυλής, Μεταξουργείο, μαύρες, πεζοδρόμιο, φοιτήτριες, Ταιλάνδη... το μόνο που δεν έχω κάνει, είναι να δώσω ελεύθερο τσιμπούκι σε πρεζόνι, ίσως για αυτό δεν το δοκιμάζω με τα ζάκια, γιατί θα την κάνω την μαλακία...
    Πρόσφατα πήρα και εξετάσεις, πεντακάθαρες, μια φορά κόλλησα στην ζωή μου και αυτό ήταν απο την κοπέλα μου ( είναι να γελάς ) δηλαδή πως να της το πεις οτι είσαι η μεγαλύτερη πουτάνα;; και έχω και βάση για να μπορώ να της το αποδείξω... ( χαχα χαχα, περασμένα ξεχασμένα ).
    Εγω απλώς δεν μπορώ να καταλάβω, όταν πάω και παίρνω ολόκληρο το Μεταξουργείο, και πάω μετά στην Φυλής σε σπίτι που δέχεται μονο Έλληνες, γιατί οι αλλοδαποί έχουν αρρώστιες πάνε Μεταξουργείο κλπ... δεν είναι το ίδιο και το αυτό;;

    Άρα όταν πας εσυ χαρούμενος τρεχάμενος οτι στα Studio είναι καθαρά, δες τις κάμερες πρώτα, μην τυχων πριν απο εσένα πέρασε, ένα τυπάκι, σαν εμένα...
                              :happy:
Τελικά είσαι ή δεν είσαι καθαρός; Μας μπέρδεψες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Τελικά είσαι ή δεν είσαι καθαρός; Μας μπέρδεψες.

    Δεν σε μπέρδεψα καθόλου, μόνος σου μπερδεύτηκες... Απλώς εγω σχολίασα, ότι δεν μπορείς να έχεις πίο πολυ εμπιστοσύνη σε θέμα "καθαριότητας" σε ενα studio απο ένα μπουρδέλο!! Η μόνη διαφορά καθαριότητας που μπορείς να βρεις είναι στον χώρο, στα σεντόνια και ίσως στην καθαριότητα της κοπέλα απο θέμα μπάνιου όμως!!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
475
Κριτικές
3
Like
1.311
Πόντοι
481
    Δεν σε μπέρδεψα καθόλου, μόνος σου μπερδεύτηκες... Απλώς εγω σχολίασα, ότι δεν μπορείς να έχεις πίο πολυ εμπιστοσύνη σε θέμα "καθαριότητας" σε ενα studio απο ένα μπουρδέλο!! Η μόνη διαφορά καθαριότητας που μπορείς να βρεις είναι στον χώρο, στα σεντόνια και ίσως στην καθαριότητα της κοπέλα απο θέμα μπάνιου όμως!!
Προσωπικά δεν πάω σε τίποτα από τα δύο. Αλλά και να πάω δεν θα κάνω τίποτα ακαπωτο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
    Και πολύ καλά κάνεις, και αφού δεν το έχεις κάνει ποτέ ακάποτο, μην το ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ σου... όπως δεν θα πρότεινα ποτέ μου, σε κάποιον που δεν έχει πάει με πουτάνα, να έχει αυτήν την εμπειρία!! Και έχω γράψει στις ημερήσιες συζητήσεις για τα μπουρδέλα την άποψη μου πάνω στο ακάποτο.
    Καλή συνέχεια... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom