Νέα

Σέρβες για νύφες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kritik1982
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
αυτό το κανουν από ηθικη ή άλλο λογο?

παπαρια ηθικες ειναι, λαμογια σαν τις ελλεινιδες ειναι

μια σερβα μπορει να μεινει για πολυ καιρο αγαμητη μεχρι να βρει τον τυπο που θα καλυψει τα στανταρ της $$$$

και πιστεψε με εχουν πολυ υψηλα στανταρ $$$$
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
den είναι κακο αυτό.

αν εχεις διαθεση να ξοδεψεις  για παρτη της πολλα φραγκα ισως γυρισει και σε κοιταξει καποια σερβα, αλλιως ψαξε πιο value for money επιλογες.

γενικα οι σερβες δεν ανοιγονται ευκολα σε ξενους, αν δεν μαθουν καποια πραγματα για σενα.

το πεσιμο σε καποιο νυχτερινο μαγαζι ισοδυναμει με χυλοπιτα εκτος αν εισαι ο μπραντ πιτ
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
αν εχεις διαθεση να ξοδεψεις  για παρτη της πολλα φραγκα ισως γυρισει και σε κοιταξει καποια σερβα, αλλιως ψαξε πιο value for money επιλογες.

γενικα οι σερβες δεν ανοιγονται ευκολα σε ξενους, αν δεν μαθουν καποια πραγματα για σενα.

το πεσιμο σε καποιο νυχτερινο μαγαζι ισοδυναμει με χυλοπιτα εκτος αν εισαι ο μπραντ πιτ
σωστός..κατι άλλο που έχω αισθανθεί εγώ..τη θυληκοτητα των άλλων αναβολικών δεν την έχουν, είναι σκυλοφατσεπολλες από αυτές..δεν είναι προσβλητικό..οποιος κατάλαβε καταλαβε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
σωστός..κατι άλλο που έχω αισθανθεί εγώ..τη θυληκοτητα των άλλων αναβολικών δεν την έχουν, είναι σκυλοφατσεπολλες από αυτές..δεν είναι προσβλητικό..οποιος κατάλαβε καταλαβε

:thumbsup:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
καποιος που τους εχει ζησει αλλου τους λεει για κολολαό.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.250
Πόντοι
216
Ο φιλος μου, μου διηγηθηκε περιστατικο με σερβα, πριν 10 χρονια.
Ειχαν γνωριστει καπου λοιπον, κι αυτη θα ερχονταν με γονεις της παραλια Κατερινης για διακοπες!
Του το ειπε, και ο φιλος δεν εχασε ευκαιρια, ανεβηκε να βρεθουν.
Σε καποια στιγμη, τον προιδεασε, ηθελε απλα να τον δουν οι γονεις της, και ας μην ειχαν ουτε σχεση ουτε τιποτε!
Ο φιλος μου μου ειπε οτι δεν τον ενοχλησε ομως.
Πρωτον γιατι του το ειπε, και δευτερον γιατι ηταν διακριτικοτητατοι, δηλαδη απλα χαιρετηθηκαν, και τριτον, γιατι καταλαβε οτι οι ανθρωποι ηθελαν απλα να δουν με ποιον βγαινει η κορη τους, μην ειναι κανενας αληταμπουρας!
Κατα τα λοιπα, περασε μια χαρα!

Αντιθετα στο νημα των ελλεεινιδων, συμφορουμιτης λεει οτι η αλλη τον καλεσε στο εξοχικο της καπου κοντα στην Ατττικη,
και οταν πηγε εκει, αντικρυσε σε διπλα διαμερισματα, γονεις, αδερφια, θειους, σε παραταξη,
και να τους τρωει καθε μερα στο κεφαλι....
1) καμια προειδοποιηση, 2), ολος ο συρφετος να σε κοβει μερα/νυχτα....

Συγκρινετε....

Ο αλλος λεει οτι η σερβα γυναικα ψαχνει το κινητο του αντρα της.
Καλα κανεις!
Δηλαδη αυτη να ειναι πιστη, και ο αλλος οχι;
Δεν παει ετσι παιδια.
Αμα θες καλη κοπελα, θα ειναι οντως καλη κοπελα.

Μια χαρα ειναι οτι μαθαινω για σερβες.....

Για να δουμε...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ο φιλος μου, μου διηγηθηκε περιστατικο με σερβα, πριν 10 χρονια.
Ειχαν γνωριστει καπου λοιπον, κι αυτη θα ερχονταν με γονεις της παραλια Κατερινης για διακοπες!
Του το ειπε, και ο φιλος δεν εχασε ευκαιρια, ανεβηκε να βρεθουν.
Σε καποια στιγμη, τον προιδεασε, ηθελε απλα να τον δουν οι γονεις της, και ας μην ειχαν ουτε σχεση ουτε τιποτε!
Ο φιλος μου μου ειπε οτι δεν τον ενοχλησε ομως.
Πρωτον γιατι του το ειπε, και δευτερον γιατι ηταν διακριτικοτητατοι, δηλαδη απλα χαιρετηθηκαν, και τριτον, γιατι καταλαβε οτι οι ανθρωποι ηθελαν απλα να δουν με ποιον βγαινει η κορη τους, μην ειναι κανενας αληταμπουρας!
Κατα τα λοιπα, περασε μια χαρα!

Αντιθετα στο νημα των ελλεεινιδων, συμφορουμιτης λεει οτι η αλλη τον καλεσε στο εξοχικο της καπου κοντα στην Ατττικη,
και οταν πηγε εκει, αντικρυσε σε διπλα διαμερισματα, γονεις, αδερφια, θειους, σε παραταξη,
και να τους τρωει καθε μερα στο κεφαλι....
1) καμια προειδοποιηση, 2), ολος ο συρφετος να σε κοβει μερα/νυχτα....

Συγκρινετε....

Ο αλλος λεει οτι η σερβα γυναικα ψαχνει το κινητο του αντρα της.
Καλα κανεις!
Δηλαδη αυτη να ειναι πιστη, και ο αλλος οχι;
Δεν παει ετσι παιδια.
Αμα θες καλη κοπελα, θα ειναι οντως καλη κοπελα.

Μια χαρα ειναι οτι μαθαινω για σερβες.....

Για να δουμε...

αφού καταστάλαξες τελικά μετά από τόσα χρόνια... :grin:

άντε καλά στέφανα τύπε   :priest:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Υπαιθρος μς μςγάλα αστικα κεντρα εχει διαφορά?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.250
Πόντοι
216
Υπαιθρος μς μςγάλα αστικα κεντρα εχει διαφορά?

Συμφωνα με τη λογικη, και οσα κατα καιρους λεγονται,
επαρχια καπως πιο φτωχικα, με οτι αυτο μπορει να σημαινει γενικοτερα.

Και η γλωσσα πιστευω ειναι ενα θεμα, να ξερει αγγλικα καποια.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εχω γραψει στο thread για το Βελιγραδι το τι εκανα και ποσες γνωρισα οποιος θελει ας ριξει μια ματια

Οποιος θελει να παει αξιζει καταρχην σαν πολη,τιμες και αξιοθεατα το Βελιγραδι..Ειδικα Airbnb κλεινεις σε απιστευτα χαμηλες τιμες.

Γνωριζεις αρκετες γυναικες κυριως απο couchsurfing (στειλτε μηνυματα κανα 10μερο-15μερο πριν πατε) και badoo οταν ειχα παει(τωρα ειναι χαλια) και κλασσικα tinder---> που ομως μαζευει πολλες πουτανες

Ακομα εχω κρατησει επαφες μς 2Σερβες και αυτο ειναι και το τεραστιο + απο couchsurfing  δηλαδη οτι μιλανε σιγουρα Αγγλικα και σιγουρα ερχονται και Ελλαδα διακοπες..Οποτε παιχτε αφοβα


Τωρα για street game θελει να εισαι alpha male οπως εχουν συνηθισει απο Σερβους..Θεωρουμε ψηλος για Ελλαδα και μετριος για Σερβια εχανα λιγο σε υψος αλλα επειδη ειμαι γυμνασμενος και ξερω να προσεγγιζω γυναικες πηρα τηλεφωνα(ομως δεν ασχοληθηκα γιατι πολλες μιλουσαν μετρια Αγγλικα)


Προτεινω λοιπον προετοιμασια απο couchsurfing  απαραιτητα και υστερα ολα τα αλλα..Street game η bar game κανεις αλλα χανεις λιγο σε υψος που ομως μπορεις να αντισταθμισεις αν ξερεις να συμπεριφερεσαι,οι Σερβοι προσεγγιζουν τερμα alpha male μεχρι και κεφαλωκλειδωμα κανουν εγω πηγαινα πιο ηπια χωρις ομως να ειμαι beta male οπως Αγγλοι και λοιποι που απλα γελανε εκει περα μαζι τους


Γνωρισα και Σερβους και ειναι καλο οταν πατε ειτε εξω ειτε μεσω couchsurfing  να φερεται και Σερβους γιατι με ντοπιους παρεα ξεκλειδωνουν οι γυναικες πολυ πιο ευκολα



 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Σε ενα club κοντα στο ποταμι ειδα μια πανεμορφη Σερβα ισως η πιο ομορφη γυναικα που εχω δει..
Εφοσον αρχισα να μιλαω αυτη στην αρχη ηταν κουμπωμενη αλλα πιανοντας κουβεντα για την Ελλαδα αρχισε να μου ανοιγεται.

Ξαφνικα νιωθω ενα χερι στον ωμο μου γυριζω και βλεπω μια ντουλαπα(ηταν ο πορτιερης) που μου λεει
if the girl doesnt want u to talk,dont
Του απανταω i think she does otherwise i dont like to bother people
Της ριχνει φονικη ματια και μιλανε καπως σε εντονο υφος
Γυριζει η ντουλαπα και μου λεει its better to leave this girl alone
Του λεω ok sure i am here just to meet cool people i wouldnt talk to her if i knew she is with somebody(καταλαβα μαλλον οτι ηταν γκομενα του)
Μου λεει have fun..
Οπως παω να φυγω με πιανει απο τον ωμο και μου λεει where are u from?
ΤΟυ λεω Greece δεν ειπε τιποτα απλα ψιλογελασε και εγω αποχωρησα


Αυτο το σκηνικο το γραφω για να σας δειξω ποσο απεχει το να μπλεξεις απ το να μην μπλεξεις
Ειναι ολα μια λεπτη γραμμη που πρεπει να ισσοροπησεις


Γενικα οι Σερβοι ειναι ξηγημενοι και δεν μπλεκεις(αν συμπεριφερθεις ομορφα οπως εγω παραπανω) αλλα ειδα Αγγλο να τρωει jab απο πορτιερη που τον εστειλε με ανοιγμενη μυτη 10 μετρα παραπερα..Η πλακα ειναι οτι ο Αγγλος συνεχισε να χορευει ματωμενος εξω απο το μαγαζι

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
που πατε και μπλεκετε ρε πουστη μου;
με 50 γιουργια γαμας τη μονικα σερβα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
που πατε και μπλεκετε ρε πουστη μου;
με 50 γιουργια γαμας τη μονικα σερβα

τον παραμυθα πιστευεις και εσυ.  :2funny:

ο τυπος ειναι ενας απο τους καλυτερους μυθιστοριογραφους του bou  :2funny:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
τον παραμυθα πιστευεις και εσυ.  :2funny:

ο τυπος ειναι ενας απο τους καλυτερους μυθιστοριογραφους του bou  :2funny:


Οντως λεω ωραια παραμυθια με δοσεις αληθειας αλλα σε γυναικες
Τωρα γιατι εχεις θεμα ειναι μαλλον επειδη διαβαζοντας τα μηνυματα σου πχ Σερβια λες για πουτανες επι πληρωμη

Οκ αν σε καλυπτει αυτο,υπαρχουν ομως και αντρες σαν εμενα που γαμανε γυναικες χωρις πληρωμη

Τωρα το οτι καποια μ..νια προσπαθησαν να ενημερωσουν γυναικες στο couch οτι ανεβασα φωτο τους εδω(μαζι με μενα) οπως και ψαχουλεψαν το προφιλ μου δυστυχως με κανει να στελνω  μονο προσωπικα μηνυματα μεσω whatsapp σε παικτες απο το bou οι οποιοι ψαχνουνται και εχουν δει αν λεω παραμυθια η οχι

Μονο πλεον οταν εχω τον αριθμο μελους απο εδω και ξερω σε ποιον μιλαω τοτε βλεπει και φωτος
ΤΟ να ανεβασω εδω φωτο για μενα για να μιναρουν αλλοι 20 οι οποιοι θα ρουφιανεψουν και ολας δεν εχει νοημα για μενα'
Και κακως που ασχοληθηκα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Οντως λεω ωραια παραμυθια με δοσεις αληθειας αλλα σε γυναικες
Τωρα γιατι εχεις θεμα ειναι μαλλον επειδη διαβαζοντας τα μηνυματα σου πχ Σερβια λες για πουτανες επι πληρωμη

Οκ αν σε καλυπτει αυτο,υπαρχουν ομως και αντρες σαν εμενα που γαμανε γυναικες χωρις πληρωμη

Τωρα το οτι καποια μ..νια προσπαθησαν να ενημερωσουν γυναικες στο couch οτι ανεβασα φωτο τους εδω(μαζι με μενα) οπως και ψαχουλεψαν το προφιλ μου δυστυχως με κανει να στελνω  μονο προσωπικα μηνυματα μεσω whatsapp σε παικτες απο το bou οι οποιοι ψαχνουνται και εχουν δει αν λεω παραμυθια η οχι

Μονο πλεον οταν εχω τον αριθμο μελους απο εδω και ξερω σε ποιον μιλαω τοτε βλεπει και φωτος
ΤΟ να ανεβασω εδω φωτο για μενα για να μιναρουν αλλοι 20 οι οποιοι θα ρουφιανεψουν και ολας δεν εχει νοημα για μενα'
Και κακως που ασχοληθηκα

εσυ δεν εισαι μονο παραμυθας, αλλά και διαταραγμενη προσωπικοτητα  :grin:

πηγαινε να σε κοιταξει κανενας γιατρος  :grin:

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Κι εδώ η μπλούζα της επιτυχίας στα ραντεβού του .. :2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_1458.JPG
    IMG_1458.JPG
    16,3 KB · Εμφανίσεις: 110

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom