Νέα

Σέρβες για νύφες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kritik1982
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 242
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ευτυχώς που τον ξεμπρόςτιαςε ο Πορνομετανάςτης!!!Ποιος θα έβγενε με αυτόν; :2funny:---->
 

Συνημμένα

  • IMG_1362.JPG
    IMG_1362.JPG
    444,4 KB · Εμφανίσεις: 110

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Oi Σερβοι στην Ζάκυνθο τον εφαγαν τον Αμερικανο για την πατριώτισά τους
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ευτυχώς που τον ξεμπρόςτιαςε ο Πορνομετανάςτης!!!Ποιος θα έβγενε με αυτόν; :2funny:---->

Εγω Ροδιτη σου λεω κατι
Μην παιζεις ουτε αφηνεις υπονειες για προσωπικα δεδομενα
Δεν θα σε σωσει η αποσταση ουτε η ανωνυμια(που νομιζεις οτι εχεις) μεσα στο Ιντερνετ

Η μαγκια που βγαζεις πισω απ την οθονη θα σου φυγει..Αυτο να μου το θυμασαι
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω λεω απλα κατι
Στο καταγραφηκε εχει την ip που οι moderators εχουν και βαση νομου θα δωσουν,αλλα γενικα βαση του post καθε μελους βρισκονται τα στοιχεια και απο καποιον που ξερει να ψαξει...
Αυτα δεν τα λεω για να το παιξω εξυπνος αλλα για να καταλαβουν καποιοι οτι οι μαγκιες τους μπορει να τους γυρισουν αναποδα

Το οτι γραφουμε εδω δεν παει να πει οτι καποιοι μπορουν να απειλουν,αυτο να το βαλουν καλα στο μυαλο τους και χωρις την συγκαταθεση μου αν υπαρξει οποιαδηποτε αναφορα σε προσωπικο μου στοιχειο τοτε θα εχουν επιπτωσεις που ουτε καν φανταζονται

Αυτο γιατι παρατραβηξε το αστειο με απειλες για φωτογραφιες μου




 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εγω λεω απλα κατι
Στο καταγραφηκε εχει την ip που οι moderators εχουν και βαση νομου θα δωσουν,αλλα γενικα βαση του post καθε μελους βρισκονται τα στοιχεια και απο καποιον που ξερει να ψαξει...
Αυτα δεν τα λεω για να το παιξω εξυπνος αλλα για να καταλαβουν καποιοι οτι οι μαγκιες τους μπορει να τους γυρισουν αναποδα

Το οτι γραφουμε εδω δεν παει να πει οτι καποιοι μπορουν να απειλουν,αυτο να το βαλουν καλα στο μυαλο τους και χωρις την συγκαταθεση μου αν υπαρξει οποιαδηποτε αναφορα σε προσωπικο μου στοιχειο τοτε θα εχουν επιπτωσεις που ουτε καν φανταζονται

Αυτο γιατι παρατραβηξε το αστειο με απειλες για φωτογραφιες μου
Παραδέχεσαι πως είσαι μαυρος??? :2funny: :2funny: :2funny:

Γι αυτό πήγε να σε πλακώσει ο Σέρβος? Είσαι η ντροπή της Ελλάδας στο εξωτερικό! Εν τω μεταξί... Τουρκία δεν θα είσουν τώρα? Αυγουστο δεν είχες πει πως θα πάς? Τι έγινε σε Τούρκικες λίρες τα είχες τα λεφτά σου?   :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Μαυρος ηταν, το θυμαμαι καθαρα το σκηνικο αυτο.

και μετα περιμενει να γαμησει ρωσιδες ο σκληρος  :jerking: :jerking:

γενικα οι ρωσιδες δεν γουσταρουν τους σκουροχρωμους

γι' αυτο και δεν παει ρωσια δεν θα εχει καμια τυχη εκει

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Θα κανετε τα τρολλ σε ολα τα νηματα τωρα?
Δεν λυπαστε τα ατομα που θελουν να κανουν σχεση με Σερβες? Και τους απασχολει σοβαρα το νημα?

Εσυ ποσταρε ΚΜΑΝ αφου αυτο σε εκφραζει και μαζευε κερματα να τα ριχνεις στον κουμπαρα(μουνι)
Μα αυτη ειναι η δουλεια των Κμανιστων! ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΤΑΙ!
Κανεις ομως ενα λαθος, δεν χρησιμοποιουνε κερματα, αλλα καρτες, Gold Visa Prepaid!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
35αρα Σερβα, ηλικιακα, πως την βλεπουν εκει στην Σερβια ρε παιδια;
Θελω απο ανθρωπους που οντως ξερουν τα δεδομενα της Σερβιας, να μου μεταφερει λιγο το κλιμα, αναφορικα με την ηλικια των γυναικων.
Εχουν συζητηθει εδω στα σερβικα νηματα πολλα θεματα, αλλα το ηλικιακο οχι και τοσο νομιζω.

Απο οσα εχω διαβασει, αυτο που γινεται στην Ελλαδα, οπου και 40+ να ειναι η αλλη το παιζει ελευθερη κι ωραια, και οι πυρφοροι γλυφτες απο κατω να την ανεβοκατεβαζουν θεα, δεν νομιζω να παιζει εκει...

Δωστε λιγο info απο το πας παει το πραγμα με τις ηλικιες των γυναικων, πως συσχετιζεται με την περαση που εχουν, τις προσδοκιες τους, την στοχευση τους κλπ
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Μπηκα στο σαιτ



Εψαξα λιγο και οι πιο μπουρναζογκομενες, μου φανηκαν αυτές από τη Σερβικη Δημοκρετια της Βοσνιας
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Εγω τις τελευταιες μερες μιλαω με μια 35αρα στο badoo.
Πρωτη φορα στα χρονικα, συνομιλια στο badoo!
Βεβαια, καθε μερα εκανα καμια δεκαρια likes σε καποια προφιλ.

Γι'αυτο λεει να με διαφωτισει καποιος για τις ηλικιες των Σερβιδων.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Τοσος κοσμος εχει οργωσει το ανατολικο μπλοκ,
αλλα δεν ερχονται κι εδω στο νημα να αποκτησει ζωη,
και να βοηθηθουν και οι συμφορουμιτες....

Ελλας-Σερβια συμμαχια...και τωρα που ειναι εποχες ισχνων αγελαδων, ενας λογος παραπανο για την Σερβια,
γιατι το ολο concept φαινεται να εχει τρομερο value for money!
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Μπηκα στο σαιτ



Εψαξα λιγο και οι πιο μπουρναζογκομενες, μου φανηκαν αυτές από τη Σερβικη Δημοκρετια της Βοσνιας


Εκανα ενα λογαριασμο της πλακας στο σαιτ απο περιεργεια για να δω φωτογραφιες.
Μαυρο χαλι μου φανηκαν και (πολυ) μεγαλες σε ηλικια...
Μονο μια καλη νορβηγιδα εμφανιζεται οταν μπαινεις στο σαιτ με το ονομα ''Queenolatz''
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom