Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
κατ εμε νομιζω αδικως κατηγορειτε την Εμμα και την Ειρηνη και παραθετω τα επιχειρηματα μου.

πρωτον .ποτε δεν κανεις παζαρια.απο την εμπειρια μου νομιζω οτι ξενερωνουν οι τανες αφανταστα.ποτε δεν εκανα παζαρι.παντα εμπαινα με καποιο προγραμμα και γι'αυτο νομιζω ποτε δε δυσανασχετισε η Εμμα.για την Ειρηνη δε μπορω να εκφερω αποψη την εχω παρει ελαχιστα.αλλα εδω μπορει να πει καποιος οτι ρε μεγαλε πληρωνες προγραμμα..

δευτερον.η φαση ειναι καθαρα επιχειρηματικη.το προιον δε πωλειτε πλεον στην προηγουμενη τιμη.
εδω περα με επαγγελματιες της αγορας τα σπας 3 και λιγο σε συμφωνιες αγορας-πωλησης δε θα τα χαλασεις με τις τανες???
τις περισσοτερες μου αγορες σε ανταλλακτικα τις κανω μεσω ιντερνετ.καθε τρεις και λιγο οι τιμες τσιμπανε καποια σεντ...και αν του πεις ρε μεγαλε τι γινετε θα σου αρχισει τα μα και τα μου.
φανταστειτε το τωρα αυτο προσαυξημενο και με την αλαζονεια της τανας...
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
κατ εμε νομιζω αδικως κατηγορειτε την Εμμα και την Ειρηνη και παραθετω τα επιχειρηματα μου.

πρωτον .ποτε δεν κανεις παζαρια.απο την εμπειρια μου νομιζω οτι ξενερωνουν οι τανες αφανταστα.ποτε δεν εκανα παζαρι.παντα εμπαινα με καποιο προγραμμα και γι'αυτο νομιζω ποτε δε δυσανασχετισε η Εμμα.για την Ειρηνη δε μπορω να εκφερω αποψη την εχω παρει ελαχιστα.αλλα εδω μπορει να πει καποιος οτι ρε μεγαλε πληρωνες προγραμμα..

δευτερον.η φαση ειναι καθαρα επιχειρηματικη.το προιον δε πωλειτε πλεον στην προηγουμενη τιμη.
εδω περα με επαγγελματιες της αγορας τα σπας 3 και λιγο σε συμφωνιες αγορας-πωλησης δε θα τα χαλασεις με τις τανες???
τις περισσοτερες μου αγορες σε ανταλλακτικα τις κανω μεσω ιντερνετ.καθε τρεις και λιγο οι τιμες τσιμπανε καποια σεντ...και αν του πεις ρε μεγαλε τι γινετε θα σου αρχισει τα μα και τα μου.
φανταστειτε το τωρα αυτο προσαυξημενο και με την αλαζονεια της τανας...

+1  :woldman:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
κατ εμε νομιζω αδικως κατηγορειτε την Εμμα και την Ειρηνη και παραθετω τα επιχειρηματα μου.

πρωτον .ποτε δεν κανεις παζαρια.απο την εμπειρια μου νομιζω οτι ξενερωνουν οι τανες αφανταστα.ποτε δεν εκανα παζαρι.παντα εμπαινα με καποιο προγραμμα και γι'αυτο νομιζω ποτε δε δυσανασχετισε η Εμμα.για την Ειρηνη δε μπορω να εκφερω αποψη την εχω παρει ελαχιστα.αλλα εδω μπορει να πει καποιος οτι ρε μεγαλε πληρωνες προγραμμα..

δευτερον.η φαση ειναι καθαρα επιχειρηματικη.το προιον δε πωλειτε πλεον στην προηγουμενη τιμη.
εδω περα με επαγγελματιες της αγορας τα σπας 3 και λιγο σε συμφωνιες αγορας-πωλησης δε θα τα χαλασεις με τις τανες???
τις περισσοτερες μου αγορες σε ανταλλακτικα τις κανω μεσω ιντερνετ.καθε τρεις και λιγο οι τιμες τσιμπανε καποια σεντ...και αν του πεις ρε μεγαλε τι γινετε θα σου αρχισει τα μα και τα μου.
φανταστειτε το τωρα αυτο προσαυξημενο και με την αλαζονεια της τανας...

foibos sorry που θα στο πω αλλα εισαι φαουλ. Λες "το προιον δεν πωλειται πλεον στην προηγουμενη τιμη". Εδω ειναι το λαθος σου γιατι ποτε δεν υπηρχε προηγουμενη τιμη, παντα η τιμη ηταν στα 80 για κωλο απλα στον Πατσινο εκανε ειδικη προσφορα λογω σταθερου πελατη και καλα εκανε. Τωρα που του τα γυρισε, λογικο επομενο ηταν να τον χασει απο πελατη. Προσωπικα κι εγω ποτε δεν κανω παζαρια αλλα στην τελικη οι τανες ξερουν πολυ καλα πως ειναι η κατασταση στην Ελλαδα και οτι ολοι ζοριζονται οικονομικα, αν πχ εβαζε μια γενικη τιμη 50 ευρω για ολο το προγραμμα θα την χαλαγε; Σκεφτηκε καμια τανα να το κανει αυτο; Ας το εκανε και μετα θα βλεπες την ουρα μεχρι το λιμανι. Κι επειδη σεβομαι τις γνωμες του Αλ μαυρο και στην Ειρηνη.Οσο για Εμμα την γνωρισα στο κατεχακη και ηταν οκ. Οταν γυρισε στο Φριξου ειπα να ξαναδοκιμασω, πηρα κωλο στα 80 και μολις μπηκε εκτος οτι την βρηκα πιο ασχημη απο ποτε αρχισε να μου λεει οτι δεν θελει κωλο και θα μου δωσει πισω τα λεφτα μου. Αρνηθηκα και το μετανιωσα βεβαια γιατι περασα χειροτερα απο ποτε. Αμετοχη ουτε τα βυζια της δεν ηθελε να πιανω γιατι ελεγε τα εγχειρησε προσφατα κτλ. Εκλαψα τα λεφτα μου και φυσικα δεν ξαναπατησα
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ναι..αυτο λεω φιλε μου.η ειδικη προσφορα τελειωσε γιατι ετσι το αποφασισε αυτη.
-επειδη ισως εμασε τα φραγκα που χρειαζοταν.
-επειδη ισως της ζητουσαν και αλλοι στην ιδια τιμη
-επειδη ισως βαρεθηκε,ποιος ξερει...

οσο για την Εμμα,οντως ειχε προβλημα στην αρχη με τα βυζια της που την ταλαιπωρησε.

παιδια ελευθερη οικονομια εχουμε,οπως βλεπετε αυτες το εχουν εμπεδωσει για τα καλα..ας κανουμε και εμεις το ιδιο..
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:43075/]http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:43075/[/url]

Προσωπικά το είχα ανκαλύψει εδώ και πολύ καιρό το ταλέντο της και την έψαχνα μανιωδώς όταν εξαφανίστηκε από την πόλη μας
Παρόλα αυτά δεν τη θεωρώ καλύτερη από την Αντριάννα.

Υποψιάζομαι μετά από αυτή την κριτική θα πάτε όλοι και θα το ξεσκίσετε το "κορίτσι" μου!
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Μουσιού αντμινιστρατορ

Επιθυμούμε την συγγραφή κριτικής σχετικός με κορασίδα εν ονόματι Ντέζη εργαζόμενη εις όμιλον βιλών  .
Παρακαλούμε όπως μεριμνήσατε σχετικός διαθέτοντας το κατάλληλο εργαλείο προς επισύναψη αυτής
σιλ βου πλε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μουσιού αντμινιστρατορ

Επιθυμούμε την συγγραφή κριτικής σχετικός με κορασίδα εν ονόματι Ντέζη εργαζόμενη εις όμιλον βιλών  .
Παρακαλούμε όπως μεριμνήσατε σχετικός διαθέτοντας το κατάλληλο εργαλείο προς επισύναψη αυτής
σιλ βου πλε
τι εργαλειο θες δλδ;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το ονομα της ιεροδουλης το προσθετεις εσυ....για να γραψεις κριτικη θα πας στο θρεντ του μαγαζιου.....δεν υπαρχει θρεντ για τα κοριτσια καθε μαγαζιου χωριστα
 

daemonr

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Μα . . . δεν βλέπω Ντέζυ . . . βλέπω Τζέσυ . . .
Ινλαιτ μη πλιζ . . .
 

Επισκέπτης
Πολυ σκληρος για να πεθανει ο βαρδαρακος!
8de2cfefcc23061a5e19d1e3443b8097d9c381344649fc007358746acc59e5f8a45adbc9d17ecd22c7ee8eaf2be51018
:grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Ρε Μαλέα ημερομηνία ειδες? Πεθανε Άστον στην ησυχία του! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Δεν χρειάζεται να είμαστε καχύποπτοι με τα πάντα, απλά πέρασε καλά ο άνθρωπος.
 

Επισκέπτης
Οχι βεβαια, του αρεσε η κοπελα τοσο πολυ που γραφτηκε εχθες και ειπε να την μοιραστει μαζι μας, λογικο. Απλα εγω λεω με το "προμοσιον" που γραφω ποσο πολυ του αρεσε και την μετεφερε σε εμας ετσι την ολη φαση που περασε.  :)
 

Επισκέπτης
Και μερικα αποσπασματα απο την κριτικη του φιλου που με αρεσαν.  :)

Με μουνάκι δεν πολυασχολήθηκα γιατι το χω βαρεθεί απο τη γκομενα μου (καλά αυτή δε κάνει με τίποτα τα κόλπα της Βέρας.

Να πηγαίνετε με μια σκεψη οτι οι έξω είναι πιο πουτάνες απο τις μέσα και τις πληρώνεις και πιο ακριβά. Ο έρωτας δεν αγοράζεται προσφέρεται, ένα δωράκι πάντως δεν βλάπτει

θα ξαναπήγαινα; ΑΝΕΤΑ. πιθανόν σε ντούο η λέω να πάω στην αρχή της βάρδδιας και να την κλείσω όλη νύχτα αν γίνεται...ϊσως και μια επίσκεψη απο τον καλιγουλα πρώτα για ζέσταμα...

Ωραια κριτικη και μπραβο στον φιλο, και επιδης τα γραφει ωραια, περιμενουμε κι αλλες κριτικες του εαν θελει. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom