Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Μην κολλάτε με τα μαυρίσματα..όντως κάτι 23/41 σε ψήφους είναι περιέργα, αλλά στην τελική δεν έχει σημασία. Αυτοί που ξέρουν να τις διαβάζουν επωφελούνται όποιο και να είναι το σκορ. Γράφουμε κριτικές για να βοηθήσουμε και όχι να μαζέψουμε πόντους σαν σε videogame.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
περιεργη κατασταση...2 κριτικες για την ιδια κοπελα Λουιζα παρατηρω, μια του dimmits με 4/12 αρνητικη μαυριστηκε φυσικα, και μια του gameover που ως συνηθως υπερψιφιστηκε με 23/24...

και αυτο που παρατηρω, ποιο πολυ στις κριτικες του gameover, χωρις να υπονωω τιποτα,  ειναι οτι ολες υπερψιφιζονται ολες πανω απο 20 ατομα που σε αλλα μελη δεν το βλεπω...
Τι θα μπορουσε να υπονοειθει δηλαδη???  :idiot: :idiot:
Γενικα, δεν μπορω τα σεναρια συνομοσιας αλλα....Πριν κανα χρονο, μεσα σ ενα βραδυ, καποιος περασε εχα χερι ολες τις κριτικες μου.
Οσο κι αν εψαξα τοτε δεν βρηκα καποιον που να ειχαμε μαλωσει προσφατα  :grin:
Πολυ αργοτερα, αποδειχθηκε για μενα, οτι ο καποιος δεν ηταν καποιος, αλλα...καποια!!  :grin:
Πολυ διασημη και πολυ καλη, αλλα και πολυ γυναικα, που ενα σχολιο μου την ειχε πειραξει!
Καλως η κακως, πολλες πλεον μας διαβαζουν, καποιες καθε βραδυ, κρυμενες πισω απ΄την ανωνυμια, και εχει χαθει η μαγεια του forum.
Μ΄εναν αντρα μπορεις να τσακωθεις, να βγαλεις την αδρεναλινη σου. Με τους ωτακουστες δεν...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Γενικα, δεν μπορω τα σεναρια συνομοσιας αλλα....Πριν κανα χρονο, μεσα σ ενα βραδυ, καποιος περασε εχα χερι ολες τις κριτικες μου.
εσενα μαν σε μαυρισε ενας,εμενα με μαυρισανε 8 ατομα σε μια κριτικη σε λιγοτερο  απο μια βδομαδα....δεν ειναι τυχαιο. ;) ;) ;)
Ουτε κουλαμαρες γραφω στην κριτικη,ουε προμοσιον κανω στην κοπελα,ειναι μια συνηθισμενη κριτικη απο αυτες που δημοσιευονται συνηθως...αυτο δειχνει οτι δεν μαυριζουν μονο οι απ εξω (νταβαδες κτλ),αλλα με μαυριζουν κ μελη της Μπουρδελοκαταστασης.Ξερω τι μου γινεται....

Απολλο οταν γραφεις κρτικη κ τρως συνεχεια μαυρο απο τους φορουμ mates,τοτε στο τελος οχι κριτικη δεν γραφεις,αλλα φτανει η στιγμη να τα γραψεις ολα στα αρχιδια σου κ να μην ξανασχοληθεις...δεν εχει να κανει με ποντους κ σκορ videogame.

Αλλα εχει δικιο ο al τι καθομαι κ ψαχνω,ακρη δεν βγαινει στο τελος....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η επιλογη αυτη(σας βοηθησε η κριτικη ναι/οχι) ειχε καποιο νοημα παλια .....απο τοτε που μπηκαν τα σχολια στις κριτικες ειναι βλακωδες και αχρηστο κατ εμε να υπαρχει ενα σκετο ερωτημα σας βοηθησε ή οχι μια κριτικη και να απανταται με ενα ναι ή ενα οχι....και προτεινω να καταργηθει κιολας

στην τελικη ο καθε ασχετος μπορει να παταει κουμπια οπως του καπνισει....δεν λεει κατι

dimmits  ο μεσος ορος ανθρωπων που ψηφιζουν πραγματικα στις κριτικες της σαλονικης αντε να ναι 8-10 ατομα.....βαρια 12....εγω συνηθως τοσο συνολο ψηφων εχω που ειμαι και γνωστο μελος και παιζω μπαλα και στο ΧΧΧ θρεντ και με ξερουν ολα τα μελη και απο Αθηνα....αρα οτι βλεπεις παραπανω προφανως ειναι κλωνοψηφοι καποιου/καποιων που δεν σε παει και μην ασχολεισαι....

τωρα αν ψηφιζουν κοριτσια,ιδιοκτητες,ανταγωνιστες κλπ αυτο ειναι ενα θεμα αλλα δεν βλεπω γιατι ασχολειστε ολοι τοσο πολυ με κατι επουσιωδες.....υπαρχουν σχολια και πανω απο ολα φορουμ για να διευκρινησουμε εμεις μεταξυ μας οι αληθινοι συναγωνιστες τα παντα οσον αφορα τα κοριτσια και τις κριτικες τους και οχι ενα ναι ή ενα οχι θα καθορισει την ιστορια και την προσφορα του καθενος εδω μεσα

αν εχω αποριες ή και ενστασεις για την κριτικη σου θα το γραψω και θα σε ρωτησω ευθεως δημοσια ή σε πμ να μου το αναλυσεις κατι....αν διαφωνω καπου γιατι εγω μπορει να περασα αλλιως απο σενα μπορω να το επισημανω και να το συζητησουμε κιολας....

τα γνωστα νικς εδω μεσα εχουν και αναγνωρισιμοτητα στον δημοσιο λογο τους και στον τροπο γραφης τους και ολοι εχουν αν μη τι αλλο μια στοιχειωδη φεργγυοτητα....δεν μπορω να πω οτι κανενας απο ολους τους γνωστους της μπουρδελοκαταστασης ειναι αφερεγγυος ,παπαγαλακι ή προμοτορας...

τωρα το αν εγω γραψω κατι θετικο ή αρνητικο κανεις δεν πρεπει να το παιρνει 100 % ως θεσφατο....εδω εμεις οι ιδιοι και αναθεωρησαμε πολλες φορες για κοπελες που γραψαμε κατι θετικο απο ενθουσιασμο ή το αναποδο καποτε....δεν εχει να κανει...


δωστε αναφορες,γραψτε κριτικες,μιληστε δημοσια χωρις φοβο,πειτε τα και σε πμ οσοι γνωριζεστε καλυτερα.....δωστε ενημερωση....αυτη ειναι η δυναμη του σαιτ και του φορουμ μας.....οχι το να κλειστει ο καθενας στο καβουκι του επειδη καποιοι τον μαυριζουν δηθεν.....στα αρχιδια σας ολωνων σας....


ΥΓ ολοι ξερουν εξαλλου σε ποσα πμ εχω κατσει και απαντησει μετα απο μια κριτικη μου....αυτο σημαινει οτι και καλοπροαιρετα να το δω ισως καποιοι δεν βοηθηθηκαν επαρκως απο μια κριτικη μου και χρειαστηκαν διευκρινησεις για αποριες τους.....αρα και ετσι να το εκλαβει κανεις ισως μια κριτικη να ειναι και θεμα αν γραφτηκε καλα απο τεχνικης φυσεως....ισως φταιω δλδ και εγω που μπορει να εβαλα υπερβολικο ενθουσιασμο ή συναισθημα ή σαλτσες....γιαυτο και τελευταια καθιερωσα ενα λιγο στανταρ μοτιβο που με βοηθαει να κανω τις κριτικες μου λιγο πιο αποπροσωποποιημενες ,αποστασιοποιημενες και πληρεις απο πλευρας περιεχομενου.....ο τζο ειπε γελωντας οτι γραφω σαν ρομποτ μερικες φορες αλλα απο την αλλη κινδυνευω λιγοτερο να χασω ουσιαστικα θεματα περιγραφης και να πλατειασω ασκοπως οπως πιθανως εκανα παλια.....


ειχαμε προτεινει και κριτικες δικην ερωτηματολογιου και μονο αλλα σιγουρα θα χανοταν η λογοτεχνικη αξια καποιων πονηματων εδω μεσα απο ανθρωπους με καλη πενα.....
εσενα μαν σε μαυρισε ενας,εμενα με μαυρισανε 8 ατομα σε μια κριτικη σε λιγοτερο  απο μια βδομαδα....δεν ειναι τυχαιο. ;) ;) ;)
Ουτε κουλαμαρες γραφω στην κριτικη,ουε προμοσιον κανω στην κοπελα,ειναι μια συνηθισμενη κριτικη απο αυτες που δημοσιευονται συνηθως...αυτο δειχνει οτι δεν μαυριζουν μονο οι απ εξω (νταβαδες κτλ),αλλα με μαυριζουν κ μελη της Μπουρδελοκαταστασης.Ξερω τι μου γινεται....

Απολλο οταν γραφεις κρτικη κ τρως συνεχεια μαυρο απο τους φορουμ mates,τοτε στο τελος οχι κριτικη δεν γραφεις,αλλα φτανει η στιγμη να τα γραψεις ολα στα αρχιδια σου κ να μην ξανασχοληθεις...δεν εχει να κανει με ποντους κ σκορ videogame.

Αλλα εχει δικιο ο al τι καθομαι κ ψαχνω,ακρη δεν βγαινει στο τελος....
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
εσενα μαν σε μαυρισε ενας,εμενα με μαυρισανε 8 ατομα σε μια κριτικη σε λιγοτερο  απο μια βδομαδα....δεν ειναι τυχαιο. ;) ;) ;)
Ουτε κουλαμαρες γραφω στην κριτικη,ουε προμοσιον κανω στην κοπελα,ειναι μια συνηθισμενη κριτικη απο αυτες που δημοσιευονται συνηθως...αυτο δειχνει οτι δεν μαυριζουν μονο οι απ εξω (νταβαδες κτλ),αλλα με μαυριζουν κ μελη της Μπουρδελοκαταστασης.Ξερω τι μου γινεται....

Απολλο οταν γραφεις κρτικη κ τρως συνεχεια μαυρο απο τους φορουμ mates,τοτε στο τελος οχι κριτικη δεν γραφεις,αλλα φτανει η στιγμη να τα γραψεις ολα στα αρχιδια σου κ να μην ξανασχοληθεις...δεν εχει να κανει με ποντους κ σκορ videogame.

Αλλα εχει δικιο ο al τι καθομαι κ ψαχνω,ακρη δεν βγαινει στο τελος....

Τώρα για πω την αμαρτία μου, την κριτική σου για την Λουίζα δεν την είχα διαβάσει γιατί πολύ απλά την έχω δει την κοπέλα και δεν με ενδιαφέρει να μπω. Τώρα που τη διαβάζω βλέπω ότι τα χώνεις λίγο σε κάποιους στο τέλος:

"...Κ κατι για το τελος(το ξερω οτι θα φαω πολυ μαυρο στην κριτικη,αλλα θα το πω):χωρις καμμια διαθεση μομφης,ειμαι αντιθετος με την ευκολια κ την ανεκτικοτητα που ορισμενα μελη βαφτιζουν μετριες/τυπικες κοπελες σε καλες κ στανταρακια...το βλεπω καιρο τωρα να γινεται κ λυπουμαι τα παιδια που παιρνουν στο λαιμο τους...δεν σας κρυβω οτι ειμαι ενας απο αυτους...ειχα διαβασει κριτικες για την συγκεκριμενη κ ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου οτι η κοπελα τηρει καποια στανταρτ καλης καταθεσης....σε μενα δεν υπηρξε αυτο...Θα ηθελα να υπαρχει περισσοτερη αντικειμενικοτητα κ ρεαλισμος σε καποια πραγματα.Αυτα..."

Σε καταλαβαίνω και συμφωνώ ότι μερικές φορές κάποιες κριτικές παίρνουν κόσμο στο λαιμό τους, όχι κακόβουλα, αλλά συμβαίνει. Και εγώ μπορεί να είμαι υπεύθυνος για κάτι τέτοιο. Καλά έκανες και είπες την άποψη σου και δεν χρειάζεται να ανησυχείς για τα μαυρίσματα (τα οποία τα περίμενες ούτως ή άλλως), σ΄όποιον αρέσεις. 
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Σε καταλαβαίνω και συμφωνώ ότι μερικές φορές κάποιες κριτικές παίρνουν κόσμο στο λαιμό τους, όχι κακόβουλα, αλλά συμβαίνει. Και εγώ μπορεί να είμαι υπεύθυνος για κάτι τέτοιο. Καλά έκανες και είπες την άποψη σου και δεν χρειάζεται να ανησυχείς για τα μαυρίσματα (τα οποία τα περίμενες ούτως ή άλλως), σ΄όποιον αρέσεις.  

φίλε dimmits καλά τα λέει ο Apollo απο πάνω. Μπορεί να είσαι πολύ αντικειμενικός και κάποιοι να μην γουστάρουν αλλά στα @@ σου, τα τακτικά μέλη εδώ μέσα που διαβάζουμε τουλάχιστο ξέρουμε τι να περιμένουμε. Δεν είναι το ίδιο να γράφεις εσύ κάτι από το να γράψει κάποιος με ελάχιστες συμμετοχές εκθειάζοντας ή θάβωντας μια κοπέλα.

Και πάνω απ' όλα, όπως γράφει και ένας απ τους τοπ αξιολογητές στο τέλος κάθε κριτικής του : Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την {{όνομα_εκδιδόμενης}}, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι η δική σας θα είναι ανάλογη.

Κοινώς είναι θέμα υποκειμενικό ... διαβάζουμε αρκετές κριτικές μιας κοπέλας για να δούμη την γενική της τάση. Κάνουμε μια αυτοψία να δούμε αν μας αρέσει, και κάνουμε μια πειραματική κατάθεση για επαλήθευση. Προσωπικά επειδή δεν είμαι πολύ αυστηρός, κι εγώ όπως είπε ο προλαλήσαντας μπορεί να σε είχα πάρει στο λαιμό μου για αρκετές μέτριες κοπέλες που εμένα μου άρεσαν. Έχω περάσει θεϊκά με κοπέλα που όλοι θάβουν, και με έχει ξεπετάξει κοπέλα με συντριπτική πλειοψηφία κριτικών θετικότατων ! Η πουτανική δεν είναι ακριβής επιστήμη ! Κακώς όμως δεν έγραψα κι ας με κράζανε, διότι μόνο κριτικές τακτικών μελών έχουν ένα βαθμό αξιοπιστίας ...

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647

Μαυρομαλουσα...η Καρμεν.!! με  :knockinb: τωρα...!!! και ελεγα επομενη καταθεση να δοκιμασω κανα καινουριο, με βλεπω παλι Καρμεν στο μενου μου... :headbang:
...πρεπει να της πηγαινει το μαυρο... :cum:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Μαυρομαλουσα...η Καρμεν.!! με  :knockinb: τωρα...!!! και ελεγα επομενη καταθεση να δοκιμασω κανα καινουριο, με βλεπω παλι Καρμεν στο μενου μου... :headbang:
...πρεπει να της πηγαινει το μαυρο... :cum:
την ειδα κι εγω με το μαυρο μαλλι....ωραια ειναι αλλα με το ξανθο ηταν πιο εντυπωσιακη θα ελεγα....απο τις λιγες περιπτωσεις που γουσταρω ξανθια

ας τα αφησει λιγο και γνωμη μου να γυρισει στο παλιο για να δικαιωνει το ρητο ξανθο μουνι τρελο γαμησι
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Μαυρομαλουσα...η Καρμεν.!! με  :knockinb: τωρα...!!! και ελεγα επομενη καταθεση να δοκιμασω κανα καινουριο, με βλεπω παλι Καρμεν στο μενου μου... :headbang:
...πρεπει να της πηγαινει το μαυρο... :cum:

Ποιο μαυρο , το μαλλι ή το βρακι ?  :2funny:

Καλη ειναι  :zfuck:, βεβαια δε την ειχα δει ξανθια live παρα μονο στο καδρο στη Βιλλα οποτε δε μπορω να συγκρινω  :dunno:
Οταν την ειδα παντως νομιζα καμια καινουρια θα ειναι (γιατι περιμενα ξανθια ) και λεω απο μεσα μου , να παει να χεστει η Καρμεν , με αυτην θα παω σημερα  :boobies:
Τελικα πηρα δυο σε ενα , και με την καινουρια πηγα και με την Καρμεν , καλα που δε με χρεωσαν παρτουζα  :tooth:

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το "κασκαντεριλίκι" δεν μου βγήκε σε κακό
Γιγαντακης VS Κομοδινοπουλου  :grin:


Αξιος Κασκαντερ ο κοντος !  :rockon: :rockon: :rockon:

Εγω εχω πολυ καιρο να την δω την βαφτιστηρα μου και ουτε λαμπαδες δε της στελω πια, αυτο το
"αν και διακρίνω τους παλαιότερους τίτλους της πίσω από το βλέμα της" ειναι σαν να το βλεπω μπροστα μου :P
Καπου ειχαμε ξαναπει οτι το κλειδι με αυτη ειναι να βαλεις το κοπλιμεντομετρο στο 4, ξερω κοσμο που περασε καλυτερα κι απο σενα
εγω ομως δε νομιζω να ξαναδοκιμασω οσο και να ανεβουν οι επιδοσεις , δεν εχω κατι να δωσω ουτε κατι να παρω.
Σιγουρα παντως εχουν περασει και καλυτερα κορμια απο το μαγαζι, οπως και καλυτερα κομοδινα. Αν φανει καμια Τζεσυ ας πουμε εχω φυγει  http://[URL unfurl="true"]www.buddy-icons.info/img/smile/1455.gif[/img[/URL]]

Θελουμε καινουριο κεντροευρωπαϊκο προσωπικο  :headbang3:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
την κριτικη την διαβασα κι εγω και την υπερψηφισα αλλα εχω μια ενσταση εδω

Πάντα υπάρχει η περίπτωση να αλλάζει συμπεριφορά μια κοπέλα όταν αλλάζει μαγαζί και δη όταν (θεωρητικά) αναβαθμίζεται (Βαρδάρης --> Μύλος ... Μπορντέλο --> Στούντιο).


η αντριαννα ειχε μακρα παρουσια σε μαγαζι που ηταν καλου επιπεδου(ισως δεν ηταν βιλα κυριλε αλλα ηταν καλο) και δεν νομιζω οτι ειχε να κανει η (οντως κομοδινε)συμπεριφορα της τοτε με τον χωρο ουτε και η προσφατη αλλαγη μονο με την μετακινηση στις βιλες συνεπως....ισως να επαιξαν αλλα πραγματα ρολο,ακομη και η κριτικη που ασκηθηκε ενιοτε με μια δοση υπερβολης και με τα γνωστα προσωνυμια που της κολλησαν καποια μελη....ισως και τιποτα απο αυτα...ο χρονος θα δειξει ή μαλλον θα ξαναδειξει
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
γενικοτερα μιλωντας παντως αν το σαιτ εχει μια ολοενα αυξανομενη δυναμη να επηρεαζει πραγματα και γεγονοτα στον αγοραιο ερωτα -τωρα και της θεσσαλονικης πια- μεσα απο τις κριτικες και την ενημερωση ειναι προφανες οτι και τα αφεντικα θα πιεζουν κοπελες και τσατσαδες για καλυτερες συμπεριφορες που εχουν δημοσια κατακριθει(βρωμια,ξεπετοσυμπεριφορες,αγενεια,χτυπηματα πορτας) οσο και οι ιδιες οι κοπελες θα προσπαθουν να βελτιωνονται και να μην απαξιωνουν οπως παλια τον καθε μπουρδελιαρη προσφεροντας του ξεπετες γιατι το μεροκαματο τους εξαρταται πια και απο την φημη που διαμορφωνεται και εδω

αλλιως θα εχουν την τυχη γνωστων που φαγαν μαυρισμα και μετα δεν παταγε κανενας στο δωματιο και ας μην τις ηξερε καν επειδη κατι αρνητικο ακουσε για αυτες εδω


καντε και ενα τεστ....ρωτηστε  μια τσατσα πως την λενε την κοπελα που εχει πριν εμφανιστει στο σαλονι....θα καταλαβει οτι ειστε γνωστης ονοματων και καταστασεων ακομη και να μην την ξερετε.....πεταξτε και μια σποντα για το ιντερνετ πχ.....πιανει....

αν δειτε με στομφο και υπερηφανεια να σας αναγγελει το ονομα παει να πει οτι ξερει πως εχει κελεπουρι....αν παει να το κρυψει και καλα οτι δεν το θυμαται κλπ παει να πει οτι βρωμαει η δουλεια πολλες φορες.....νταξει δεν ισχυει και παντα

τυχαια εγινε η αντριαννα μιχαελα και η μαντυ λαρα κλπ κλπ...; ;) :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Παντως Μιχαελα ειναι το κανονικο της, και προφανως το αλλαξε για να αποτιναξει απο πανω της τις κακες κριτικες.
Στο χερι της ειναι, γιατι το κορμι της ειναι πολυυυυυ θυληκο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Παντως Μιχαελα ειναι το κανονικο της, και προφανως το αλλαξε για να αποτιναξει απο πανω της τις κακες κριτικες.
Στο χερι της ειναι, γιατι το κορμι της ειναι πολυυυυυ θυληκο!
:thumbsup:
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
την κριτικη την διαβασα κι εγω και την υπερψηφισα αλλα εχω μια ενσταση εδω

Πάντα υπάρχει η περίπτωση να αλλάζει συμπεριφορά μια κοπέλα όταν αλλάζει μαγαζί και δη όταν (θεωρητικά) αναβαθμίζεται (Βαρδάρης --> Μύλος ... Μπορντέλο --> Στούντιο).


η αντριαννα ειχε μακρα παρουσια σε μαγαζι που ηταν καλου επιπεδου(ισως δεν ηταν βιλα κυριλε αλλα ηταν καλο) και δεν νομιζω οτι ειχε να κανει η (οντως κομοδινε)συμπεριφορα της τοτε με τον χωρο ουτε και η προσφατη αλλαγη μονο με την μετακινηση στις βιλες συνεπως....ισως να επαιξαν αλλα πραγματα ρολο,ακομη και η κριτικη που ασκηθηκε ενιοτε με μια δοση υπερβολης και με τα γνωστα προσωνυμια που της κολλησαν καποια μελη....ισως και τιποτα απο αυτα...ο χρονος θα δειξει ή μαλλον θα ξαναδειξει

... συμφωνώ απόλυτα ... γιαυτό συμπλήρωσα αμέσως ότι ο άνθρωπος γενιέται, δεν γίνεται ... και συμφωνώ με όλα τα παραπάνω. Ανέφερα ότι δεν έχω ξαναπάει μαζί της, δεν την είχα ξαναδεί, ούτε τα άλλα ιδρύματα γνωρίζω που δούλευε, αλλά τελικά πολλά πράγματα παίζουν ρόλο σε μια τέτοια συνεδρία. Σε ένα μεγάλο βαθμό παίζουμε κι εμείς ρόλο (όπως πολύ σωστά αναφέρει ο jo περί κομπλιμεντόμετρου) ... πάντως το σίγουρο είναι το τελευταίο που αναφέρεις ... Ο Χρόνος τα δείχνει όλα.
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Το "κασκαντεριλίκι" δεν μου βγήκε σε κακό
Γιγαντακης VS Κομοδινοπουλου  :grin:


Αξιος Κασκαντερ ο κοντος !  :rockon: :rockon: :rockon:

Εγω εχω πολυ καιρο να την δω την βαφτιστηρα μου και ουτε λαμπαδες δε της στελω πια, αυτο το
"αν και διακρίνω τους παλαιότερους τίτλους της πίσω από το βλέμα της" ειναι σαν να το βλεπω μπροστα μου :P
Καπου ειχαμε ξαναπει οτι το κλειδι με αυτη ειναι να βαλεις το κοπλιμεντομετρο στο 4, ξερω κοσμο που περασε καλυτερα κι απο σενα
εγω ομως δε νομιζω να ξαναδοκιμασω οσο και να ανεβουν οι επιδοσεις , δεν εχω κατι να δωσω ουτε κατι να παρω.
Σιγουρα παντως εχουν περασει και καλυτερα κορμια απο το μαγαζι, οπως και καλυτερα κομοδινα. Αν φανει καμια Τζεσυ ας πουμε εχω φυγει  http://[URL unfurl="true"]www.buddy-icons.info/img/smile/1455.gif[/img[/URL]]

Θελουμε καινουριο κεντροευρωπαϊκο προσωπικο  :headbang3:
[/quote]

Thanks man !!!... Πάντως αυτό για το βλέμα της ... ακόμα μπροστά μου το έχω  :2funny: :2funny: :2funny:

Άντε ... τώρα που γυρίζει ... δώστε μου τέτοιες αποστολές  ;D ;D ;D μιας και ως γνωστόν ως κοντός και αδύνατος έχω τον τέλειο σωματότυπο του κασκαντέρ  :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βαρδάρης με ωραίο περιτύλιγμα από extramask

Κατσαριδες και ποντικακια ειχε ο Βαρδαρης, ψαρια και φιδια δεν ειχαν αναφερθει κατα κει
Κρανοφορο ρεμαλι νομιζω πως μπερδευτικες λιγο με τα ζωακια γιαυτο σου κανω δωρο αυτο το ωραιο βιβλιο :cheesy: :cheesy: :cheesy:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=104205.0;attach=486454;image[/img[/URL]]
Σωστη η επισημανση σου με τις πορτες το ειχα προσεξει κι εγω, θελει προσοχη απο τις κορασιδες την οποια φυσικα δεν περιμενω.
Κατα τ αλλα το μαγαζι τα ειπαμε, ενα κλικ πανω απ ολα, αλλα Παλατι χωρις πριγκιπεσσα που λεει και ο Μιδας σε μια του κριτικη ...


Η κορασιδα καπου ειχε αναφερθει απο τον μπουρδελοποντικα gameover αν θυμαμαι καλα οτι ειχε ξαναφανει οπως δηλωσε και η ιδια.
Ειχε κανει ντεμπουτο στο Λαφαμ με το ονομα Τζεσικα, την θυμαμαι Φρ-14 εκανε κι ενα περασμα απο ερως για πολυ λιγο
Αυτα για την ιστορια, τωρα αν καποιου του λειπει ή δεν θελει να την ξανα δει δικο του θεμα ...Εμενα δε μου ειχε κανει κλικ ποτε.
Στα συν το περασμα του προφυλακτικου :headbang3:
Στα πλην το ονομα. Αφροδιτη ειναι μια και ο μπακλαβας γωνια  :birdman:
 

Συνημμένα

  • box_matheno_ta_zwa.jpg
    box_matheno_ta_zwa.jpg
    76,4 KB · Εμφανίσεις: 98
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δυστυχώς αποτύχαμεν από SHREKOYLHS/ΓΙΓΑΝΤΑΚΙ

Παναξιος κασκαντερ ο κοντοστουπης  :rockon: :rockon: :rockon: Για Σερβιδα πηγε, σερβιετα του βγηκε  :2funny:
Ωραιος ο επιλογος και οι ευχες που δινεις, η ευχη μου για σενα ειναι να μην ξαναγραψεις τετοια κριτικη
Την γκομενα δεν την ειδα οποτε δεν εχω αποψη, εχοντας ομως δει οτι ταιριαζουν τα γουστα μας ομολογω πως απογοητευτικα.
Τεςπα ο χρονος γιατρευει τα παντα λενε μερικοι αν και ο Γιαννης υποστιριζει οτι ειναι ο χειροτερος γιατρος...  :think:

Περαστικα και παμε παρακατω, η προταση μου αν θες να δοκιμασεις κατι ( εκτος απο τις γνωστες σταθερες δυναμεις του χωρου )
ειναι η Ισαβελα στην Κωλετη , θα πρεπει να ριξεις λιγο τα στανταρ ομως. Αν παλι δεν ακουσεις κλικ σηκω φυγε και μη ρισκαρεις.
Καλη τυχη και ελπιζω να μη σε παρω στον λαιμο μου , οχι τιποτα αλλα εισαι και βαρυς παναθεμα σε  :2funny:
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Δυστυχώς αποτύχαμεν από SHREKOYLHS/ΓΙΓΑΝΤΑΚΙ

Παναξιος κασκαντερ ο κοντοστουπης  :rockon: :rockon: :rockon: Για Σερβιδα πηγε, σερβιετα του βγηκε   ( :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny: ... τέλεια προσομοίωση ... ακόμη γελάω) :2funny:
Ωραιος ο επιλογος και οι ευχες που δινεις, η ευχη μου για σενα ειναι να μην ξαναγραψεις τετοια κριτικη ( :thumbsup: thanks man)
Την γκομενα δεν την ειδα οποτε δεν εχω αποψη, εχοντας ομως δει οτι ταιριαζουν τα γουστα μας ομολογω πως απογοητευτικα.
Τεςπα ο χρονος γιατρευει τα παντα λενε μερικοι αν και ο Γιαννης υποστιριζει οτι ειναι ο χειροτερος γιατρος...  :think:  (υπάρχει και καλύτερος γιατρός ... Νατάσα Τσαρίνα ... και ήρθαν όλα στα ίσια τους !!! :grin: :grin: :grin:)

Περαστικα και παμε παρακατω, η προταση μου αν θες να δοκιμασεις κατι ( εκτος απο τις γνωστες σταθερες δυναμεις του χωρου )
ειναι η Ισαβελα στην Κωλετη  , θα πρεπει να ριξεις λιγο τα στανταρ ομως. Αν παλι δεν ακουσεις κλικ σηκω φυγε και μη ρισκαρεις. (μμμμμμ ... θα πάω οπωσδήποτε ... συμφωνούμε σε πολλά οπότε κάτι είδες ...  :rockon: )
Καλη τυχη και ελπιζω να μη σε παρω στον λαιμο μου , οχι τιποτα αλλα εισαι και βαρυς παναθεμα σε  :2funny: (  :grin:  :grin:  :grin: εεεε όχι και βαρύς ... είπαμε κοντοστούπης και κοκκιαλάρης ... απλά έχω βαρύ κόκκαλο ...  :grin:  :grin:  :grin: )
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom