Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 263K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.673
Πόντοι
2.036
Ρε παιδια το αν οι πουτανες ειναι θυματα traffiking ή οχι μονο οι ιδιες μπορουν να το ξερουν...Οτι και να λεμε εμεις μαλλον υποθεσεις κανουμε....Πιαστε φιλιες με καποιες απο αυτες και αν σας εμπιστευονται θα σας πουν.....Βεβαια θα μου πειτε οτι και να ειναι θυματα trafficking θα φοβουνται να σας το πουν...Ρωτηστε τοτε μεγαλες σε ηλικια πουτανες 60+ που ειναι λιγο πριν την αποσυρση ή εχουν ηδη αποσυρθει οι οποιες λογικα θα εχουν ανεξαρτητοποιηθει, τοσες Σοβιετικες θειτσες υπαρχουν που πλεον δεν εχουν κατι να φοβουνται...
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
Μεγάλε... σόρρυ που θα στο χαλάσω...αλλά έρευνες στην Ολλανδία απέδειξαν ότι το 75% είναι θύματα τραφικινγκ...στην Ολλανδία που είναι και νόμιμη εντελώς η πορνεία...οπότε εδώ πέρα μιλάμε για πάνω από 90%...
20% με το ζόρι. Ίσως στις λατίνες , γι αυτό και είναι μαλακισμένες και φόλες. Μπορεί να το κάνουν και επίτηδες. Οι υπόλοιπες δουλεύουν μόνες τους ειδικά οι Ρουμάνες που είναι Ε.Ε και δεν έχουν προβλήματα με βίζες. Περνούν ζωάρα.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
Ρε παιδια το αν οι πουτανες ειναι θυματα traffiking ή οχι μονο οι ιδιες μπορουν να το ξερουν...Οτι και να λεμε εμεις μαλλον υποθεσεις κανουμε....Πιαστε φιλιες με καποιες απο αυτες και αν σας εμπιστευονται θα σας πουν.....Βεβαια θα μου πειτε οτι και να ειναι θυματα trafficking θα φοβουνται να σας το πουν...Ρωτηστε τοτε μεγαλες σε ηλικια πουτανες 60+ που ειναι λιγο πριν την αποσυρση ή εχουν ηδη αποσυρθει οι οποιες λογικα θα εχουν ανεξαρτητοποιηθει, τοσες Σοβιετικες θειτσες υπαρχουν που πλεον δεν εχουν κατι να φοβουνται...
Εγώ με όσες έχω μιλήσει δουλεύουν μόνες τους. Και την δεκαετία του 90 δύο τρεις Ελληνίδες που ήξερα και έβγαινα περιστασιακά , μόνες τους δούλευαν και ειχαν και γαμώ τα φράγκα. Τα λεφτά είναι πολύ καλά και κάνουν και τα γούστα τους. Κάποιες που έχουν μεγάλα παιδιά στην πατρίδα τους αγοράζουν σπίτια. Δεν υπάρχουν νταβάδες με την παλιά έννοια, εκτός ελαχίστων περιστάσεων ίσως. Ο κανόνας όμως είναι ότι δουλεύουν μόνες τους.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Αυτο που λες δεν παιζει με τίποτα. Εγώ έχω πιασει φιλίες με κοπέλες του κυκλου και καμια δεν μου είχε αναφέρει κάτι τέτοιο. Ναι υπάρχει το θέμα trafficking αλλά σε πολυυυυ μικρότερο ποσοστο. Τα παραλες.
Άμα έχεις πληριεκ των έσω..έχω παραπληροφορηθει.. πάσα
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Τι να πω... ευχαριστώ όλους για την ενημέρωση....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Μου είχε πει η φουκαριάρα, Ελληνίδα παρακαλω, ότι ήταν από ένα χωριό της Θράκης και ο άντρας της είχε εργατικό ατυχημα και είχε βγει στους οίκους για να κάνει πανακριβες θεραπείες, φαρμακευτικές και σωματικές. Η ζωή είναι πολυ σκληρή μάγκες και για γερά στομάχια.
υπάρχει και μιά ταινία με αυτό το θέμα, σκληρή κουλτούρα, Λαρς Φον Τρίερ.
Εκεί όσο πιό σκληρά γαμιέται η σύζυγος με τους πελάτες, τόσο παίρνει τα πάνω της η υγεία του συζύγου.
Δαμαζοντας τα κύματα (Breaking the waves)
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Εγώ με όσες έχω μιλήσει δουλεύουν μόνες τους. Και την δεκαετία του 90 δύο τρεις Ελληνίδες που ήξερα και έβγαινα περιστασιακά , μόνες τους δούλευαν και ειχαν και γαμώ τα φράγκα. Τα λεφτά είναι πολύ καλά και κάνουν και τα γούστα τους. Κάποιες που έχουν μεγάλα παιδιά στην πατρίδα τους αγοράζουν σπίτια. Δεν υπάρχουν νταβάδες με την παλιά έννοια, εκτός ελαχίστων περιστάσεων ίσως. Ο κανόνας όμως είναι ότι δουλεύουν μόνες τους.
Ποσά βγάζουν περίπου το μήνα οι πουτανες; Απορία το έχω
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
Ποσά βγάζουν περίπου το μήνα οι πουτανες; Απορία το έχω
Από κουβέντες που έχω κάνω κάνει μια καλή με πελατεία στο Μεταξουργείο περίπου 5000 το μήνα αν κάνει διπλοβάρδια.Μία που δεν έχει πελατεία όμως μπορεί να πέσει στο ενάμιση χιλιάρικο για την μία βάρδια. Στην φυλής 6,5 με 7 αν παίρνουν τα μισά από το 20άρικο. Αυτό δεν το έχω ρωτήσει γιατί δεν έχω οικοιότητες με κορίτσια της Φυλής. Αν ξέρει κάποιος έγκυρα ας μας πει να μάθουμε. Στο Μετάξυ παίρνουν τα 5 από το δεκάρικο.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Το 50% πάει στα κορίτσια, δηλαδή 10 ευρώ στη Φυλής και πέριξ όπου πληρώνεις 20άρικο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Συγγνώμη, δέχθηκε κανένας άλλος προειδοποίηση σε πμ για σπαμ ή μόνο εγώ σπάμαρα/τρόλαρα;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Συγγνώμη, δέχθηκε κανένας άλλος προειδοποίηση σε πμ για σπαμ ή μόνο εγώ σπάμαρα/τρόλαρα;
Και εγώ!!! Εμένα μου έχει κλείσει το λογαριασμό ο συγκεκριμένος πάνω από 10 φορές , και με εμαιλ παράπονο μετά από μερες άνοιγα πάλι τον λογαριασμό μου. Στο είχα πει και σε προσωπικό μήνυμα ότι με κάνει μπλοκ για σπαμ.. ο τύπος είναι ηλίθιος δεν κάνει για αντμιν
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Και εγώ!!! Εμένα μου έχει κλείσει το λογαριασμό ο συγκεκριμένος πάνω από 10 φορές , και με εμαιλ παράπονο μετά από μερες άνοιγα πάλι τον λογαριασμό μου. Στο είχα πει και σε προσωπικό μήνυμα ότι με κάνει μπλοκ για σπαμ.. ο τύπος είναι ηλίθιος δεν κάνει για αντμιν
Μην τα γράφεις αυτά δημόσια..
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Κοιμάσε στα χαμομήλια καυλιαρη τζώνυ ...
Ζούμε μεγαλώνουμε και μαθαίνουμε...το θέμα είναι να μπορούμε να ακούσουμε και τρόπον τινά να ξυπνάμε αγαπητέ...η αλήθεια είναι ότι παραειμαι αγαθός
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Πάλι έχεις άδικο στον λόγο σου. Υπάρχουν εδώ μέσα πολυ επιφανής και οικονομικά ανεξάρτητοι άνθρωποι. Για τσέκαρε κριτικές και δες ποσοι συναγωνιστές δίνουν αρκετά χρηματα και παρα πολυ συχνά σε ακριβές call. Ε αυτοί σίγουρα είναι οικονομικα ευκατάστατοι. Και καλά κάνουν γιατί έχουν πιασει το νόημα της ζωής.
Είσαι απόλυτος στον λόγο σου και δεν κοιτάς λίγο παραπισω. Δεν κάνεις ενδελεχή έρευνα.
Φιλικά στο λέω. Μην απαντας με επιπολαιότητα. Νομίζεις ότι ο χώρος είναι μια απόλυτη χαβουζα. Εγώ, έξω από τον χώρο φυσικά, έχω δει παρα πολλα εδώ και 25+ χρόνια που γυρνοβολαω στον αγοραίο έρωτα. Τα συμπεράσματα μου τα έχω βγάλει. Συλλογή πληροφοριων και σωστή εκτίμηση λέγεται.
Καλά ντε...μη βαράς ( αληθεύει βέβαια ότι όσον αφορά αναρτήσεις κλπ...το παίρνω το θέμα ελαφρά)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
Πες μου έναν λόγο στο να πληρώνεται κάποιος που ενημερώνει και ποιος θα κρίνει ποιος και πόσο θα πληρωθεί?
Ρε τύπε ρώτα αυτόν που το έγραψε, τι ρωτάς εμένα, εγώ είπα ότι συμφωνώ αλλά αφού θές πάλι να δημιουργήσεις θέμα και να συνεχίσεις το σπαμ θα έλεγα προφανώς αυτός που θα τον πληρώσει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
Εγώ είμαι ελεύθερος 3 μήνες μετά από σχεδόν 3 χρόνια σχέση...είμαι 1.75 γυμνασμενος και 28 χρόνων και οαω στα μπουρδελα για το κάτι εξτριμ εσύ γτ πας κάθε μέρα που κοροιδευεις μαζί με τον nsmyrni?
Που σε κοροϊδεύω ρε παπαρακο (@mitroglou ) ?για δείξε μου ένα πόστ μου που σε κοροϊδεύω
 

mitroglou

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
2
Like
762
Πόντοι
81

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
Δεν θα ασχοληθώ με εσένα...
Και παπαρακο να πεις τον πατέρα σου παπαρα
Αφού ρε παπαρα είναι η δεύτερη φορά που ασχολείσαι χωρίς να αναφερθώ σε σένα και λες ότι δε θα ασχοληθείς....για δεστο λίγο
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.767
Πόντοι
7.046
Πήγα πριν καμια ωρα έτσι σφαιρατη βόλτα. Περνάω από το 59, ξέροντας ότι κατά 90% είναι η Τζέσικα. Πάω να ανεβω τα σκαλιά και κατεβαίνει εκείνη την ώρα ένας υπερήλικας κοντά στα 70. Σάπιο κορμί, στραβό περπατημα. Ντύσιμο γεροντιστικο. Πιθανόν λόγω δυσκολης δουλειάς ο φουκαράς. Ας ζήσει καλά τα τελευταία του χρόνια. Τεσπα.
Τον ρωτάω λοιπόν "ποια κοπέλα είναι πανω; Μια κοκκινομάλλα;"
Μου λέει "Ναι! ",, τον ξαναρωταω: " Καλη;" (...ενω φυσικά την ξέρω χρόνια την κοπέλα, απλά θα ήθελα να ακουσω απάντηση από ένα γεροσαψαλο, που κι εμείς θα καταντήσουμε έτσι σίγουρα!).
"Εεε μέτρια.. " μου απαντάει με τον χαρακτηριστικο μορφασμό ξινίλας.

Κοίτα να δεις... Ο παππους σαπιος, κουτσός, μαζεμενος, και δεν του άρεσε η Τζέσικα...
Τι ζουμε ρε φίλε;;...!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom