Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 263K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Εμένα μια ουκρανη σε μασατζιδικο την ωρα που έκανε μασάζ μου έλεγε κάποια οικογενειακά προβλήματα κ πήγε να βάλει τα κλάματα.....τότε εγώ αστραπιαία τις πιάνω τον κολο κ λεω ξέχνα το παρελθόν κουκλάρα μου κ απόλαυσε το παρόν......κ πέρασα στο 2 γύρο σεξ. ΜΗΝ πιστεύετε τα λόγια πουτανας ποτέ όλα για τα ευρώ γίνονται μάγκες!!!!!!!
Λόγια πουστη και πουτανας μοιρολόι
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δε νομίζω. Όταν μια κοπέλα είναι θέμα trafficking υπάρχουν άλλες ενδείξεις.
Μεγάλε... σόρρυ που θα στο χαλάσω...αλλά έρευνες στην Ολλανδία απέδειξαν ότι το 75% είναι θύματα τραφικινγκ...στην Ολλανδία που είναι και νόμιμη εντελώς η πορνεία...οπότε εδώ πέρα μιλάμε για πάνω από 90%...
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Μεγάλε... σόρρυ που θα στο χαλάσω...αλλά έρευνες στην Ολλανδία απέδειξαν ότι το 75% είναι θύματα τραφικινγκ...στην Ολλανδία που είναι και νόμιμη εντελώς η πορνεία...οπότε εδώ πέρα μιλάμε για πάνω από 90%...
Δηλαδή για να καταλάβω και εγώ βρε παιδιά, μου λέτε ότι το 90% των γυναικών που δουλεύουν στην Φυλής, Μεταξουργείο κλπ είναι θύματα trafficking και εργάζονται, ασφαλιζονται στον ΕΦΚΑ, παρά την θέληση τους. Το κάνουν με το ζόρι δηλαδη. Αυτό μου λέτε? Εκτός εάν παρανοησα κάτι.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δηλαδή για να καταλάβω και εγώ βρε παιδιά, μου λέτε ότι το 90% των γυναικών που δουλεύουν στην Φυλής, Μεταξουργείο κλπ είναι θύματα trafficking και εργάζονται, ασφαλιζονται στον ΕΦΚΑ, παρά την θέληση τους. Το κάνουν με το ζόρι δηλαδη. Αυτό μου λέτε? Εκτός εάν παρανοησα κάτι.
Δεν παρανοεις.. αυτό ακριβώς που είπες είναι η γυμνή αλήθεια.... αγαπητέ...οι εργάτριες του σεξ υπόκεινται σε κυκλώματα (τώρα...είτε αυτό είναι τραφικινφκ σε κάποιο ποσοστό..είτε είναι μαστροπια... είτε είναι με ουσίες...είτε είναι υποχρεώσεις κ άνεργεια..μείνει γκρι γραμμή)...η αλήθεια είναι ότι αυτή η συζήτηση με κάνει να θέλω να εξερευνήσω τι συμβαίνει στην Γερμανία
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Μεγάλε... σόρρυ που θα στο χαλάσω...αλλά έρευνες στην Ολλανδία απέδειξαν ότι το 75% είναι θύματα τραφικινγκ...στην Ολλανδία που είναι και νόμιμη εντελώς η πορνεία...οπότε εδώ πέρα μιλάμε για πάνω από 90%...

Δείξε μας τις έρευνες διότι το παρακάτω link δεν αναφέρει πουθενά τους αριθμούς που ισχυρίζεσαι.


Επίσης αυθαίρετο είναι το ''Η ελλάδα θα είναι χειρότερη από την Ολλανδία'' αφού η Ολλανδία συγκαταλέγεται στις χωρές με τα περισσότερα θύματα trafficking, το οποίο όμως δεν σημαίνει πως είναι μεγάλο ποσοστό συγκριτικά με το συνολικό αριθμό ιερόδουλων.

 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.533
Πόντοι
731
Δηλαδή για να καταλάβω και εγώ βρε παιδιά, μου λέτε ότι το 90% των γυναικών που δουλεύουν στην Φυλής, Μεταξουργείο κλπ είναι θύματα trafficking και εργάζονται, ασφαλιζονται στον ΕΦΚΑ, παρά την θέληση τους. Το κάνουν με το ζόρι δηλαδη. Αυτό μου λέτε? Εκτός εάν παρανοησα κάτι.
Με την μικρή εμπειρία που έχω στα μπού, δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν και πολλές ασφαλισμένες, έλεος εδώ οι μισές νόμιμες επιχειρήσεις έχουν ανασφάλιστους η δηλωμένους part αντί full τα παράνομα δέλα θα ασφαλίζουν; ...

Επίσης το θύμα trafficking δεν είναι απαραίτητα με το πιστόλι στον κρόταφο, υπάρχουν άπειροι τρόποι εκβιασμού.
Θα ήθελα να πιστεύω πως δεν έχω πώς δεν έχω πάει με κάποια τέτοια, αλλά δεν μπορείς να το ξέρεις.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Δείξε μας τις έρευνες διότι το παρακάτω link δεν αναφέρει πουθενά τους αριθμούς που ισχυρίζεσαι.


Επίσης αυθαίρετο είναι το ''Η ελλάδα θα είναι χειρότερη από την Ολλανδία'' αφού η Ολλανδία συγκαταλέγεται στις χωρές με τα περισσότερα θύματα trafficking, το οποίο όμως δεν σημαίνει πως είναι μεγάλο ποσοστό συγκριτικά με το συνολικό αριθμό ιερόδουλων.

Τα νούμερα που ανέφερα είναι πόρισμα κίνησης που έγινε στην Ολλανδία όταν εγώ εμένα εκεί (πάνε και 8 χρόνια βέβαια...)η κίνηση είχε γίνει από τότε σεξεργαστριες που ανέπτυξαν ΚΥΝΣΕΠ για να βοηθήσουν ιερόδουλες να βρουν διέξοδο...
Τώρα, κοιτώντας την αναφορά που βρήκες...ίσως θα έπρεπε να ψάξεις για μη-κυβερνητικες πηγές...καθότι το κράτος εν κράτει....δεν ισχύει μόνο στην ελληνική πραγματικότητα (εδώ βέβαια υπερτερεί...)..
Και όχι...δεν μπορώ να βάλω χρόνο να ψάξω και να παραθέσω.. λυπάμαι..
Βέβαια,εσύ τώρα μπορείς να πιεις..τότε τι π@π@ριες μας λες και μας γράφεις... δικαιώμα σου να το πεις και να το πιστέψεις...δημοσιο φόρουμ είναι..γράφω ότι θέλω και παραθέτω την γνώμη μου(η όπως θες πες το)...
Απλά..την επόμενη φορά που θα κατέβεις προς ςμετουργιο..κοίτα στο σαλόνι...κοίτα τις κοπέλες...και σκέψου πόσο αθώο χωρίς τραφικινγκ φαίνεται το όλο σκηνικό...
Και για να μην παρεξηγηθω...εγώ προσωπικά τις σεξεργατριες...δεν τις λέω πουτανες...εργαζομενα κορίτσια είναι που για τον έναν η για τον άλλο λόγο (βλέπε παραπάνω τι ειπώθηκε).. βρέθηκαν να κάνουν αυτή τη δουλειά... αλλά μην τα πλάθουμε όλα ότι είναι καθαρό και αθώο το σκηνικό για να ελαφρύνουμε την συνείδηση μας (όπως αλαφρενουμε τα @ρχ1δι@ μας)..άντε καλημέρα και περιμένω σημερινή αναφορά για το τι παίζει...:wanker:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.533
Πόντοι
731
Το θέμα πιστεύω είναι να μην εθελοτυφλείς, "εκμεταλλευόμαστε" μια υπηρεσία που παρέχεται υπό παράξενες συνθήκες, ημί-νόμιμα/παράνομα, με ρίσκα, ε, όσο το κάνουμε μπορούμε τουλάχιστον να είμαστε λίγο άνθρωποι και όχι κανίβαλοι, λίγο ηθικοί στην ανηθικότητα μας, αν βγάζει νόημα.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Με την μικρή εμπειρία που έχω στα μπού, δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν και πολλές ασφαλισμένες, έλεος εδώ οι μισές νόμιμες επιχειρήσεις έχουν ανασφάλιστους η δηλωμένους part αντί full τα παράνομα δέλα θα ασφαλίζουν; ...

Επίσης το θύμα trafficking δεν είναι απαραίτητα με το πιστόλι στον κρόταφο, υπάρχουν άπειροι τρόποι εκβιασμού.
Θα ήθελα να πιστεύω πως δεν έχω πώς δεν έχω πάει με κάποια τέτοια, αλλά δεν μπορείς να το ξέρεις.
Μπομπουκος τα είπες ωραία
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Το θέμα πιστεύω είναι να μην εθελοτυφλείς, "εκμεταλλευόμαστε" μια υπηρεσία που παρέχεται υπό παράξενες συνθήκες, ημί-νόμιμα/παράνομα, με ρίσκα, ε, όσο το κάνουμε μπορούμε τουλάχιστον να είμαστε λίγο άνθρωποι και όχι κανίβαλοι, λίγο ηθικοί στην ανηθικότητα μας, αν βγάζει νόημα.
Κοίτα..αν είμαστε έστω και λίγο ειλικρινής με τον εαυτό μας...εθελοτυφλουμε αγαπητέ...όχι μόνο στο συγκεκριμένο θέμα
..αλλά και σε πολλά άλλα και η ζωή συνεχίζεται... καλώς η κακώς..λίγο ηθικοί στην ανηθικότητα μας :gay:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Δηλαδή για να καταλάβω και εγώ βρε παιδιά, μου λέτε ότι το 90% των γυναικών που δουλεύουν στην Φυλής, Μεταξουργείο κλπ είναι θύματα trafficking και εργάζονται, ασφαλιζονται στον ΕΦΚΑ, παρά την θέληση τους. Το κάνουν με το ζόρι δηλαδη. Αυτό μου λέτε? Εκτός εάν παρανοησα κάτι.
Ποιες είναι ασφαλισμένες ; Εφκα; Γελάω .. σχεδόν το80-90 % των οίκων είναι παράνομοι… ζητά χαρτιά από κάποια κοπέλα και αν σου δείξει έλα πες μου … αυτό δεν σημαίνει ότι είναι trafficking ή ότι ΟΛα τα μπου είναι παράνομα
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Μεγάλε... σόρρυ που θα στο χαλάσω...αλλά έρευνες στην Ολλανδία απέδειξαν ότι το 75% είναι θύματα τραφικινγκ...στην Ολλανδία που είναι και νόμιμη εντελώς η πορνεία...οπότε εδώ πέρα μιλάμε για πάνω από 90%...
@vril ...και εγώ είχα εκπλαγεί... σκεφτόμουν όταν πήγα...ωραία εδώ γαμαμε (ακρίβεια όμως η δυτική Ευρώπη..) χωρίς να ανησυχούμε πολύ για θέματα αφροδισίων καθότι περνάει υγειονομικο ...και δεν παίζει και βρώμα (τραφικινγκ κλπ)..αλλά δεν!
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Ποιες είναι ασφαλισμένες ; Εφκα; Γελάω .. σχεδόν το80-90 % των οίκων είναι παράνομοι… ζητά χαρτιά από κάποια κοπέλα και αν σου δείξει έλα πες μου … αυτό δεν σημαίνει ότι είναι trafficking ή ότι ΟΛα τα μπου είναι παράνομα
Φίλε μπορεί οι οίκοι να είναι παράνομοι όπως σωστά λες, αλλά οι γυναίκες ασφαλιζονται. Υπάρχουν και σχετικοί ΚΑΔ. Οπότε μην γελάς. Λογίζονται ως ελεύθεροι επαγγελματίες. Όχι ως μισθωτοί.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.763
Πόντοι
7.046
Αυτο που λες δεν παιζει με τίποτα. Εγώ έχω πιασει φιλίες με κοπέλες του κυκλου και καμια δεν μου είχε αναφέρει κάτι τέτοιο. Ναι υπάρχει το θέμα trafficking αλλά σε πολυυυυ μικρότερο ποσοστο. Τα παραλες.
Μεγάλε... σόρρυ που θα στο χαλάσω...αλλά έρευνες στην Ολλανδία απέδειξαν ότι το 75% είναι θύματα τραφικινγκ...στην Ολλανδία που είναι και νόμιμη εντελώς η πορνεία...οπότε εδώ πέρα μιλάμε για πάνω από 90%...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.763
Πόντοι
7.046
Ορθώς... κάποιος από εδώ μέσα θα έχει κάνα καφέ...φαγαδικο... πάρτε την για λατζιερα... καθαρίστρια..κάτι...
Πάλι έχεις άδικο στον λόγο σου. Υπάρχουν εδώ μέσα πολυ επιφανής και οικονομικά ανεξάρτητοι άνθρωποι. Για τσέκαρε κριτικές και δες ποσοι συναγωνιστές δίνουν αρκετά χρηματα και παρα πολυ συχνά σε ακριβές call. Ε αυτοί σίγουρα είναι οικονομικα ευκατάστατοι. Και καλά κάνουν γιατί έχουν πιασει το νόημα της ζωής.
Είσαι απόλυτος στον λόγο σου και δεν κοιτάς λίγο παραπισω. Δεν κάνεις ενδελεχή έρευνα.
Φιλικά στο λέω. Μην απαντας με επιπολαιότητα. Νομίζεις ότι ο χώρος είναι μια απόλυτη χαβουζα. Εγώ, έξω από τον χώρο φυσικά, έχω δει παρα πολλα εδώ και 25+ χρόνια που γυρνοβολαω στον αγοραίο έρωτα. Τα συμπεράσματα μου τα έχω βγάλει. Συλλογή πληροφοριων και σωστή εκτίμηση λέγεται.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
Φίλε μπορεί οι οίκοι να είναι παράνομοι όπως σωστά λες, αλλά οι γυναίκες ασφαλιζονται. Υπάρχουν και σχετικοί ΚΑΔ. Οπότε μην γελάς. Λογίζονται ως ελεύθεροι επαγγελματίες. Όχι ως μισθωτοί.
Που ασφαλίζονται βρε φιλε; Σαν τι; Αφού είναι παράνομα τα μπου.. που δηλώνουν ότι δουλεύουν; Δεν ασφαλίζεται καποιος έτσι …
Ζητά εξετάσεις από κάποια πουτανα και αν σου δώσει έλα πες μου.. μιλάω γενικά - υπάρχουν και εξαιρέσεις. Καλο απόγευμα φιλε μου
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Που ασφαλίζονται βρε φιλε; Σαν τι; Αφού είναι παράνομα τα μπου.. που δηλώνουν ότι δουλεύουν; Δεν ασφαλίζεται καποιος έτσι …
Ζητά εξετάσεις από κάποια πουτανα και αν σου δώσει έλα πες μου.. μιλάω γενικά - υπάρχουν και εξαιρέσεις. Καλο απόγευμα φιλε μου
Πάντως πουτάνες που βρίσκονται εδώ πάνω από την καθιερωμένη 3μηνη βίζα που προβλέπει ο νόμος, φαντάζομαι πως είτε κρύβονται, είτε ζουν ασφαλισμένες και νόμιμα δηλωμένες σαν κάτι άλλο. ;)
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.763
Πόντοι
7.046
Που ασφαλίζονται βρε φιλε; Σαν τι; Αφού είναι παράνομα τα μπου.. που δηλώνουν ότι δουλεύουν; Δεν ασφαλίζεται καποιος έτσι …
Ζητά εξετάσεις από κάποια πουτανα και αν σου δώσει έλα πες μου.. μιλάω γενικά - υπάρχουν και εξαιρέσεις. Καλο απόγευμα φιλε μου
Πληρώνουν το ΙΚΑ τους κανονικά, σε συνεννόηση με επιχειρήσεις που είναι μέσα στο κόλπο. Τις κάνουν προσληψεις εικονικές με κάποιο αντίτιμο φυσικά και έπειτα ασφαλιζονται από μόνες τους. Πληρώνουν δηλαδή τα δικά τους ένσημα.
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Που ασφαλίζονται βρε φιλε; Σαν τι; Αφού είναι παράνομα τα μπου.. που δηλώνουν ότι δουλεύουν; Δεν ασφαλίζεται καποιος έτσι …
Ζητά εξετάσεις από κάποια πουτανα και αν σου δώσει έλα πες μου.. μιλάω γενικά - υπάρχουν και εξαιρέσεις. Καλο απόγευμα φιλε μου
Ασφαλιζονται ως ελευθεροι επαγγελματίες. Ο ελεύθερος επαγγελματίας δεν πρέπει να αποδεικνύει ότι δουλεύει κάπου. Δεν έχει σχέση εξαρτημενης εργασίας. Και άλλο πράγμα οι εξετάσεις που γίνονται από την περιφέρεια και το υπουργείο υγείας. Δεν είναι παράνομες οι εργαζόμενες γυναίκες. Οι οίκοι μπορεί. Ρώτα τον λογιστή σου για το θέμα του ελευθερου επαγγελματία.
 

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Δεν παρανοεις.. αυτό ακριβώς που είπες είναι η γυμνή αλήθεια.... αγαπητέ...οι εργάτριες του σεξ υπόκεινται σε κυκλώματα (τώρα...είτε αυτό είναι τραφικινφκ σε κάποιο ποσοστό..είτε είναι μαστροπια... είτε είναι με ουσίες...είτε είναι υποχρεώσεις κ άνεργεια..μείνει γκρι γραμμή)...η αλήθεια είναι ότι αυτή η συζήτηση με κάνει να θέλω να εξερευνήσω τι συμβαίνει στην Γερμανία
Αδυνατώ να πιστέψω ότι γυναίκες με 10,20, 30 και 40 χρόνια στο επάγγελμα, εξαναγκαζονται να εκπορνευονται και δεν είναι απόλυτα συνειδητή επιλογή τους. Το 10% μπορεί να είναι θύματα trafficking. Το υπόλοιπο 90% ξέρουν πολύ τι κάνουν και γιατί.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom