Νέα

Sauna Goldentime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα punter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Γεια σας κ παλι.

Σκεφτομαι τον άλλον μηνα που θα ανεβω Γερμανια να επισκεφτω την Σαουνα Goldentime. Δες λινκ. Γενικα ειναι η δευερη φορα που παω Γερμανια κ μετα την αποτυχημενη αποπηρα στο Το κορυφαίο μπουρδέλο της Ευρώπης και ίσως του κόσμου!!  :jerking: :jerking: (μια μαλακια κ μιση κατ εμε) λεω να παω σε αυτο .

Εχω μπει κ σε άλλα φορουμ κ λενε οτι ειναι καλο. Κ στο σιτε το ιδιο το αναγραφει. Τιμες απο κοπελες δεν λεει μονο κ καπως με προβληματιζει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Φιλε Punter σε ποια πολη πας? Εγω θα σου προτεινω το golden time. Το εχει ο ιδιος αλλα ειναι πιο κοντα στο Ντυσελντορφ και κατα πολλους καλυτερο...
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Φιλε Punter σε ποια πολη πας? Εγω θα σου προτεινω το golden time. Το εχει ο ιδιος αλλα ειναι πιο κοντα στο Ντυσελντορφ και κατα πολλους καλυτερο...

Δεν σε πιανω. Πιο εχει ο ιδιος?? Αυτος του golden time με πιο άλλο???

στο Ντυσελντορφ θα μενω. Εχεις παει στο golden time??
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
κανενα νεο απο καποιον?? Ρε συ liomas, εσυ δεν πηγαινες Γερμανια συχνα? Το γνωριζεις αυτο το μαγαζι?
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Πηρα τηλ εκει κ ρωτησα στο που κυμενονται οι τιμες. Μου ειπε η κοπελα στο τηλ (κ το καταλαβαινω) οτι δεν μπορει να μου δωσει καμία πληροφορια σχετικα με το τα κοριτσια.  :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Καλα κανεις και δεν με πιανεις... Living room ηθελα να πω. Ο ιδιος ιδιοκτητης τα εχει,ναι. Goldentime δεν πηγα γιατι γνωρισα κατι Ελληνες εκει και μου ειπαν και οι δυο (οχι μαζι,διαφορετικη μερα τους γνωρισα) οτι εχει πολυ κοσμο και ειναι πανω απο μια ωρα απο Ντυσελντορφ. Ενω για Living Room εχει καθε μιση ωρα τρενο και είναι πιο κοντα. Αν θες οδηγίες πες μου. Επισης αν πηγαινεις πρωτη φορα Ντυσελντορφ μπορω να σου πω 2-3 καλα φαγαδικα. Οπως και να χει καλα να περάσεις.
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
φιλε εδω ειμαι τωρα. Δεν εχω προβλημα για την μια ωρα. Αλλά τιμες δεν ξερω για το μαγαζι κ το σκεφτομαι  :think:.

Στο Living room πηγες?? Εχει κ αυτο 4 αστερια   
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Ναι σε αυτο πηγα. Οι τιμες ειναι περιπου 70 η εισοδος αν θυμαμαι καλα η οποια προσφερει οσες μπυρες θες και μπουφε και σαουνες-τζακουζι κτλ και 50 το μισαωρο... Ωραίο μαγαζι και ευκολα να πας. παιρνεις απο τον κεντρικο σταθμο το S28 για Kaarst (νομιζω τα δρομολογια ειναι καθε μισαωρο, και 23 -και 53) και κατεβαινεις στον σταθμό Kaarst Ikea. Μόλις κατέβεις από το τρένο περπατάς λίγο προς τα πίσω μέχρι το φανάρι που έχει απέναντι τα ΜακΝτοναλντς. Στρίβεις δεξια και περνας τις γραμμές και στα 50 μέτρα αφήνεις τον κεντρικό δρομο και πας διαγωνια δεξια σ ενα στενό(φαρδυ για την ακριβεια αλλα οχι κεντρικος δρομος). Διασχιζεις τον πρωτο καθετο και στο δεξι σου χερι το 2ο η 3ο κτιριο ειναι το Living Room.
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
μας εφτιαξες πρωι πρωι.. 50 ειναι η εισοδος κ απο οτι ακουσα εχει κ τρελλη πορτα!!! Εχθες πηγαμε στο Bochum στα μπουρδελα. Τιποτα σπουδαιο για Γερμανια εννοω...

Να σαι καλα φιλε. Μακαρι να προλαβουμε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Πορτα δεν επαιξε περιεργη σε μας και πηγαμε πολλοι Ελληναρες, κλαδικη εκθεση γαρ. Για πορτα ειχα ακουσει οτι παιζει στο Golden Time. Συμβουλη μου ειναι να ριξετε κατι αλλο για να προλαβετε... Α και αν δειτε μια κοντουλα μελαχρινη απο ισπανια με τρελα κεφια να κουναει γοφους και μεση στο ρυθμο της μουσικης να την τιμησετε.Πριβε κουνιεται ακομα καλυτερα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Α και ο ελεγκτης στο τρενο αν τον πετυχετε είναι Ιταλος του Νοτου με πρωτο γαμο Γιαννιώτισα και μιλαει πολυ καλα ελληνικα και εχει πολυ φαση...
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Γουρουνας μας εφτιαξες για τα καλα. Πολυ καλα infos :thumbsup:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 5241

Επισκέπτης
Τον τιμησατε τον στιβο μαχης?
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Πεμπτη μαλλον...  :boobies:
 

OLYRET

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΓΙΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ... ΔΙΔΥΜΟ ΜΕ ΔΙΔΥΜΕΣ ΑΠΟ ΡΟΥΜΑΝΙΑ... ΟΛΑ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ ... ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΟΥΝΑ
 

OLYRET

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν θα είμαι αντικειμενικός γιατί από μικρός ήθελα δίδυμμες.... οπότε μου άρεσαν ούτως ή άλλως... αν σου πώ ότι και το μασάζ δίπλα στο ζακούτσιήταν απίθανο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom