Νέα

Σας την έχουν πέσει πούστηδες σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Αααα λέω κι εγώ :2funny:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Μου θυμισες μια περίπτωση χρόνια πίσω σέ ένα μπουρδελακι υπόγειο σέ μία κάθετη τής Αχαρνών πού δούλευε ένα ωραίο μουνακι κοντοπουτανο την έπαιρνα μόνο κωλαρακι καί κάθε φορά που πήγαινα είχε έναν ίδιο τσατσο πουσταρα πού μου λέγε.... εμείς δεν σού κάνουμε; :2funny::2funny::2funny: μία δύο τρεις τόν ξεκοψα απότομα καί παρεξηγήθηκε καί όταν πήγαινα ξανά έλεγε ή κοπέλα είναι δωμάτιο ενώ αυτή κάθονταν στην κουζίνα :2funny::2funny::2funny: ρε τόν παλιοπουστα.
Αν θυμάμαι καλά ήταν ή 3 χιλιάρικα ή 1 πεντοχιλιαρο ή ταρίφα.
Παλιες ρομαντικες εποχες τοτε...να ταν 1996-98...τοτε ηταν που οι τιμες αρχισαν σταδιακα να σκαρφαλωνουν απο το 3 χιλιαρο στο 5 χιλιαρο(μερικοι οικοι ειχαν 6000 δρχ και λιγο πριν το ευρω το φαναρακι της Νατασας Φυλης 71 και της Θεας Αντζελας Διδυμου 20 ειχαν απο 10000 δρχ)
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
θυμάται κάποιος τη Χλόη άραγε;
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20
Ποιος θυμάται μεγάλου Αλεξάντρ ου και Κολωνού το μπουρδελο στη γωνία με τις σκάλες παλιά που περίμενε ο πουστης παππάς που ενοχλούσε να τον γαμησης με τον κάθε μπουρδελιαρη που έκανε περαντζαδα από κει.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.740
Κριτικές
56
Like
17.956
Πόντοι
13.636
Μου θυμισες μια περίπτωση χρόνια πίσω σέ ένα μπουρδελακι υπόγειο σέ μία κάθετη τής Αχαρνών πού δούλευε ένα ωραίο μουνακι κοντοπουτανο την έπαιρνα μόνο κωλαρακι καί κάθε φορά που πήγαινα είχε έναν ίδιο τσατσο πουσταρα πού μου λέγε.... εμείς δεν σού κάνουμε; :2funny::2funny::2funny: μία δύο τρεις τόν ξεκοψα απότομα καί παρεξηγήθηκε καί όταν πήγαινα ξανά έλεγε ή κοπέλα είναι δωμάτιο ενώ αυτή κάθονταν στην κουζίνα :2funny::2funny::2funny: ρε τόν παλιοπουστα.
Αν θυμάμαι καλά ήταν ή 3 χιλιάρικα ή 1 πεντοχιλιαρο ή ταρίφα.
Μήπως λες το μπουρδελάκι με την γκρί σιδερένια πόρτα με το δεμένο σφουγγάρι πάνω της για να μην κλείνει - χτυπάει ? :tooth:

Εν τω μεταξύ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί όλα τα μπουρδέλα είχαν κουζίνα :confused:
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.913
Κριτικές
37
Like
20.106
Πόντοι
4.646
Μήπως λες το μπουρδελάκι με την γκρί σιδερένια πόρτα με το δεμένο σφουγγάρι πάνω της για να μην κλείνει - χτυπάει ? :tooth:

Εν τω μεταξύ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί όλα τα μπουρδέλα είχαν κουζίνα :confused:
Μάλλον αυτό πρέπει να ήταν αλλά δεν περνώ και όρκο :2funny::2funny: τό κωλαρακι τό θυμάμαι όμως :grin:
Στο κουζίνακι καθόταν ή τσατσά μέσα με την κοπέλα, στα περισσότερα είχε και τηλεόραση κλπ από όλα τά κομφορ :2funny::2funny:
Στήν κουζίνα έχουν παιχτεί τά δράματα.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Προσφατως ήταν ένας τύπος που ξεκινήσαμε να μιλάμε στο σαλόνι ενος πορνειου στη φυλης.
Βγήκε η κοπέλα την ειδαμε,πήγα παρακάτω σε αλλο μπουρδελο.
Να σου πάλι ο ίδιος τύπος.
Παλι κουβεντα,αρχισε να χαμογελα και συστηθηκε:"Μακης" μου ειπε.
Βγηκε η κοπελα,μουναρα σε εμφανιση,αλλα την ειχα γαμησει παλιοτερα και δεν περασα.
Απο εκει και περα αρχισε να με ακολουθει και να μου μιλαει.
Εφτασα στη μηχανη ανεβηκα εβαλα μπρος.
Μου ζητησε να τον πεταξω Κουκακι.
Του λεω ανεβα παω προς Πειραια βολευει.
"Αχ να σαι καλα" μου αποκριθηκε.
Στη μηχανη πανω με πηρε αγκαλια καπως πιο σφιχτα και του ειπα δε χρειαζεται τοσο σφιχτα χαλαρωσε.
Μου απαντησε οτι απορει πως τετοιος ανδρας παει σε πορνεια μια και ξερει να κανει μια κοπελα να αισθανεται ασφαλεια.
"Ωπα" λεω και χτυπησε το πρωτο gay alert.
Τον αφησα αρχες Συγγρου στο υψος του μετρο Συγγρου Φιξ.
Μου ειπε "χαρηκα για τη γνωριμια.Παω να πιασω δουλεια τωρα για το νυχτοκαματο.Δωσε μου το τηλεφωνο σου"
Του λεω "εχω κοπελα"
Μου λεει "εεετσι εξηγειται που δεν περναγες με καμμια πορνη στα μπουρδελα ρομαντικε μου ιπποτη!Θα θελες να κολατσισεις κι ενα αγνο με ευγενικα αισθηματα αγορι ετσι για αλλαγη;"
Του λεω φιλε πασο δεν ενδιαφερομαι.
"Καλαααα γλυκουλη ειπε...παντως χανεις...ξερω πολυ καλο μασαζ...θα ντυθω νεραιδα κι εσυ θα εισαι το παληκαρι μου"
Ουστ παλιοπουστα του ειπα κι εφυγα.
Σας την εχουν πεσει σε πορνειο ενω πατε να γαμησετε;
Εχετε κινδυνεψει να σας κολατσισουν ενω πατε για μαλλι;
Ιδια περιπτωση ειχε τυχει στον ξαδερφο μου στο Μεταξουργειο
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595
Πριν αρκετά χρόνια, σε μία μπουρδελότσαρκα είχα μπει σε έναν "οίκο". Κάθομαι στο καναπέ, περιμένοντας να δω τη κοπέλα. Αν θυμάμαι καλά, είχε 1 ή δύο άτομα αναμονή στο χώρο. Βγαίνει η κοπέλα και βλέποντας εμένα, κάνει ένα επιθετικό "σαλονάρισμα" πλησιάζοντάς με ενώ καθόμουν στο καναπέ και είχε αρχίσει ήδη να με χαιδεύει στο καβάλο. Είχα ήδη καυλώσει, το κατάλαβε και κατέβασε το φερμουάρ βγάζοντας έξω το πούτσο. Τον έπαιξε για λίγο, ρωτώντας αν θα περάσω στο δωμάτιο. Εκείνη τη στιγμή, αυτός που καθόταν δίπλα μου, με μία αστραπιαία κίνηση σκύβει και τον παίρνει στο στόμα του. Πρέπει να πρόλαβε γύρω στις 4-5 "ρουφηξιές". Χαμογέλασα προς τη κοπέλα και είπα σαν ατάκα:"O ανταγωνιστής σου"! Τελικά, να μην τα πολυλογώ, με τη τακτική της με έπεισε να περάσω. Αν θα με ρωτήσει κανένας πως ήταν, μετά από χρόνια, είναι φυσικό να μην θυμάμαι. Αλλά το όλο σκηνικό και η φάση πριν το δωμάτιο, τη θυμάμαι σαν να ήταν χθες...
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
232
Like
359
Πόντοι
21
Σκηνικό απο δελο Θεσσαλονίκης πριν πολλά χρόνι: πουστης τσάτσος βγαίνει στο σαλόνι τρώγοντας απο ταπεράκι. Του λεει ενας " τι τρως εκεί, γλυκό;" Και απαντάει ο τσάτσος όλο σκέρτσο" οχι ποτε, το μόνο γλυκό που τρώω εγω είναι η πούτσα". Λυθήκαμε όλοι
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Ο μόνος πούστης που έχω δει ποτέ σε studio ήταν τσάτσος και ήταν συνέχεια με το ''σεις'' και με το ''σας'', πραγματικά ευγενέστατος. Αν θυμάμαι καλά ήταν παντρεμένος και με παιδί κιόλας.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Πριν αρκετά χρόνια, σε μία μπουρδελότσαρκα είχα μπει σε έναν "οίκο". Κάθομαι στο καναπέ, περιμένοντας να δω τη κοπέλα. Αν θυμάμαι καλά, είχε 1 ή δύο άτομα αναμονή στο χώρο. Βγαίνει η κοπέλα και βλέποντας εμένα, κάνει ένα επιθετικό "σαλονάρισμα" πλησιάζοντάς με ενώ καθόμουν στο καναπέ και είχε αρχίσει ήδη να με χαιδεύει στο καβάλο. Είχα ήδη καυλώσει, το κατάλαβε και κατέβασε το φερμουάρ βγάζοντας έξω το πούτσο. Τον έπαιξε για λίγο, ρωτώντας αν θα περάσω στο δωμάτιο. Εκείνη τη στιγμή, αυτός που καθόταν δίπλα μου, με μία αστραπιαία κίνηση σκύβει και τον παίρνει στο στόμα του. Πρέπει να πρόλαβε γύρω στις 4-5 "ρουφηξιές". Χαμογέλασα προς τη κοπέλα και είπα σαν ατάκα:"O ανταγωνιστής σου"! Τελικά, να μην τα πολυλογώ, με τη τακτική της με έπεισε να περάσω. Αν θα με ρωτήσει κανένας πως ήταν, μετά από χρόνια, είναι φυσικό να μην θυμάμαι. Αλλά το όλο σκηνικό και η φάση πριν το δωμάτιο, τη θυμάμαι σαν να ήταν χθες...
Η ιστορία σου είναι για σενάριο τσόντας... Ο Σειρηνάκης, ο Τσάρλς Λα Φον Τρίερ και πολλοί άλλοι επιτυχημένοι σκηνοθέτες του χώρου θα θαύμαζαν την ιστορία σου... Επίσης συγγραφείς σαν τον Βασίλη Βασιλικό και τον Κώστα Ταχτσή... Φαντάσου να ήταν κανένας πιο "προοδευτικός" στην θέση σου και να έκανε παρτούζα με τον τσάτσο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom