Νέα

Σας την έχουν πέσει πούστηδες σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686
Τρούμπα ,μουχει συμβεί
Πριν πολλά χρόνια,πιτσιρικάς εγώ γουσταρα μια πουτανα καιπήγαινα συχνά στο μπουρδέλο που δούλευε.
Τσατσος ένας πουστης που κάθε φορά που τουδινα τα λεφτά στο δωμάτιο γινόταν και πιο φορτικός Στην αρχή έκανε κοπλιμαν και στο τέλος άπλωσε το χέρι του ...
Εκεί του το ξεκοψα κάπως άγρια.....αλλά ήταν και η αιτία να ξεκοψω και γω από το συγκεκριμένο μπουρδέλο.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.917
Κριτικές
37
Like
20.128
Πόντοι
4.646
Τρούμπα ,μουχει συμβεί
Πριν πολλά χρόνια,πιτσιρικάς εγώ γουσταρα μια πουτανα καιπήγαινα συχνά στο μπουρδέλο που δούλευε.
Τσατσος ένας πουστης που κάθε φορά που τουδινα τα λεφτά στο δωμάτιο γινόταν και πιο φορτικός Στην αρχή έκανε κοπλιμαν και στο τέλος άπλωσε το χέρι του ...
Εκεί του το ξεκοψα κάπως άγρια.....αλλά ήταν και η αιτία να ξεκοψω και γω από το συγκεκριμένο μπουρδέλο.
Μου θυμισες μια περίπτωση χρόνια πίσω σέ ένα μπουρδελακι υπόγειο σέ μία κάθετη τής Αχαρνών πού δούλευε ένα ωραίο μουνακι κοντοπουτανο την έπαιρνα μόνο κωλαρακι καί κάθε φορά που πήγαινα είχε έναν ίδιο τσατσο πουσταρα πού μου λέγε.... εμείς δεν σού κάνουμε; :2funny::2funny::2funny: μία δύο τρεις τόν ξεκοψα απότομα καί παρεξηγήθηκε καί όταν πήγαινα ξανά έλεγε ή κοπέλα είναι δωμάτιο ενώ αυτή κάθονταν στην κουζίνα :2funny::2funny::2funny: ρε τόν παλιοπουστα.
Αν θυμάμαι καλά ήταν ή 3 χιλιάρικα ή 1 πεντοχιλιαρο ή ταρίφα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.220
Πόντοι
446
Μου θυμισες μια περίπτωση χρόνια πίσω σέ ένα μπουρδελακι υπόγειο σέ μία κάθετη τής Αχαρνών πού δούλευε ένα ωραίο μουνακι κοντοπουτανο την έπαιρνα μόνο κωλαρακι καί κάθε φορά που πήγαινα είχε έναν ίδιο τσατσο πουσταρα πού μου λέγε.... εμείς δεν σού κάνουμε; :2funny::2funny::2funny: μία δύο τρεις τόν ξεκοψα απότομα καί παρεξηγήθηκε καί όταν πήγαινα ξανά έλεγε ή κοπέλα είναι δωμάτιο ενώ αυτή κάθονταν στην κουζίνα :2funny::2funny::2funny: ρε τόν παλιοπουστα.
Αν θυμάμαι καλά ήταν ή 3 χιλιάρικα ή 1 πεντοχιλιαρο ή ταρίφα.
Με την διαφορά αδερφέ οτι αυτος ηταν αρσενική τσατσά οχι "πελάτης" που έψαχνε για κρεατάκι ωμό...οπως και οι περισσότεροι βέβαια τσάτσοι στα μπουρδέλα την δούλευε ανάποδα την "έξοδο"...δεν απορώ που πήγε να σου τριφτεί...σου λέει "τοσο κώλο βαράει τουτος δώ...κωλόμπα ο κύριος"!!!!Να γαμάτε και μουνι παιδιά...πριν καταργηθεί!!!!
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.917
Κριτικές
37
Like
20.128
Πόντοι
4.646
Με την διαφορά αδερφέ οτι αυτος ηταν αρσενική τσατσά οχι "πελάτης" που έψαχνε για κρεατάκι ωμό...οπως και οι περισσότεροι βέβαια τσάτσοι στα μπουρδέλα την δούλευε ανάποδα την "έξοδο"...δεν απορώ που πήγε να σου τριφτεί...σου λέει "τοσο κώλο βαράει τουτος δώ...κωλόμπα ο κύριος"!!!!Να γαμάτε και μουνι παιδιά...πριν καταργηθεί!!!!
Αδελφέ μου αν αρχίσουμε νά λέμε και για τούς άλλους .....που την στήνανε έξω από τά μπουρδέλα μπας και πάρουν μεζέ τότε θά γράφουμε μέχρι τό βράδυ :2funny:
Ωραίο καί τό μουνακι έχει άλλη χάρη συμφωνούμε.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.220
Πόντοι
446
Αδελφέ μου αν αρχίσουμε νά λέμε και για τούς άλλους .....που την στήνανε έξω από τά μπουρδέλα μπας και πάρουν μεζέ τότε θά γράφουμε μέχρι τό βράδυ :2funny:
Ωραίο καί τό μουνακι έχει άλλη χάρη συμφωνούμε.
Εγω ρε παιχτη μου αυτο το σκηνικό με gay parade εξω απο τα μπουρδέλα δεν το έχω πετύχει ποτε...και τον έχω μπηστήξει αρκετά στην Φυλής απο τα 14 που ξεκίνησα τις τσάρκες εκει πάω για τα πολύ χοντρά (οταν δεν παιζει πολύ ψιλό για βιζιτοκατάσταση στο σπίτι)...που συνέβαινε η συμβαίνει αυτο δεν ξέρω...Μετάξι ισως που δεν εχω πατήσει και ουτε πρόκειται...!!!!!Για μέσα στο μπουρδέλο ειδικά...ποτε καμια λουγκροπερίπτωση!!!!
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.662
Κριτικές
47
Like
15.145
Πόντοι
5.885
Ο λάκης από λουκα νικα
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.917
Κριτικές
37
Like
20.128
Πόντοι
4.646
Εγω ρε παιχτη μου αυτο το σκηνικό με gay parade εξω απο τα μπουρδέλα δεν το έχω πετύχει ποτε...και τον έχω μπηστήξει αρκετά στην Φυλής απο τα 14 που ξεκίνησα τις τσάρκες εκει πάω για τα πολύ χοντρά (οταν δεν παιζει πολύ ψιλό για βιζιτοκατάσταση στο σπίτι)...που συνέβαινε η συμβαίνει αυτο δεν ξέρω...Μετάξι ισως που δεν εχω πατήσει και ουτε πρόκειται...!!!!!Για μέσα στο μπουρδέλο ειδικά...ποτε καμια λουγκροπερίπτωση!!!!
Μιλάμε τώρα για αρκετό καιρό πίσω τότε πού τά μπουρδέλα φυλής καί γύρω στενά είχαν μουναρες τά περισσότερα, καί ούτε πακια ούτε τίποτα, τότε πού υπήρχε ακόμα ή μπέσα καί ό λόγος μετραγε, μόνο όι πουστιδες ήταν πού καμία φορά καθόταν απέναντι από τό μπουρδέλο καί σού έκλειναν τό μάτι καί μέχρι εκεί τίποτα παραπάνω. Μέσα ούτε σέ εμένα έτυχε νά νά ενοχλήσει κάποιος ποτέ.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.220
Πόντοι
446
Μιλάμε τώρα για αρκετό καιρό πίσω τότε πού τά μπουρδέλα φυλής καί γύρω στενά είχαν μουναρες τά περισσότερα, καί ούτε πακια ούτε τίποτα, τότε πού υπήρχε ακόμα ή μπέσα καί ό λόγος μετραγε, μόνο όι πουστιδες ήταν πού καμία φορά καθόταν απέναντι από τό μπουρδέλο καί σού έκλειναν τό μάτι καί μέχρι εκεί τίποτα παραπάνω. Μέσα ούτε σέ εμένα έτυχε νά νά ενοχλήσει κάποιος ποτέ.
Στο δικό μου ηλικιακο club πρεπει να εισαι εσυ...40 και κατι...πολυ ψιλά!!!!Χεχεχε...αν μιλάμε για την δεκαετία του 90 που γαμούσαμε με 3 χιλιάρικα ναι μάλλον ηταν και η καλύτερη εποχή της Φυλής...ωραία μουνιά και χωρις πολλές παραξενιές!!!!Αυτο το σκηνικό με πουστράντζες μαζεμένες απ εξω παντως δεν το εχω πετυχει...σνιφ...ειμαι ελλειπής εμπειριών...θα κλάψω!!!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
ο καραφλός τσάτσος ο ευτραφής σε έναν παράδρομο του πρεζόδρομου της φυλής, αρχές 2000, προ-στούντιο εποχές, ανακοινώνει, ¨η Αλεξάνδρα είναι παιδιά, σφιχτό και δυνατό κορμί, ελεύθερα πιασίματα, όλες τις στάσεις, πολύ καλή περιποίηση, τιμή τόσο, ποιός κύριος θέλει να περάσει;¨

περνάω, την περιμένω στο δωμάτιο, ανοίγει η πόρτα να μου φέρει τα ρέστα ο λούγκρας κι όπως με βλέπει ξεκινάει, και πώπω κάτι αρχίδια που έχεις και τέτοια σάπια, κάνει να μπει πιο μέσα και σηκώνομαι με διαθέσεις να του φέρω την καράφλα στο πάτωμα, παίρνει πούλο σκοντάφτοντας στον καλόγηρο, τον αρχίζω και στα καντήλια αλλά γέλαγα με το μαλάκα έτσι όπως έκανε, του φωνάζω φέρε μου ρε την πουτάνα να τη γαμήσω. Στο τέλος φεύγοντας μου κάνει με στυλ ¨ γειά σου ...άγριε...¨. Ουστ λούγκρα.
Η Αλεξάνδρα φοβερό κορίτσι πάντως, σπανίζουν τέτοιες λαμπάδες, της είχα καταθέσει λίτρα σπέρμα και γερά φράγκα κι ας ήταν ο μαλάκας πάντα υπηρεσία, δεν ξαναενόχλησε. Σκέφτομαι ότι κάνα ψαρωμένο νεούδι μπορεί εύκολα να το άρπαζε, μέσα στη συστολή του.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Καλό το παραμύθι αλλα έλειπε...
δρακος.jpg
Τελειωσε και το game of thrones!
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Για να πήγε ο φίλος σε μπουρδελο στην τρουμπα όπως λέει πρέπει να είναι πάνω από 60:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom