Νέα

Σας έχει απορρίψει ποτέ πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.566
Like
22.952
Πόντοι
6.256
ναι αλλα αυτος εξαφανιστηκε ενω εσυ εφτιαξες καινουριο

Εγω τυπε ζητησα να μου διαγραψουν τον λογαριασμο οχι να με κοκκινησουν...ο δικος του λογαριασμος υπαρχει ακομα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Εγω τυπε ζητησα να μου διαγραψουν τον λογαριασμο οχι να με κοκκινησουν...ο δικος του λογαριασμος υπαρχει ακομα.
και πιο το νοημα να θελει να του κοκκινισουν το λογαριασμο,μπορουσε απλα να μην μπαινει
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
μπερδευεις καποια πραγματα αδερφε.

το επαγγελμα της πουτανας ειναι ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

εσυ πχ αν δεν σερβιρεις σε απολυουν.
αν δεν πουλας κρεας ως χασαπης στους 3 απο του 23 πελατες σου πεφτει πολυ η δουλεια σου.

η πουτανα ΔΕΝ ΑΠΟΛΥΕΤΑΙ, μια πουτανα κανει τρελους τζιρους οποτε ειτε παρει 20 πελατες με 1000 ευρω ειτε 15 με 750 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΝΟΜΑΕΙ.

επισης λογω της σωματικης επαφης που δεν εχει κανενα αλλο επαγγελμα εχει καθε δικαιωμα να επιλεγει πχ τους καθαρους και τους μη υπερβολικα απκρουστικους για τα γουστα της.
εσυ μπορει να μοιαζεις με τον πρωην της που εχει απωθημενα, ΔΕΝ θα σε παρει και παλι θα κονομησει απο τους αλλους.

μην ξεχνας πως οταν δεν θελει ο ενας απο τους 2 λεγεται ΒΙΑΣΜΟΣ. τωρα το οτι χωρις να μας θελουν ερωτικα οι περισσοτερες πουτανες μας καθονται για τα λεφτα ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ οπως δικαιωμα τους ειναι να διωχνουν και 1 στους 10 επειδη εχουν τους λογους τους.

ηξερα πουτανα ελληνιδα που εδιωχνε τους ξενους,
αλλη διωχνει τους μαυρους,
αλλη διωχνει τους μεθυσμενους,
αλλη τους γυφτους,
αλλη μπορει να σε συμπαθει και να σε διωχνει για να μη σε κολλησει κανενα δερματικο που εχει,
χιλιοιδυο λογοι μπορει να υπαρχουν
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗ.
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕΡΒΙΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΣ Ή ΝΑ ΟΔΗΓΗΘΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΛΥΣΗ.
η σκλαβια εχει καταργηθει.


Όντως έχεις απόλυτο δίκιο. Η σκλαβιά έχει καταργηθει για όλους.Πλέον δεν υποχρεούται κάνεις για τίποτα θέλεις κάτι το κάνεις δεν θέλεις δεν το κάνεις. Έτσι και αλλιώς όλοι θα κριθούμε και θα δικαστουμε από την ίδια την ζωή σύμφωνα με της επιλογές μας.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Εν τω μεταξυ δεν εχω καν αντιληφθει τι προνομια εχει ενας τιμημενος
κανενα.

μπα τυπε, ενας stam εδω εχει κοκκινισει ενω ειναι τιμημενος
το ζητησε ο ιδιος απο τον αντισθενη κ εισακουστηκε.
πρακτικα δεν μπορεις να κανεις διαγραφη λογαριασμου,οποτε ή σταματας να γραφεις ή ζητας μπαν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.360
Κριτικές
15
Like
5.915
Πόντοι
1.496
κανενα.
το ζητησε ο ιδιος απο τον αντισθενη κ εισακουστηκε.
πρακτικα δεν μπορεις να κανεις διαγραφη λογαριασμου,οποτε ή σταματας να γραφεις ή ζητας μπαν.
Δεν υπαρχει επιλογη αυτοδιαγραφης; Οι επισκεπτες που εμφανιζονται ενω καποτε ηταν κανονικα μελη; Απλως εχουν μεινει τα μηνυματα τους που γραφει <επισκεπτης>
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Δεν υπαρχει επιλογη αυτοδιαγραφης; Οι επισκεπτες που εμφανιζονται ενω καποτε ηταν κανονικα μελη; Απλως εχουν μεινει τα μηνυματα τους που γραφει <επισκεπτης>
υπαρχει κουμπι ,αλλα πρεπει να την εγκρινει την διαγραφη κ ο διαχειριστης κ δεν πολυασχολουντε γενικως...υπαρχουν παλια μελη που ζητησαν διαγραφη μεσω κουμπιου ,αλλα κ σε πμ στο διαχειριστη κ ακομη ο λογαριασμος τους υπαρχει.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
κανενα.
το ζητησε ο ιδιος απο τον αντισθενη κ εισακουστηκε.
πρακτικα δεν μπορεις να κανεις διαγραφη λογαριασμου,οποτε ή σταματας να γραφεις ή ζητας μπαν.
Αφού το ζήτησε ο ίδιος γιατί δεν του διέγραψε τελείως τον λογαριασμό να φαίνεται σαν επισκέπτης ? Δεν έχει νόημα να ζητάς κοκκίνισμα, απλά δεν ξανά μπαινεις
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Αφού το ζήτησε ο ίδιος γιατί δεν του διέγραψε τελείως τον λογαριασμό να φαίνεται σαν επισκέπτης ? Δεν έχει νόημα να ζητάς κοκκίνισμα, απλά δεν ξανά μπαινεις
ο σταμ ζητησε μπαν εναλλακτικα ζητησε και διαγραφη...τον μπαναρε κ τελος.

αντισθενη μπαναρε σβησε το προφιλ μου...


μεχρι στης 12 σημερα η μπαν η διαφραφη αλλιως θα βριζω χειροτερα μαναδες και νεκρους απο οσο εχει βρισει καθενας  :rolleyes:

ευχαριστω οσους μου προσφεραν παρεα και στιγμες γελοιου
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
1-στουντιο- ποτε!
2.βιζιτα 1 φορα μονο..δεν δεχτηκε 2 ραντεβού επειδή δεν εχυσα κ την πηδαγα 1+ ωρα(λες και εφταιγα εγω)-
3.μπουρδελο 4 φορες λογο αργοποριας κ μεγέθους(δεν την εχω 25εκ)-
4.μπουρδελο ξανα 1 φορα επειδή λεει την πηδαγα με γκαζια(κ ειχα πιει-κρασι)-
------------------
στο Ν.2 δεν την πηρα…
στο Ν.3+4
την ξαναγαμησα άλλη φορα την μια...
άλλες δεν ασχοληθηκα..
reject μονιμο σε αυτην που με αποφυγε 2 φορες(την μια τελειωσε βαρδια ενώ ειχα πληρωσει κ περιμενα δωματιο)-
την άλλη η τσα τσα με το ζορι πασαρε άλλη κ εφυγα-)
--------------------------
όπως λεει κ το τραγουδι "σιγα μην κλαψω"
------
θα χε δικιο μονο αν ημουν..
βιαιος..
βρωμικος
τυφλα
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Για οσους ρωτανε πως εγινα τιμημενος αυτο εγινε εποχες 2007 2008 τοτε που το σαιτ ηταν στις δοξες του. Πριν διασπαστει. Εποχες που καναμε τσαρκες και ρεπορταζ με πιτσιλιστη μεσα και πολλα αλλα αξιοτιμα μελη και φυσικα ειχα πολυ πιο εντονη συμμετοχη. Γιαυτο μου απονεμηθηκε αυτος ο τιτλος.  Δυστυχως περασαν αυτες οι εποχες ανεπιστρεπτι.
Επισης μετραω 20 χρονια μπουρδελοκαριερας που εχουν προσκηνυσει ιερα τερατα απο μουρδελα στουντιο και βιζιτες και δεν ανεχομαι κανενα τσολι να με απορριπτει.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Για οσους ρωτανε πως εγινα τιμημενος αυτο εγινε εποχες 2007 2008 τοτε που το σαιτ ηταν στις δοξες του. Πριν διασπαστει. Εποχες που καναμε τσαρκες και ρεπορταζ με πιτσιλιστη μεσα και πολλα αλλα αξιοτιμα μελη και φυσικα ειχα πολυ πιο εντονη συμμετοχη. Γιαυτο μου απονεμηθηκε αυτος ο τιτλος.  Δυστυχως περασαν αυτες οι εποχες ανεπιστρεπτι.
Επισης μετραω 20 χρονια μπουρδελοκαριερας που εχουν προσκηνυσει ιερα τερατα απο μουρδελα στουντιο και βιζιτες και δεν ανεχομαι κανενα τσολι να με απορριπτει.
Δηλαδη τυπε? (Να μαθαινουμε και εμεις οι νεοι)
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Πάνε αρκετά χρόνια που κάποια ιδρυτικά μέλη του bou αποχώρησαν και ίδρυσαν το *****. Ρώτα τον αντμιν για λεπτομέρειες.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
πριν καμια 3ετια εχω μπει στα πρωτα μπουρδελα που τα χουν παρει τωρα οι γυφτοι,στο κλασσικο που τριζει και ειχε μεσα τη κουκλα,3 βραδυνη,βγαινει η κοπελα μια ξανθια ελληνιδα διενυε τη 5δεκαετια μπενω μεσα καταλαβαινω οτι πρεπει να χει προβλημα γιατι μου λεγε πως ηρθε απ την κορινθο και πως δεν ειναι αυτη η δουλεια τηςς και το κανει απο αναγκη τελοσπαντων αρχιζει τη πιπα τη γυρναω ιεροποστολικο και τρωει εενα φλας και μου λεει πως μοιαζω με τον χριστο και μου λεει εσυ εισαι κυριε και αρχιζει να κανει το σταυρο της και να λεει οτι ειναι αμαρτια κααι το ξερει πως ειναι αμαρτια και δε με αφηνει να τη γαμισω αλλο και βγαινει απο το δωματιο κλεγοντας και ζητωντας μου συγνωμη σαν να ειμαι οντως ο χριστος,το περιεργοο ειναι οτι ειμαι αθεος....
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.325
Πόντοι
2.356
πριν καμια 3ετια εχω μπει στα πρωτα μπουρδελα που τα χουν παρει τωρα οι γυφτοι,στο κλασσικο που τριζει και ειχε μεσα τη κουκλα,3 βραδυνη,βγαινει η κοπελα μια ξανθια ελληνιδα διενυε τη 5δεκαετια μπενω μεσα καταλαβαινω οτι πρεπει να χει προβλημα γιατι μου λεγε πως ηρθε απ την κορινθο και πως δεν ειναι αυτη η δουλεια τηςς και το κανει απο αναγκη τελοσπαντων αρχιζει τη πιπα τη γυρναω ιεροποστολικο και τρωει εενα φλας και μου λεει πως μοιαζω με τον χριστο και μου λεει εσυ εισαι κυριε και αρχιζει να κανει το σταυρο της και να λεει οτι ειναι αμαρτια κααι το ξερει πως ειναι αμαρτια και δε με αφηνει να τη γαμισω αλλο και βγαινει απο το δωματιο κλεγοντας και ζητωντας μου συγνωμη σαν να ειμαι οντως ο χριστος,το περιεργοο ειναι οτι ειμαι αθεος....
Επρεπε να της τον χωσεις να χει το Χριστο μεσα της!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom