Νέα

Σας έχει απορρίψει ποτέ πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Φίλος ξεκόλλα.Φτάνεις επίπεδα ψύχωσης και ξεφτιλίσματος.
Ναι ρε φιλε ειμαι ψυχωτικος και παρανοικος. Ζω σε παρανοια!!! Δεν με γαμαει κανεις εμενα. Εγω επιλεγω ποια θα γαμησω και οχι ποιες θα γαμησουνε εμενα.
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
120
Like
346
Πόντοι
21
Εχουμε ηδη νομικους συμβουλους στην εταιρια, θα μας κοστισει ελαχιστα. Στην αρχη καλεσα την αστυνομια και εναν απο τους δικηγορους μας. Οι ανθρωποι ηρθαν επιτοπου, αψογοι. Για κακη τυχη της καριολας, εχω κανονισει και ειδικο παιδοψυχιατρο να εξετασει το παιδακι.

Επελεξα να μεινω εκτος γαμου-οικογενειας. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν αγαπω τα παιδακια, ποσο μαλλον να τα προστατευω απο τετοιες καταστασεις.

Θα της γαμησω τη ψυχη της καριολας, θα τη κανω να καθεται στη γωνια και να τρωει τα σκατα της.

Δεν με νοιαζει ποσο θα κοστισει, στα αρχιδια μου. Και λεφτα να μην ειχα, θα εβρισκα μονο και μονο για να της γαμησω οτι εχει και δεν εχει.

Αν εβλεπες το παιδακι σε τι κατασταση βρισκοταν, θα μπορουσες να καταλαβεις την οργη μου.

Ευτυχως που κρατησα τον εαυτο μου και δεν τη κοπανησα κατω σαν χταποδι, τωρα μεσω του νομου θα φαει χειροτερο ξυλο. Αυτο που πραγματικα θα της γαμησει την υπαρξη.
Δεν ξέρω ρε φίλε. Η δική σου αντίδραση φαίνεται καλοπροαίρετη. Παρενέβης επειδή συμπόνεσες το παιδί. Απ' την άλλη όμως η οικογένεια τις τελευταίες δεκαετίες της ψευτοεξωστρέφειας και της μαζοποίησης των πληθυσμών στα αστικά κέντρα μετατρέπεται όλο και περισσότερο σε ξέφραγο αμπέλι. Δεν είναι οι παρεμβάσεις καλοπροαίρετων, όπως είπα πριν, ανθρώπων που με προβληματίζουν, όσο οι άνωθεν παρεμβάσεις απ' το Κράτος, διαμέσου των λειτουργών του, των διάφορων ΜΚΟ και φυσικά του Εμπορεύματος και της Αγοράς που έρχεται να υποκαταστήσει αυτή την άλλη Αγορά με την αρχαία έννοια, την Κοινωνία των Ανθρώπων δηλαδή. Οι παρεμβάσεις αυτές, ωμές και απροκάλυπτες πλέον, όχι μόνο δεν βοήθησαν σε τίποτα την οικογένεια, αλλά βάθυναν την κρίση της, αυξάνοντας τις συγκρούσεις και τον ανταγωνισμό μεταξύ των μελών της. Πολλές φορές φοβάμαι ότι ζητώντας απ' το Κράτος να παρέμβει, είναι σαν να ζητάμε απ' τον λύκο να φυλάξει τα πρόβατα.
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
120
Like
346
Πόντοι
21
Η σε έβαλε σε friend zone η δάγκωσε την λαμαρίνα με την πάρτη σου  ;)  :grin:  :sunglasses:
Εσύ βρε Μελίνα, μιας και είσαι παρούσα στη..."συζήτηση", τι γνώμη έχεις για το θέμα; Είναι σωστό να απορρίπτουν οι κοπέλες κάποιον πελάτη ή πρέπει να τους παίρνουν όλους και να μη βγάζουν μιλιά; Πρόσεξε μόνο γιατί κινδυνεύεις με παραπομπή στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο των Ανθρώπινων Δικαιωμάτων αν απαντήσεις λάθος...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Ναι ρε φιλε ειμαι ψυχωτικος και παρανοικος. Ζω σε παρανοια!!! Δεν με γαμαει κανεις εμενα. Εγω επιλεγω ποια θα γαμησω και οχι ποιες θα γαμησουνε εμενα.
τυπε,ασχετο, αλλα πως με 1421 μηνύματα εχεις 7 αστερια ?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
εσυ εχεις πανω απο 100000 και δεν εχεις γινει
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
"Τιμημενος" ειναι τιτλος που αποδιδει η διοικηση αν εχεις μεγαλη προσφορα στην βασικη θεματολογια του σαιτ
Δηλαδη? Ας πουμε αν εχεις πολλες κριτικες? Γιατι υπαρχουν και αλλοι με περισσοτερες και δεν εχουν τον τιτλο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.459
Κριτικές
1
Like
30.184
Πόντοι
8.006
Δηλαδη? Ας πουμε αν εχεις πολλες κριτικες? Γιατι υπαρχουν και αλλοι με περισσοτερες και δεν εχουν τον τιτλο
Νομιζω χωρις να ειμαι σιγουρος οτι εχει να κανει με την ενημερωση γενικα επι των οικων, κατι σαν ρεπορτερ δηλαδη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.459
Κριτικές
1
Like
30.184
Πόντοι
8.006
με μια γρηγορη ματιά στα μηνυματα του δεν θα το λεγα...
Τι να σου πω τύπε, αυτην την εντυπωση ειχα, απο εκει και περα ισως η διοικηση επιφυλασσει καποια προνομια σε συγκεκριμενα μελη για δικους της λογους
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.502
Like
22.883
Πόντοι
6.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom