Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brusselmale

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
140
Like
4
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς κανένα καλό chatroom από Ρωσία; ;;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Στην Αγία Πετρούπολη την Πέμπτη 22/4 έπαιξε ο έλληνας αθλητής μας Τάσος Μπερδέσης με τον ρώσο παγκόσμιο Hataev.
Δεν ήταν από τις καλύτερες στιγμές του Τάσου, το παιχνίδι περιορίστηκε σε ένα μονόλογο του Ρώσου με τον έλληνα αθλητή να μην απειλεί σε κανένα σημείο του αγώνα τον πιτσιρικά αντίπαλο. Ομολογουμένως βαραίνουν τα γάντια στα 38 χρόνια που έχει ο Τασάρας.

υ.γ. ο Δημητράκης συμμετείχε στην διοργάνωση με την ιδιότητα της λεκανατζούς εχμ του κουβά για τα φλέμματα στη γωνία του Ρώσου.

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Μιλάμε για μια χώρα που έχει γραμμένους και για πέταμα τους πολίτες τις(μην προσπαθήσεις να κάνεις σύγκριση με έμας),το έχει αποδείξει ιστορικά,βλέπε Τσέρνομπιλ,το υποβρύχιο που τους αφήσαν να ψοφήσουν όταν πρωτοβγήκε ο Πούτιν,θέατρο με Τσετσένους και φυσικά το απίστευτο στον Β' παγκόσμιο όπου έστελνε άοπλους τους στρατιώτες στο πεδίο της μάχης και όποιος τολμούσε να γυρίσει πίσω τον έτρωγαν οι ίδιοι!

Τα σκατά των σκατών,μια κατηγορία μόνοι τους.
Είναι σοβιετικά κατάλοιπα αυτά,όπου η ζωή του λαού δεν έχει καμία αξία
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Τελευταία τροποποίηση:

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Καλησπέρα θα πάω στο Κρασνονταρ για δουλεια στο τέλος του μήνα .
Εχω κάνει προεργασία απο date site και έχω κανονίσει συναντήσεις (οχι με πουτανες).
Βέβαια οι περισσότερες που έχω βρει είναι 40-50 κοντά στην ηλικία μου.
Ξέρεις κάποιος αν υπάρχουν μέρη για καμάκι σε νεότερες (όχι πουτάνες) και αν ξέρουν αγγλικά ?
Λόγο καραντίνας εκεί το ταξίδι μπορεί να πάει και πιο πίσω.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Πορνοσυμφορουμητες μου γεια σας και χρονια πολλα!!!!
Ειχα παει Ρωσία σε επαρχιακη πολη για δουλειά, και με φιλοξενησε μια οικογενεια φιλων στο σπιτι της. Μια φιλη τους απο Instagram με ειδε κ με εχει ζαλισει ποτε θα ξαναπαω κτλ να γνωριστουμε, να φαμε μαζι, να χορεψουμε κτλ. Πρωτα ο Θεος θα παω με το καινουριο ετος. Εχω δει τον αντρα της ο οποιος ειναι ψιλοτεραστιουλης στις φωτο, ευχομαι να μην μας χτυπήσει την πορτα την ωρα που θα..... χορευουμε???
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Θα μπορέσουμε να ξαναπάμε Ρωσία;:cry:

Χρειαζόμαστε ειδική άδεια;:cry:

Παίζει να μας στείλουν στα Γκούλαγκ λόγω Κούλη;:cry:

Που να ψάχνομαι τώρα,δε βαράω καμιά μαλακία καλύτερα;:2funny:

Δημητράααακη,στάσου μύγδαλα....:zfuck:

IMG_20220714_105236.jpg
IMG_20220714_105322.jpg


 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.082
Like
15.660
Πόντοι
3.656

Στη Μόσχα αδέρφια...:knockinb:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Το ΣΚ πήγα σε ένα club και γνώρισα ένα πλάσμα, συνδυασμό εθνικοτήτων, που νόμιζα ότι υπήρχε μόνο
στις αφηγήσεις του Αρχηγού μας.
Ρωσοσερβίδα 9άρι καθαρό.

Είχε δίπλα της αγνώστου εθνικότητος 6άρι γκομενοφύλακα.
Πήγα και της μίλησα, μου συστήθηκε με τη γερμανική εκδοχή του ονόματός της,
αλλά στα καπάκια την προσφώνησα με τη ρώσικη και έμεινε προς στιγμήν παγωτό.

-"Έχω επισκεφτεί τη χώρα σου.Aγία Πετρούπολη, Μόσχα,μέχρι και το Νοβοσιμπίρισκ"
-"Νοβοσιμπίρισκ;Πήγες για δουλειά;"
-"Όχι"
-"Α,είσαι άνθρωπος της απόλαυσης"
σχολίασε χαμογελώντας με νόημα και οι πιστωτικές μου άρχισαν να κροταλίζουν μέσα στο πορτοφόλι μου..
-"Да"απάντησα

Αυτή ήρθε πολύ μικρή στη Γερμανία,οπότε τη ρώτησα αν η καρδιά της είναι πιο σλάβικη
ή πιο γερμανική.
Μου απάντησε πως είναι σλάβικη, πράγμα που ακόμη δεν έχω καταλήξει αν είναι θετικό ή αρνητικό..
Ο Βολκάνος ξέρω τι το θεωρεί..

Τα είπαμε λίγο, ζήτησα σε κάποια στιγμή τηλέφωνο και μου έδωσε το.................mail της.:confused:
Το κλασσικό mail.ru

Μετά από κάποια ανταλλαγή μηνυμάτων, πήρα και τηλέφωνο και κανονίζουμε για το ΣΚ.

Πρότεινε κατευθείαν φαγητό, αντιπρότεινα αμέσως το καλύτερο καφέ/ζαχαροπλαστείο
γιατί εμείς είμαστε η σπορά του kman:rockon: και όχι βλακοτουρίστες από το Κεντάκι
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Το ΣΚ πήγα σε ένα club και γνώρισα ένα πλάσμα, συνδυασμό εθνικοτήτων, που νόμιζα ότι υπήρχε μόνο
στις αφηγήσεις του Αρχηγού μας.
Ρωσοσερβίδα 9άρι καθαρό.

Είχε δίπλα της αγνώστου εθνικότητος 6άρι γκομενοφύλακα.
Πήγα και της μίλησα, μου συστήθηκε με τη γερμανική εκδοχή του ονόματός της,
αλλά στα καπάκια την προσφώνησα με τη ρώσικη και έμεινε προς στιγμήν παγωτό.

-"Έχω επισκεφτεί τη χώρα σου.Aγία Πετρούπολη, Μόσχα,μέχρι και το Νοβοσιμπίρισκ"
-"Νοβοσιμπίρισκ;Πήγες για δουλειά;"
-"Όχι"
-"Α,είσαι άνθρωπος της απόλαυσης"
σχολίασε χαμογελώντας με νόημα και οι πιστωτικές μου άρχισαν να κροταλίζουν μέσα στο πορτοφόλι μου..
-"Да"απάντησα

Αυτή ήρθε πολύ μικρή στη Γερμανία,οπότε τη ρώτησα αν η καρδιά της είναι πιο σλάβικη
ή πιο γερμανική.
Μου απάντησε πως είναι σλάβικη, πράγμα που ακόμη δεν έχω καταλήξει αν είναι θετικό ή αρνητικό..
Ο Βολκάνος ξέρω τι το θεωρεί..

Τα είπαμε λίγο, ζήτησα σε κάποια στιγμή τηλέφωνο και μου έδωσε το.................mail της.:confused:
Το κλασσικό mail.ru

Μετά από κάποια ανταλλαγή μηνυμάτων, πήρα και τηλέφωνο και κανονίζουμε για το ΣΚ.

Πρότεινε κατευθείαν φαγητό, αντιπρότεινα αμέσως το καλύτερο καφέ/ζαχαροπλαστείο
γιατί εμείς είμαστε η σπορά του kman:rockon: και όχι βλακοτουρίστες από το Κεντάκι
Στειλε καμια φωτο, αν κατσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πουτιν στελνει βοτκα στον Μπερλουσκονι, λετε να του εστειλε και καμια πουτανα?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.761
Κριτικές
178
Like
39.299
Πόντοι
21.896
Το ΣΚ πήγα σε ένα club και γνώρισα ένα πλάσμα, συνδυασμό εθνικοτήτων, που νόμιζα ότι υπήρχε μόνο
στις αφηγήσεις του Αρχηγού μας.
Ρωσοσερβίδα 9άρι καθαρό.

Είχε δίπλα της αγνώστου εθνικότητος 6άρι γκομενοφύλακα.
Πήγα και της μίλησα, μου συστήθηκε με τη γερμανική εκδοχή του ονόματός της,
αλλά στα καπάκια την προσφώνησα με τη ρώσικη και έμεινε προς στιγμήν παγωτό.

-"Έχω επισκεφτεί τη χώρα σου.Aγία Πετρούπολη, Μόσχα,μέχρι και το Νοβοσιμπίρισκ"
-"Νοβοσιμπίρισκ;Πήγες για δουλειά;"
-"Όχι"
-"Α,είσαι άνθρωπος της απόλαυσης"
σχολίασε χαμογελώντας με νόημα και οι πιστωτικές μου άρχισαν να κροταλίζουν μέσα στο πορτοφόλι μου..
-"Да"απάντησα

Αυτή ήρθε πολύ μικρή στη Γερμανία,οπότε τη ρώτησα αν η καρδιά της είναι πιο σλάβικη
ή πιο γερμανική.
Μου απάντησε πως είναι σλάβικη, πράγμα που ακόμη δεν έχω καταλήξει αν είναι θετικό ή αρνητικό..
Ο Βολκάνος ξέρω τι το θεωρεί..

Τα είπαμε λίγο, ζήτησα σε κάποια στιγμή τηλέφωνο και μου έδωσε το.................mail της.:confused:
Το κλασσικό mail.ru

Μετά από κάποια ανταλλαγή μηνυμάτων, πήρα και τηλέφωνο και κανονίζουμε για το ΣΚ.

Πρότεινε κατευθείαν φαγητό, αντιπρότεινα αμέσως το καλύτερο καφέ/ζαχαροπλαστείο
γιατί εμείς είμαστε η σπορά του kman:rockon: και όχι βλακοτουρίστες από το Κεντάκι
Να συμβουλευτείς για το ραντεβού τους ειδικούς κουλομαχους στο άλλο νημα-- ρωσική εισβολή κ συνέπειες σε εμάς -----
Χρόνια στο κουρμπετι αυτοί κ ξέρουν καλύτερα .
Πόσο μας λείπει ο πορνομετσναστης κ ο κμαν ;;!!!!!!!!!!!!
Ντροπή για το σαητ που τούς μπαναρει κ κρατάει κουλικους άσχετους χωρίς καμία παρουσία σε ιδέες εικόνες εμπειρίες κριτικές
Μόνο κ μόνο επειδή υποστηρίζουν ένα κομμα κυβερνητικό ..
Γενικα σκτοψυχες οι σλαβες:grin:
Την άλλη εβδομάδα φεύγω Καζακστάν κ θα έχω feedback ...

Aν βρεις άκρη κ μπορέσεις Μινσκ τότε είναι ο παραδεισος .
Ρωσία δεν δίνουν βίζα ..εύκολα παρά για λόγους ουσίας

Μόνο μέσω Πόλης ή Μπακού για Μινσκ
Εγώ όλος ξανακατεβασα το yandex για Αστάνα άνοιξε η ψυχούλα μου :smitten::smitten::smitten:

Κολσιρι ανέβηκαν μηχανικοί μπου τώρα κ γινόταν χαμός ενώ χειμώνα αρκετές θα πάνε στο χιονοδρομικό kapaonik serbia που έχει κ φοβερή φύση ....

Τσπ με αυτόν τον πόλεμο θα πούμε το μουνι .μουνακι .....μας φόρτωσαν φεμινινσζι κ Πακιστανός κ αντί να αντισταθούμε ,,εμείς καθόμαστε κ κατεβάζουμε τα βρακιά μας στον κάθε παλιάτσο πολιτικό μαριονέτα του us dollar
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Να συμβουλευτείς για το ραντεβού τους ειδικούς κουλομαχους στο άλλο νημα-- ρωσική εισβολή κ συνέπειες σε εμάς -----
Χρόνια στο κουρμπετι αυτοί κ ξέρουν καλύτερα .
Πόσο μας λείπει ο πορνομετσναστης κ ο κμαν ;;!!!!!!!!!!!!
Ντροπή για το σαητ που τούς μπαναρει κ κρατάει κουλικους άσχετους χωρίς καμία παρουσία σε ιδέες εικόνες εμπειρίες κριτικές
Ξαναπεστο αυτο ... μεγαλη καταντια.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.761
Κριτικές
178
Like
39.299
Πόντοι
21.896
Ξαναπεστο αυτο ... μεγαλη καταντια.
Να συμβουλευτείς για το ραντεβού τους ειδικούς κουλομαχους στο άλλο νημα-- ρωσική εισβολή κ συνέπειες σε εμάς -----
Χρόνια στο κουρμπετι αυτοί κ ξέρουν καλύτερα .
Πόσο μας λείπει ο πορνομετσναστης κ ο κμαν ;;!!!!!!!!!!!!
Ντροπή για το σαητ που τούς μπαναρει κ κρατάει κουλικους άσχετους χωρίς καμία παρουσία σε ιδέες εικόνες εμπειρίες κριτικές


Το ξαναπα:confused:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Το ΣΚ πήγα σε ένα club και γνώρισα ένα πλάσμα, συνδυασμό εθνικοτήτων, που νόμιζα ότι υπήρχε μόνο
στις αφηγήσεις του Αρχηγού μας.
Ρωσοσερβίδα 9άρι καθαρό.

Είχε δίπλα της αγνώστου εθνικότητος 6άρι γκομενοφύλακα.
Πήγα και της μίλησα, μου συστήθηκε με τη γερμανική εκδοχή του ονόματός της,
αλλά στα καπάκια την προσφώνησα με τη ρώσικη και έμεινε προς στιγμήν παγωτό.

-"Έχω επισκεφτεί τη χώρα σου.Aγία Πετρούπολη, Μόσχα,μέχρι και το Νοβοσιμπίρισκ"
-"Νοβοσιμπίρισκ;Πήγες για δουλειά;"
-"Όχι"
-"Α,είσαι άνθρωπος της απόλαυσης"
σχολίασε χαμογελώντας με νόημα και οι πιστωτικές μου άρχισαν να κροταλίζουν μέσα στο πορτοφόλι μου..
-"Да"απάντησα

Αυτή ήρθε πολύ μικρή στη Γερμανία,οπότε τη ρώτησα αν η καρδιά της είναι πιο σλάβικη
ή πιο γερμανική.
Μου απάντησε πως είναι σλάβικη, πράγμα που ακόμη δεν έχω καταλήξει αν είναι θετικό ή αρνητικό..
Ο Βολκάνος ξέρω τι το θεωρεί..

Τα είπαμε λίγο, ζήτησα σε κάποια στιγμή τηλέφωνο και μου έδωσε το.................mail της.:confused:
Το κλασσικό mail.ru

Μετά από κάποια ανταλλαγή μηνυμάτων, πήρα και τηλέφωνο και κανονίζουμε για το ΣΚ.

Πρότεινε κατευθείαν φαγητό, αντιπρότεινα αμέσως το καλύτερο καφέ/ζαχαροπλαστείο
γιατί εμείς είμαστε η σπορά του kman:rockon: και όχι βλακοτουρίστες από το Κεντάκι
Μιλάω με Ρωσίδα 8αρι προς 9αρι από Μόσχα που γνώρισα από προηγούμενα ταξίδια της στην Κύπρο και σπάμε τα κεφάλια μας πώς θα βρεθούμε Κύπρο ή Αθήνα. Οπότε συναντιόμασταν πάντα τελειωνε με στραγγιγμα του πέους και κατάπινε το σπέρμα με ευχαρίστηση.

Αυτή συνεχίζει ταξίδια αλλά προς Ασία ή Αφρική. Ακόμα και Τουρκία δε γουστάρει να πάει γιατί λέει δε γουστάρει τους Τούρκους..
Βλέπω όμως να της κάνουν τη σουφρα τεράστια οι αραπαδες..
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
10
Like
1.335
Πόντοι
506
Να συμβουλευτείς για το ραντεβού τους ειδικούς κουλομαχους στο άλλο νημα-- ρωσική εισβολή κ συνέπειες σε εμάς -----
Χρόνια στο κουρμπετι αυτοί κ ξέρουν καλύτερα .
Πόσο μας λείπει ο πορνομετσναστης κ ο κμαν ;;!!!!!!!!!!!!
Ντροπή για το σαητ που τούς μπαναρει κ κρατάει κουλικους άσχετους χωρίς καμία παρουσία σε ιδέες εικόνες εμπειρίες κριτικές


Το ξαναπα:confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.082
Like
15.660
Πόντοι
3.656
Το ΣΚ πήγα σε ένα club και γνώρισα ένα πλάσμα, συνδυασμό εθνικοτήτων, που νόμιζα ότι υπήρχε μόνο
στις αφηγήσεις του Αρχηγού μας.
Ρωσοσερβίδα 9άρι καθαρό.

Είχε δίπλα της αγνώστου εθνικότητος 6άρι γκομενοφύλακα.
Πήγα και της μίλησα, μου συστήθηκε με τη γερμανική εκδοχή του ονόματός της,
αλλά στα καπάκια την προσφώνησα με τη ρώσικη και έμεινε προς στιγμήν παγωτό.

-"Έχω επισκεφτεί τη χώρα σου.Aγία Πετρούπολη, Μόσχα,μέχρι και το Νοβοσιμπίρισκ"
-"Νοβοσιμπίρισκ;Πήγες για δουλειά;"
-"Όχι"
-"Α,είσαι άνθρωπος της απόλαυσης"
σχολίασε χαμογελώντας με νόημα και οι πιστωτικές μου άρχισαν να κροταλίζουν μέσα στο πορτοφόλι μου..
-"Да"απάντησα

Αυτή ήρθε πολύ μικρή στη Γερμανία,οπότε τη ρώτησα αν η καρδιά της είναι πιο σλάβικη
ή πιο γερμανική.
Μου απάντησε πως είναι σλάβικη, πράγμα που ακόμη δεν έχω καταλήξει αν είναι θετικό ή αρνητικό..
Ο Βολκάνος ξέρω τι το θεωρεί..

Τα είπαμε λίγο, ζήτησα σε κάποια στιγμή τηλέφωνο και μου έδωσε το.................mail της.:confused:
Το κλασσικό mail.ru

Μετά από κάποια ανταλλαγή μηνυμάτων, πήρα και τηλέφωνο και κανονίζουμε για το ΣΚ.

Πρότεινε κατευθείαν φαγητό, αντιπρότεινα αμέσως το καλύτερο καφέ/ζαχαροπλαστείο
γιατί εμείς είμαστε η σπορά του kman:rockon: και όχι βλακοτουρίστες από το Κεντάκι

Ο γκομενοφύλακας τί έκανε όσο της μίλαγες;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ντροπή για το σαητ που τούς μπαναρει κ κρατάει κουλικους άσχετους χωρίς καμία παρουσία σε ιδέες εικόνες εμπειρίες κριτικές
Μόνο κ μόνο επειδή υποστηρίζουν ένα κομμα κυβερνητικό ..

Γεμίσαμε ΠΟΥΣΤΗΔΟΙ

Στειλε καμια φωτο, αν κατσει

Έχω βρει όλα τα σόσιαλ μύδια της.
Δεν είχε δώσει κινητό, αλλά το mail της είναι το ονοματεπώνυμό της:rolleyes:


Untitled.jpg


Τώρα που βλέπω τι γουστάρει και τι όχι στο fb της,
θα της πω ένα παραμύθι βγαλμένο από τα όνειρά της.

Φωτό

d.jpg


Ο γκομενοφύλακας τί έκανε όσο της μίλαγες;

Έκανε κάτι φιλοφρονήσεις για την Ελλάδα, έχουν κατέβει μαζί Κρήτη και Σαντορίνη.
Μου έριξε και σπέκια για το γεγονός ότι έσκασα φόρα παρτίδα και με ρώτησε αν επίτηδες
έσκασα από μακριά και εκεί που έφτανε το βλέμμα τους και όχι π.χ.ξαφνικά από δίπλα.
Έπρεπε να την παραπέμψω στη σελίδα 396, εδάφια ε και ζ, περί κατά μετώπου επιθέσεως άνευ προκαλύψεως
από τα άπαντα του ΑΡΧΗΓΟΥ:rockon:

Πέρα από την πλάκα, υπάρχει τακτική σε όλα αυτά, απλά αν είσαι πολύ στον αυτόματο πιλότο
και η γκόμενα είναι ξύπνια, παίζει να ξενερώσει αντιλαμβανόμενη πως αυτό που έκανες για αυτήν
την κεραυνοβόλα ερωτεύσιμη και μοναδική πριγκίπισσα του σύμπαντος,το έχεις κάνει άλλες χίλιες φορές..

Γενικα σκτοψυχες οι σλαβες:grin:
To ήξερα ότι θα το έγραφες :grin:
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.177
Κριτικές
7
Like
1.610
Πόντοι
496
Γεμίσαμε ΠΟΥΣΤΗΔΟΙ



Έχω βρει όλα τα σόσιαλ μύδια της.
Δεν είχε δώσει κινητό, αλλά το mail της είναι το ονοματεπώνυμό της:rolleyes:


Untitled.jpg


Τώρα που βλέπω τι γουστάρει και τι όχι στο fb της,
θα της πω ένα παραμύθι βγαλμένο από τα όνειρά της.

Φωτό

d.jpg




Έκανε κάτι φιλοφρονήσεις για την Ελλάδα, έχουν κατέβει μαζί Κρήτη και Σαντορίνη.
Μου έριξε και σπέκια για το γεγονός ότι έσκασα φόρα παρτίδα και με ρώτησε αν επίτηδες
έσκασα από μακριά και εκεί που έφτανε το βλέμμα τους και όχι π.χ.ξαφνικά από δίπλα.
Έπρεπε να την παραπέμψω στη σελίδα 396, εδάφια ε και ζ, περί κατά μετώπου επιθέσεως άνευ προκαλύψεως
από τα άπαντα του ΑΡΧΗΓΟΥ:rockon:

Πέρα από την πλάκα, υπάρχει τακτική σε όλα αυτά, απλά αν είσαι πολύ στον αυτόματο πιλότο
και η γκόμενα είναι ξύπνια, παίζει να ξενερώσει αντιλαμβανόμενη πως αυτό που έκανες για αυτήν
την κεραυνοβόλα ερωτεύσιμη και μοναδική πριγκίπισσα του σύμπαντος,το έχεις κάνει άλλες χίλιες φορές..


To ήξερα ότι θα το έγραφες :grin:
τρελο μουνετο, ελπιζω να την ταπεινωσεις οπως αξιζει. το αιφον 14 ειναι αυτο? που σκατα το βρηκε, δεν εχουν μπαν στις εισαγωγες? το βυζι φτιαγμενο?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
τρελο μουνετο, ελπιζω να την ταπεινωσεις οπως αξιζει. το αιφον 14 ειναι αυτο? που σκατα το βρηκε, δεν εχουν μπαν στις εισαγωγες? το βυζι φτιαγμενο?
Δεν ξερω από άιφόνια, Γερμανία γίνονται όλα αυτά που περιγράφω.
Όσο για το βυζί, στο fb της που την βλέπω σε φωτό από έφηβη, ήταν ανεπτυγμένη.
Πιστεύω ότι έχει κάνει δόντια, τουλάχιστον λεύκανση,μιας και είναι το σύνηθες αδύναμο σημείο των σλαβικών αλόγατων.

Πάντως δεν μπορώ να εξηγήσω αν τη συγκεκριμένη ψύχωση μου την έχει δημιουργήσει o kman με τις επικές του διηγήσεις,
αλλά σε ένα χώρο τίγκα στο μουνί, με το που αντιλήφθηκα τη συγκεκριμένη,
όπλισαν απευθείας όλα τα συστήματα και έφυγα καρφί χωρίς να πω κουβέντα στην παρέα μου:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom