Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Φαλακρακη εγω δεν βγαζω 5-6 χιλιαρικα γιατι ουτε εσυ παιρνεις επιδομα 2,5-3.
1200-1300 τον μηνα παιρνεις. Αυτα ειναι.

Δεν σου λεω αλλα γιατι σημερα σε παιρνουν gangbang kman2 με ΒΠ χαχχαχαχα

Οταν βαρεθουν αυτοι τα ξαναλεμε χαχαχχαχαχα

Χαχαχαχαχχααχ

Ναι βρε κακομοίρη αλλά εγώ βάζω αποδείξεις εδώ και 3 μήνες 2.500-2.600 που μου στέλνουν κάθε μήνα με φώτο από την τράπεζα που τα παίρνω με ημερομηνίες και ότι είναι Money gram όχι ανάλυψη από λογαριασμό.Και παίρνω και άλλα 500 στην κάρτα συν τα 300 της κόρης μου :2funny:
Καλά τυφλός είσαι?Δε βλέπεις της φωτογραφίες?:2funny:επειδή εσύ είσαι φτωχομπινές πρέπει να είμαι κ'εγώ?:2funny:
Δεν έχω πρόβλημα να σας βάλω και το Σεπτέβρη φωτογραφίες από 1.500+1.000 που θα πάρω :2funny:
Τώρα θα σου βάλω μερικά πράγματα από αυτά που αγώρασα αυτό το μήνα :2funny:γιά να τρελλαθείς εντελώς :2funny::2funny::2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Φαλακρακη εγω δεν βγαζω 5-6 χιλιαρικα γιατι ουτε εσυ παιρνεις επιδομα 2,5-3.
1200-1300 τον μηνα παιρνεις. Αυτα ειναι.

Δεν σου λεω αλλα γιατι σημερα σε παιρνουν gangbang kman2 με ΒΠ χαχχαχαχα

Οταν βαρεθουν αυτοι τα ξαναλεμε χαχαχχαχαχα

Χαχαχαχαχχααχ

Ναι βρε κακομοίρη αλλά εγώ βάζω αποδείξεις εδώ και 3 μήνες 2.500-2.600 που μου στέλνουν κάθε μήνα με φώτο από την τράπεζα που τα παίρνω με ημερομηνίες και ότι είναι Money gram όχι ανάλυψη από λογαριασμό.Και παίρνω και άλλα 500 στην κάρτα συν τα 300 της κόρης μου :2funny:
Καλά τυφλός είσαι?Δε βλέπεις της φωτογραφίες?:2funny:επειδή εσύ είσαι φτωχομπινές πρέπει να είμαι κ'εγώ?:2funny:
Δεν έχω πρόβλημα να σας βάλω και το Σεπτέβρη φωτογραφίες από 1.500+1.000 που θα πάρω :2funny:
Τώρα θα σου βάλω μερικά πράγματα από αυτά που αγώρασα αυτό το μήνα :2funny:γιά να τρελλαθείς εντελώς :2funny::2funny::2funny:

Ψευταρακη επειδη βλεπω μιλαω κ λεω πως βλεπω 1300 μαξ.αυτα και τερμα.

Τις κρεμες να τις ποσταρεις στο cosmopolitan.gr . Εδω ειναι για πουτανιαρηδες υποτειθετε....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Αυτή είναι η καινούργια μου γούνα,την πήρα πριν 10 μέρες της έραψα μπροστά φίδι γιά να ξετρελάνω της γκομενίτσες φέτος το χειμώνα :2funny: Υπολόγιζε πόσο κάνουν 2 τομάρια από Κόμπρα κατακαημένε :2funny:ψάξε στο ίντερνετ να δεις πόσο κάνουν :2funny:.Δε νομίζω να τα βρεις κάτω από 200 ευρώ :2funny: υπολόγιζε ένα τρακοσάρι :2funny:συν τη γούνα άλλα 500-600 τουλάχιστον στις εκπτώσεις :2funny:συν τα ραφτικά.
Κάτσε εσύ κακομοίρη με το μπλουζάκι από το παζάρι :2funny::2funny::2funny:
Και έχει και συνέχεια..........
 

Συνημμένα

  • gouna fidi.jpg
    gouna fidi.jpg
    428,6 KB · Εμφανίσεις: 87
  • gouna fidi2.jpg
    gouna fidi2.jpg
    436,3 KB · Εμφανίσεις: 91
  • gouna fidi3.jpg
    gouna fidi3.jpg
    618,2 KB · Εμφανίσεις: 97
  • gouna fidi4.jpg
    gouna fidi4.jpg
    927,5 KB · Εμφανίσεις: 97
  • gouna fidi5.jpg
    gouna fidi5.jpg
    657,6 KB · Εμφανίσεις: 89
  • gouna fidi6.jpg
    gouna fidi6.jpg
    372,4 KB · Εμφανίσεις: 85

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Αυτή είναι η καινούργια μου γούνα,την πήρα πριν 10 μέρες της έραψα μπροστά φίδι γιά να ξετρελάνω της γκομενίτσες φέτος το χειμώνα :2funny: Υπολόγιζε πόσο κάνουν 2 τομάρια από Κόμπρα κατακαημένε :2funny:ψάξε στο ίντερνετ να δεις πόσο κάνουν :2funny:.Δε νομίζω να τα βρεις κάτω από 200 ευρώ :2funny: υπολόγιζε ένα τρακοσάρι :2funny:συν τη γούνα άλλα 500-600 τουλάχιστον στις εκπτώσεις :2funny:συν τα ραφτικά.
Κάτσε εσύ κακομοίρη με το μπλουζάκι από το παζάρι :2funny::2funny::2funny:
Και έχει και συνέχεια..........

Να πατε για καφε με τις φιλεναδες σου κ να τα πεις αυτα.
Δεν συμετεχω σε μη αντρικες συζητησεις
 

Συνημμένα

  • 20200716_014025.png
    20200716_014025.png
    309,2 KB · Εμφανίσεις: 90

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.670
Κριτικές
1
Like
1.999
Πόντοι
366
ωραια γουνα δημητρακη.
εισαι ο φλωρινιωτης της ρωσσιας :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Και τώρα η συνέχεια :2funny:Αυτο το μήνα πήρα κρέμες μόνο 365 Ευρώ (με την τότε εισοτημία) γιατί πήρα τη γούνα,αλλαξα και 2 παράθυρα στο σπίτι και πήρα και κάτι άλλα πράγματα γιά τ'αμάξι καθώς και την ατομική βόμβα που θα ρίξω την παρασκευή :2funny::2funny::2funny:
Και πηγαίνω με τ'αμάξι βόλτα και βγαίνω ραντεβού και έρχονται εδώ οι φίλες μου και :knockinb: και πηγαίνω σαλονάκι και :knockinb::2funny:.
Άντε κακομοίρη κάτσε εσύ στα ενοικιαζόμενα δωμάτια στον παλαταμόνα να κανεις τα μπανια σου :2funny::jerking:Από της κακουχίες της Γερμανίας δεν πρέπει να σου σηκώνετε οπότε δε θα γράψω ότι θα τραβίξεις :2funny::2funny::2funny::jerking:
Τον άλλο μήνα θα πάρω κρέμες 800 ευρώ :2funny::headbang:με τόσα εσύ την βγάζεις στη Γερμανία 2 μήνες πλουσιοπάροχα :2funny:

 

Συνημμένα

  • La prairie 02.08.jpg
    La prairie 02.08.jpg
    440,1 KB · Εμφανίσεις: 83
  • La prairie 02.08a.jpg
    La prairie 02.08a.jpg
    328,7 KB · Εμφανίσεις: 85
  • La prairie 02.08b.jpg
    La prairie 02.08b.jpg
    414,7 KB · Εμφανίσεις: 91

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Αυτή είναι η καινούργια μου γούνα,την πήρα πριν 10 μέρες της έραψα μπροστά φίδι γιά να ξετρελάνω της γκομενίτσες φέτος το χειμώνα :2funny: Υπολόγιζε πόσο κάνουν 2 τομάρια από Κόμπρα κατακαημένε :2funny:ψάξε στο ίντερνετ να δεις πόσο κάνουν :2funny:.Δε νομίζω να τα βρεις κάτω από 200 ευρώ :2funny: υπολόγιζε ένα τρακοσάρι :2funny:συν τη γούνα άλλα 500-600 τουλάχιστον στις εκπτώσεις :2funny:συν τα ραφτικά.
Κάτσε εσύ κακομοίρη με το μπλουζάκι από το παζάρι :2funny::2funny::2funny:
Και έχει και συνέχεια..........

Να πατε για καφε με τις φιλεναδες σου κ να τα πεις αυτα.
Δεν συμετεχω σε μη αντρικες συζητησεις
Για καφέ πήγες εσύ με την Αλβανίδα:2funny: που εκτός ότι δε σου κάθονται και να θελεις να πηδηξεις δεν μπορείς γιατί είσαι ανίκανος:2funny: εγώ της φέρνω στο σπίτι μου και της :2funny::knockinb:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Αν εμενα ρωσια για να γαμαω αλλα γαμουσα σαπιες κορεανες κ ολη μου η διασκεδαση ηταν ρουχα για "περιεργους" και κρεμες για "μυστηριους"
Τοτε θα ειχα κρεμαστει στο το μπαλκονι-γιαπί σου και θα με ειχαν βρει μετα καμμια βδομαδα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εσύ βρε κακομοίρη δε γαμάς καθόλου :2funny:ακόμα και στις διακοπές σου αντί να πας κάπου να :knockinb:πήγες σε ενοικιαζόμενα δωμάτια στον Πλαταμώνα σα κάτι γέρους:headbang:πως και δεν πήγες στην Αιδηψό να κάνεις ιαματικά λουτρά?:2funny:.Καλά ολο το χρόνο δουλευες και δε σου έφτασαν τα λεφτά να πας σε κάνα νησί?:2funny:Τόσο χάλια σας πληρώνουνε?:2funny::headbang:έτσι χάλια ντυμένος όπως ήσουν με την Αλβανίδα δεν ντύνονται ούτε στη λα'ι'κή :2funny:
Εγώ έχω ρούχα,αμάξια και έχω λεφτά να παίρνω ότι μου καβλώσει :2funny:και να περνάω καλά :2funny:ενώ εσύ είσαι άφραγκοςτην παρασκευή θα φας στο κεφάλι σου μιά ατομική βόμβα :2funny::2funny::2funny:
Και τον μήνα που έρχεται μπορώ να σας βάλω πάλι τα λεφτά που θα πάρω να κάνετε οφθαλμόλουτρο :2funny:Καθώς και της κρέμμες που θα πάρω :2funny:
Συνήθως στα μαγαζιά γιά τα πορνοψώνια μου πηγαίνω με κάποιο από τα γατάκια μου :2funny:
Τελικά αμάξι δεν πρέπει να έχεις:2funny:αν είχες θα μας το είχες βάλει να το δούμε,δε ξέρω κανένα Ελληνα της Γερμανίας που να έχει αμάξι να έρχεται στην Ελλάδα χωρίς αυτοκίνητο :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Τα ως τώρα αποτελέσματα για την καράφλα του δημητράκι.:confused:
Μήτσο το αποτέλεσμα αυτό αποτελεί νομικό επιχείρημα για διεκδίκηση αποζημίωσής.
 

Συνημμένα

  • exit poll.png
    exit poll.png
    239,8 KB · Εμφανίσεις: 84

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Εσύ βρε κακομοίρη δε γαμάς καθόλου :2funny:ακόμα και στις διακοπές σου αντί να πας κάπου να :knockinb:πήγες σε ενοικιαζόμενα δωμάτια στον Πλαταμώνα σα κάτι .........

ςτην παρασκευή θα φας στο κεφάλι σου μιά ατομική βόμβα :2funny::2funny::2funny:
:

Εγω ομως πηγα καπου ρε φιλε, εσυ ο λεφτας που πηγες??? Χαχαχαχα αδειο μυδι.

Μακαρι να ριξεις βομβα, βαρεθηκα να ασχολουμαι με αδεια μυδια. Αλλα το αποκλειω χαχαχα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εγώ γιατί να πάω κάπου αφού κάνω όλο το χρόνο διακοπές.Σήμερα είχε 21 βαθμούς της επόμενες μέρες θα φτάσει μέχρι 23.
Πάρε να δεις τιμές κακομοίρη :2funny: 26 τετραγωνικά που το πουλάνε 3.700.000 (43.000 Ευρώ) και είναι μακριά από το μετρό!Αυτό στον ίδιο όροφο με μένα που είναι 22-23 τετραγωνικά και το δίνον 3.500.000 ρούβλια το δίνουν πολύ φτηνά!Γ'αυτό και σας έβαλα την αγγελία!Διαμέρισμα 3 χλμ. από το μετρό και το δίνουν ακριβότερα :headbang:Αλλά όλοι εδώ μέσα είναι άφραγκοι κ' εσύ δεν ξέρεις απ'αυτά :2funny:γ'αυτο και χρεωκόπησες :2funny:.
Ο πύραυλος Samsung θα σκάσει σίγουρα γιατί έχει γίνει προπαραγγελία και προπληρωμή :2funny:την παρασκευή που αρχίζουν οι πωλήσεις θα πάω να το πάρω:2funny:.
Πως πήγες στον Πλαταμώνα από τη Θεσσαλονίκη με το ΚΤΕΛ?φοβερές διακοπές τα μπάνια του λαού:2funny:αφού είναι τόσο ωραία η Γερμανία γιατί πάτε Ελλάδα?:2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • 26m.jpg
    26m.jpg
    294,5 KB · Εμφανίσεις: 79
  • 26m2.jpg
    26m2.jpg
    267,3 KB · Εμφανίσεις: 86

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Αυτη θα ηταν η βομβα? Καταλαβα. Τζουφιο μυδι. Ψωνια, γυναικεια πραματα. Σου εχω πει με τετοια να μη με απασχολεις. Βρες γυναικοπαρεα να τα λετε.

Διακοπες γιατι πανε κατι εκατομυρια ρωσοι σε ελλαδα τουρκια κυπρο ασια κτλ αφου ειναι τοσο ωραια στην ρωσια? Για τον ιδιο λογο κανω κι εγω.
Εσυ δεν μπορεις ουτε διακοπες να πας. Δεν σε θελει κανενας.αστα να πανε...

Κανεναν δεν νοιαζει ποσο κανει ενα διαμερισμα κοντα στο μετρο της πετρουπολης πολυ απλα γιατι κανεις δεν ψηνετε να παει ποτέ για μονιμα.
Αλλα μπορεις αυτα να τα συζητας σε καποιο φορουμ μεσιτικων γραφειων. Εμας γιατι μας κουραζεις?
Εδω ειναι για πουτανες, γαμησια κτλ. Ξεκολα λεμε
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Πήρε καινούργιο κινητό ο καράφλας,με καλύτερη κάμερα,για να βγάζει φωτογραφίες τα αγγούρια και τα ραπανάκια στο super market.:tooth::tooth::tooth:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ναι μόνο οι γυναίκες παίρνουν τηλέφωνα,Tablet και ρούχα,οι άνδρες κυκλοφορούν σαν κ'εσένα βρώμικοι με παλιόρουχα :2funny:μετά μην παραξενεύεσαι γιατί εγώ βγάζω γατάκια 21 ετων ενώ εσύ δεν είχες ποτε σου γκόμενα :2funny:
Όχι δισεκατομύρια Ρώσσοι πηγαίνουν στην Ελλάδα :2funny::jerking:οι Ρώσσοι δεν τρελένονται γιά Ελλάδα ,γιά Η.Π.Α ναι .Πήγαιναν Ελλάδα γιατί ήταν φτηνά κάποιο καιρό και είναι πολύ καλύτερα από τη νότια Ρωσσία,αν γιά Η.Π.Α τους έδιναν βίζες εύκολα σιγά μην πηγαίναν Ελλάδα.Το όνειρο όλων εδώ είναι να πάνε στις Η.Π.Α
Σκοπεύα να πάω Νέα Υόρκη γιά καμιά 15αριά μέρες αλλά λόγω του ιού δυστηχώς δεν μπορώ γιατί δεν πετάνε τα αεροπλάνα και αν ακόμα πάω μέσω Τουρκίας θα με βάλουν οι Αμερικάνοι 15 μέρες καραντίνα:headbang:οπότε περιμένω να γίνει κανονική η κατάσταση.Εγώ δεν λέω ψέματα σαν τον Βλάκμαν έχω πάει και το έχω αποδείξει.
Εδώ είναι το Thread γιά την Ρωσσία και κάποτε υπήρχαν άνθρωποι που είχαν σκοπό να έρθουν στην Ρωσσία και κάποτε έγραφαν άνθρωποι που είχαν λεφτά δεν ήταν φτωχομπινέδες και κακομοίρηδες.Τώρα είναι το σά'ι'τ των φουκαράδων,αν είσαι κακομοίρης χωρίς τίποτα και δουλεύεις γιά να μην πεθάνεις από την πείνα μετράς :2funny:αν έχεις λεφτά και είσαι άνετος και δεν δουλεύεις δεν μετράς :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Τουρκία μη σταματήσεις,θα σου κάνει μούτρα ο γκόμενος...:confused:
 

Συνημμένα

  • Αλγερινος χουφτωνει καραφλα.png
    Αλγερινος χουφτωνει καραφλα.png
    2 MB · Εμφανίσεις: 86

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ναι μόνο οι γυναίκες παίρνουν τηλέφωνα,Tablet και ρούχα,οι άνδρες κυκλοφορούν σαν κ'εσένα βρώμικοι με παλιόρουχα :2funny:μετά μην παραξενεύεσαι γιατί εγώ βγάζω γατάκια 21 ετων ενώ εσύ δεν είχες ποτε σου γκόμενα :2funny:
Όχι δισεκατομύρια Ρώσσοι πηγαίνουν στην Ελλάδα :2funny::jerking:οι Ρώσσοι δεν τρελένονται γιά Ελλάδα ,γιά Η.Π.Α ναι .Πήγαιναν Ελλάδα γιατί ήταν φτηνά κάποιο καιρό και είναι πολύ καλύτερα από τη νότια Ρωσσία,αν γιά Η.Π.Α τους έδιναν βίζες εύκολα σιγά μην πηγαίναν Ελλάδα.Το όνειρο όλων εδώ είναι να πάνε στις Η.Π.Α
Σκοπεύα να πάω Νέα Υόρκη γιά καμιά 15αριά μέρες αλλά λόγω του ιού δυστηχώς δεν μπορώ γιατί δεν πετάνε τα αεροπλάνα και αν ακόμα πάω μέσω Τουρκίας θα με βάλουν οι Αμερικάνοι 15 μέρες καραντίνα:headbang:οπότε περιμένω να γίνει κανονική η κατάσταση.Εγώ δεν λέω ψέματα σαν τον Βλάκμαν έχω πάει και το έχω αποδείξει.
Εδώ είναι το Thread γιά την Ρωσσία και κάποτε υπήρχαν άνθρωποι που είχαν σκοπό να έρθουν στην Ρωσσία και κάποτε έγραφαν άνθρωποι που είχαν λεφτά δεν ήταν φτωχομπινέδες και κακομοίρηδες.Τώρα είναι το σά'ι'τ των φουκαράδων,αν είσαι κακομοίρης χωρίς τίποτα και δουλεύεις γιά να μην πεθάνεις από την πείνα μετράς :2funny:αν έχεις λεφτά και είσαι άνετος και δεν δουλεύεις δεν μετράς :2funny:

άσε μας ρε μπούλη δημητράκη με τη ρωσία και τους ρώσους που δεν τους αρέσει η ελλάδα. έλεος τώρα δεν αρέσει η ελλάδα στους φτωχομπινέδες...
110 μύρια ρώσοι, έχει κάποιο χρήμα ένα 5% μαξ και το κάνετε και θέμα στο σκατονήμα.
γι αυτό έρχονται ε΄δω τα ρωσίδια να πηδηχτούν, γιατί υπάρχει πολύ χρήμα στη ρωσία. ρε χέστε μας με τις μαλακίες σας.
κι αν δεν τους αρέσει η ελλάδα για διακοπές ας κάνουν μπάνια στη βόρεια και τη μάυρη θάλασσα να περνάνε μπέικα :jerking::jerking:
άσε επίσης τα περί φτωχομπινέδων γιατί ο νούμερο ένα φτωχομπινές είσαι συ...
plus μαλάκας.
τρώω και ίσως επανέλθω για περαιτέρω χεσίματα.
'άντε γιατί μου τα έχετε κάνει τσουρέκια με τις μαλακίες σας εδώ μέσα.
και στ'αρχίδια μου αν πεις μη διαβάσω. θα διαβάζω και θα χώνω. παπάρα
ρε τζον ειλικρινα πρεπει να κοιμασε με τα τσαρουχια.
ρε μπαστουνόβλαχε οι ρωσοι που ερχονται στην ελλαδα ανηκουν οικονομικα από τη μεσαια ταξη και ανω οι φτωχοι δεν μπορουν να πανε ουτε μεχρι τη μοσχα.
λοιπον που τα ειδες εσυ τα ρωσιδια ότι ερχονται να πηδηθουν?ισα ισα που δεν πηδιούνται εδώ στην ελλαδα από αναγκη,μην κοιτας τις ουκρανες που δουλευουν στα σπιτακια.
οι ρωσοι που ερχονται ελλαδα εχουν χρημα φτωχομπινεδες τζον είναι καποιοι νδ που το παιζουν ματσο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ναι μόνο οι γυναίκες παίρνουν τηλέφωνα,Tablet και ρούχα,οι άνδρες κυκλοφορούν σαν κ'εσένα βρώμικοι με παλιόρουχα :2funny:μετά μην παραξενεύεσαι γιατί εγώ βγάζω γατάκια 21 ετων ενώ εσύ δεν είχες ποτε σου γκόμενα :2funny:
Όχι δισεκατομύρια Ρώσσοι πηγαίνουν στην Ελλάδα :2funny::jerking:οι Ρώσσοι δεν τρελένονται γιά Ελλάδα ,γιά Η.Π.Α ναι .Πήγαιναν Ελλάδα γιατί ήταν φτηνά κάποιο καιρό και είναι πολύ καλύτερα από τη νότια Ρωσσία,αν γιά Η.Π.Α τους έδιναν βίζες εύκολα σιγά μην πηγαίναν Ελλάδα.Το όνειρο όλων εδώ είναι να πάνε στις Η.Π.Α
Σκοπεύα να πάω Νέα Υόρκη γιά καμιά 15αριά μέρες αλλά λόγω του ιού δυστηχώς δεν μπορώ γιατί δεν πετάνε τα αεροπλάνα και αν ακόμα πάω μέσω Τουρκίας θα με βάλουν οι Αμερικάνοι 15 μέρες καραντίνα:headbang:οπότε περιμένω να γίνει κανονική η κατάσταση.Εγώ δεν λέω ψέματα σαν τον Βλάκμαν έχω πάει και το έχω αποδείξει.
Εδώ είναι το Thread γιά την Ρωσσία και κάποτε υπήρχαν άνθρωποι που είχαν σκοπό να έρθουν στην Ρωσσία και κάποτε έγραφαν άνθρωποι που είχαν λεφτά δεν ήταν φτωχομπινέδες και κακομοίρηδες.Τώρα είναι το σά'ι'τ των φουκαράδων,αν είσαι κακομοίρης χωρίς τίποτα και δουλεύεις γιά να μην πεθάνεις από την πείνα μετράς :2funny:αν έχεις λεφτά και είσαι άνετος και δεν δουλεύεις δεν μετράς :2funny:

άσε μας ρε μπούλη δημητράκη με τη ρωσία και τους ρώσους που δεν τους αρέσει η ελλάδα. έλεος τώρα δεν αρέσει η ελλάδα στους φτωχομπινέδες...
110 μύρια ρώσοι, έχει κάποιο χρήμα ένα 5% μαξ και το κάνετε και θέμα στο σκατονήμα.
γι αυτό έρχονται ε΄δω τα ρωσίδια να πηδηχτούν, γιατί υπάρχει πολύ χρήμα στη ρωσία. ρε χέστε μας με τις μαλακίες σας.
κι αν δεν τους αρέσει η ελλάδα για διακοπές ας κάνουν μπάνια στη βόρεια και τη μάυρη θάλασσα να περνάνε μπέικα :jerking::jerking:
άσε επίσης τα περί φτωχομπινέδων γιατί ο νούμερο ένα φτωχομπινές είσαι συ...
plus μαλάκας.
τρώω και ίσως επανέλθω για περαιτέρω χεσίματα.
'άντε γιατί μου τα έχετε κάνει τσουρέκια με τις μαλακίες σας εδώ μέσα.
και στ'αρχίδια μου αν πεις μη διαβάσω. θα διαβάζω και θα χώνω. παπάρα
ρε τζον ειλικρινα πρεπει να κοιμασε με τα τσαρουχια.
ρε μπαστουνόβλαχε οι ρωσοι που ερχονται στην ελλαδα ανηκουν οικονομικα από τη μεσαια ταξη και ανω οι φτωχοι δεν μπορουν να πανε ουτε μεχρι τη μοσχα.
λοιπον που τα ειδες εσυ τα ρωσιδια ότι ερχονται να πηδηθουν?ισα ισα που δεν πηδιούνται εδώ στην ελλαδα από αναγκη,μην κοιτας τις ουκρανες που δουλευουν στα σπιτακια.
οι ρωσοι που ερχονται ελλαδα εχουν χρημα φτωχομπινεδες τζον είναι καποιοι νδ που το παιζουν ματσο.


Με κάλυψες πλήρως :2funny:όσο γ'αυτές που έρχονται γιά να πηδηχτούνε είναι συνήθως θείτσες ή χάλια που δε βλέπονται και κανείς δεν της κοιτάει στην Ρωσσία :headbang:στην Ελλάδα οι φουκαράδες της θεοποιούνε όμως :2funny::2funny::2funny:

Όσο γιά της βίζιτες που είπε ότι εννοούσε μετά :jerking: έρχονται πολύ λίγες από Ρωσσία και αυτές στη Ρωσσία δουλεύουν στα σαλόν γιά 30 ευρώ την ώρα και οι φουκαράδες σαν κ'αυτόν στην Ελλάδα δίνουν 200άρες :headbang: :2funny:.Ακόμα και αυτές που είναι από κάτι χωριά της Ρωσσίας δεν τρελένονται να μείνουν Ελλάδα.Πάνε παίρνουν τα λεφτά και φεύγουνε :2funny:

Εδώ γιά τους φουκαράδες είναι μεγάλο προνόμιο να πας διακοπές κάπου στην Ελλάδα :2funny::jerking:
Τώρα δεν έχει πτησεις λόγω του ιού αλλά πέρσι έβρισκες πακέτο γιά Ρόδο με 350 Ευρώ άνετα (αεροπλάνο ξενοδοχείο πρω'ι'νό ή ιμηδιατροφή) το σεπτέβρη έβρισκεις και με 200-250.
 

Paveleb69

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
1
Πόντοι
0
Δημητράκη, τι έγινε με τα σύνορα σας; τα ανοίξατε;
Κάτι διάβασα ότι μόνο 500 δικοί σας επιτρέπονται να έρθουν ανά βδομάδα. Δεν κατάλαβα πόσοι από εμάς μπορούμε να έρθουμε

Τι στο διάολο, ποσόστωση έχουν βάλει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom