Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
μπαροκ στη συγκεκριμενη δεν υπαρχει εν δυναμει αθωος...μαζι την πηγαν και την πεταξαν (δεμενη) στα βραχια απ τον γκρεμο

δεν την πηγαν δεμενη (το σκοινι ειναι τελικα των δυτων) αλλα χειροτερα της ειπαν οτι παει νοσοκομειο και την πεταξανε στα βραχια ...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.675
Like
1.316
Πόντοι
366
Όχι φίλε!Αν και μου μίλησες άσχημα το πρωί μην πέφτεις στο επίπεδο του άλλου που διαςτρευλωνε τα λόγια μου !!Αν είναι δυνατόν να υποβιβάζω ηθικά το κοριτσάκι !Απαράδεκτο και καταδικαστέο επίςης αυτό που έγινε! Τον Ροδίτη τον βρίζω κι εγώ και τον έλεγα συνέχεια μαλάκα!
Ο τρόπος γραφής μου είναι προς την κατεύθυνση να μην ξανασυμβούν!
Γράφω κάποια πράγματα απο τη Ρόδο διότι ζω εδω και όλοι πάνω κάτω με τον ένα ή τον άλλο τρόπο γνωριζόμαστε θέλοντας ή μη !
Πολλες καταστάσεις που περιγράφω για το νηςι δεν με βρίσκουν  σύμφωνο , αλλά συμβαίνουν !
"χαιρομαι" γι αυτα που τωρα υποστηριζεις (εστω και με κυβιστηση) :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.254
Πόντοι
8.006
Ο Αλεξης ζητησε συγνωμη που ελεγε εν γνωσει του ψεματα οτι ειχαν δεσει οι νεαροι τα ποδια της κοπελας με σχοινι ενω ηταν το σχοινι των διασωστων?

Γιατι πρεπει ρε πούστη μου σε καθε δραμα να επακολουθει και ρεσιταλ μαλακιας?
Εδω ακομη και ο πατερας της, πονεμενος ξε-πονεμενος, βαρεθηκα να τον βλεπω να κανει δηλωσεις, τωρα αρχισε να λεει για κυκλωματα εκβιαστων ετσι για να λεει κατι. Αν ηξερε τετοια πραγματα γιατι τα ελεγε πριν? Τωρα τα εμαθε?

Νομιζα οτι το ρεσιταλ μαλακιας μετα απο δολοφονια το ειχαμε δει στην δολοφονια της Ζεμπερη αλλά οπως βλεπω το βαρελι δεν εχει πατο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.412
Κριτικές
16
Like
13.583
Πόντοι
5.577
μακελειο - Σ.Χιος  :S :S



ΤΟΝ ΣΟΔΟΜΙΣΑΝ; ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΚ! ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΩΒΡΑΚΟ. ΤΟ ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕΤΑ…ΞΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟN ΟΣΟΙ ΕΖΗΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΓΡΑΦΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ. ΜΑΡΤΥΡΗΣΕ ΣΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ Ο ΑΛΒΑΝΟΣ! ΆΓΡΙΟ ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ 19ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.254
Πόντοι
8.006
Τελικα οντως δεν υπαρχει πατος
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.346
Κριτικές
15
Like
5.886
Πόντοι
1.496
Η ψυχολογος Τανια Μακρη ειπε στο ΣΚΑΙ οτι οι γονεις μιλανε ετσι γιατι εχουν την αναγκη να ηρωποιησουν τον θανατο της κορης τους.  Δυσκολευονται να αποδεχτουν οτι εφυγε τοσο ευκολα και γρηγορα απλως επειδη βρεθηκαν δυο δολοφονοι  στο δρομο της. Οτι πεθανε για εναν ανωτερο σκοπο, γι αυτο και οι αναφορες τους σε κυκλωματα, εκβιαστες. Δεν ειναι κακο αυτο που κανουν, αν ειναι να αφυπνιστουν συνειδησεις, να αλλαξουν συμπεριφορες. Και ο ηλικιωμενος δικηγορος της οικογενειας και θειος της φοιτητριας, ειπε οτι δε συμφωνει με τον ξυλοδαρμο του δραστη, η αυτοδικια ειναι καταδικαστεα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.412
Κριτικές
16
Like
13.583
Πόντοι
5.577
η Ακριτα πηρε θεση για το ζητημα?  :undecided: :undecided:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Ωχ

Βγηκαν οι ανθρωπιστες παλι

το καημενο το αλμπανο εφαγε δυο χαστουκακια
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
28
Like
2.507
Πόντοι
6.265
Aλλη μια δικαιωση στεφανου χιου που εδωσε πρωτος αποκλειστικα το ρεπορταζ

:headbaning1: :headbaning2: :headbaning2:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.675
Like
1.316
Πόντοι
366
μακελειο - Σ.Χιος  :S :S



ΤΟΝ ΣΟΔΟΜΙΣΑΝ; ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΚ! ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΩΒΡΑΚΟ. ΤΟ ΤΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕΤΑ…ΞΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟN ΟΣΟΙ ΕΖΗΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΓΡΑΦΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΤΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ. ΜΑΡΤΥΡΗΣΕ ΣΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ Ο ΑΛΒΑΝΟΣ! ΆΓΡΙΟ ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ 19ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ.

ο ιατροδικαστης διεψευσε οτι επαιξε πρωκτικος κρεμπιες
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αυτό. Δεν καταλαβαίνουν οτι π.χ. υποθετικά αν σε μια τέτοια αψιμαχία τους μείνει ένα από τα τσογλάνια στα χέρια, θα έχουμε άλλο ένα έγκλημα ενός εν δυνάμει αθώου ή έστω ΗΘΙΚΟΥ αυτουργού.
Kι εγώ είμαι κατά του νόμου του Λυντς αλλά "εν δυνάμει αθώος" δεν υπάρχει σε αυτή την περίπτωση.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.328
Κριτικές
3
Like
6.920
Πόντοι
1.486
Λοιποοον,ακούστε και τη δική μου αποψη τωρα..
Ο Alex λεει οτι λέει και καλα το λεει γιατί ετσι πρέπει να λειτουργεί ως Δικηγόρος..Υπαρχει το περιβόητο τεκμηριο της αθωότητας συμφωνα με το οποίο ο κατηγορούμενος ειναι -και οχι θεωρείται- αθωος,ακόμα και αν εχει ομολογησει το εγκλημα του κατα τη διαρκεια της προανάκρισης, μεχρι να αποδειχθεί αδιαμφισβήτητα στο Δικαστηριο η ενοχή του.Ας με διαψευσει ο Alex αν κανω λαθος.
Ομως...Για εμας τους υπόλοιπους υπαρχει και το προσωπικό κριτηριο..
Εχω δυο κόρες,αν ποτέ συμβεί κατι παρόμοιο, τότε παιδια εγω προσωπικά τον εχω φαει λαχανο και μετα παραδίδομαι για εκτιση ποινης..Καταστρεφομαι ψυχικά,σωματικά κλπ, αλλα τον εχω στειλει στο χωμα.Αν δεν μπορώ να τον πλησιάσω,πληρωνω ,λαδωνω, στηνω κώλο αλλα ΤΟΝ ΕΦΑΓΑ ΛΑΧΑΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.
Δεν καθομαι να ακουω λόγια παρηγοριάς και "η δικαιοσυνη θα κανει το καθηκον της", "εχεις και οικογενεια"...ΤΕΡΜΑ, ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΣΤΕΓΝΑ..
Αυτα..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.254
Πόντοι
8.006
Λοιποοον,ακούστε και τη δική μου αποψη τωρα..
Ο Alex λεει οτι λέει και καλα το λεει γιατί ετσι πρέπει να λειτουργεί ως Δικηγόρος..Υπαρχει το περιβόητο τεκμηριο της αθωότητας συμφωνα με το οποίο ο κατηγορούμενος ειναι -και οχι θεωρείται- αθωος,ακόμα και αν εχει ομολογησει το εγκλημα του κατα τη διαρκεια της προανάκρισης, μεχρι να αποδειχθεί αδιαμφισβήτητα στο Δικαστηριο η ενοχή του.Ας με διαψευσει ο Alex αν κανω λαθος.

Πρώτον, νομιζω οτι το μπερδεψες λιγο. Εγω δεν ειμαι κατα της αυτοδικιας λογω τεκμηριου αθωοτητας. Και ισοβια να φαει, παλι καταδικαζω το να τον δερνουν στην φυλακη. Ειναι θεμα πολιτικου και νομικου πολιτισμου. Πώς να το κανουμε δηλαδη.
Δευτερον, θα με συγχωρεσεις αν σου πω οτι δεν πιστευω οτι θα καθαριζες αυτον που θα εκανε κακο στο παιδι σου?
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.584
Κριτικές
12
Like
6.456
Πόντοι
2.646
Τυπε,εγώ είμαι κατά του τεκμηρίου αθωότητας και της μεγαλύτερης πίπας όλων των εποχών ότι ο κατηγορούμενος είναι η ιερή αγελάδα της δικονομίας.Πλεον πιστεύω ότι το σκιπταρι θα αυτοκτονήσει σε εύλογο χρονικό διάστημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom