Νέα

Ρίο - Βραζιλία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 275
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
ΚΑΛΗΜΕΡΑ........ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑΚΙ, ΚΑΝΑ ΛΙΝΚ ΝΑ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ  ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΛΑ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :knockinb:  :knockinb:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
γιωργο μανο ρε τυπε δεν χρειαζετε να πληρωσεις για να μαμησεις στη βραζιλια πως τα το πουμε....?κανεις το καμακι σου και βγαζεις γκομενιτσα...τωρα αμα σωνει και καλα θες επι πληρωμη σε πεζοδρομους εργασιμες μερες και ωρες ειναι τυποι που μοιραζουν φειγ βολαν με αγγελιες κοριτσιων που εργαζονται σε στουντιο σε κεντρικα σημεια ...παντα ομως ωραρια 10 πρωι 8 το αργοτερο βραδυ...
 

aeinauths

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
επισης, αν θες ντε και καλά να φορτώσεις μπορείς να το κάνεις στο Balcony bar στην κόπα καμπάνα, πάνω στην παραλιακή. Είναι καφέ/μπαρ/εστιατόριο στο οποίο συχνάζουν αρκετές freelancers στις οποίες κάνεις νόημα για να σε πλησιάσουν και να τα βρείτε... κατόπιν πάτε είτε στο ξενοδοχείο σου είτε σε ένα μοτέλ που θα σου προτείνουν (και το οποίο πληρώνεις εσύ). προσοχή όμως, πολύ λίγα ξενοδοχεία επιτρέπουν να μπεις με εργαζόμενα κορίτσια...
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2013
Μηνύματα
350
Like
14
Πόντοι
1
γιωργο μανο ρε τυπε δεν χρειαζετε να πληρωσεις για να μαμησεις στη βραζιλια πως τα το πουμε....?κανεις το καμακι σου και βγαζεις γκομενιτσα
:thumbsup: :thumbsup:
και με μεγαλες πιθανοτητες να σου κατσει μουναρα.ειδικα αν σου αρεσουν οι μουλατες
 

RAMBO11

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
379
Κριτικές
17
Like
51
Πόντοι
11
Ευχαριστώ παιδες :2funny: :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
επειδη πήγα περσι τέτοια περιοδο σε Ριο, Σαο πάολο και Ρεσίφε να πω και γω τη γνώμη μου:
- Λάπα είναι όλα τα λευτά για το βράδυ αλλά δεν θα έμενα εκεί. Χίλιες φορές κάπου στην Ιπανέμα που είναι πιο κυριλέ και ασφαλής. Δεύτερη επιλογή κάπου στην κόπα καμπάνα. Στην Λάπα πας μόνο με ταξι το βράδυ για λόγους ασφαλείας. Επίσης κάθε πέμπτη βράδυ έπαιζε πάρτυ στους δρόμους και γινόταν χαμός
- από γκόμενες η βραζιλία έχει τα πάντα, από το ποιο μπάζο μέχρι την πιο μουνάρα. Η βασική διαφορά τους όμως είναι στην συμπεριφορά και στο κρεββάτι. Και στα δύο είναι ΓΑΜΆ'ΤΕΣ!
- για πουτάνες πιστεύω ΄οτι δεν αξίζει γιατί είναι γελοίο να βγάλεις ωραίες γκόμενες στη βραζιλία. όπως μου είχαν πει και μένα, μόνο οι γκέη δεν γαμάνε γκόμενες εκεί. Γενικά οι γυναίκες είναι οι πιο εύκολες που έχω συναντήσει αρκεί να μην κάνεις καγκουριές. Το "καλό παιδί" έχει πέραση εκεί στις νορμάλ γυναίκες
- το κύριο πρόβλημα είναι η γλώσσα αλλά μπορείς να τη παλέψεις και χωρίς να μιλάς πορτογαλικά... επίσης μπορείς να παίξεις και με τουρίστριες από άλλες χώρες της λατινικής αμερικής εκεί...
- επίσης όσον αφορά τη θάλασσα, μην περιμένεις να κάνεις μπάνιο εκεί γιατί έχει τρελά κύμματα και ρεύματα. τόσο δυνατά που οι διασώσεις γίνονται με ελικόπτερο, ψάξτο στο youtube...

και 2-3 συμβουλές για ασφάλεια
- σε καμία περίπτωση να μην μοιάζεις για τουρίστας. ξεχνάς ρολόι και ακριβά αξεσουαρ στο ξενοδοχείο.
- κυκλοφορείς μόνο με όσα χρήματα υπολογίζεις να ξοδέωεις. εγώ είχα και για καβάτζα μια κάρτα από λογαριασμό όπου είχα ένα μικρό ποσο μέσα και δεν με ένοιαζε να μου την πάρουν
- αν κάτσει στραβή ΔΕΝ αντιστέκεσαι. δίνεις ότι έχεις χωρίς να κάνεις φασαρία
Έτσι είναι όλα!!!!Με τη μόνη διάφορα πως δεν νιώσαμε καθόλου ανασφάλεια ....Δεν είδαμε τίποτα επικίνδυνο στη Λάπα!
Τώρα γράφω από Μπουένος Άιρες μετα απο επίπονη πτήςη με την TAM και LAN! Πολύ ασυνεννοησία μεταξί των δυο εταιριών ...
Από Μουνιά ... Χτες το βράδι φασώναμε όλο το βράδι 2 δύδιμες 24αχρονες Βραζιλιάνες που "στάζαν γκάυλα" που χτυπήσαμε σε ένα κλάμπ της Λάπα όλο το Βράδι!!!Δεν γαμήσαμε...Θα τις βρούμε πάλι όταν γυρίσουμε σε 9 μέρες Ρίο...!
Λεπτομέρειες όταν γυρίσω Ελλάδα!Τώρα ύπνο 1 ώρα και έξοδο Μπουένος Άιρες!!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Γειά σας απο Buzios!

Πολύ χάλια εταιρία ή TAM!! Σε όλες τις πτήσεις παρουσιάστικαν μικρό θέματα με ευθύνη της αλλά ήταν πολύ απρόθυμοι όλοι της εταιρία να βοηθήσουν ή να δώσουν λύση!Αν τα θέματα ήταν πιο σοβαρά θα υπήρχαν προβλήματα...

Πολύ δύσκολο το καμάκι στο Buzios...Αλλά πιστεύω θα γίνει παιχνίδι...
Πολύ High Class κόσμος εδώ...Δεν νιώθουν τίποτα οι Βραζιλιάνοι απο ποσά...!

 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Glock perfection ασε καλυτερα την ΤΑΜ και μπες στο ψητο....οποιος ειναι βραζιλια δεν νοιαζεται για τις αερομεταφορες....και κοιτα μην προσπαθεις να κανεις φιγουρα στουε εκει φιγουρατζηδες που συχναζουν στο μπουζιος...οσο πιο απλος εισαι τοσο καλυτερο τα της ελλαδας σου εχω πει να τα ξεχασεις
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Glock perfection ασε καλυτερα την ΤΑΜ και μπες στο ψητο....οποιος ειναι βραζιλια δεν νοιαζεται για τις αερομεταφορες....και κοιτα μην προσπαθεις να κανεις φιγουρα στουε εκει φιγουρατζηδες που συχναζουν στο μπουζιος...οσο πιο απλος εισαι τοσο καλυτερο τα της ελλαδας σου εχω πει να τα ξεχασεις

Πρέπει να πάμε Βραζιλία δικέ μου!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
:
Glock perfection ασε καλυτερα την ΤΑΜ και μπες στο ψητο....οποιος ειναι βραζιλια δεν νοιαζεται για τις αερομεταφορες....και κοιτα μην προσπαθεις να κανεις φιγουρα στουε εκει φιγουρατζηδες που συχναζουν στο μπουζιος...οσο πιο απλος εισαι τοσο καλυτερο τα της ελλαδας σου εχω πει να τα ξεχασεις
Σήμερα παραλία χτυπήσαμε 2 ....Αργεντίνες τουρίστριες...
Θα τις βγάλουμε σε λίγο...
Οι Βραζιλιάνες δύσκολα...Ούτε οι άλλες που γνωρίσαμε το δεύτερο βράδι στη Λάππα ήρθαν προχτές να μας βρούνε!Οι δε μαυροβραζιλιάνες είναι τελείως αδιάφορες...ούτε κάν δίνουν δικαίωμα να ασχοληθούμε...
Όχι ότι τρελαινόμαστε κιόλας!
Μέχρι τώρα στο ταξίδι επιτυχία είχα στην Αργεντινή! Και ο φίλος μου στην Ουρουγουάη με γκόμενα έτοιμη απο το Ίντερνετ !
Και σήμερα θα παίξουμε με Αργεντίνες!!
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Τι γκομενες και μαλακιες!
Χασιμο χρονου και οχι μονο!

Μπουρδελα δεν εχει?
Η' οτιδηποτε σχετικο?

 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τι γκομενες και μαλακιες!
Χασιμο χρονου και οχι μονο!

Μπουρδελα δεν εχει?
Η' οτιδηποτε σχετικο?
φίλε εδώ που είμαι στο Buzios απο πορνεία τίποτα!!
Αν είχε Πάντος κάτι θα ήταν απλησίαστο!Οι τιμές σε οτιδήποτε μπορώ να τις παρομοιάσω μόνο με .... Δονητές αλλοιμένους με tabasco στο κώλο....
Όλα είναι απίστευτα υπερεκτιμημένα και οι Βραζιλιάνες πλέον έχουν αποκτήσει χρήμα!Το χρήμα έφερε και το "Τουπέ"!Συμπεριφορά σαν Ελληνίδες κάτι...
Στο Ρίο είχε κάτι "νοματαίες" στο δρόμο αλλά είναι του φόβου!Γενικά στο Ρίο είναι άγρια τα πράγματα!Κάθε βόλτα είναι ρουλέτα να μην σε κλέψουν με απειλή όπλου!Και το δεν έχω τίποτα πάνω μου δεν πιάνει... Αν είσαι ξένος πρέπει οπωςδήποτε να βρούνε κάτι... Τέτοιες ιστορίες μας περιτρυγυρίζουν συνεχώς ασχέτως αν εμείς είμαστε ...άνιωθοι ...!
Η αποκάλυψη  του ταξιδιού είναι η Αργεντινή!!!!! Εκει όλα φτηνά!Για τους λάτρεις του πληρωμένου πολλές υπέργκόμενες με σιλικόνες και τατού με λίγα λεφτά!Και χωρίς λεφτά παιχνίδι γίνεται και η πόλη ωραία με ωραία κρέατα και ασφάλεια!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Glock perfection να εισαι προετοιμασμενος τωρα με την επιστροφη στο ελλαδισταν...τα νοσταλγησεις εστω και να εμενες σε φαβελλα στο ριο...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Glock perfection δεν μας ενημερωσες τι εγινε...γυρισες?στο ελλαδισταν?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Glock perfection δεν μας ενημερωσες τι εγινε...γυρισες?στο ελλαδισταν?
Έλα Φίλε !! Ναι ναι γύρισα ! Σύνολο Latin America έμεινα 18 μέρες!!! Η Βραζιλία δεν μου άρεσε τόσο... σε σχέση με Αργεντινή! Βέβαια με την αρρωστημένη κατάσταση στην Ελλάδα καλύτερα και στη φαβέλα όπως είπες! Ιδανικό μέρος αν κάνεις μπάζα από Ευρώπη ή Αμερική και είσαι καταζητούμενος πίσω να πας εκεί και να ζήσεις την υπόλοιπη ζωή ξένοιαστος .... Αλλά για διακοπές επικίνδυνα και υπερεκτιμημένα όλα περι το Ρίο!!!
Του χρόνου ίδιο καιρό σκέφτομαι να πάω Αργεντινή(αν δεν πάω Χαβάι) με μπόλικο Cash σε μια μπανάνα στη μέση...Επαφές με Αργεντινή έχω.. Με Βραζιλία τίποτα! 6 μέρες Buzios και μόνο ένας Αρμένης ήταν καλός μαζί μας..Οι άλλοι ένα τουπέ "Κολωνακίου" ...Αν οι Ρώσοι είναι νεόπλουτοι τα τελευταία 15 χρόνια αυτοί είναι τα τελευταία 5-6 με ότι αυτό συνεπάγεται ....
Και κάπου στη μέση ήταν και η φαρσοκωμωδία της Ουρουγουάης! Άκυρη χώρα...
Από μουνιά μόνο Αργεντινή γάμησα αλλά ένα καλό γκομενάκι ! Και στο Buzios με Αργεντίνες παίζαμε...
Εσύ πότε πάς πάλι?
 

serg.boumka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
585
Like
0
Πόντοι
6
Έλα Φίλε !! Ναι ναι γύρισα ! Σύνολο Latin America έμεινα 18 μέρες!!! Η Βραζιλία δεν μου άρεσε τόσο... σε σχέση με Αργεντινή! Βέβαια με την αρρωστημένη κατάσταση στην Ελλάδα καλύτερα και στη φαβέλα όπως είπες! Ιδανικό μέρος αν κάνεις μπάζα από Ευρώπη ή Αμερική και είσαι καταζητούμενος πίσω να πας εκεί και να ζήσεις την υπόλοιπη ζωή ξένοιαστος .... Αλλά για διακοπές επικίνδυνα και υπερεκτιμημένα όλα περι το Ρίο!!!
Του χρόνου ίδιο καιρό σκέφτομαι να πάω Αργεντινή(αν δεν πάω Χαβάι) με μπόλικο Cash σε μια μπανάνα στη μέση...Επαφές με Αργεντινή έχω.. Με Βραζιλία τίποτα! 6 μέρες Buzios και μόνο ένας Αρμένης ήταν καλός μαζί μας..Οι άλλοι ένα τουπέ "Κολωνακίου" ...Αν οι Ρώσοι είναι νεόπλουτοι τα τελευταία 15 χρόνια αυτοί είναι τα τελευταία 5-6 με ότι αυτό συνεπάγεται ....
Και κάπου στη μέση ήταν και η φαρσοκωμωδία της Ουρουγουάης! Άκυρη χώρα...
Από μουνιά μόνο Αργεντινή γάμησα αλλά ένα καλό γκομενάκι ! Και στο Buzios με Αργεντίνες παίζαμε...
Εσύ πότε πάς πάλι?
εισαι ωραιος ρε γκλοκ!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

serg.boumka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
585
Like
0
Πόντοι
6
φίλε εδώ που είμαι στο Buzios απο πορνεία τίποτα!!
Αν είχε Πάντος κάτι θα ήταν απλησίαστο!Οι τιμές σε οτιδήποτε μπορώ να τις παρομοιάσω μόνο με .... Δονητές αλλοιμένους με tabasco στο κώλο....
Όλα είναι απίστευτα υπερεκτιμημένα και οι Βραζιλιάνες πλέον έχουν αποκτήσει χρήμα!Το χρήμα έφερε και το "Τουπέ"!Συμπεριφορά σαν Ελληνίδες κάτι...
Στο Ρίο είχε κάτι "νοματαίες" στο δρόμο αλλά είναι του φόβου!Γενικά στο Ρίο είναι άγρια τα πράγματα!Κάθε βόλτα είναι ρουλέτα να μην σε κλέψουν με απειλή όπλου!Και το δεν έχω τίποτα πάνω μου δεν πιάνει... Αν είσαι ξένος πρέπει οπωςδήποτε να βρούνε κάτι... Τέτοιες ιστορίες μας περιτρυγυρίζουν συνεχώς ασχέτως αν εμείς είμαστε ...άνιωθοι ...!
Η αποκάλυψη  του ταξιδιού είναι η Αργεντινή!!!!! Εκει όλα φτηνά!Για τους λάτρεις του πληρωμένου πολλές υπέργκόμενες με σιλικόνες και τατού με λίγα λεφτά!Και χωρίς λεφτά παιχνίδι γίνεται και η πόλη ωραία με ωραία κρέατα και ασφάλεια!
:dancing: ωπα κι υπερατλαντικος ο γκλοκ!!! :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom