Νέα

Red flags: Ποιά σημάδια μας κάνουν να μένουμε μακρυά από μια κοπέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
Μουστάκι, φρύδι, αξύριστη μασχάλη, αξύριστα πόδια. Θεούσες και συντρόφισες δηλαδή. Αν και τώρα τελευταία άρχισε κάλυψη-απόκρυψη στους κύκλους τους.
Μουνί θάμνος (να πρέπει να κάνεις ελιγμούς Κωνσταντέλια για να μπεις).
Να μυρίζει μασχαλήλα. Να βγάζει το παπούτσι και να βρωμάει... (παλιά συνάδελφος).
Επίσης, αξεσουάρ Φρίντα Κάλο. Γυναίκα με μονόφρυδο σε τσάντα ανήκει σε θωλοκουλτουριάρα, μακριά
Δεν πιστεύω να είσαι κανένας μισογύνης και τοξικός αρρενωπός τύπος... Ακούς εκεί να ΜΗΝ σου αρέσει η τριχωτή μασχάλη, τριχωτά πόδια και φρύδια βαμπίρ.... Να σηκώνει το χέρι να πιαστεί στο λεωφορείο και να μην μυρίζει μασχαλίλα εργάτη στον ήλιο με καύσωνα...
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
Δεν πιστεύω να είσαι κανένας μισογύνης και τοξικός αρρενωπός τύπος... Ακούς εκεί να ΜΗΝ σου αρέσει η τριχωτή μασχάλη, τριχωτά πόδια και φρύδια βαμπίρ.... Να σηκώνει το χέρι να πιαστεί στο λεωφορείο και να μην μυρίζει μασχαλίλα εργάτη στον ήλιο με καύσωνα...
δράμα...
αισχρό.
Αυτό το πράγμα με φρύδι περισπωμένη και την αξύριστη μασχάλη, η επιτομή του ντεκαβλέ. Και πόδια Καλιντζάκης, τριχωτά, χειμωνιάτικα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Δεν πιστεύω να είσαι κανένας μισογύνης και τοξικός αρρενωπός τύπος... Ακούς εκεί να ΜΗΝ σου αρέσει η τριχωτή μασχάλη, τριχωτά πόδια και φρύδια βαμπίρ.... Να σηκώνει το χέρι να πιαστεί στο λεωφορείο και να μην μυρίζει μασχαλίλα εργάτη στον ήλιο με καύσωνα...
ειδικα αν ειναι ετσι και πιαστει εκει στο λεωφορειο θα ειναι σα νυχτεριδα που κρεμιεται απο κλαδι
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
326
Like
559
Πόντοι
81
Να μασαει με ανοιχτο στομα
Να μιλαει ασχημα στους γονεις της χωρις να εχει προηγηθει κατι σοβαρο
Να μιλαει ολη την ωρα και να μου τα πρηζει
Να εχει ωραιες φιλες
Να μην παιρνει πρωτοβουλιες στο σεξ
Να ασχολειται με τα σοσιαλ ολη την ωρα
Να μου πουλαει εξυπναδα οταν ειμαστε σε καποια παρεα
Και κατι πολυ πολυ σημαντικο να μην ξερει πως να με χαλαρωσει οταν εχω τα νευρα μου
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Επισης καλη υγιεινή των άκρων,φτερνα νυχια καλους κλπ


Είναι ιδεολογικό όμως το ζήτημα ρε τύπε.
Αν η άλλη είναι αναρχοαυτόνομη ... φιλόζωη .... οικολόγα .... βήγκαν ...
του φιλειρηνισμού κτλ ...

επιβάλλεται σκασμένη φτέρνα με ρωγμές σαν γεωλογικών πλακών ... αίμα ανάμεσα ...
και πορώδη σκασμένη φτέρνα ... σε συνδιασμό με πέτσινο σανδάλι χωρίς βαφή το δέρμα
που μυρίζει τραγίλα .........

Δεν μπορείς να ακούς Λένον να τραγουδάς ολ γουϊ αρ σεϊνγκ .... με γόβα στιλέτο
και ροδαλή φτέρνα ..... και ακέραια νύχια .......
πρέπει εκτός το προαναφερθέν πακέτο , να είναι και κάποια σπασμένα , μελανιασμένα με μύκητες ακόμη καλύτερα....
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.693
Πόντοι
2.777
Τωρα που είπες να μασαει με ανοιχτο στομα,θυμαμαι μια με τσιχλα οπως τη μασαγε μου ειχε σπασει τα νεύρα

τα έχουν τραγουδήσει αυτά...κι όχι με μια αθώα τσίχλα...

 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.065
Πόντοι
456
Χρωματιστα μαλλια
Βραχνη νυσταγμενη φωνη
Εχει τατουαζ
Ηθοποιος/Μουσικος
Μιλαει για τη κοινωνια ολη την ωρα
Ζει/Γουσταρει το κεντρο
Μηδενικο αυτοελεγχο
Ζηταει σεξουαλικες χαρες απο το πρωτο βραδυ
Αποφευγει τις ευθυνες και παντα φταιει καποιος αλλος
Χωρισμενοι γονεις
Βλεπει πορνο
Εχει κενο βλεμμα
Βρωμικα παπουτσια/ Φοραει allstars
Πολλα βραχιολια/σκουλαρικια
Βγαζει συνεχεια selfies
Σχολιαζει celebrities και βλεπει realities.
Ταξιδευει μονη.


Ολα αυτα καθαριζουν περιπου το 90% των γυναικων. Οποτε μενει ενα 10% που δεν εχει κατεστραμμενο εγκεφαλο για να τις παρεις σοβαρα.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
1
Like
599
Πόντοι
96
Κοίταξε, υπάρχουν κάποιοι που απλά θέλουν να ζήσουν τη ζωή τους (και καλά κάνουν) και κάποιοι που θέλουν να κάνουν λίγο καλύτερο αυτό τον κόσμο και αν δεν τα καταφέρουν, η σκέψη τους και οι αρετές που έχουν, να είναι πρότυπο για άλλους που ακολουθούν.
Δεν έχουμε "κάποια χαζά" σα λαός...Έχουμε πολλά χαζά και μπλέκουμε πολλά πράγματα στο μυαλό μας.
Θες να σου πω μία απλή περίπτωση;
Αστυνομικός κάνει έλεγχο σε οδηγό μοτοσυκλέτας, του οποίου το δίπλωμα το έχει αφαιρέσει η τροχαία για άλλη παράβαση. Τον ρωτάει ο αστυνομικός γιατί οδηγάει χωρίς δίπλωμα και απαντάει ο τύπος: "Και τι θες ρε φίλε; Πώς θα πάρω τα φάρμακα της μάνας μου από το φαρμακείο; Να περπατήσω ή να πάρω ταξί θες;"
Ήμουν παρών στο συγκεκριμένο συμβάν. Πώς ο Ελληνάρας κατάφερε να μπλέξει τη μαλακία που έκανε και του πήραν το δίπλωμα με τα φάρμακα της μάνας του, μόνο αυτός ξέρει...
Οι ξένοι τα έχουν ξεμπλέξει αυτά στο μυαλό τους εδώ και χρόνια. Εμείς είμαστε ανατολίτες καθαρόαιμοι, μη λέμε βλακείες.
Ήμουν σε μία παρέα με Έλληνες και Ιταλούς και είπε ένας Έλληνας το κλασικό "ούνα φάτσα..." και ένας Ιταλός γέλασε με την ψυχή του...ειρωνικά φυσικά.
Άσε, μην το ψάχνεις, οι σημερινοί Έλληνες απέχουν πολύ από το να θεωρηθούν σοβαροί. Μιλάω για ένα 80%, όχι για όλους.
Σεβαστή η άποψη σου όμως δεν είμαστε γλάστρες έχουμε την κίνηση και μέσα στη μάζα βρίσκουμε λίγο πολύ τα κοινά....οπότε το 80% βγαίνει στη δική σου ροή...το 80% νομίζω δύσκολα βγαίνει σε μια μάζα τόσο πολυμορφική...από εκεί και πέρα όταν είσαι αμόρφωτος η άμυνα θα είναι τραγική κοινώς πονηριά...εάν ενδιαφερόταν για τα κοινά δεν θα έφτανε να γίνεται ξεφτίλα ο κύριος που του πήραν το δίπλωμα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Κοίταξε, υπάρχουν κάποιοι που απλά θέλουν να ζήσουν τη ζωή τους (και καλά κάνουν) και κάποιοι που θέλουν να κάνουν λίγο καλύτερο αυτό τον κόσμο και αν δεν τα καταφέρουν, η σκέψη τους και οι αρετές που έχουν, να είναι πρότυπο για άλλους που ακολουθούν.
Δεν έχουμε "κάποια χαζά" σα λαός...Έχουμε πολλά χαζά και μπλέκουμε πολλά πράγματα στο μυαλό μας.
Θες να σου πω μία απλή περίπτωση;
Αστυνομικός κάνει έλεγχο σε οδηγό μοτοσυκλέτας, του οποίου το δίπλωμα το έχει αφαιρέσει η τροχαία για άλλη παράβαση. Τον ρωτάει ο αστυνομικός γιατί οδηγάει χωρίς δίπλωμα και απαντάει ο τύπος: "Και τι θες ρε φίλε; Πώς θα πάρω τα φάρμακα της μάνας μου από το φαρμακείο; Να περπατήσω ή να πάρω ταξί θες;"
Ήμουν παρών στο συγκεκριμένο συμβάν. Πώς ο Ελληνάρας κατάφερε να μπλέξει τη μαλακία που έκανε και του πήραν το δίπλωμα με τα φάρμακα της μάνας του, μόνο αυτός ξέρει...
Οι ξένοι τα έχουν ξεμπλέξει αυτά στο μυαλό τους εδώ και χρόνια. Εμείς είμαστε ανατολίτες καθαρόαιμοι, μη λέμε βλακείες.
Ήμουν σε μία παρέα με Έλληνες και Ιταλούς και είπε ένας Έλληνας το κλασικό "ούνα φάτσα..." και ένας Ιταλός γέλασε με την ψυχή του...ειρωνικά φυσικά.
Άσε, μην το ψάχνεις, οι σημερινοί Έλληνες απέχουν πολύ από το να θεωρηθούν σοβαροί. Μιλάω για ένα 80%, όχι για όλους.
Aν πήγαινε με το ταξί ο τύπος που τον τσάκωσε ο αστυνομικός θα έπεφτε η υπόληψη του δηλαδή,ε;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Χρωματιστα μαλλια
Βραχνη νυσταγμενη φωνη
Εχει τατουαζ
Ηθοποιος/Μουσικος
Μιλαει για τη κοινωνια ολη την ωρα
Ζει/Γουσταρει το κεντρο
Μηδενικο αυτοελεγχο
Ζηταει σεξουαλικες χαρες απο το πρωτο βραδυ
Αποφευγει τις ευθυνες και παντα φταιει καποιος αλλος
Χωρισμενοι γονεις
Βλεπει πορνο
Εχει κενο βλεμμα
Βρωμικα παπουτσια/ Φοραει allstars
Πολλα βραχιολια/σκουλαρικια
Βγαζει συνεχεια selfies
Σχολιαζει celebrities και βλεπει realities.
Ταξιδευει μονη.


Ολα αυτα καθαριζουν περιπου το 90% των γυναικων. Οποτε μενει ενα 10% που δεν εχει κατεστραμμενο εγκεφαλο για να τις παρεις σοβαρα.
Διαφωνώ στο τελευταίο..
Γυναίκα που ταξιδεύει μόνη δεν έχει την ανασφάλεια της πλεμπας.
 
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
170
Like
495
Πόντοι
21
Δεν πιστεύω να είσαι κανένας μισογύνης και τοξικός αρρενωπός τύπος... Ακούς εκεί να ΜΗΝ σου αρέσει η τριχωτή μασχάλη, τριχωτά πόδια και φρύδια βαμπίρ.... Να σηκώνει το χέρι να πιαστεί στο λεωφορείο και να μην μυρίζει μασχαλίλα εργάτη στον ήλιο με καύσωνα...
Είμαι old school μου αρέσουν οι γυναίκες που γεννήθηκαν με μουνί ανάμεσα στα σκέλια, όχι πούτσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Μουστάκι, φρύδι, αξύριστη μασχάλη, αξύριστα πόδια. Θεούσες και συντρόφισες δηλαδή. Αν και τώρα τελευταία άρχισε κάλυψη-απόκρυψη στους κύκλους τους.
Μουνί θάμνος (να πρέπει να κάνεις ελιγμούς Κωνσταντέλια για να μπεις).
Να μυρίζει μασχαλήλα. Να βγάζει το παπούτσι και να βρωμάει... (παλιά συνάδελφος).
Επίσης, αξεσουάρ Φρίντα Κάλο. Γυναίκα με μονόφρυδο σε τσάντα ανήκει σε θωλοκουλτουριάρα, μακριά
Ελιγμοί Κωνσταντελια...θάμνος ...ΑΠΟΘΕΩΝΩΩΩΩ...:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::buck2::buck2:...:kneel::zfuck:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Είναι ιδεολογικό όμως το ζήτημα ρε τύπε.
Αν η άλλη είναι αναρχοαυτόνομη ... φιλόζωη .... οικολόγα .... βήγκαν ...
του φιλειρηνισμού κτλ ...

επιβάλλεται σκασμένη φτέρνα με ρωγμές σαν γεωλογικών πλακών ... αίμα ανάμεσα ...
και πορώδη σκασμένη φτέρνα ... σε συνδιασμό με πέτσινο σανδάλι χωρίς βαφή το δέρμα
που μυρίζει τραγίλα .........

Δεν μπορείς να ακούς Λένον να τραγουδάς ολ γουϊ αρ σεϊνγκ .... με γόβα στιλέτο
και ροδαλή φτέρνα ..... και ακέραια νύχια .......
πρέπει εκτός το προαναφερθέν πακέτο , να είναι και κάποια σπασμένα , μελανιασμένα με μύκητες ακόμη καλύτερα....
Δίκιο έχει...
 
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
170
Like
495
Πόντοι
21
Ελιγμοί Κωνσταντελια...θάμνος ...ΑΠΟΘΕΩΝΩΩΩΩ...:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::buck2::buck2:...:kneel::zfuck:
Βάλε όποιο μπουκαδώρο ποδοσφαιριστή, play maker του μπασκετ θες. Όχι οπαδισμός, όχι βία. Μόνο θάψιμο στις αντιερωτικές
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Μουστάκι, φρύδι, αξύριστη μασχάλη, αξύριστα πόδια. Θεούσες και συντρόφισες δηλαδή. Αν και τώρα τελευταία άρχισε κάλυψη-απόκρυψη στους κύκλους τους.
Μουνί θάμνος (να πρέπει να κάνεις ελιγμούς Κωνσταντέλια για να μπεις).
Να μυρίζει μασχαλήλα. Να βγάζει το παπούτσι και να βρωμάει... (παλιά συνάδελφος).
Επίσης, αξεσουάρ Φρίντα Κάλο. Γυναίκα με μονόφρυδο σε τσάντα ανήκει σε θωλοκουλτουριάρα, μακριά
To πιο αστείο είναι να τις βλέπεις να ξυρίζουν χέρια πόδια εκτός από τη μασχάλη.

Το θεωρούν και δήθεν ιδεολογία.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
To πιο αστείο είναι να τις βλέπεις να ξυρίζουν χέρια πόδια εκτός από τη μασχάλη.

Το θεωρούν και δήθεν ιδεολογία.
Αν δεν ξυρίζουν μασχάλη, καλύτερα να μην ρωτήσω για μουνοκωλαράκι.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Αν δεν ξυρίζουν μασχάλη, καλύτερα να μην ρωτήσω για μουνοκωλαράκι.
Αυτό δε το ξέρω αλλά τυχαίνει λόγο δουλειάς να γνωρίζω πολλές κοπέλες από τη φάρα που λέμε " φασαίες " ξες λίγο δηθενια , λίγο χίπηδες.

Βλέπεις η άλλη έχει τα χέρια και τα πόδια ξυρισμένα και η μασχάλη μες τη τρίχα.

Σε μερικές δε περιπτώσεις τα κορίτσια τις κάνουν και κοτσίδες ( όχι δε κάνω πλάκα ).
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.065
Πόντοι
456
Διαφωνώ στο τελευταίο..
Γυναίκα που ταξιδεύει μόνη δεν έχει την ανασφάλεια της πλεμπας.
Μπα οσες ξερω και ταξιδευουν μονες ειναι εντελως λαθος γυναικες για να τις παρω σοβαρα
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Αυτό δε το ξέρω αλλά τυχαίνει λόγο δουλειάς να γνωρίζω πολλές κοπέλες από τη φάρα που λέμε " φασαίες " ξες λίγο δηθενια , λίγο χίπηδες.

Βλέπεις η άλλη έχει τα χέρια και τα πόδια ξυρισμένα και η μασχάλη μες τη τρίχα.

Σε μερικές δε περιπτώσεις τα κορίτσια τις κάνουν και κοτσίδες ( όχι δε κάνω πλάκα ).
αυτες εχουν σιγουρα βλαβη στον εγκεφαλο. προφανως δε θεωρουνται γυναικες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Red flag οταν απορριπτει τα χρηματα που της δινεις για σεξ και ζηταει συναισθημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom