Νέα

Πρόβλημα με στυτική λειτουργία λόγω πορνό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgegeorgiou2210
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
πάρε μια καλή πουτάνα να σου γυαλίσει τις μπάλλες και να σου περάσει και λίγο την κωλότρυπα με το γλωσίδι...
αν δεν καυλώσεις και τότε, τότε έχεις πρόβλημα!
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Υποτίθεται οι τσόντες είναι για να καυλωνουνε.
. εσένα σου πέφτει δηλαδή? Πολύ περίεργο :think:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
περα την πλακα εχω παρακολουθησει και εχω διαβασει οτι παιζει μεγαλη μαλακια με τις αποδεκτες τιμες τεστοστερονης...οι αποκλισεις που δεχονται οι γιατροι ειναι τεραστιες και γενικα υπαρχει μεγαλη κουβεντα
O πιο αξιόπιστος δείκτης είναι η... ζωηράδα εκεί κάτω ?
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.805
Like
3.625
Πόντοι
456
Έχω περάσει παρόμοια φάση

Κόβεις τη μαλακία.
Ξεκινάς γυμναστική 5 φορές τη βδομάδα τουλάχιστον 1-1μιση ώρα. (Μισή ώρα τρέξιμο)
Σταματάς το ξενύχτι
Δε βλέπεις τσόντες
Με τη γυμναστική από μόνος σου θα φτιάξεις και τη διατροφή
Βάλε και λίγη ανδρεναλίνη κάπως να σου φύγει το στρες


Ε όπως ξαναγραψα και σε άλλο νήμα τις προάλλες θα ψάχνεις τρύπα να μπεις μετά. Θα ξυπνάς το πρωί και θα σε πονάει το παλαμάρι σου απ τις καύλες. Αν δεν έχεις γκόμενα όμως να κοιμάστε παρέα να αδειάζεις τα πρωινά και το γυρίσεις πάλι στη μαλακία άστο κάτσε όπως είσαι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα σε όλους....

Υπήρξε μια περίοδος της ζωης μου που το μυαλό μου είταν μόνο στο πορνό. έβλεπα βίντεο για πολλές ώρες και έψαχνα ότι πορνό υπήρχε...για να το δω.

Αυτό εππηρέασε πολύ την ζωή μου. Αποτέλεσμα αυτού είναι πλέον να μην έχω καλή στύση και πολύ χαμηλά επίπεδα τετοστερόνης.

Δυστηχως για μένα τον τελευταιο καιρό συνεχίζω το ίδιο....

Η ερώτηση σε όλους τους φίλους είναι εαν έχετε παρατηρήσει ότι το συνεχόμενο πορνό σας επιρρεάζει στην στύση σας. Εαν όταν το σταματήσατε εαν η κανονική στύση επανήρθε και για πόσο καιρό σας πείρε?

Ευχαριστώ όλους αν και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα αρχήσουν και πάλι να κοροιδεύου και να γελάνε...
Τυπε μην το ξαναπεις αυτο..δεν κοροιδευουμε ποτε ατομα που τον παιζουν ολη μερα! :confused:
τωρα αν αναρωτιεσαι γιατι δεν σου σηκωνεται, λογικα γιατι τρως αργα το βραδυ :confused:
 
OP
OP
G

georgegeorgiou2210

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
43
Πόντοι
0
και καπως έτσι λόγω κάποιων απλα σταματαω αν ακουω τις απαντησεις σας.... ευχαριστώ τον φίλο που μου εστειλε ενα λινκ και οντως διαφασα αρκετα....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.606
Πόντοι
3.346
Συνεχισε τυπε και μην το βαζεις κατω..δεν λυνονται ετσι τα προβληματα μας εαν τα παραταμε με το παραμικρο.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
και καπως έτσι λόγω κάποιων απλα σταματαω αν ακουω τις απαντησεις σας.... ευχαριστώ τον φίλο που μου εστειλε ενα λινκ και οντως διαφασα αρκετα....
Το προβλημα σου ειναι εν μερει παθολογικο σε συνδιασμο με ψυχολογικο. Αυτο που θα σου πω ειναι πως η καταναλωση πορνο ειναι μια χαρα στο βαθμο που σε ικανοποιει εσενα, χωρις ομως να σε κανει να το προτιμας περισσοτερο απο τη φυσικη παρουσια. Εχοντας το προβλημα της χαμηλης τεστοστερονης αυτο γινεται περισσοτερο ψυχολογικο. Θα σου προτεινω τα παρακατω:
-Βελτιωσε τη διατροφη σου και προσπαθησε να χασεις κιλα ή εστω να μην καταναλωνεις υπερβολικα λιπαρα και ετοιμο φαγητο.
-Ξεκινα γυμναστικη στο βαθμο που μπορεις και παντα να πιεζεις λιγο περισσοτερο τον εαυτο σου και να πηγαινεις ενα βημα παραπανω. Για να γινει σωστα χρησιμοποιησε καποιο app το οποιο βαζει στοχους. Με τη βοηθεια του θα σε βοηθησει να παραγεις περισσοτερη ντοπαμινη και σεροτονινη καθε φορα που θα πετυχενεις εναν στοχο και αυτο θα σε κανει σταδιακα πιο διεκδικητικο και θα βοηθησει στην αυξημενη εκριση τεστοστερονης.
-Μην εμπλακεις σε τυχερα παιχνιδια ή παιχνιδια στα οποια χανεις συχνα, η ηττα καταστρεφει τη συγκεκριμενη ορμονη.
-Μειωσε την καταναλωση αλκοολ σε 1-2 ποτα τη βδομαδα
-Κανε ηλιοθεραπεια, αυξανει σε μεγαλο βαθμο ολες τις ορμονες
-Προσπαθησε να φλερταρεις με ωραιο τροπο, ακομη και αν δεν την κερδισεις το παιχνιδι σε βοηθα να ρυθμιζεις σε μεγαλο βαθμο τα ανδρογονα σου.

Στη διαθεση σου για παραπανω συμβουλες ή ερωτησεις. Καλη επιτυχια!
 

Daredevil9

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
493
Like
985
Πόντοι
86
Καλησπέρα σε όλους....

Υπήρξε μια περίοδος της ζωης μου που το μυαλό μου είταν μόνο στο πορνό. έβλεπα βίντεο για πολλές ώρες και έψαχνα ότι πορνό υπήρχε...για να το δω.

Αυτό εππηρέασε πολύ την ζωή μου. Αποτέλεσμα αυτού είναι πλέον να μην έχω καλή στύση και πολύ χαμηλά επίπεδα τετοστερόνης.

Δυστηχως για μένα τον τελευταιο καιρό συνεχίζω το ίδιο....

Η ερώτηση σε όλους τους φίλους είναι εαν έχετε παρατηρήσει ότι το συνεχόμενο πορνό σας επιρρεάζει στην στύση σας. Εαν όταν το σταματήσατε εαν η κανονική στύση επανήρθε και για πόσο καιρό σας πείρε?

Ευχαριστώ όλους αν και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα αρχήσουν και πάλι να κοροιδεύου και να γελάνε...
Πιστεύω ότι έχει να κάνει με την ηλικία σου πρώτα και μετά με το πόσο συχνά βλέπεις
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ετσι κι αλλιώς δεν έχει σημασία αν σου πέφτει οταν βλέπεις τσοντες αφού τις πρωταγωνιστριες δεν πρόκειται να τις γαμησεις.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Τυπε, σημασία έχει και τι γαμας. Άλλαξε τη γκομενα, αν είναι η ίδια καιρό. Αν δε σου σηκώνεται ούτε για μαλακια, τον ήπιες. Χάσε καμια 30 άρια κιλά που θα έχεις περίσσευμα. Βελτιωσε λίγο τη φυσική σου κατάσταση. Ξεκίνα καμαγκρα κτλ. Άμεσα όλα αυτά. Και βλέπουμε
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Αν δε φτιάξει ούτε έτσι, ξεκινά σιγά σιγα τις σφήνες.
 

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
231
Like
768
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους....

Υπήρξε μια περίοδος της ζωης μου που το μυαλό μου είταν μόνο στο πορνό. έβλεπα βίντεο για πολλές ώρες και έψαχνα ότι πορνό υπήρχε...για να το δω.

Αυτό εππηρέασε πολύ την ζωή μου. Αποτέλεσμα αυτού είναι πλέον να μην έχω καλή στύση και πολύ χαμηλά επίπεδα τετοστερόνης.

Δυστηχως για μένα τον τελευταιο καιρό συνεχίζω το ίδιο....

Η ερώτηση σε όλους τους φίλους είναι εαν έχετε παρατηρήσει ότι το συνεχόμενο πορνό σας επιρρεάζει στην στύση σας. Εαν όταν το σταματήσατε εαν η κανονική στύση επανήρθε και για πόσο καιρό σας πείρε?

Ευχαριστώ όλους αν και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα αρχήσουν και πάλι να κοροιδεύου και να γελάνε...
Το ίδιο έχω πάθει χρόνια . Χτυπάω βιαγκρα σιαλις και ολα οκ
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Ειναι αληθεια πως ο υπερβολικος βαθμος τσοντας μπορει να επιρεασει ψυχοσωματικα τον οργανισμο ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο
 

poutsolis

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
460
Κριτικές
20
Like
1.006
Πόντοι
3.010
Οι τσόντες όταν γίνονται εθισμός βλάπτουν. Θέλει μέτρο όπως με όλα.
 

paparopaparos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
288
Πόντοι
21
Το προβλημα σου ειναι εν μερει παθολογικο σε συνδιασμο με ψυχολογικο. Αυτο που θα σου πω ειναι πως η καταναλωση πορνο ειναι μια χαρα στο βαθμο που σε ικανοποιει εσενα, χωρις ομως να σε κανει να το προτιμας περισσοτερο απο τη φυσικη παρουσια. Εχοντας το προβλημα της χαμηλης τεστοστερονης αυτο γινεται περισσοτερο ψυχολογικο. Θα σου προτεινω τα παρακατω:
-Βελτιωσε τη διατροφη σου και προσπαθησε να χασεις κιλα ή εστω να μην καταναλωνεις υπερβολικα λιπαρα και ετοιμο φαγητο.
-Ξεκινα γυμναστικη στο βαθμο που μπορεις και παντα να πιεζεις λιγο περισσοτερο τον εαυτο σου και να πηγαινεις ενα βημα παραπανω. Για να γινει σωστα χρησιμοποιησε καποιο app το οποιο βαζει στοχους. Με τη βοηθεια του θα σε βοηθησει να παραγεις περισσοτερη ντοπαμινη και σεροτονινη καθε φορα που θα πετυχενεις εναν στοχο και αυτο θα σε κανει σταδιακα πιο διεκδικητικο και θα βοηθησει στην αυξημενη εκριση τεστοστερονης.
-Μην εμπλακεις σε τυχερα παιχνιδια ή παιχνιδια στα οποια χανεις συχνα, η ηττα καταστρεφει τη συγκεκριμενη ορμονη.
-Μειωσε την καταναλωση αλκοολ σε 1-2 ποτα τη βδομαδα
-Κανε ηλιοθεραπεια, αυξανει σε μεγαλο βαθμο ολες τις ορμονες
-Προσπαθησε να φλερταρεις με ωραιο τροπο, ακομη και αν δεν την κερδισεις το παιχνιδι σε βοηθα να ρυθμιζεις σε μεγαλο βαθμο τα ανδρογονα σου.

Στη διαθεση σου για παραπανω συμβουλες ή ερωτησεις. Καλη επιτυχια!
η χρηση καποιου χαπιου με στοχο την βελτιωση της στυσης αρα και την βελτιωση της ψυχολογιιας θεωρεις οτι ειναι σωστη κινηση;
 

poutsolis

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
460
Κριτικές
20
Like
1.006
Πόντοι
3.010
η χρηση καποιου χαπιου με στοχο την βελτιωση της στυσης αρα και την βελτιωση της ψυχολογιιας θεωρεις οτι ειναι σωστη κινηση;
Από τον εθισμό στις τσόντες στον εθισμό στα χάπια.
 

paparopaparos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
288
Πόντοι
21
Από τον εθισμό στις τσόντες στον εθισμό στα χάπια.
δεν λεω για συνεχη χρηση, αλλα για μια φορα ετσι ωστε να βελτιωθει η στυση και να φτιαξει και η ψυχολογια του παιχτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom