Νέα

Πρόβλημα με στυτική λειτουργία λόγω πορνό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgegeorgiou2210
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgegeorgiou2210

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
43
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους....

Υπήρξε μια περίοδος της ζωης μου που το μυαλό μου είταν μόνο στο πορνό. έβλεπα βίντεο για πολλές ώρες και έψαχνα ότι πορνό υπήρχε...για να το δω.

Αυτό εππηρέασε πολύ την ζωή μου. Αποτέλεσμα αυτού είναι πλέον να μην έχω καλή στύση και πολύ χαμηλά επίπεδα τετοστερόνης.

Δυστηχως για μένα τον τελευταιο καιρό συνεχίζω το ίδιο....

Η ερώτηση σε όλους τους φίλους είναι εαν έχετε παρατηρήσει ότι το συνεχόμενο πορνό σας επιρρεάζει στην στύση σας. Εαν όταν το σταματήσατε εαν η κανονική στύση επανήρθε και για πόσο καιρό σας πείρε?

Ευχαριστώ όλους αν και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα αρχήσουν και πάλι να κοροιδεύου και να γελάνε...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.878
Like
23.217
Πόντοι
6.056
Καλησπέρα σε όλους....

Υπήρξε μια περίοδος της ζωης μου που το μυαλό μου είταν μόνο στο πορνό. έβλεπα βίντεο για πολλές ώρες και έψαχνα ότι πορνό υπήρχε...για να το δω.

Αυτό εππηρέασε πολύ την ζωή μου. Αποτέλεσμα αυτού είναι πλέον να μην έχω καλή στύση και πολύ χαμηλά επίπεδα τετοστερόνης.

Δυστηχως για μένα τον τελευταιο καιρό συνεχίζω το ίδιο....

Η ερώτηση σε όλους τους φίλους είναι εαν έχετε παρατηρήσει ότι το συνεχόμενο πορνό σας επιρρεάζει στην στύση σας. Εαν όταν το σταματήσατε εαν η κανονική στύση επανήρθε και για πόσο καιρό σας πείρε?

Ευχαριστώ όλους αν και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα αρχήσουν και πάλι να κοροιδεύου και να γελάνε...
τι εννοεις μαν με το " ...για να το δω"? αν τον ξεπετσιαζεις ολη μερα λογικο δεν ειναι να ξενερωσεις σε καποια φαση?
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
Καλησπέρα σε όλους....

Υπήρξε μια περίοδος της ζωης μου που το μυαλό μου είταν μόνο στο πορνό. έβλεπα βίντεο για πολλές ώρες και έψαχνα ότι πορνό υπήρχε...για να το δω.

Αυτό εππηρέασε πολύ την ζωή μου. Αποτέλεσμα αυτού είναι πλέον να μην έχω καλή στύση και πολύ χαμηλά επίπεδα τετοστερόνης.

Δυστηχως για μένα τον τελευταιο καιρό συνεχίζω το ίδιο....

Η ερώτηση σε όλους τους φίλους είναι εαν έχετε παρατηρήσει ότι το συνεχόμενο πορνό σας επιρρεάζει στην στύση σας. Εαν όταν το σταματήσατε εαν η κανονική στύση επανήρθε και για πόσο καιρό σας πείρε?

Ευχαριστώ όλους αν και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα αρχήσουν και πάλι να κοροιδεύου και να γελάνε...
αλητες κωλοπαιδα μην την ψαχνεις ...
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.712
Like
6.601
Πόντοι
1.056
και γω σαν αγροτης, το χειμωνα που δεν εχει δουλεια, πολλες ωρες στο σπιτι και πολυ τσοντα και μαλακια. απο ανοιξη που τρεχω και ειμαι ολη μερα εξω και οι εξπερματωσεις ειναι πολυ λιγες, με το παραμικρο μου σηκωνεται και οι καυλες μου ειναι στο φουλ. κανε αποχη απο τσοντα και μαλακια και θα επανελθεις.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
Ρε τύπε δε μας λες πόσο χρονώνε είσαι, πόσες φορές τη μέρα ασχολείσαι με τον πέοντα, πόσες ώρες δουλεύεις;;; αν είσαι αλκοολικός;;;; Ή τεστοστερόνη που το ξέρεις πως είναι χαμηλή;;; Έκανες εξετάσεις;;; Ξεκινά με διατροφή πλούσια σε ψευδάργυρο, πρωτεΐνη καλής ποιότητας, αν είσαι υπέρβαρος χάσε κιλά κι αν είσαι νέος κάνε βάρη!!! Χωρίς ουσίες?. Αν είσαι σε κανονική ηλικία, τώρα την άνοιξη θα περνάς πάλι μέσα από τοίχους!!! Ξέχασα να σου πω, ελλάτωσέ λίγο τις τσόντες αν και θεωρώ πως δεν θα σου επηρέαζαν τη στύση τόσο πολύ αλλά τη σεξουαλικη πράξη με σύντροφο.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
Ρε τύπε δε μας λες πόσο χρονώνε είσαι, πόσες φορές τη μέρα ασχολείσαι με τον πέοντα, πόσες ώρες δουλεύεις;;; αν είσαι αλκοολικός;;;; Ή τεστοστερόνη που το ξέρεις πως είναι χαμηλή;;; Έκανες εξετάσεις;;; Ξεκινά με διατροφή πλούσια σε ψευδάργυρο, πρωτεΐνη καλής ποιότητας, αν είσαι υπέρβαρος χάσε κιλά κι αν είσαι νέος κάνε βάρη!!! Χωρίς ουσίες?. Αν είσαι σε κανονική ηλικία, τώρα την άνοιξη θα περνάς πάλι μέσα από τοίχους!!! Ξέχασα να σου πω, ελλάτωσέ λίγο τις τσόντες αν και θεωρώ πως δεν θα σου επηρέαζαν τη στύση τόσο πολύ αλλά τη σεξουαλικη πράξη με σύντροφο.
εγω συνεδελφε θα συστηνα αυξηση τις :jerking: ειδικα με τα :jerking2:χερια θα ανεβει level :cum:
η μηπως να κανουμε συμβουλιο :think:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα σε όλους....

Υπήρξε μια περίοδος της ζωης μου που το μυαλό μου είταν μόνο στο πορνό. έβλεπα βίντεο για πολλές ώρες και έψαχνα ότι πορνό υπήρχε...για να το δω.

Αυτό εππηρέασε πολύ την ζωή μου. Αποτέλεσμα αυτού είναι πλέον να μην έχω καλή στύση και πολύ χαμηλά επίπεδα τετοστερόνης.

Δυστηχως για μένα τον τελευταιο καιρό συνεχίζω το ίδιο....

Η ερώτηση σε όλους τους φίλους είναι εαν έχετε παρατηρήσει ότι το συνεχόμενο πορνό σας επιρρεάζει στην στύση σας. Εαν όταν το σταματήσατε εαν η κανονική στύση επανήρθε και για πόσο καιρό σας πείρε?

Ευχαριστώ όλους αν και είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα αρχήσουν και πάλι να κοροιδεύου και να γελάνε...
Φίλε δε ξερω αν παιζει ρόλο στη στυση το πορνο. Και μάλιστα κάποιες φορές με βοηθούσε κιολας οταν ένιωθα ότι κάτι δε παει καλα με τη στυση μου, έβαζα καμια τσόντα για να δω ότι είναι όλα οκ. Η πήγαινα σε καμία πουτανα. Αλλά και παλι δε νομίζω να έχει σχέση. Πήγαινε σε γιατρό
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
OP
OP
G

georgegeorgiou2210

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
43
Πόντοι
0
Ρε τύπε δε μας λες πόσο χρονώνε είσαι, πόσες φορές τη μέρα ασχολείσαι με τον πέοντα, πόσες ώρες δουλεύεις;;; αν είσαι αλκοολικός;;;; Ή τεστοστερόνη που το ξέρεις πως είναι χαμηλή;;; Έκανες εξετάσεις;;; Ξεκινά με διατροφή πλούσια σε ψευδάργυρο, πρωτεΐνη καλής ποιότητας, αν είσαι υπέρβαρος χάσε κιλά κι αν είσαι νέος κάνε βάρη!!! Χωρίς ουσίες?. Αν είσαι σε κανονική ηλικία, τώρα την άνοιξη θα περνάς πάλι μέσα από τοίχους!!! Ξέχασα να σου πω, ελλάτωσέ λίγο τις τσόντες αν και θεωρώ πως δεν θα σου επηρέαζαν τη στύση τόσο πολύ αλλά τη σεξουαλικη πράξη με σύντροφο.
¨εχω κάνει εξετα΄σεις και όντως έχω αρκετά χαμηλή τετοστερόνη.....

Κάνω μια ένεση κάθε τρίμηνο αλλα δεν μπορώ να πω ότι με έχει βοηθήσει αρκετα.. Ναι είμαι υπερβαρος αλλα πάντα είμουνα....
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496
¨εχω κάνει εξετα΄σεις και όντως έχω αρκετά χαμηλή τετοστερόνη.....

Κάνω μια ένεση κάθε τρίμηνο αλλα δεν μπορώ να πω ότι με έχει βοηθήσει αρκετα.. Ναι είμαι υπερβαρος αλλα πάντα είμουνα....
Τέρμα η πλάκα!!! Αφού είσαι σε θεραπεία πιστεύω θα γυρίσει. Ο γιατρός τι λέει;;; Όσο κι αν ακούγεται παράξενο η τεστοστερόνη αρχίζει να ελλατώνεται αρκετά νωρίς. Χρειάζεσαι και υποστηρικτική διατροφή κλπ.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
Τέρμα η πλάκα!!! Αφού είσαι σε θεραπεία πιστεύω θα γυρίσει. Ο γιατρός τι λέει;;; Όσο κι αν ακούγεται παράξενο η τεστοστερόνη αρχίζει να ελλατώνεται αρκετά νωρίς. Χρειάζεσαι και υποστηρικτική διατροφή κλπ.
τι εχουμε εδω;επειγον περιστατικο @TASSOS karipidis ;
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.567
Like
44.494
Πόντοι
6.256
δωσε μας της γνώσεις σου επι του θεματος :wanker:
περα την πλακα εχω παρακολουθησει και εχω διαβασει οτι παιζει μεγαλη μαλακια με τις αποδεκτες τιμες τεστοστερονης...οι αποκλισεις που δεχονται οι γιατροι ειναι τεραστιες και γενικα υπαρχει μεγαλη κουβεντα
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom