Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 53 51,5%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 43,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
ρε παιδια να ρωτησω κατι ασχετο;σε τι εξυπιρετει ενα πελατη να ασχολιθει με την προσωπικη ζωη μιας ιεροδουλης;  κοιταγα το forum βασικα και οταν το ειδα παραξενευτηκα. δηλαδη μιπως στο βαθος βαθος υπαρχουν αγορια που θελουνε για σχεση τετοια κοπελα? αυτο πιστεετε να παιζει; αλλα οπως και να ναι ρε παιδια δεν ειναι ψιλοπαρακμη η φαση; εχω ακουσει παντως οτι ειναι ντομπρα ατομα καπιες. τι να πω εχω πολλα να μαθω ακομα μου φαινεται. :)

File,
Εν μερει εχεις δικιο σε αυτα που λες,αλλα απο την αλλη ,δεν ειναι μονο η περιπτωση της καψουρας  που βαζεις,ειναιπολλες φορες η φυσιολογικη περιέργεια για μερικες απο αυτες που σε βαζει σε  σκεψεις που θελεις να μοιραστεις με αλλους,και η περιεργεια,μαλλον λαθος λεξη εβαλα,η προκληση του ενδιαφεροντος για να μαθει καποιος για τη ζωη ορισμενων απο αυτες,προέρχεται οτι αυτες οι συγκακριμενες ειναι (ηταν μαλλον,στις τωρινες ρωσιδοκλπ δε βλεπω κατι αξιόλογο)η  εμφανως ιδιαιτερη προσωπικοτητα τους ,σε συμπεριφορα ,ομορφια κλπ...
Ενα παντως ειναι σιγουρο,το εχουν πεικαι αλλοι  εδω,οσες απο αυτες δεν εχουν γινει και πουτανες στην ψυχη,αν αγαπησουν καποιον,(και συμβαινει αυτο,σε βεβαιώ,)τα δινουν ολα και γινονται υποδειγματα ...
Αν θες κοιτα στο θρεντ "οι καλυτερες πουτανοεμπειριες μας",οπου εχω βαλει καποια πραματα και θα καταλαβεις τι εννοώ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Φιλε αν ειναι να ασχοληθουμε με το πως την παλευουν και να προβληματιστουμε με τις πουτανες θα παψει να ειναι το bourdeling ψυχαγωγια και θα μας παρει απο κατω.
Ειναι δυνατον μια νορμαλ ισσοροπημενη γυναικα να γαμιεται με πανω απο 20 καθε μερα και να την παλευει?
Τι να λεμε τωρα,πηγα προχτες φυλης και ειδα καμια 30 αλβανους-πακιστανους.Προσωπικα πουτανες που το γουσταρουν ειναι μονο σε ακριβα στουντιο η οσες εχουν βαρεσει τιποτα κδε καταλαβαινουν.
Τα λεω ετσι και ειμαι ισως υπερβολικος αλλα το lifestyle μιας πουτανας ειναι για λυπηση και μονο για μενα,ασε που σοβαροποιειται το χομπι και χανεται ο χαβαλες.
Τωρα αν η πουτανα λεγεται μενεγακη η κολετσα αλλαζει το πραγμα..

:rockon: :rockon: :rockon:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Kαλησπερα!Εγω εχω ενα αλλο αναπαντητο ερωτημα.Γιατι μια γυναικα Ελληνιδα γινεται ιεροδουλη;oi ξενες εχουν λογο.Οι Ελληνιδες ομως τι λογο εχουν;Mια γυναικα με φιλους,και οικογενεια,γιατι διαλεγει αυτην την δουλεια?Της αρεσει πολυ το σεξ; ;ή το πανευκολο χρημα;Πως δικαιολογει τα λεφτα στους δικους της;Γιατι να πληρωνει μια γυναικα το τιμημα,που ειναι να κρυβεται απο τους παντες,να λεει δικαιολογιες και ψεματα στους παντες,να χρησιμοποιει 2-3 ονοματα διαφορετικα;Γιατι καμια σχεδων ιεροδουλη δεν θελει να εχει καμια σχεση με εναν πελατη,εκτος του χωρου εργασίας της;Aυτο δειχνει ανασφαλεια,μην την εκθεσει ο πελατης της και την αποκαλεσει με αλλο ονομα μπροστα σε φιλους της;πιθανον ναι.Αλλη μια εξηγηση ειναι οτι εχουν μαθει στο σεξ να πληρωνοντε αν το καναν αυτο με διαφορους πελατες θα χανοταν στην ουσια ο λογος που δουλευουν.Εγω τωρα τι πιστευω.Ιεροδουλη εδω στην Ελλαδα θα γινει καποια που μπορει 1.η οικογενεια της να ναι πολυ φτωχη και εκεινη με κρυφο τροπο να μην στεναχωρηθουν οι δικοι της κανει αυτην την δουλεια. 2.να γουσταρει πολυ τα λεφτα και να μην δισταζει να πουλησει το σωμα της για να τα αποκτησει,και να τα ξοδεψει σε οτι να ναι. 3.μπορει να της αρεσει το σεξ σαν δουλεια,και να μην εχει προβλημα να αποκαλυψει σε φιλους  και οικογενεια τι δουλεια κανει.Νομιζω βεβαια πως στην περιπτωση αυτη,ισως η κοπελα να μην εχει γονεις και γενικα κανεναν στο κοσμο που να την αγαπαει και να την προστατευει ή να εχει και να ναι τσακωμενη με ολους και να τους γραφει στα τετοια της.4 μπορει να υπαρχουν τυποι που τις εκμεταλευοντε και τις ακολουθουν οποου και να πανε για να παρουν το μεριδιο τους,το γνωστο νταβατζιλικη δηλαδη.Οι ιεροδουλες πιστευω οτι δυσκολα θα ερωτευτουν και θα αγαπησουν.Αλλα και να ερωτευτουν καποιον που δε γνωριζει τι δουλεια κανουν,δεν θα μπορουν ευκολα να του το αποκαλυψουν ή μπορει και να μην το αποκαλυψουν καθολου.Παντως εμεις οφειλουμε να τις σεβομαστε,και να μην τους ζηταμε παραλογα πραματα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Kαλησπερα!Εγω εχω ενα αλλο αναπαντητο ερωτημα.Γιατι μια γυναικα Ελληνιδα γινεται ιεροδουλη;
για να μην κουραζεσαι θα το πω λιγο δογματικα...δεν υπαρχουν ελληνιδες ιεροδουλες....
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
να το πω και γω λιγο δογματικα .υπαρχουν ελληνιδες ιεροδουλες
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Kαλησπερα!Εγω εχω[size=30pt] ενα [/size]αλλο αναπαντητο ερωτημα.


1Γιατι μια γυναικα Ελληνιδα γινεται ιεροδουλη;oi ξενες εχουν λογο.2Οι Ελληνιδες ομως τι λογο εχουν;Mια γυναικα με φιλους,και οικογενεια,3γιατι διαλεγει αυτην την δουλεια?4Της αρεσει πολυ το σεξ; ;5ή το πανευκολο χρημα;6Πως δικαιολογει τα λεφτα στους δικους της;7Γιατι να πληρωνει μια γυναικα το τιμημα,που ειναι να κρυβεται απο τους παντες,να λεει δικαιολογιες και ψεματα στους παντες,να χρησιμοποιει 2-3 ονοματα διαφορετικα;8Γιατι καμια σχεδων ιεροδουλη δεν θελει να εχει καμια σχεση με εναν πελατη,εκτος του χωρου εργασίας της;

:dancing: :2funny:[size=13pt][/size]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Το γελιο ηταν προκαταβολικό, για αυτό που θα ακολουθούσε...
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Ειπα να εκφρασω τις αποριες μου αλλα εσεις γελάτε :'(
 

sexiaris

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ολες οι γυναικες ειναι πουτανες απλα οι ιεροδουλες το κανουν επαγγελματικα.
οι ερασιτεχνιδες ομως ειναι που σου τρωνε τα πολλα και σου πριζουν και τα @@ ολη την ωρα με τα ψυχολογικα τους..αλλα οπως και να εχει τις αγαπαμε και μας καυλωνουν.. :pipa1: :fuck1: :tits: :tits2: :kissass: :kissass2: :pipa3: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ολες οι γυναικες ειναι πουτανες απλα οι ιεροδουλες το κανουν επαγγελματικα.
οι ερασιτεχνιδες ομως ειναι που σου τρωνε τα πολλα και σου πριζουν και τα @@ ολη την ωρα με τα ψυχολογικα τους..αλλα οπως και να εχει τις αγαπαμε και μας καυλωνουν.. :pipa1: :fuck1: :tits: :tits2: :kissass: :kissass2: :pipa3: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Αφού όλες οι γυναίκες είναι ιερόδουλες, θα είναι και η μάνα σου!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom