Νέα

Πρωκτικοί Εξτρεμιστές !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gangstaXZ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 887
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Μαυρος Θανατος στη βουλη!

  • ναι

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • οχι

    Ψήφοι: 4 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Εδω ανηκει ο Μαυρος Θανατος [youtube=425,350]vKax7W_CWvQ[/youtube]
πιστευω συμφωνει σε ολα! :)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Εδω ανηκει ο Μαυρος Θανατος [youtube=425,350]vKax7W_CWvQ[/youtube]
πιστευω συμφωνει σε ολα! :)

Είναι σίγουρα ένα βίντεο που εκφράζει όλους τους ΠΡΩΚΤΙΚΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ :rockon: :rockon:.Εγώ το έβαλα ήδη στο προφίλ μου στο φέισμπουκ και άρχισα να το στέλνω σε όσες ελλεινίδες έχω ''φίλες'' :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:
 

bourdela21

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2012
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
εγω παντως δηλωνω πιστος στρατιώτης ετοιμος να πεθανω στην πιάτσα για τους πρωκτικους Εξτρεμιστές.
ειμαι παντα στην διαθεση σας εγω και τα βιντεο μου απο τις τσαρκες μου  :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
εγω παντως δηλωνω πιστος στρατιώτης ετοιμος να πεθανω στην πιάτσα για τους πρωκτικους Εξτρεμιστές.
ειμαι παντα στην διαθεση σας εγω και τα βιντεο μου απο τις τσαρκες μου  :grin:

πρέπει να περάσεις από κάποιες δοκιμασίες για να ενταχθείς στους Πρωκτικούς Εξτρεμιστές :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
δεν εχω κανενα προβλημα ειμαι ετοιμος για ολα και για ολες τις δοκιμασίες   :sunglasses:

θα πρέπει να γίνει η συννενόηση με Μάυρο Θάνατο που πραγματοποιεί την αξιόλογηση των μελών :sunglasses:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Τον ειλικρινή θαυμασμό του και τον χαιρετισμό τους από την καρδιά τους στέλνουν ο Πρωθυπουργός της Τρούμπας και ο Μαύρος Θάνατος σε όλους τους αδούλωτους και ανυπότακτους μπουρδελάκηδες, που αψηφούν τον καύσωνα και την μουρμούρα της σάπιας γκομενάς τους και επιμένουν να καταθέτουν το τίμια δεδουλευμένο με αίμα και ιδρώτα μεροκαματό τους στα κορίτσια στην πιάτσα!

Καλό καλοκαίρι, καλές διακοπές σε όλους και θα ξανανταμώσουμε δυνατοί στους δρόμους της καύλας και της ηδονής!Να είστε όλοι καλά!Κρεμάλα στους παντοφλάκηδες, λεπίδι στους καρπαζοεισπράκτορες!

Υ.Γ1 ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΛΩΝΗΤΟΙ!

Υ.Γ2 Χαιρετίσματα στους Πιστό Ιππότη της Ηδονής και στον αξιόμαχο Πιτσιλιστή :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ggtv

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Μέσα από την φρεγάτα που υπηρετούσε, ένας 29χρονος υπαξιωματικός του Πολεμικού Ναυτικού, έβρισκε χρόνο να ασχολείται με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης να προσεγγίζει ανήλικα κορίτσια και μέσω web camera να τα πείθει να προβαίνουν σε άσεμνες κινήσεις ακόμη και να τις «ξεγυμνώνει» διαδικτυακά. 



Κατέγραφε τις αισθησιακές σκηνές και στη συνέχεια εκβίαζε τα ανήλικα κορίτσια προκειμένου να συνευρεθούν ερωτικά μαζί του ή να του στείλουν μία… pay safe κάρτα των 100 ευρώ ειδάλλως θα έστελνε το υλικό που είχε καταγράψει στους γονείς τους.  

Οι αστυνομικοί του τμήματος Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος δέχθηκαν την καταγγελία ενός 17χρονου κοριτσιού που είχε πέσει θύμα εκβιασμού του 29χρονου, και μετά από λεπτομερή ψηφιακή έρευνα έφθασαν στα ίχνη της… φρεγάτας και από εκεί στον υπαξιωματικό.

Οι αστυνομικοί διαπίστωσαν ότι ο κατηγορούμενος διατηρούσε… 30 διαφορετικά προφίλ σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης, τα οποία χρησιμοποιούσε για τον εκβιασμό των ανήλικων κοριτσιών. 

Σχηματίσθηκε δικογραφία σε βάρος του και οδηγήθηκε στο Ναυτοδικείο, ενώ συνεχίζεται η έρευνα για τυχόν εμπλοκή του και σε άλλες παρόμοιες περιπτώσεις.

 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.286
Κριτικές
3
Like
6.881
Πόντοι
1.486
Μέσα από την φρεγάτα που υπηρετούσε, ένας 29χρονος υπαξιωματικός του Πολεμικού Ναυτικού, έβρισκε χρόνο να ασχολείται με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης να προσεγγίζει ανήλικα κορίτσια και μέσω web camera να τα πείθει να προβαίνουν σε άσεμνες κινήσεις ακόμη και να τις «ξεγυμνώνει» διαδικτυακά. 



Κατέγραφε τις αισθησιακές σκηνές και στη συνέχεια εκβίαζε τα ανήλικα κορίτσια προκειμένου να συνευρεθούν ερωτικά μαζί του ή να του στείλουν μία… pay safe κάρτα των 100 ευρώ ειδάλλως θα έστελνε το υλικό που είχε καταγράψει στους γονείς τους.  

Οι αστυνομικοί του τμήματος Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος δέχθηκαν την καταγγελία ενός 17χρονου κοριτσιού που είχε πέσει θύμα εκβιασμού του 29χρονου, και μετά από λεπτομερή ψηφιακή έρευνα έφθασαν στα ίχνη της… φρεγάτας και από εκεί στον υπαξιωματικό.

Οι αστυνομικοί διαπίστωσαν ότι ο κατηγορούμενος διατηρούσε… 30 διαφορετικά προφίλ σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης, τα οποία χρησιμοποιούσε για τον εκβιασμό των ανήλικων κοριτσιών. 

Σχηματίσθηκε δικογραφία σε βάρος του και οδηγήθηκε στο Ναυτοδικείο, ενώ συνεχίζεται η έρευνα για τυχόν εμπλοκή του και σε άλλες παρόμοιες περιπτώσεις.

Σε συνδυασμό με την εξαφάνιση εδω και μήνες κάποιου "επιφανούς" μέλους αυτού του thread,τι συμπέρασμα να βγάλω??? :think: :think: :think:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μάλιστα ενδιαφέρον το άθρο που παρέθεσε το παλικάρι(χωρίς πηγή βέβαια........ :jerking:)αλλά δεν μας έδειξε την ίδια ευαισθησία για τον ποδηλάτη και την γυναίκα με τα 2 παιδία που τραυμάτισε άλλο στέλεχος του ΠΝ πριν λίγους μήνες?????

ορίστε και το λινκ για όσους δεν θυμούνται :rolleyes:

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σε συνδυασμό με την εξαφάνιση εδω και μήνες κάποιου "επιφανούς" μέλους αυτού του thread,τι συμπέρασμα να βγάλω??? :think: :think: :think:
Λες να ειναι καποιος που εγραφε στο σα'ι'τ? :2funny:
Μέσα από την φρεγάτα που υπηρετούσε, ένας 29χρονος υπαξιωματικός του Πολεμικού Ναυτικού, έβρισκε χρόνο να ασχολείται με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης να προσεγγίζει ανήλικα κορίτσια και μέσω web camera να τα πείθει να προβαίνουν σε άσεμνες κινήσεις ακόμη και να τις «ξεγυμνώνει» διαδικτυακά. 



Κατέγραφε τις αισθησιακές σκηνές και στη συνέχεια εκβίαζε τα ανήλικα κορίτσια προκειμένου να συνευρεθούν ερωτικά μαζί του ή να του στείλουν μία… pay safe κάρτα των 100 ευρώ ειδάλλως θα έστελνε το υλικό που είχε καταγράψει στους γονείς τους.  

Οι αστυνομικοί του τμήματος Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος δέχθηκαν την καταγγελία ενός 17χρονου κοριτσιού που είχε πέσει θύμα εκβιασμού του 29χρονου, και μετά από λεπτομερή ψηφιακή έρευνα έφθασαν στα ίχνη της… φρεγάτας και από εκεί στον υπαξιωματικό.

Οι αστυνομικοί διαπίστωσαν ότι ο κατηγορούμενος διατηρούσε… 30 διαφορετικά προφίλ σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης, τα οποία χρησιμοποιούσε για τον εκβιασμό των ανήλικων κοριτσιών. 

Σχηματίσθηκε δικογραφία σε βάρος του και οδηγήθηκε στο Ναυτοδικείο, ενώ συνεχίζεται η έρευνα για τυχόν εμπλοκή του και σε άλλες παρόμοιες περιπτώσεις.

μάλιστα ενδιαφέρον το άθρο που παρέθεσε το παλικάρι(χωρίς πηγή βέβαια........ :jerking:)αλλά δεν μας έδειξε την ίδια ευαισθησία για τον ποδηλάτη και την γυναίκα με τα 2 παιδία που τραυμάτισε άλλο στέλεχος του ΠΝ πριν λίγους μήνες?????

ορίστε και το λινκ για όσους δεν θυμούνται :rolleyes:

Ωραια βρε παιδια σιγουρα θα υπαρχουν και καποιοι κακοι στο πολεμικο ναυτικο οπως και σε ολα τα επαγγελματα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ολοι οσοι υπερετουν  στο πολεμικο ναυτικο ειναι κακοι.Αντιθετα θα ελεγα οι περισσοτεροι ειναι πολυ καλα παιδια.
 

maturelover2013

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
295
Κριτικές
14
Like
70
Πόντοι
11
Ρε παιδες, ποιος εχει ηχογραφημενη την εκπομπη του ΜΑΥΡΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ???
Εχω αναγκη να ακουσω τη σκληρη απαξιωση της ελληνιδας μπριζολας..  :rockon:
δεν εχω καταλαβει γιατι την αποκαλειτε μπριζολα?η ομαδα υπαρχει ακομα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom