Νέα

Πρωκτικοί Εξτρεμιστές !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gangstaXZ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 887
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Μαυρος Θανατος στη βουλη!

  • ναι

    Ψήφοι: 5 55,6%
  • οχι

    Ψήφοι: 4 44,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    9

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
                    ΤΟ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ

Χρόνια πολλά και χρόνια καλά να ευχηθώ κι εγώ με την σειρά μου!!!Καλή ανάσταση και καλή επναστάση όλα να πάνε καλά με δύναμη και αισιοδοξία.Πρώτα ο Θεός και πιο πρώτα ο λαός!!!Είμαστε θετικοί και δυνατοί και τώρα την στιγμή που το φως στην δύση υπερνικά το σκοτάδι φυσικό και πνευματικό και η μέρα μεγαλώνει καιρός είναι η ψυχή να ελευθερωθεί και τα δεσμά όλων μας είτε είναι φόβοι είτε πίκρες είτε καημοί να σπάσουν.Όλα θα πάνε καλά.Συν αθηνά και χείρα κίνει.Ας είμαστε γεροί μαχητικοί 6 μαίου στέλνουμε το μαύρο μέτωπο στον αγύριστο.Ο αγώνας ενάντια στους πιρφόρους και στην σάπια μπαζόλα ελλεινίδα θα συνεχιστεί πιο δυναμικά πιο σκληρά πιο απαξιωτικά.Καραμούζα στο παπαδαριό και ανάσταση στις πιάτσες.Λευτεριά στις μαύρες γαζέλες και καλά πορνιάσματα σε όλους τους χύστες
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Δυστηχως στις 6 Μα'ι'ου λιγοι θα δωσουν αυτο το μυνημα.Μετα της εκλογες θα εχουμε κυβερνιση ΠΑ.ΣΟ.Κ μαζι με τη Ν.Δ. με τη μονη διαφορα οτι η Νεα Δημοκρατια θα εχει περισσοτερες εδρες απο το Πασοκ.Γ'αυτο εχει φαγωθει ο Σαμαρας!Δεν προκειται να αλλαξει ΤΙΠΟΤΑ!Η Κυβερνιση που θα ερθει θα κατευθηνετε απο της Βρυξελες οπως και του Παπαδημα.Γ'αυτο και οι Ευρωπαιοι ΔΕΝ ΛΈΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΑ!η σαπιλα δεν θα φυγει!Θα προσπαθισω να ετοιμασω ενα βιντεακι σχετικα με της πολιτικες μου αποψεις
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ετσι ακριβως θα γινει δημητρακη,ο κοσμος κοιματε,ετοιμασε ενα βιντεο..!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Δυστηχως στις 6 Μα'ι'ου λιγοι θα δωσουν αυτο το μυνημα.Μετα της εκλογες θα εχουμε κυβερνιση ΠΑ.ΣΟ.Κ μαζι με τη Ν.Δ. με τη μονη διαφορα οτι η Νεα Δημοκρατια θα εχει περισσοτερες εδρες απο το Πασοκ.Γ'αυτο εχει φαγωθει ο Σαμαρας!Δεν προκειται να αλλαξει ΤΙΠΟΤΑ!Η Κυβερνιση που θα ερθει θα κατευθηνετε απο της Βρυξελες οπως και του Παπαδημα.Γ'αυτο και οι Ευρωπαιοι ΔΕΝ ΛΈΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΑ!η σαπιλα δεν θα φυγει!Θα προσπαθισω να ετοιμασω ενα βιντεακι σχετικα με της πολιτικες μου αποψεις

Ναι πορνομετανάστη,το έχουμε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΝΑΓΚΗ :rockon: :rockon: :rockon:.Ο Μαύρος Θάνατος πιστεύει ότι μπορεί να χτυπηθούν ΠΑΣΟΚ και Ν.Δ αλλά εγώ δεν το βλέπω :idiot: :uglystupid: :rolleyes:.Είναι σίγουρα στημένες και αυτές οι εκλογές,αλλά προβλέπω ότι το ΠΑΣΟΚ θα πάρει περισότερες έδρες κι έτσι τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει ;) ;).Στο βιντεάκι σου δώσε και παραδείγματα με ρουσφέτια από δημόσιες υπηρεσίες(π.χ υπουργεία,πολεοδομία,συγκοινωνίες κλπ)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Στρατηλάτη το διάγγελμα λέμε :grin: :grin:

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ενα βιντεακι μαζι με μαυρο θανατο ισως αλλαζε γνωμη σε μερικους ανεγκεφαλους που θα ψηφισουν σαμαρα και βενιζελο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Από χθες το βράδι η ομάδα των ΠΡΩΚΤΙΚΩΝ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΩΝ αριθμεί ένα ακόμη μέλος :grin: :grin:.Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Μαύρο Θάνατο ο συναγωνιστής μακης1985 εντάσσεται στους πιο ακραίους και σκληρούς της πιάτσας,δηλαδή τους ΠΡΩΚΤΙΚΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ.Παραθέτω το επίσημο μήνυμα ένταξης που συνέταξε ο Μαύρος Θάνατος:

Πρωθυπουργέ είσαι σκληρός είσαι δυνατός!Ανήκεις τίμια και δίκαια στους Πρωκτικούς Εξτρεμιστές!Είσαι μια ακατάβλητη ερωτική μηχανή,ένας ηγεμόνας της καύλας!Αξιος! ''

Μάκη1985 πάντα άξιος και από μένα,είμαι σίγουρος ότι θα ανταπεξέλθεις στις προκλήσεις της νέας σου θέσης και θα δικαιώσεις και αυτόν τον τίτλο σου ;) ;) :rockon: :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Από χθες το βράδι η ομάδα των ΠΡΩΚΤΙΚΩΝ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΩΝ αριθμεί ένα ακόμη μέλος :grin: :grin:.Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Μαύρο Θάνατο ο συναγωνιστής μακης1985 εντάσσεται στους πιο ακραίους και σκληρούς της πιάτσας,δηλαδή τους ΠΡΩΚΤΙΚΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ.Παραθέτω το επίσημο μήνυμα ένταξης που συνέταξε ο Μαύρος Θάνατος:

Πρωθυπουργέ είσαι σκληρός είσαι δυνατός!Ανήκεις τίμια και δίκαια στους Πρωκτικούς Εξτρεμιστές!Είσαι μια ακατάβλητη ερωτική μηχανή,ένας ηγεμόνας της καύλας!Αξιος! ''

Μάκη1985 πάντα άξιος και από μένα,είμαι σίγουρος ότι θα ανταπεξέλθεις στις προκλήσεις της νέας σου θέσης και θα δικαιώσεις και αυτόν τον τίτλο σου ;) ;) :rockon: :rockon:
κανα βιντεακι θα ανεβασετε?
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
στον καιρο της κρισης μονο ο μαυρος θανατος κανει προσληψεις
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Από χθες το βράδι η ομάδα των ΠΡΩΚΤΙΚΩΝ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΩΝ αριθμεί ένα ακόμη μέλος :grin: :grin:.Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Μαύρο Θάνατο ο συναγωνιστής μακης1985 εντάσσεται στους πιο ακραίους και σκληρούς της πιάτσας,δηλαδή τους ΠΡΩΚΤΙΚΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ.Παραθέτω το επίσημο μήνυμα ένταξης που συνέταξε ο Μαύρος Θάνατος:

Πρωθυπουργέ είσαι σκληρός είσαι δυνατός!Ανήκεις τίμια και δίκαια στους Πρωκτικούς Εξτρεμιστές!Είσαι μια ακατάβλητη ερωτική μηχανή,ένας ηγεμόνας της καύλας!Αξιος! ''

Μάκη1985 πάντα άξιος και από μένα,είμαι σίγουρος ότι θα ανταπεξέλθεις στις προκλήσεις της νέας σου θέσης και θα δικαιώσεις και αυτόν τον τίτλο σου ;) ;) :rockon: :rockon:

ευχαριστώ πολύ τον Μαύρο Θάνατο που με επέλεξε να στελεχώσω την δυναμική ομάδα που λέγεται Πρωκτικοί Εξτρεμιστές :rockon: :rockon:

είμαι σίγουρος ότι θα ανταπεξέλθω στα αυξημένα πλέον καθηκοντά μου και θα τιμήσω με το παραπάνω τον τίτλο που μου απονεμήθηκε ;)

Στρατηλάτη η επόμενη αποστολή έχει οριστεί για Τετάρτη όπως σου είχα πει να είσαι έτοιμος να απαξιώσεις και να τραμπουκίσεις άτακτα πορνίδια εγώ θα είμαι μαζί σας και όπου χρειαστεί θα παρέμβω για να δώσω την λύση ;)
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ο λαος απαιτει νεο βιντεακι των Πρωκτικων Εξτρεμιστων ! ! :fuck2:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.328
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Εχθές μίλησα με ΜΑΥΡΟ ΘΑΝΑΤΟ και μου είπε πως αύριο Πέμπτη θα επισκεφθεί την απογευματινή βάρδια της Φυλής για να φυτιλιάσει 2-3 20ευρα :grin: :grin:.Την προηγούμενη βδομάδα τον έπιασε επ'αυτοφόρω η ελληνίδα μάνα του την στιγμή που τραμπούκιζε το συρτάρι που κρύβει τα 50ευρα :rockon: :rockon:.Παραθέτω τον διάλογο

Μ:Τι ψάχνεις εκεί παιδί μου???
ΜΘ:Ε τι να ψάχνω ρε μάνα,λεφτά να πάω να ταίσω τα κορίτσια
Μ:Να πας να πληρώσεις το χαράτσι που έχεις αφήσει απλήρωτο
ΜΘ:Δεν δίνω εγώ λεφτά στον χοντρο-βενιζέλο,θα τα φάω όλα στην πιάτσα
Μ:Και δεν μου λες,πόσα βούτηξες πάλι???
ΜΘ:'Ένα 50αρι μόνο
Μ:Να βάλεις τα εσώρουχά μου στην θέση τους και να μην ξαναψάξεις εκεί
ΜΘ:Τι να κάνω ρε μάνα,τα κορίτσια πεινάνε,να τα αφήσω νηστικά???
Μ:Άστα αυτά και μην ξαναψάξεις εκεί γιατί τα λεφτά αυτά είναι για την ανακαίνιση του σπιτιού.
ΜΘ:Εντάξει θα δώσουμε κάτι και στις οικονομικές πορνομετανάστριες.
Μ:Έλα δω,φέρε πίσω τα λεφτά
ΜΘ:Φεύγω μαμά,πάω να τα φυτιλιάσω στα κορίτσια

Η μαύρη αλήθεια είναι ότι ο Μαύρος Θάνατος είχε τραμπουκίσει 100 ευρώ αλλά ευτυχώς όταν τον είδε η μάνα του κρατούσε στα χέρια του μόνο μια κιλότα και μια βυζοθήκη της :2funny: :2funny:
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
ευχαριστώ πολύ τον Μαύρο Θάνατο που με επέλεξε να στελεχώσω την δυναμική ομάδα που λέγεται Πρωκτικοί Εξτρεμιστές :rockon: :rockon:

είμαι σίγουρος ότι θα ανταπεξέλθω στα αυξημένα πλέον καθηκοντά μου και θα τιμήσω με το παραπάνω τον τίτλο που μου απονεμήθηκε ;)

Στρατηλάτη η επόμενη αποστολή έχει οριστεί για Τετάρτη όπως σου είχα πει να είσαι έτοιμος να απαξιώσεις και να τραμπουκίσεις άτακτα πορνίδια εγώ θα είμαι μαζί σας και όπου χρειαστεί θα παρέμβω για να δώσω την λύση ;)

Καλοριζικος
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.434
Like
4.820
Από χθες το βράδι η ομάδα των ΠΡΩΚΤΙΚΩΝ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΩΝ αριθμεί ένα ακόμη μέλος :grin: :grin:.Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Μαύρο Θάνατο ο συναγωνιστής μακης1985 εντάσσεται στους πιο ακραίους και σκληρούς της πιάτσας,δηλαδή τους ΠΡΩΚΤΙΚΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ.Παραθέτω το επίσημο μήνυμα ένταξης που συνέταξε ο Μαύρος Θάνατος:

Πρωθυπουργέ είσαι σκληρός είσαι δυνατός!Ανήκεις τίμια και δίκαια στους Πρωκτικούς Εξτρεμιστές!Είσαι μια ακατάβλητη ερωτική μηχανή,ένας ηγεμόνας της καύλας!Αξιος! ''

Μάκη1985 πάντα άξιος και από μένα,είμαι σίγουρος ότι θα ανταπεξέλθεις στις προκλήσεις της νέας σου θέσης και θα δικαιώσεις και αυτόν τον τίτλο σου ;) ;) :rockon: :rockon:
καλησπερα...θελω κι εγω να γινω μελος της ομαδας... :) τι πρεπει να κανω; :)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καλησπερα...θελω κι εγω να γινω μελος της ομαδας... :) τι πρεπει να κανω; :)

για να γίνεις μέλος δύσκολο αλλά αν θέλεις μπορείς να μιλήσεις με τον Μαύρο Θάνατο όπου θα του θέσεις αυτό σου το ερώτημα :grin:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.434
Like
4.820
Από χθες το βράδι η ομάδα των ΠΡΩΚΤΙΚΩΝ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΩΝ αριθμεί ένα ακόμη μέλος :grin: :grin:.Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον Μαύρο Θάνατο ο συναγωνιστής μακης1985 εντάσσεται στους πιο ακραίους και σκληρούς της πιάτσας,δηλαδή τους ΠΡΩΚΤΙΚΟΥΣ ΕΞΤΡΕΜΙΣΤΕΣ.Παραθέτω το επίσημο μήνυμα ένταξης που συνέταξε ο Μαύρος Θάνατος:

Πρωθυπουργέ είσαι σκληρός είσαι δυνατός!Ανήκεις τίμια και δίκαια στους Πρωκτικούς Εξτρεμιστές!Είσαι μια ακατάβλητη ερωτική μηχανή,ένας ηγεμόνας της καύλας!Αξιος! ''

Μάκη1985 πάντα άξιος και από μένα,είμαι σίγουρος ότι θα ανταπεξέλθεις στις προκλήσεις της νέας σου θέσης και θα δικαιώσεις και αυτόν τον τίτλο σου ;) ;) :rockon: :rockon:
Ενα πουλακι μου ειπε πως εκπροσωπεις τον Μθ...θελω να του μεταφερεις την επιθυμια μου να γινω μελος του ταγματος..Ευχαριστω για την προσοχη σου
                                                                                          ΤΖΟΥΛΗ πορνιαρα
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Μακρυα απο δαυτους. Κανουν παρτουζες. Εσυ εισαι κοριτσι για σπιτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom