Νέα

Private meetings (long dates)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raboo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μονο εισητηρια απο εδω και περα!!!  :2funny: :2funny: Αν τους αρεσουν οι αξιοπρεπεις διακοπες εχει καλως, αλλιως στην επονη της λιστας  :grin: :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Υπάρχει version της ιστορίας του Luc που έχει πολύ ενδιαφέρον, αλλά θα την ανακοινώσουμε στα 10ετή γενέθλια του site, όταν θα έχουμε αποσυρθεί.

:grin:

Νωρίς τα μαρτυράς...  :grin:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
19
Like
1.418
Πόντοι
6.835
Ο καθένας από εμάς δικαιούται να έχει τις αδυναμίες του και τις ιδιαίτερες προτιμήσεις του
Προσωπικά, σε αυτό το βλέμμα δεν μπορώ να αντισταθώ
Εσείς ?
 

Συνημμένα

  • Emily.jpg
    Emily.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 105

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Ο καθένας από εμάς δικαιούται να έχει τις αδυναμίες του και τις ιδιαίτερες προτιμήσεις του
Προσωπικά, σε αυτό το βλέμμα δεν μπορώ να αντισταθώ
Εσείς ?

Για αυτην ουτε εισητηρια  :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eγω το εκανα gismo και αξιζε !!
Ασε τον Luc ειναι στις κακες του !!
Την μια Εβραια την αλλη ουτε με λεωφοριο δεν την φερνει !! :grin: :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Eγω το εκανα gismo και αξιζε !!
Ασε τον Luc ειναι στις κακες του !!
Την μια Εβραια την αλλη ουτε με λεωφοριο δεν την φερνει !! :grin: :grin: :grin:

Εχω γινει δυσκολος τελευταια!!  :think: :think: Περπατητη μονο θα την εφερνα!!  :2funny: :2funny: και παλι για μια δυο ωρες!!  :grin: :grin:
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
19
Like
1.418
Πόντοι
6.835
Ρε παιδιά, περί ορέξεως....
Η Έμιλυ πάντως αντικειμενικά είναι πολύ καλή παρέα
Αν κάποιος βρει σχετική "χημεία" θα μπορέσει να ανακαλύψει πολλά πράγματα, και το κυριότερο να είναι παρέα με μια γυναίκα που ξέρει να διασκεδάζει και να απολαμβάνει την κάθε στιγμή-και το κυριότερο να το μεταδίδει στον συνοδό της.
Επομένως, τι περισσότερο μπορεί να ζητήσει κανείς από ένα long meeting?
 

krateos75

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
170
Like
2
Πόντοι
1
Εδώ και καιρό μου έχει μπει η ιδέα να κλείσω μια εβδομάδα με μια Πολωνη που λεει ότι δουλευει παραλληλα και ως μοντελο. Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι θελει 30% προκαταβολη μεσω moneygram  και δε θελει να δειξει το προσωπο της( οι φωτο της ειναι ειναι με καλυμμενο προωπο) μεχρι να στειλω τα χρηματα. Το κοστος υπολογιζεται σε 5000 + αεροπορικα εισιτηρια + 2ημερο σε ξενοδοχειο  για την πρωτη συναντηση.Υπαρχει καμια ιδεα πως θα δουμε αν αξιζει ή οχι;
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Εδώ και καιρό μου έχει μπει η ιδέα να κλείσω μια εβδομάδα με μια Πολωνη που λεει ότι δουλευει παραλληλα και ως μοντελο. Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι θελει 30% προκαταβολη μεσω moneygram  και δε θελει να δειξει το προσωπο της( οι φωτο της ειναι ειναι με καλυμμενο προωπο) μεχρι να στειλω τα χρηματα. Το κοστος υπολογιζεται σε 5000 + αεροπορικα εισιτηρια + 2ημερο σε ξενοδοχειο  για την πρωτη συναντηση.Υπαρχει καμια ιδεα πως θα δουμε αν αξιζει ή οχι;
Aν στειλεις τα ευρουδακια.....χαιρετα τα!!!! ποτε μα ποτε μη στελνεις αν ειναι η πρωτη συναντηση σου.....κατι αλλο,ρε φιλαρακι για 2 μερες ενα ταλληρακι.....εισαι καλα?
 

gismo1972

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.439
Κριτικές
19
Like
1.418
Πόντοι
6.835
1ον: το να την κλελισεις χωρις να έχεις δει πρόσωπο είναι τεράστιο ρίσκο
2ον: τα χρήματα που ζητάει είναι πολλά, αρκετά περισσότερα από τον μέσο όρο
3ον: δεν θα ήταν καλύτερο να βρεις κάποια που σου αρέσει και επισκέπτεται την Αθήνα, να την δεις για
    ένα 2ωρο για αρχή, και αν τα πάτε καλά να της προτείνεις long meeting ? Έτσι περιορίζεις πολλά
    ρίσκα

Εδώ και καιρό μου έχει μπει η ιδέα να κλείσω μια εβδομάδα με μια Πολωνη που λεει ότι δουλευει παραλληλα και ως μοντελο. Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι θελει 30% προκαταβολη μεσω moneygram  και δε θελει να δειξει το προσωπο της( οι φωτο της ειναι ειναι με καλυμμενο προωπο) μεχρι να στειλω τα χρηματα. Το κοστος υπολογιζεται σε 5000 + αεροπορικα εισιτηρια + 2ημερο σε ξενοδοχειο  για την πρωτη συναντηση.Υπαρχει καμια ιδεα πως θα δουμε αν αξιζει ή οχι;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εδώ και καιρό μου έχει μπει η ιδέα να κλείσω μια εβδομάδα με μια Πολωνη που λεει ότι δουλευει παραλληλα και ως μοντελο. Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι θελει 30% προκαταβολη μεσω moneygram  και δε θελει να δειξει το προσωπο της( οι φωτο της ειναι ειναι με καλυμμενο προωπο) μεχρι να στειλω τα χρηματα. Το κοστος υπολογιζεται σε 5000 + αεροπορικα εισιτηρια + 2ημερο σε ξενοδοχειο  για την πρωτη συναντηση.Υπαρχει καμια ιδεα πως θα δουμε αν αξιζει ή οχι;
Γουρουνι στο σακι ρε φιλε και χωρις να εχεις δοκιμασει ουτε καν εχεις δει την κυρια !!!
Sorry !!!
 
OP
OP
raboo

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Εδώ και καιρό μου έχει μπει η ιδέα να κλείσω μια εβδομάδα με μια Πολωνη που λεει ότι δουλευει παραλληλα και ως μοντελο. Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι θελει 30% προκαταβολη μεσω moneygram  και δε θελει να δειξει το προσωπο της( οι φωτο της ειναι ειναι με καλυμμενο προωπο) μεχρι να στειλω τα χρηματα. Το κοστος υπολογιζεται σε 5000 + αεροπορικα εισιτηρια + 2ημερο σε ξενοδοχειο  για την πρωτη συναντηση.Υπαρχει καμια ιδεα πως θα δουμε αν αξιζει ή οχι;
λοιπον,η μας δουλευεις χοντρο γαζι (προσεξε οχι ψιλο...) η εισαι παντελως ασχετος και αν το επιχειρησεις εχεις ελαχιστες πιθανοτητες να περασεις καλα...ριξε μια ματια στο δεκαλογο... και ξεκινα το διαβασμα (του site ) για να εμπεδωσεις καποια πραγματα...
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Κόστος συνάντησης: ~50.000€
Incall-Outcall: Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης: Αθήνα, Παρίσι, Μύκονος, Σκιάθος, Σαντορίνη
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; ΣΙΓΟΥΡΑ!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ φιλαράκι, γαμα τα λεφτά...! Αμα πέρασες καλά, αυτό είναι το ΠΑΝ..!!!
Και ο Λαμπράκης που πέθανε, στο σάβανο δεν του βάλανε τσέπες να τα πάρει μαζί του..!!
Αυτα μένουν στην ζωή..!!!!!!!!
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
ρε 50000 ευρω ουτε οι δυο γυναικες μου δεν μου ειχαν φαει  :2funny:
 

portoleone

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ρε 50000 ευρω ουτε οι δυο γυναικες μου δεν μου ειχαν φαει  :2funny:

Είναι πολλά τα λεφτά, Άρη!!!!
Επαγγελματίες εκπορνευόμενες έρχονται με ένα χιλιαρικάκι την ημέρα και το κουλούρι περιλαμβάνεται!!  :fuck2: ...  Φυσικά, εισιτήριο και ξενοδοχείο δικά σου. Το βλέπω μεγάλο ρίσκο για κάποια που δεν ξέρεις και πως είναι φατσικά και ούτε έχεις "ακουμπήσει" να δεις τι "παίζει" :hmm:
 

Proximo

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν μέχρι πριν 5-6 χρόνια είχα φίλες από Τσεχία,Ουγγαρία, Σλοβακία, Ρουμανία που ερχόντουσαν ευχαρίστως για μια βδομάδα μόνο με τα εισιτήρια τους. μάλιστα είχα μια ουγγαρέζα που επέμενε να πληρώνει αυτή τα εισιτήρια της. Σε αυτά τα 5-6 χρόνια καταντήσαμε έτσι. Τυχαίο? Οπως πάτε σε λίγο θα πληρώνετε για να σας μιλάνε ζώα!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Πάντως γι' αυτή τη θείτσα, ούτε 20αρικο δε θα δινα, όχι 2χίλιαρο..!
 

Συνημμένα

  • Emily.jpg
    Emily.jpg
    88,5 KB · Εμφανίσεις: 73

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom