Νέα

Private meetings (long dates)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα raboo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μπορείτε παίδες να κανονίσετε long date με κοπέλες που κάνουν city tours. Πως τις ψάχνετε από φωτογραφίες στο ίντερνετ. Πολλές είναι μοντέλα και έχουν μέηλ. Τις πιάνετε στην κουβέντα και τους προτείνεται ταξίδι στην Ελλάδα. Τους πληρώνετε εισητήρια κλπ. Σας στέλνουν φωτο απο διαβατήριο κλπ. Έχω φέρει δυό φορές Ρωσίδες απο Αρχάγγελο μεριά . Πρίν τις καλέσετε κοιτάξτε ΒΚ,instagram,FB,να δείτε τη καπνό φουμάρουν για να τους προτείνετε και την ανάλογη τιμή.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Το καλύτερο παίδες είναι μια παντρεμένη ή αρραβωνιασμένη που να γουστάρει να γαμιέται χωρίς δεσμεύσεις. Να μη θέλει σχέση δηλαδή σε καμία περίπτωση. Πήγε να μου κάτσει μια φάση έτσι από internet αλλά κώλωσε η πουτάνα λίγο πριν το κανονίσουμε.
τριχες
 

HANTZOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
1
:cheesy: ;) ;)
Υπάρχει version της ιστορίας του Luc που έχει πολύ ενδιαφέρον, αλλά θα την ανακοινώσουμε στα 10ετή γενέθλια του site, όταν θα έχουμε αποσυρθεί.

:grin:
γιατι σε πιστευω γιωργο, γιατι??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Εχω αρκετη εμπειρια απο το θεμα και θα ηθελα να την μοιραστω μαζι σας..
Κατ αρχην να πω οτι εχω παρει 3 γκομενες απο το Invite travel για 3ημερο 900ε.συν αεροπορικα.
Εχω παρει και αλλες 3 απο το Badoo με τα ιδια λεφτα...
Tελος πριν 20 μερες ειχα ενα 3ημερο με μια σιτιτουριστρια :)

Στο πρωτο σαιτ υπαρχει πολυ ψωμι...και πολλες παγιδες..Αυτο που πρεπει να κανει καποιος ειναι να ζητησει τηλεφωνο για επικοινωνια μεσω whats up..και φυσικα να κανει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ live chat.Συνηθως στελνεις αεροπορικα και ερχονται...ΔΕΝ στελνεις ΠΟΤΕ προκαταβολη ΟΥΤΕ χρηματα για να βγαλει και καλα βιζα...πουτσες μπλε...ζητανε 50-70 ε τα οποια τα κανουνε κυλοτακια(αν ειναι γκομενες)η μπυρες αν ειναι τιποτε κωλοπαιδα κρυμενα πισω απο προφιλ...γι αυτο ζηταμε καμερα τσατ...Καλο ειναι να γινονται ξεκαθαρα τα πραγματα απο την αρχη...δλδ ακριβης προταση...σε θελω τοσες μερες με τοσα λεφτα και πες μου "τι σερβις υπαρχει".Επισεις επειδη ζητανε διαφορα χρηματα μην ανεβειτε απο τα 300 την ημερα...θα πεσουν αυτες οτι και να λενε στην αρχη
Τα ιδια ισχυουν και για το μπαντου.`
Περασα σουπερ με τις 2 Ουκρανες και τις 2 Ρωσιδες οι αλλες 2 ηταν απλα καλες..ισως λιγο πιο "επαγγελματιες"απ οτι θα ηθελα...
Με την σιτιτουριστρια..ειναι μεγαλη ιστορια...ισως την πω αλλη φορα..
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Εχω αρκετη εμπειρια απο το θεμα και θα ηθελα να την μοιραστω μαζι σας..
Κατ αρχην να πω οτι εχω παρει 3 γκομενες απο το Invite travel για 3ημερο 900ε.συν αεροπορικα.
Εχω παρει και αλλες 3 απο το Badoo με τα ιδια λεφτα...
Tελος πριν 20 μερες ειχα ενα 3ημερο με μια σιτιτουριστρια :)

Στο πρωτο σαιτ υπαρχει πολυ ψωμι...και πολλες παγιδες..Αυτο που πρεπει να κανει καποιος ειναι να ζητησει τηλεφωνο για επικοινωνια μεσω whats up..και φυσικα να κανει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ live chat.Συνηθως στελνεις αεροπορικα και ερχονται...ΔΕΝ στελνεις ΠΟΤΕ προκαταβολη ΟΥΤΕ χρηματα για να βγαλει και καλα βιζα...πουτσες μπλε...ζητανε 50-70 ε τα οποια τα κανουνε κυλοτακια(αν ειναι γκομενες)η μπυρες αν ειναι τιποτε κωλοπαιδα κρυμενα πισω απο προφιλ...γι αυτο ζηταμε καμερα τσατ...Καλο ειναι να γινονται ξεκαθαρα τα πραγματα απο την αρχη...δλδ ακριβης προταση...σε θελω τοσες μερες με τοσα λεφτα και πες μου "τι σερβις υπαρχει".Επισεις επειδη ζητανε διαφορα χρηματα μην ανεβειτε απο τα 300 την ημερα...θα πεσουν αυτες οτι και να λενε στην αρχη
Τα ιδια ισχυουν και για το μπαντου.`
Περασα σουπερ με τις 2 Ουκρανες και τις 2 Ρωσιδες οι αλλες 2 ηταν απλα καλες..ισως λιγο πιο "επαγγελματιες"απ οτι θα ηθελα...
Με την σιτιτουριστρια..ειναι μεγαλη ιστορια...ισως την πω αλλη φορα..
οκ κατάλαβα, σαφής η αναφορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom